Νέα

Γιατί οι γυναίκες δεν πάνε τσοντοσινεμά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 132
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Οι γυναίκες για να την παίζουν θέλουν θέρμανση, παπλώματα, αποσμητικά χώρου, κεριά, λιβάνια, μαλακίες.
Ο άνδρας είναι πλάσμα λιτό, βάρβαρο, θα την παίζει σπαρτιατικά, πίσω από τον κάδο στην Εμ. Μπενάκη με βιντεάκια από το telegram από το ουκρανικό μέτωπο.
...αν κάπου αχνό- φαίνεται και η ξανθιά Σαλονικια που είχε στείλει ο ΣΚΑ'Ι' τότε φτιάχτηκε η μέρα μας!!!:smiling-face-with-heart-eyes:
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
50
Like
58
Πόντοι
0
ειναι κανεις για ιδιωτικη προβολη σπιτι μου σην πατρα?
 

I_can_be_slut

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
46
Πόντοι
0
Είχα παει μια φορά με έναν φιλο μου, ήταν πορνό του 90 και είχε μόνο άντρες μέσα, 7 περίπου. Ανεβήκαμε στον δεύτερο όροφο, και κάπως όλοι με κοίταζαν, ο φίλος μου με αγκάλιασε κάπως προστατευτικά, κάτσαμε για 2 λεπτά και επειδή ανέβηκαν και άλλοι δεν ένιωσα βολικά και ασφαλής, είπα - αρκετα, είδαμε και πορνό σινεμά και φύγαμε. Δεν θα παω ξανά, πολύ άβολο.
 

ΓΙΩΡΓΟΣ1961

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
60
Like
110
Πόντοι
0
Είχα παει μια φορά με έναν φιλο μου, ήταν πορνό του 90 και είχε μόνο άντρες μέσα, 7 περίπου. Ανεβήκαμε στον δεύτερο όροφο, και κάπως όλοι με κοίταζαν, ο φίλος μου με αγκάλιασε κάπως προστατευτικά, κάτσαμε για 2 λεπτά και επειδή ανέβηκαν και άλλοι δεν ένιωσα βολικά και ασφαλής, είπα - αρκετα, είδαμε και πορνό σινεμά και φύγαμε. Δεν θα παω ξανά, πολύ άβολο.
Είχα πάει με την γυναίκα μου πριν χρόνια στο Σταρ και όπως περιγράφεις πολλοί φίλοι μαζεύτηκαν για να ξεδωσουν, χωρίς όμως να προκαλούν.Ετσι μπόρεσε και έπαιξε με 4-5 " φίλους" χωρίς φόβο.Τωρα πιστεύω ότι έχουν αλλάξει λίγο οι καταστάσεις.
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
351
Πόντοι
21
Τυπισσα όποιο ζευγάρι πάει στο downtown και γουστάρει να παίξει με άλλους περνάει καλά.
Πάντα υπάρχει ποικιλία να διαλέξει.
Τώρα αν ενοχλείται που τους ακολουθούν η τους κοιτάνε όπως έγραψε ο φίλος πριν τότε βρίσκονται σε λάθος μαγαζί.
Καλύτερα σε swinger club.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.210
Κριτικές
18
Like
19.989
Πόντοι
4.546
Δεν ξέρω για τις γυναίκες, εγώ πάντως έχω να πάω από τότε με τα "2 έργα σεξ, 1 καράτε".
 

Nearos666

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2024
Μηνύματα
15
Like
24
Πόντοι
0
Είχα δει εδώ παλιά θέματα μικρός και πέρασα απ εξω από ένα λέω λες να χει κάνα Μουνι μέσα και στο καπάκι βγαίνουν δύο πακια από εκεί λέω δεν χρειαζετε να ξερω τι γίνετε εκεί μεσα
 

aidoio

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
6
Like
5
Πόντοι
0
δεν πανε πολλα αλλα κατι λιγα
 

evianan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2024
Μηνύματα
18
Like
64
Πόντοι
0
Καλησπέρα… μα και γω γυναίκα που είμαι που μπήκα να δω τι παίζει… και μόνο που διαβάζω για ζόμπι και πούστηδες μόνο.. σορρυ αλλα δύσκολα πας ακόμα κ αν γουστάρεις και το έχεις φαντασίωση
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
329
Like
522
Πόντοι
81
Καλησπέρα… μα και γω γυναίκα που είμαι που μπήκα να δω τι παίζει… και μόνο που διαβάζω για ζόμπι και πούστηδες μόνο.. σορρυ αλλα δύσκολα πας ακόμα κ αν γουστάρεις και το έχεις φαντασίωση
Δικιο εχεις με παρεα πιο ευκολο
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
351
Πόντοι
21
Καλησπέρα… μα και γω γυναίκα που είμαι που μπήκα να δω τι παίζει… και μόνο που διαβάζω για ζόμπι και πούστηδες μόνο.. σορρυ αλλα δύσκολα πας ακόμα κ αν γουστάρεις και το έχεις φαντασίωση
Τυπισσα αν εννοείς το downtown, τα ζόμπι πανε αργά το βράδυ μετά τις 12.
Οι πουστιδες που λες σιγά μην σε ενοχλήσουν.
Αν πας απόγευμα σίγουρα θα βρεις αντρες να παίξεις αν το επιθυμείς.
Για αλλά τσοντοσινεμα όπως το Αθηναικον δεν στο συνιστώ θα σε κατασπαράξουν μόλις μπεις.
Μια καλή επιλογή θα ήταν και το Ατραξ στο Γκάζι.
Πιο μικρό βέβαια χωρίς μεγάλη αίθουσα προβολής αλλά με καθαρές και βολικές καμπίνες.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Τυπισσα αν εννοείς το downtown, τα ζόμπι πανε αργά το βράδυ μετά τις 12.
Οι πουστιδες που λες σιγά μην σε ενοχλήσουν.
Αν πας απόγευμα σίγουρα θα βρεις αντρες να παίξεις αν το επιθυμείς.
Για αλλά τσοντοσινεμα όπως το Αθηναικον δεν στο συνιστώ θα σε κατασπαράξουν μόλις μπεις.
Μια καλή επιλογή θα ήταν και το Ατραξ στο Γκάζι.
Πιο μικρό βέβαια χωρίς μεγάλη αίθουσα προβολής αλλά με καθαρές και βολικές καμπίνες.
μην το λες....εχω δει αρκετους ''πουστηδες'' να γαμανε γκομενα στο ΑΤ , αφου βεβαια πριν ειχαν κατσει και τον εφαγαν απο αλλους ή και γαμησαν καποιον :) Ακομα και εναν γερο εχω δει (που αλλη μερα φοραγε στρινγκ και τακουνια) να κυνηγαει να γαμησει γκομενα. οποτε οι χαρκτηρισμοι δεν παιζουν. Ξυπνανε αγρια ενστικτα αναλογα τη μερα και τον κοσμο :))
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Καλησπέρα… μα και γω γυναίκα που είμαι που μπήκα να δω τι παίζει… και μόνο που διαβάζω για ζόμπι και πούστηδες μόνο.. σορρυ αλλα δύσκολα πας ακόμα κ αν γουστάρεις και το έχεις φαντασίωση
Για πες τύπισσα εσύ τι ακριβώς ψάχνεις μήπως μπορούμε να σ εξυπηρετήσουμε :confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom