Νέα

Γιαννιτσά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giapame
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
οχι Κουρδος  :zfuck:

Καραμαν ποτε θα παμε για καφεδια-σαφαρι  Γιανιτσα ?  :cool2:

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Χτες αργα το βραδυ βρεθηκα Γιαννιτσα, περασα να δω ποια κοπελα δουλευει, τελικα βγηκε μια ξανθια κοντο μαλλι, μιλφαρα στρουμπουλη, δηλωνε ρωσιδα αν θυμαμαι καλα, ειχε εντονα παχακια, και κατι βυζαρες για αρμεγμα  :tits: ...για γουεντυ δεν ρωτησα, εφυγα σπινιαριστος γιατι η ξανθια αρχισε να με καυλωνει ασχημα  :S με το παιχνιδι της στην υποδοχη...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καινουριο μωρο εκ Σλοβακιας Βικτωρια στο ονομα
Ωραιο σωμα , Ερασιτεχνης αλλα μαρεσε ,  πολυ καινουρια φανηκε
Ελληνικα Γρι , 20-23 η εκτιμηση μου ηλικιακα

Δεν υπαρχουν νεα για την Wendy


Η αναφορα ειναι απο τον φιλο συναγωνιστη Greek30  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τανια ?  :think:   Τανια μαλλον .. Νεα κοπελα ... Αυτο. :grin:
(πριν καμια βδομαδα περασα )

Ρωσσιντα 30ρα με σωμα 25ρας , καλουτσικο- αποδεκτο ,  φατσα προς το τρακαρισμενο ,
( ειχε μπει και λιγη σκονη στα ματια μου ομως οποτε πατε να την δειτε καλυτερα μονοι σας )
βυζι μετριο αλλα πολυ στητο , γεματο ,  ωραιο στην ύφη

Στα του δωματιου ,μετρια πραγματα , αλλα μπηκα επιδη πηγα και λεω δε ντεφι να γινει , μιας και ημουν περαστικος λεω μπες ...
αν ηταν Σαλονικη ας πουμε θα εφευγα για διπλα ( εμφανισιακα) , οποτε απο μια γκομενα που δε σ αρεσει τι να περιγραψεις ? ...
Απλα αποδεκτη  , οχι δυστροπη , Γκλικιε μου και καλε μου με ελεγε ολη την ωρα ( στανταρ η τσατσα της το ειπε να το λεει  :2funny: )
απο 30 γιουρα ξεκινανε και οτι παραπανω θες της δινεις μετα ακομη και μεσα στο δωματιο ειναι αποδεκτο πληρως το ειπε και η θειτσα
εγω εδωσα 50 μου εφερε ρεστα 20 και μετα τα ξαναπηρε επιδη την εχυσα στα βυζια ... :S
Για μια φορα καλα ηταν , τα 30 δε τα θεωρω πεταμενα , τα 20 ομως τα θεωρω
Κανει γυμνο μπουκι και γλυφομουνια αλλα δε ξερω ποσο τα χρεωνει , με κανα 10 ρικο αν ειστε της παρλας θα τα παρετε πιστευω , εγω δε δοκιμασα .

Τεςπα καλα κρασια και καλη μας συνεχεια ...





η Wendy δυστηχος αγνοειτε  :( ... καλη της ωρα  :smitten:
( Καραμαν , να βαλουμε αγγελια να την βρουμε ρε  :grin: )
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Τανια ?  :think:   Τανια μαλλον .. Νεα κοπελα ... Αυτο. :grin:
(πριν καμια βδομαδα περασα )

Ρωσσιντα 30ρα με σωμα 25ρας , καλουτσικο- αποδεκτο ,  φατσα προς το τρακαρισμενο ,
( ειχε μπει και λιγη σκονη στα ματια μου ομως οποτε πατε να την δειτε καλυτερα μονοι σας )
βυζι μετριο αλλα πολυ στητο , γεματο ,  ωραιο στην ύφη

Στα του δωματιου ,μετρια πραγματα , αλλα μπηκα επιδη πηγα και λεω δε ντεφι να γινει , μιας και ημουν περαστικος λεω μπες ...
αν ηταν Σαλονικη ας πουμε θα εφευγα για διπλα ( εμφανισιακα) , οποτε απο μια γκομενα που δε σ αρεσει τι να περιγραψεις ? ...
Απλα αποδεκτη  , οχι δυστροπη , Γκλικιε μου και καλε μου με ελεγε ολη την ωρα ( στανταρ η τσατσα της το ειπε να το λεει  :2funny: )
απο 30 γιουρα ξεκινανε και οτι παραπανω θες της δινεις μετα ακομη και μεσα στο δωματιο ειναι αποδεκτο πληρως το ειπε και η θειτσα
εγω εδωσα 50 μου εφερε ρεστα 20 και μετα τα ξαναπηρε επιδη την εχυσα στα βυζια ... :S
Για μια φορα καλα ηταν , τα 30 δε τα θεωρω πεταμενα , τα 20 ομως τα θεωρω
Κανει γυμνο μπουκι και γλυφομουνια αλλα δε ξερω ποσο τα χρεωνει , με κανα 10 ρικο αν ειστε της παρλας θα τα παρετε πιστευω , εγω δε δοκιμασα .

Τεςπα καλα κρασια και καλη μας συνεχεια ...





η Wendy δυστηχος αγνοειτε  :( ... καλη της ωρα  :smitten:
( Καραμαν , να βαλουμε αγγελια να την βρουμε ρε  :grin: )

Να φωναξουμε την Νικολουλη μηπως.???  :think: :2funny:

Το βραδυ θα περασω απο εκει μιας και θα κοψω δρομο για Καιμακτσαλαν, οποτε αν εχει τιποτα καλο θα χωσω.!!  :knockinb:  :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Προς καθε ενδιαφερομενο, τελικα Νικολουλη δεν επισπευσαμε, η Γουεντυ ηταν χτες στο ποστο της για καλη μου τυχη, (κωλοφαρδυα θα ελεγα.!) ....ποιο δυναμικη απο ποτε. :knockinb: :knockinb:  :rockon: :rockon:
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τωρα τι να πεις ?  :o :o :o :o
Ο Ανθρωπος πηγε για σκι καλοκαιριατικα στο Καιμακτσαλαν και βρηκε την χαμενη αδερφη του Χιονη   :2funny: :2funny: :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=13363.0;attach=434050;image[/img[/URL]]

Μπραβο Καραμαν  :dancing: ωραια νεα μας εφερες . Αξιος  :boobies:
με βλεπω να ξυπναω απ την θερινη μπουρδελοναρκη  ;D
 

Συνημμένα

  • 557956_267715176661583_1066797096_n.jpg
    557956_267715176661583_1066797096_n.jpg
    40,1 KB · Εμφανίσεις: 96

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Για την Wendy τι ώρες δουλεέι ξέρουμε;
Το ίδρυμα έχει τηλέφωνο;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Τωρα τι να πεις ?  :o :o :o :o
Ο Ανθρωπος πηγε για σκι καλοκαιριατικα στο Καιμακτσαλαν και βρηκε την χαμενη αδερφη του Χιονη   :2funny: :2funny: :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=13363.0;attach=434050;image[/img[/URL]]

Μπραβο Καραμαν  :dancing: ωραια νεα μας εφερες . Αξιος  :boobies:
με βλεπω να ξυπναω απ την θερινη μπουρδελοναρκη  ;D
[/quote]

Πως λεμε χειμερινος κολημβητης.?? εεε εγω ειμαι θερινος (δεινος) σκιερ... :2funny:

ΥΓ. Η Γουεντυ περιμενει Τζο για κικμποξ....!!??  :2funny:
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Μετα απο επιτοπου αυτοψια, η Wendy τραγουδαει ακομα ...
 

smparos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρουμανα καβλιαρα παιζη κοντουλα μελαχρινη το ονομα με διαφευγη  30 ευρω
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πως λεμε χειμερινος κολημβητης.?? εεε εγω ειμαι θερινος (δεινος) σκιερ... :2funny:

ΥΓ. Η Γουεντυ περιμενει Τζο για κικμποξ....!!??  :2funny:

Χαχα  :cheesy: , γαμωτο δε μπορεσα να παω , κριμα και ειχα μαθει μια νεα κινηση θα την εβγαζα νοκ αουτ  :pipa1:

Μετα απο επιτοπου αυτοψια, η Wendy τραγουδαει ακομα ...
την πηρες μπρο ?  :think:

ρουμανα καβλιαρα παιζη κοντουλα μελαχρινη το ονομα με διαφευγη  30 ευρω
Αντριαννα , πηγε προχθες ο Τζακ αλλα ξαχασα να γραψω  :idiot: νομιζα θα πει
προσχαρη γκομενιτσα  , καλα Ελληνικα , ευχαριστημενο τον ειδα και θα ξαναπαει λεει...
Το βυζι δε θυμαμαι αν το πολυπαινεψε οσο το κωλαρακι της που το βρηκε λεει πολυ  καλο :dunno:
Θα τον ρωτησω και σου πω  :boobies:

Wendy να μας ξαναρθεις μη χαθουμε  :tits2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αντζελα τελικα και οχι Αντριαννα περασα απο κει , καλη ηταν  :zfuck:
θα αναρτηθει και στον καταλογο η εμπειρια βεβαιος βεβαιος , την παραθετω κι εδω αν ενδιαφερει κανεναν ...

Λαλιστατη , καλιγραμμη και ομορφη η Αντζελα μαυρομαλλα με μακρυ μαλι ως την μεση πιασμενο σε στυλ αλογοουρας.
Πολυ καλη διαθεση που προσπαθει να στην μεταδωσει , πολυ καλα τα Eλληνικα οπως και η αισθηση του χιουμορ της.
Δυνατο της σημειο το σμιλευμενο ποπουδακι το οποιο και επεδειξε βγαινοντας απο το δωματιο, φορώντας σετ εσωρουχων σαν αυτο .
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=13363.0;attach=455941;image[/img[/URL]]
Στηθος οχι σαν την φωτογραφιας , αλλα μετριου μεγεθους και "στυτοτητας" . Αντιτιμο Ευρω τριακοντα

Στα αρνητικα ο χορος με την πολυ κακη ηχομονωση καθιστωντας σχεδων αδυνατες τις συνομιλιες
εκτος αν δεν εχεις προβλημα να τις μοιραστεις με τους απ εξω η τον διπλα, και η σχετικα  αυξημενη κινηση την ωρα που περασα.
Ισως και Ο "νεαρος" επι της υποδοχης τσατσος, ευγενης μεν  αρσενικος δεν. Εμενα με ξενισε , πρωτη φορα ειδα αρσενικη τσατσα...
Εκ της κορασιδος το μονο μειων θεωρω οτι ηταν το σκεπασμα του λιποθυμου πεους με το προφυλακτικο
Αργησε να ξυπνησει το εργαλειο  ειναι η αληθεια , παρα την προσφορα καποιον προκαταρκτικων παιχνιδιων
ομως θα προτειμουσα εστω και με "κλοπη χρονου" απ τα επομενα , η στυση να μην ηταν "εξαναγκασμενη .

Απο κει και περα καλη η τεχνικη της στη πιπα , ρουφοντας δυνατα αντλησε το απαραιτητο αιμα για την πληρωση του μοριου ...
Σε ορθια σταση η ιεροτελεστια , πολυ καλη και η αλογοουρα ως χειρολαβη να τονισω . Σεξ σε δυο στασεις με καλη συμετοχη,
με τα οποια ηχητικα εφε οπως και ατακες να δινουν τον δικο τους τονο στην ολη κατασταση .
Χειρονακτικο το τελος με ευχαριστη θεα την νεαρα ξαπλωμενη στο κρεβατι σε σταση αυνανισμου επισης.

Ετσι γρηγορα γιναν ολα , με κυριαρχη αισθηση για μενα αυτη του "ψαρι εξω απ τα νερα του"
Σε καποιο εκ των στουντιο της Θεσσαλονικης σιγουρα θα την ξαναεβλεπα λογο της πρωτης παραγραφου,
εκει που ειναι αν με ξαναβγαλει ο δρομος μου και αναλογος την διαθεση μαλλον θα το πραξω επισης
παραβλεποντας τα οποια αρνητικα του , στα προτυπα των οικων του Βαρδαρη ,οικου .
Αλλωστε και το ονομα της πολης ηταν "Νεος Βαρδαρης" καποτε  «Γενιτσέ ι Βαρντάρ»
[URL unfurl="true"]http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%93%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%BD%CE%B9%CF%84%CF%83%CE%AC[/URL]
( Τι μαθαινει κανεις βρε παιδακι μου αν ασχολειτε με μπουρδελα , πωπω ...)

Αναμνηστικη φωτογραφια
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=13363.0;attach=455942;image[/img[/URL]]
 

Συνημμένα

  • Angela Brakia.jpg
    Angela Brakia.jpg
    256,2 KB · Εμφανίσεις: 153
  • Angela Gianitsa.jpg
    Angela Gianitsa.jpg
    20 KB · Εμφανίσεις: 99

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Η Wendy συνεχιζει να τραγουδαει στα Γιαννιτσα... :fuck2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom