Νέα

Γιατί αποφάσισα να γαμήσω βίζιτα στα 22

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Antikomformistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 417
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Antikomformistis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2020
Μηνύματα
168
Like
1.757
Πόντοι
201
Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μηπως καταφερω και διαφωτισω καποιους που περνούν την ιδια
φαση με μενα.

Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη. Πιο πριν δεν ειχα καποια
εμπειρια περα απο κατι εφηβικα φιλακια-χαδακια στο λυκειο. Να προσθεσω πως δεν ειμαι ουτε χοντρος,
ουτε σπυριαρης, ουτε εχω μικρο πουτσο, σε περιπτωση που νομιζετε πως εχω κομπλεξ με την εμφανιση.

Βρισκομαστε στην εποχη των σοσιαλ μιντια, ο τροπος που φλερταρουν οι καριολες
στην ηλικια μου ειναι μεσω ινστα,φβ κτλ. Οταν την πεφτεις σε καποια δεν ανταλλαζεις
πλεον τηλεφωνα, δινεις το ινστα σου και σε κανει φολοου ή την κανεις εσυ. Το θεμα
ειναι οτι εγω δεν τα παω καλα μ αυτα τα πραγματα, δεν γουσταρω να ανεβαζω προσωπικες
στιγμες μου ή να λεω τι τρωω και που βρισκομαι γιατι πολυ απλα δεν αναζητω επιβεβαιωση,
προσοχη.

Σημερα καποιος ακομα και με μετρια εμφανιση ειναι
πολυ ευκολο να γαμαει γκομενες και να περηφανευεται
για αυτο, αρκει να υπηρετει το εγω τους,
να τις παταει καρδουλες οταν ανεβαζουν ξωβυζα και ξεκωλα,
να απανταει ΑΜΕΣΩΣ σε μηνυματα που στελνουν, να δινει αναφορα που παει και με ποιους.
Με λιγα λογια πρεπει να εισαι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ, αν κανεις ολα τα παραπανω θα σ επιβραβευσουν,
θα σ αφησουν να γαμησεις.

Εχω σκεφτει να παω με τα νερα τους μεχρι να παρω αυτο που θελω (να γαμησω) και
μετα να τις κλασω αλλα καπως ετσι βγαινουν στα καναλια και λενε "με βιασαν"
και μιτου και αλλες νεοφιλελε παπαριες. Οι καριολες εχουν βγαλει αρχιδια πλεον,
δεν μας φοβουνται οπως παλια και δε δισταζουν να σε διασυρουν αν δεν εισαι καλος
χορηγος, αν δεν εισαι πιστο σκυλακι.

Να εχετε αξιοπρεπεια, να εχετε ενδιαφεροντα, να ειστε ο εαυτος σας και να μη τρεχετε πισω απο καριολες και
καποια στιγμη θα βρεθει η σωστη γυναικα, αυτη που θα σεβεται τον αντρα. Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι οι βιζιτες, αν φυσικα εχετε την
οικονομικη ανεση. Εγω πηγα γαμησα, την εχυσα στα μουτρα και γυρισα σπιτι μου. Ουτε να μου πρηζει τον πουτσο,
ουτε τιποτα.
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
472
Κριτικές
32
Like
3.218
Πόντοι
2.591
Ή ξηγιεσαι στα ίσια εξ αρχής και κες ότι δεν έχεις λογαριασμό σε κανένα μέσω κοινωνικής δικτύωσης . Προφανώς ψάχνεις και μια τυπισσα που δεν θα πολύ ασχολείται με αυτές τις παπαριες . Όπως και να έχει το σεξ με βίζιτες είναι λυτρωτικό.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Ενδιαφέρον θεμα...ετσι ξεκινησα και γω...και πλέον 15+ετη μετα εχω υιοθετησει τις οποιες τακτικες τους(εξοδους.με.ραντεβου,σταματησα το φλερτ και το κυνηγι εξω εφοσον δεν απεδωσε ποτέ,εφυγαν οι μεγαλες συγκινησεις απο γυναικες,σημερα πλεον περιμενω να με φλερταρουν και οχι να φλερταρω πια).
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.914
Like
23.361
Πόντοι
6.056
Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μηπως καταφερω και διαφωτισω καποιους που περνούν την ιδια
φαση με μενα.

Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη. Πιο πριν δεν ειχα καποια
εμπειρια περα απο κατι εφηβικα φιλακια-χαδακια στο λυκειο. Να προσθεσω πως δεν ειμαι ουτε χοντρος,
ουτε σπυριαρης, ουτε εχω μικρο πουτσο, σε περιπτωση που νομιζετε πως εχω κομπλεξ με την εμφανιση.

Βρισκομαστε στην εποχη των σοσιαλ μιντια, ο τροπος που φλερταρουν οι καριολες
στην ηλικια μου ειναι μεσω ινστα,φβ κτλ. Οταν την πεφτεις σε καποια δεν ανταλλαζεις
πλεον τηλεφωνα, δινεις το ινστα σου και σε κανει φολοου ή την κανεις εσυ. Το θεμα
ειναι οτι εγω δεν τα παω καλα μ αυτα τα πραγματα, δεν γουσταρω να ανεβαζω προσωπικες
στιγμες μου ή να λεω τι τρωω και που βρισκομαι γιατι πολυ απλα δεν αναζητω επιβεβαιωση,
προσοχη.

Σημερα καποιος ακομα και με μετρια εμφανιση ειναι
πολυ ευκολο να γαμαει γκομενες και να περηφανευεται
για αυτο, αρκει να υπηρετει το εγω τους,
να τις παταει καρδουλες οταν ανεβαζουν ξωβυζα και ξεκωλα,
να απανταει ΑΜΕΣΩΣ σε μηνυματα που στελνουν, να δινει αναφορα που παει και με ποιους.
Με λιγα λογια πρεπει να εισαι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ, αν κανεις ολα τα παραπανω θα σ επιβραβευσουν,
θα σ αφησουν να γαμησεις.

Εχω σκεφτει να παω με τα νερα τους μεχρι να παρω αυτο που θελω (να γαμησω) και
μετα να τις κλασω αλλα καπως ετσι βγαινουν στα καναλια και λενε "με βιασαν"
και μιτου και αλλες νεοφιλελε παπαριες. Οι καριολες εχουν βγαλει αρχιδια πλεον,
δεν μας φοβουνται οπως παλια και δε δισταζουν να σε διασυρουν αν δεν εισαι καλος
χορηγος, αν δεν εισαι πιστο σκυλακι.

Να εχετε αξιοπρεπεια, να εχετε ενδιαφεροντα, να ειστε ο εαυτος σας και να μη τρεχετε πισω απο καριολες και
καποια στιγμη θα βρεθει η σωστη γυναικα, αυτη που θα σεβεται τον αντρα. Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι οι βιζιτες, αν φυσικα εχετε την
οικονομικη ανεση. Εγω πηγα γαμησα, την εχυσα στα μουτρα και γυρισα σπιτι μου. Ουτε να μου πρηζει τον πουτσο,
ουτε τιποτα.
αξιος

πως και δεν το σκεφτηκε κανεις αλλος εδω μεσα να παει με βιζιτα?
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.441
Κριτικές
2
Like
18.550
Πόντοι
3.836
Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μηπως καταφερω και διαφωτισω καποιους που περνούν την ιδια
φαση με μενα.

Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη. Πιο πριν δεν ειχα καποια
εμπειρια περα απο κατι εφηβικα φιλακια-χαδακια στο λυκειο. Να προσθεσω πως δεν ειμαι ουτε χοντρος,
ουτε σπυριαρης, ουτε εχω μικρο πουτσο, σε περιπτωση που νομιζετε πως εχω κομπλεξ με την εμφανιση.

Βρισκομαστε στην εποχη των σοσιαλ μιντια, ο τροπος που φλερταρουν οι καριολες
στην ηλικια μου ειναι μεσω ινστα,φβ κτλ. Οταν την πεφτεις σε καποια δεν ανταλλαζεις
πλεον τηλεφωνα, δινεις το ινστα σου και σε κανει φολοου ή την κανεις εσυ. Το θεμα
ειναι οτι εγω δεν τα παω καλα μ αυτα τα πραγματα, δεν γουσταρω να ανεβαζω προσωπικες
στιγμες μου ή να λεω τι τρωω και που βρισκομαι γιατι πολυ απλα δεν αναζητω επιβεβαιωση,
προσοχη.

Σημερα καποιος ακομα και με μετρια εμφανιση ειναι
πολυ ευκολο να γαμαει γκομενες και να περηφανευεται
για αυτο, αρκει να υπηρετει το εγω τους,
να τις παταει καρδουλες οταν ανεβαζουν ξωβυζα και ξεκωλα,
να απανταει ΑΜΕΣΩΣ σε μηνυματα που στελνουν, να δινει αναφορα που παει και με ποιους.
Με λιγα λογια πρεπει να εισαι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ, αν κανεις ολα τα παραπανω θα σ επιβραβευσουν,
θα σ αφησουν να γαμησεις.

Εχω σκεφτει να παω με τα νερα τους μεχρι να παρω αυτο που θελω (να γαμησω) και
μετα να τις κλασω αλλα καπως ετσι βγαινουν στα καναλια και λενε "με βιασαν"
και μιτου και αλλες νεοφιλελε παπαριες. Οι καριολες εχουν βγαλει αρχιδια πλεον,
δεν μας φοβουνται οπως παλια και δε δισταζουν να σε διασυρουν αν δεν εισαι καλος
χορηγος, αν δεν εισαι πιστο σκυλακι.

Να εχετε αξιοπρεπεια, να εχετε ενδιαφεροντα, να ειστε ο εαυτος σας και να μη τρεχετε πισω απο καριολες και
καποια στιγμη θα βρεθει η σωστη γυναικα, αυτη που θα σεβεται τον αντρα. Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι οι βιζιτες, αν φυσικα εχετε την
οικονομικη ανεση. Εγω πηγα γαμησα, την εχυσα στα μουτρα και γυρισα σπιτι μου. Ουτε να μου πρηζει τον πουτσο,
ουτε τιποτα.
23 ετών και μιλάς έτσι; Και στρατιωτικός; Το ξέρω ότι δεν θα το δεχτείς αλλά η μοναδική λύση είναι "ψυχολόγος".:confused:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.760
Κριτικές
30
Like
20.034
Πόντοι
8.746
Α. Αμφιβάλω για τα περί του επαγγέλματος αλλά anyway...
B. Στην ηλικία σου βρες γκόμενα, ή γκόμενες - ότι γουστάρεις, και άσε τις βίζιτες. Ή έχε τις ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ και ΜΟΝΟ.
Γ. Σόσιαλ και παπαριές...ΠΑΝΤΟΥ βρίσκεις γκόμενα, όλα τα άλλα ειναι μαλακίες κσι υπεκφυγες
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Α. Αμφιβάλω για τα περί του επαγγέλματος αλλά anyway...
B. Στην ηλικία σου βρες γκόμενα, ή γκόμενες - ότι γουστάρεις, και άσε τις βίζιτες. Ή έχε τις ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ και ΜΟΝΟ.
Γ. Σόσιαλ και παπαριές...ΠΑΝΤΟΥ βρίσκεις γκόμενα, όλα τα άλλα ειναι μαλακίες κσι υπεκφυγες
Ισως να μην ειναι ευκολο να βρει γκομενα,να εχει αλλο στυλ και χαρακτηρα απο τα παιδια της ηλικιας του και αυτο να τον απομακρυνει απο παρεες νεων,χωρις να τον καθιστα προβληματικο ομως
 
  • Like
Αντιδράσεις: sapaki

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.760
Κριτικές
30
Like
20.034
Πόντοι
8.746
Ισως να μην ειναι ευκολο να βρει γκομενα,να εχει αλλο στυλ και χαρακτηρα απο τα παιδια της ηλικιας του και αυτο να τον απομακρυνει απο παρεες νεων,χωρις να τον καθιστα προβληματικο ομως
Δεν μπορω να ξερω τι φταιει...
Αλλά οι βίζιτες ΔΕΝ εινσι η λυση για 23χρονο (όπως λεει ο ιδιος δλδ, και γι αυτο αμφιβάλω όπως και για το επαγγελμα)
 

EXOTIKOS_ERASTHS

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
φίλε καλά ξηγήθηκες , το κλασικό καμάκι (δια ζώσης την πέφτεις στην γκόμενα ) είναι αρκετά δύσκολο άθλημα σήμερα , όταν αυτές παίρνουν την επιβεβαίωση μεσω facebook ,twitter , αν δεις το facebook μιας μέτριας γκόμενας σήμερα θα δεις 30-40 προτάσεις από αυτούς θα κρατήσει 5-7 ως πιθανούς φίλους και δυσκολεύεται σε ποιον να πρωτοαρνηθεί. όσοι πρόλαβαν τις εποχές προ 2007 ξέρουν οτι ο ανταγωνισμός δεν ήταν τόσο σκληρός.
 
OP
OP
A

Antikomformistis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2020
Μηνύματα
168
Like
1.757
Πόντοι
201
Α. Αμφιβάλω για τα περί του επαγγέλματος αλλά anyway...
Γιατί δεν γαμανε βίζιτες οι στρατιωτικοί? Ή μήπως έχουν το κινητό στο χέρι όλη μέρα να απαντάνε στα ξεκωλα για να μην τα αφήσουν στο "διαβάστηκε" και παρεξηγηθουν?
Πάντως γιατί έχω μιλήσει με συναδέλφους, στην επαρχία τα πράγματα είναι καλύτερα, οι κοινωνίες πιο κλειστές και οι γυναίκες ξέρουν τη θέση τους, στις πόλεις έχει χαθεί ο μπούσουλας βλέπεις 14χρονα να τα βγάζουν όλα στη φόρα και γι αυτό ευθύνεται πανω απ όλα η οικογένεια.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.760
Κριτικές
30
Like
20.034
Πόντοι
8.746
Γιατί δεν γαμανε βίζιτες οι στρατιωτικοί? Ή μήπως έχουν το κινητό στο χέρι όλη μέρα να απαντάνε στα ξεκωλα για να μην τα αφήσουν στο "διαβάστηκε" και παρεξηγηθουν?
Πάντως γιατί έχω μιλήσει με συναδέλφους, στην επαρχία τα πράγματα είναι καλύτερα, οι κοινωνίες πιο κλειστές και οι γυναίκες ξέρουν τη θέση τους, στις πόλεις έχει χαθεί ο μπούσουλας βλέπεις 14χρονα να τα βγάζουν όλα στη φόρα και γι αυτό ευθύνεται πανω απ όλα η οικογένεια.
Όσο μιλάς εκτιθεσαι..
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Εγω απο ανηλικος ξεκινησα στα μπουρδελα και απο 18 με 19 ετη επαιρνα call απο γραφειο σε hotel,έτσι κινήθηκε η ζωη μου,το να εκανα σχεση με συνολική μου ενιωθα πως με γυριζε πολυ πισω και με υποβαθμιζε(ασε που οσο και να το κυνηγούσα δεν καθοταν)
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
φίλε καλά ξηγήθηκες , το κλασικό καμάκι (δια ζώσης την πέφτεις στην γκόμενα ) είναι αρκετά δύσκολο άθλημα σήμερα , όταν αυτές παίρνουν την επιβεβαίωση μεσω facebook ,twitter , αν δεις το facebook μιας μέτριας γκόμενας σήμερα θα δεις 30-40 προτάσεις από αυτούς θα κρατήσει 5-7 ως πιθανούς φίλους και δυσκολεύεται σε ποιον να πρωτοαρνηθεί. όσοι πρόλαβαν τις εποχές προ 2007 ξέρουν οτι ο ανταγωνισμός δεν ήταν τόσο σκληρός.
Σωστα...αρα καπου απο εκει και μετα το σεξ εγινε αποκλειστικα εμπορικό
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.760
Κριτικές
30
Like
20.034
Πόντοι
8.746
άσε τις ειρωνείες. ότι έχεις να πεις ανοιχτά όπως εγώ...
α. δείχνεις συμπλέγματα και νοοτροπίες που είναι αδύνατον να έχει ένα 23χρονος. μάλλον για 50+ σε έχω, ή 35αρης από το χωριό με νοοτροπία του 60.
β. δε μιλάς ως απόφοιτος παραγωγικής σχολής που μόλις βγήκε....όπως λες
γ. είναι κάτι που δεν θα το έλεγες έτσι κι αλλιώς αν όντως ήσουν

αν θες συνεχίζω...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.914
Like
23.361
Πόντοι
6.056
άσε τις ειρωνείες. ότι έχεις να πεις ανοιχτά όπως εγώ...
α. δείχνεις συμπλέγματα και νοοτροπίες που είναι αδύνατον να έχει ένα 23χρονος. μάλλον για 50+ σε έχω, ή 35αρης από το χωριό με νοοτροπία του 60.
β. δε μιλάς ως απόφοιτος παραγωγικής σχολής που μόλις βγήκε....όπως λες
γ. είναι κάτι που δεν θα το έλεγες έτσι κι αλλιώς αν όντως ήσουν

αν θες συνεχίζω...
για συνεχισε τωρα παει να γινει interesting το θεμα

τι πιστευεις κρυβεται μεσα στον ανθρωπο αντικομφορμιστη τι εντοπισες στην ψυχοσυνθεση του? :coffee:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.760
Κριτικές
30
Like
20.034
Πόντοι
8.746
για συνεχισε τωρα παει να γινει interesting το θεμα

τι πιστευεις κρυβεται μεσα στον ανθρωπο αντικομφορμιστη τι εντοπισες στην ψυχοσυνθεση του? :coffee:
δεν είμαι ψυχίατρος...
εκτιμώ πάντως τα γνωστά που διαβάζουμε εδώ μέσα όλη την ώρα, του τύπου οι γυναίκες έχουν γίνει όλες πουτάνες κλπ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πςςς τσακάλι είσαι αυτό το πέτυχες. Ναι, είμαι από επαρχία. Δεν ακούω τραπ ρε φίλε ακούω κλαρίνα
καλύτερα.
αλλά εντελώς άσχετο
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.914
Like
23.361
Πόντοι
6.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom