Νέα

Gay spa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Για μας πιτσι μου κανενα Σπα δεν θα φτιαξετε????  Να πηγαινουμε και εμεις??? Εκει να δεις κοσμο...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Άσχετα ποστ-διάλογοι σβήστηκαν. Το θρεντ είναι συγκεκριμένο. Είναι ιδιαίτερα κουραστικό για κάποιον που θέλει να δει πληροφορίες για το θέμα, να βλέπει άσχετα - ποστ συζητησούλες. Δόξα τω Θεώ το σάιτ είναι τεράστιο και έχει ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ θρεντ για χαβαλέ...
 

Επισκέπτης
18-2-09
καλισπεριζο τουσ ατρομιτουσ μαχιτες τισ πουτσας!
ι δισκολι καθιμερινοτιτα γεματι στρεσ και ανχος μασ οδιγισε στα ιγρα σοκακια τισ οδου βισισ και πολικλιτου στο μοναστιρακι και σιγκεκριμενα στο φλεχ τζιμ!
ενα ιπερπολιτελεσ σπα στο κεντρο τισ αθινασ μονο για δροσερουσ αντρες

οι διο ναυαρχιδεσ τισ γκαυλας και σιντροφοι μου στα γεματα ιγρασια μονοπατια του δροσερου σπα ιταν ο πορνορεπορτερ gang και ο πιστοσ ιποτισ τισ ιδονισ lionheart!

αφου λοιπον σαν αρχιβαριστες τισ καυλασ σφιλεψαμε τα κορμια μας στιν αιθουσα γιμναστικισ του τριτου οροφου θελαμε να χαρισουμε στουσ μιονεσ μασ μια αισθισι χαλαροσισ...
ετσι λοιπον χορισ δευτερι σκεψι σαν κουρασμενοι μαραθονοδρομοι τισ καυλασ μπικαμε στο χαμαμακι.
εκει μασ πλισιασε ενα αλοδαπο δροσερο αγορι απο τιν γαλια!
για να μιν τα πολιλογο και ασ μπο στο ψιτο...
αρχισαμε να παλιδρομουμε τα τσουτσουνια μασ και το δροσερο αγορι ειχε ταρακτει..
και του λεο στα πορνοαγλικα....do you like sperm?
ofcourse μου απανταει.
πιτσι:do you like to taste my sperm in your body?
δροσερο αλοδαπο αγορι:yes

και αρχιζο να γινομαι χειροπλαστισ του ανδρικου μου μοριου και να σου αξαφνα να αναβλιζει το παχιρευστο ιγρο πιρ και να πιτσιλαει το δροσερο αλοδαπο αγορι σε ολο του το κορμι εξ αποστασεος!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
18-2-09
καλισπεριζο τουσ ατρομιτουσ μαχιτες τισ πουτσας!
ι δισκολι καθιμερινοτιτα γεματι στρεσ και ανχος μασ οδιγισε στα ιγρα σοκακια τισ οδου βισισ και πολικλιτου στο μοναστιρακι και σιγκεκριμενα στο φλεχ τζιμ!
ενα ιπερπολιτελεσ σπα στο κεντρο τισ αθινασ μονο για δροσερουσ αντρες

οι διο ναυαρχιδεσ τισ γκαυλας και σιντροφοι μου στα γεματα ιγρασια μονοπατια του δροσερου σπα ιταν ο πορνορεπορτερ gang και ο πιστοσ ιποτισ τισ ιδονισ lionheart!

αφου λοιπον σαν αρχιβαριστες τισ καυλασ σφιλεψαμε τα κορμια μας στιν αιθουσα γιμναστικισ του τριτου οροφου θελαμε να χαρισουμε στουσ μιονεσ μασ μια αισθισι χαλαροσισ...
ετσι λοιπον χορισ δευτερι σκεψι σαν κουρασμενοι μαραθονοδρομοι τισ καυλασ μπικαμε στο χαμαμακι.
εκει μασ πλισιασε ενα αλοδαπο δροσερο αγορι απο τιν γαλια!
για να μιν τα πολιλογο και ασ μπο στο ψιτο...
αρχισαμε να παλιδρομουμε τα τσουτσουνια μασ και το δροσερο αγορι ειχε ταρακτει..
και του λεο στα πορνοαγλικα....do you like sperm?
ofcourse μου απανταει.
πιτσι:do you like to taste my sperm in your body?
δροσερο αλοδαπο αγορι:yes

και αρχιζο να γινομαι χειροπλαστισ του ανδρικου μου μοριου και να σου αξαφνα να αναβλιζει το παχιρευστο ιγρο πιρ και να πιτσιλαει το δροσερο αλοδαπο αγορι σε ολο του το κορμι εξ αποστασεος!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Kokovikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
ενας νεος χοροσ ευροπαικον προδιαγραφον διμιουργιθικε στο γκαζι για τουσ λατρεις του σπα.διαθετει το καταλιλο περιβαλλον και ολες τισ ανεσεις για να χαθεισ μεσα σε ατμουσ και ιδρομασαζ,και να προσφερεις στο σομα σου μια απολαυστικι εμπειρια.

το εν λογο σπα εν ονοματι alexander sauna λειτουργει στιν ακολουθει διευθινσι:
Μ.αλεξανδρου 134 και ιερα οδος γκαζι αθηνα.
οραριο λειτουργειασ
δευτερα-πεμπτη 17:00-01:00
παρασκευη απο τις 17:00 μεχρι δευτερα 03:00 σινεχισ λειτουργεια

υπαρχει ακομη δαύτο?δεν θα ητο κακη εμπειρια :rockon:
 

Επισκέπτης
χαιρετο τουσ λαγνουσ σπερματοπαλαμουσ δροσερουσ εραστες του εροτικου διαδικτιου!το πιο χισιαρικο,απετιτικο,αιχμιρο και αμαρτολο κοινο τις δροσερισ σινουσιασ..!
το ανχοσ το στρεσ και ι διναμι τισ καθιμερινοτιτασ σινεχιζουν να παραμενουν ορκισμενοι εχθροι καθε ταλεποριμενου μπουρδελιαρι.σινεσθιματα που μετατρεπονται σε λαγνο και μιστιριοδεσ δεσμοφιλακα κρατοντασ αιχμαλοτο τον καθε μποιυρδελιαρι.
Η μονη λιση  σπερματολαγνα μου ιποκιμενα του ποθου και τισ αχαλινοτισ γκαυλασ ειναι το ΣΠΑ.."Στεκι Πεοθηλασμικων Ανδρων"
ετσι λοιπον με τον σιναγονιστι bisexguy ξεκινισαμε να ανακαλιψουμε τιν αγονι γι τισ δροσερισ γκαυλασ στισ σκοτινεσ και πονιρεσ γονιες του alexader saouna!!
ενα δροσερο σπα στι δροσερι περιοχι του γκαζιου.!μονο για αγορακια.

καταρχασ πρεπει να κανουμε μια μικρι περιιγισι-πορνοξεναγισι στα δροσερα λουτρα του μεγα αλεξανδρου.
καθος μπενισ μεσα σιναντασ τι recepion οπου το ξανθο αγορι με τα γαλανα ματια σε ιποδεχετε με το λαγνο και εροτικο του χαμογελο.
το πορνοεισιτιριο για το μαγικο κοσμο τον δροσερον σιρινον που θα σε σαγινευσουν και θα σε αποπλανισουν σε αλοκοτεσ καταστασεισ ειναι 15 γιουρια!
ο εξοπλισμος που θα δοσι ο δροσεροσ ρεσεψιονιστασ ειναι μια πετσετα και το κλιδακι σου για τα lockers!διλαδι το προσοπικο σου ντουλαπακι που θα βαλεισ τα πραγματα σου.
ακριβοσ στιν reception  βρισκετε το μπαρ οπου μπορισ να χαλαροσισ στουσ ανετουσ καναπεδεσ και να απολαυσεισ το αναψικτικο σου ι οτι αλο τραβαει ι πορνοορεξι σου.

προχοραμε στον ιμιοροφο...
εδο προκιτε για τον ιμιοροφο τισ δροσερισ αμαρτιασ!ενα μαυσονιο τισ ακολασιασ!προεδρικεσ σουιτεσ τισ οποιεσ μπορεισ να νικιασεισ για δροσερεσ περιπτιξεισ!
ευριχορα δοματια κατο απο το ρομαντικο φοσ τον ατακτον λαμπον να περιλουζουν ακομα και τισ πιο αποκριφεσ γονιεσ του πορνοιδεστατου δοματιου.
ακροσ εξοπλισμενα αφου οι σχεδιαστεσ ειχαν προνοισει ακομα και για τα πιο σφιχτα τριφερουδια!
μιχανιμα με χαρτι στο τοιχο και αλοιφι για ελαφροτερεσ και πιο γλικεσ διεισδισεισ!
ι τιμι ενικιασισ του δοματιου ειναι για τρισ ορεσ 20 γιουρια!

προχοραμε και ανεβενουμε στον προτο οροφο ο οποιοσ περιλαμβανει:
1)το ραφι στο οποιο διαλεγισ τισ παντοφτεσ σου.
2)lockers
3)ντους
4)τουαλετεσ
5)σαουνα
6)ιδρομασαζ.
ιπαρχει και χοροσ αναμεσα στι σαουνα και το ιδρομασαζ με ξαπλοστρεσ που μπορεισ να χαλαροσισ απολαμβανοντασ τιν ιπερπαραγογι που προβαλει ι μεγαλι tv!

αφου λοιπον καναμε ενα τουρ στουσ κατο οροφουσ ασ προχορισουμε στα ενδοτερα του 2ου οροφου..ο οποιοσ περιλαμβανει:
1)σαουνα
2)χαμαμ
3)σαλονι με αναπαυτικουσ καναπεδεσ και τσοντουλα στιν tv για ονιρικεσ παλινδρομισεισ!
4)μικρα δοματιακια οπου μπορισ να σινευρεθεισ με το αγορι τισ αρεσκιασ σου και να περασετε μια τρανταχτι και περιπετιοδι νιχτα!
5)ιπαρχι και μια κουνια καπου στο βαθοσ....ο χοροσ ειναι πολι σκοτινοσ και κικλοφορουν δροσερα αγορια ψαχνοντασ να παραβιασουν ατακτα τριφερουδια...προσοχι ...φιλατε τα νοτα σασ αν θελετε να πατε στιν κουνια...!


ασ περασουμε ομοσ στισ πιο πιπερατεσ λεπτομεριεσ...
ο σιναγονιστισ bisexguy επρεπε να αποχορισι λογο ιποχρεοσεον και αναγκαστικα να μινο μονοσ στο δισκολο εργο του ρεπορταζ σε αυτο το ιγρο εμιρατο τισ ακολασιασ!

επρεπε ομος να ανταπεξελθο στισ λαγνεσ πτιχεσ του πορνορεπορταζ.
ξεκινισα λοιπον απο τον ιμιοροφο.. απο τισ προεδρικεσ σουιτεσ οι οποιεσ ιταν ολεσ κλιδομενεσ...
εκτοσ απο μια!
κοιταζο απο το παραθιρακι και βλεπο ξαπλομενα διο δροσερα αγορια.
χτιπαο ευγενικα τιν πορτα και μπενο μεσα με σκοπο να ροτισο ποσο παει ι ενικιασι τισ σουιτασ!
τα σοδομα και τα γομορα γινοντουσαν εκει μεσα λατρεμενοι μου εροτικοι αγαμεμνονες!
ενα ψιλο νεανικο χοντρουλικο αγορι ξαπλομενο στο κρεβατι ιπο τιν επιρια αδισοπιτισ καυλασ
και ενασ οριμοσ επιβιτορ να το τιμορι σπροχνοντασ το χερι του ολο και πιο βαθια στα ιγρα του σπιλεα.
ο νεανιασ τρεμομενοσ, λαχανιασμενοσ  και ξεχιλισμενοσ απο καυλα να εκλιπαρι τον οριμο επιβιτορ να  του  χοσει το χερι του ολο και πιο βαθια.
το χερι του ειχε φτασει μεχρι τον καρπο..!!!

ο οριμοσ επιβιτορ με προσκαλεσε να παρο μεροσ στο εροτικο τουσ ντουετο αφου με πλιροφορισε σχετικα με τιν εροτισι που του εκανα!
σπερματολαγνοι ιπερχιστεσ μου και πολεμιστεσ τισ αστρικισ γκαυλασ εγινα ο κοναν ο βαρβαροσ!
δεν εδιξα ελεοσ και αρχισα να σφαλιαριζο με ολι μου τιν διναμι το ποπο του σαγινεμενου απο ιδονι νεανια!
ενα παιχνιδι για γερα νευρα!μια βαναυσι δοκιμασια για τον αιμοφερτο απο γκαυλα νεανια αφου ταυτοχρονα εγο τον κοπανουσα με δινατα κολοσκαμπιλα και ο οριμοσ δροσεροσ επιβιτορ γλικα γλικα να παραβιαζει το τριφερουδι του!μεχρι τον καρπο χιστες μου!

ι καυλα με παρεσιρε και αρχισε να τον χτιπαο δινατα μεχρι που με εκλιπαρουσε να σταματισο.δεν αντεχε απο τον πονο.πολι ξιλο λεμε!
εγο ενθαρινα τον οριμο επιβιτορ λεγοντασ του 'τιμορισε το το πουτανακι επιβιτορα μου'
'ελα μπαρμπαροσα μου ανακαλιψε τον κριμενο θισαυρο στα σπλαχνα τισ πουτανασ'

το παιχνιδι ομος αλλαξε..... αφου ο νεανισκοσ ιταν τελιομενος  ιστερα απο τιν εντονι αυτι τιμορια.
ο οριμοσ επιβιτορ καβαλισε  απο πανο τον νεανια και εχοσε το καυλι του μεσα στο στομα και του το γαμουσε σε γριγορουσ ριθμουσ ενο ο νεανιασ παλινδρομουσε το μικροσκοπικο του πεοσ!
εγο του εριχνα καμια σφαλιαρα στα μπουτια με ολι μου τιν διναμι αλλα εκινοσ πονουσε! *&hdb

ο επιβιτορ ιταν μεγασ μαεστροσ και διδασκολοσ τισ δροσερισ σινουσιασ!
εκανε απιστευτουσ σινδιασμους-πιρουετεσ!για μερικα λεπτα γαμουσε το στομα του νεανια ....
μετα εβγαζε τιν πουτσα του απο το στομα του και τιν παλιδρομουσε καθοσ ο νεανιασ του εγλιφε τισ μπαλεσ!
τελικα ομοσ ι τιμορια του νεανια εφτασε στο τελοσ τισ αφου ο επιβιτορ αδειασε τα γαρμπιλοφλοκια του ολα μεσα στο στομα αναφονοντασ εντονες κραυγες ιδονικισ εξαρσισ!τρομερο θεαμα! *&hdb

 

oxnai

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
θελω να πω οτι το ξανθο αγορι στην recepion ειναι γεματο σπιρακια και αιδιαζεισ μολισ το βλεπεισ...  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
τιν πορνοκαλισπερα στουσ δροσερουσ σπερματολαγνουσ μιστεσ του bourdela.tv!
στιν προτι σελιδα ιπαρχι πλεον καταλογοσ με τα δροσερα σπα ατικισ!
μποριτε να ριξετε μια ματια!ιπαρχι και φοτογραφικο ιλικο! :rockon:
 

Επισκέπτης
το καλοκαιρακι μασ δελεαζει για πολλεσ ατακτεσ δροσερεσ περιπτιξεισ.
και ειδικα τορα που ο καυτοσ ιλιοσ χτιπαει τα ιδονικα κορμια μασ και ανεβενι ι λιπιντοσ στα ιψι,οι αισθισεισ βαριανασενουν απο γκαυλα και τα τσουτσουνια μασ πιρονουν απο το ιλιολουστο κλιμα τισ μεσογειου.

το ανχοσ ,το στρεσ οδιγουν στιν αυξιμενι εντασι τισ καθιμερινοτιτασ.εμισ πρεπει να καταπολεμισουμε αυτο το πονιρο και ιπουλο ορκισμενο εχθρο!
γι αυτο και εμισ καταφιγαμε στα χαλαροτικα δροσερα στεκια τισ δροσερισ αθινασ!

σιναντισι με ενα δροσερο φιλαρακι στα λουτρα του μεγαλου αλεξανδρου!
αραγεσ ο μεγασ αλεξανδροσ ιταν δροσερο και ανεμελο αγορι?εξισου και το ονομα τισ σαουνασ στο κοσμοπολιτικο γκαζι!τεσπα...εμασ δεν μασ ενδιαφερερου οι σεξουαλικεσ προτιμισεισ του μεγαλου αλεξανδρου!
ασ σινε-χισουμε τιν δροσερι αφιγισι.

ιταν ενα ιρεμο απογευματακι και ι αισθισι τισ χαλαροσισ ιταν αναποφευκτι!
δεν θα μπο σε λεπτομεριεσ σχετικα με τον χορο του alexader spa διοτι εχο ξαναγραψει σε προιγουμενα ποστ μου.

το χαμαμ ιταν φανταστικο !!! οι μιονεσ χαλαρονουν,το κορμι γεμιζει απο γκαυλομενα σταγονιδια καυτου ιδροτα και αποβαλονται οι τοξινεσ που τοσο κακο κανουν στον οργανισμο μασ!
επισισ το τσακουζι αλο φρουτο!ι εντασι του νερου να χτιπαι με διναμι και να γαργαλαει τον θαλασιο λεοντα και αυτοσ γοργα γορνα να καυλονι κατο απο τα δροσερα κιματα!

ασ προχορισουμε ομοσ σε πιο πιπερατεσ λεπτομεριεσ!
μετα απο τιν πολιορι περιιγισι στουσ λαμπρουσ χορουσ του σπα ειπαμε να χαλαροσουμε στα dark room!

τα dark room ειναι σκοτινα πορνοδοματιακια με κρεβατακι !εκι τα δροσερα αγορια απολαμβαννουν τουσ απαγορευμενουσ καρπουσ τισ δροσερισ σινουσιασ!
καθισαμε και εμισ λοιπον σε ενα απο αυτα τα σκοτινα δοματιακια με τιν μπλε πορνιαρικι black light να φοτιζει τα δαυλια μασ!

αρχισαμε να παλινδρομουμε τα τσουτσουνια μασ με σκοπο να προσελκισουμε καπιο δροσερο αγορι.....
ετσι λοιπον μπενι μεσα ενα νεαρο αγορι και μασ ροταει....
’μιποσ θελετε βοιθια’?
και εγο του απανταο
ο φιλοσ μου χριαζετε ενα εροτικο χαδι στο εργαλιο του!

πλισιαζει και χορισ δευτερι κουβεντα του τον αρπαζει και αρχιζει το τσιμπουκοδρομιο!το φιλαρακι μου ειχε γκαυλοσι και ιδροσι απο ιδονι!

τον επερνε βαθια μεσα στο στομα του ενο εκινοσ παραλιλα χαιδευε το μακριναρι του.

εγο παρεμινα θεατισ ιδονοβλεψιασ στιν ολι ιστορια και παρακολουθουσα τα μαθιματα τσιμπουκοδρομιασ που παρεδιδε το δροσερο νεαρο αγορι στο φιλο μου!
αρχισα και εγο να αυνανιζομε με αποτερο πορνοσκοπο να πιτσιλισο τι μουρι του φιλαργιρου απο γκαυλα νεανια.
ιταν δισκολο το εργο διοτι ιδι ειχα αυνανισει το τσουτσουνι μου διο φορεσ εκινι τιν ιμερα γιατι δεν ιπιρχαν πορνοευρο για πουτανακι.
σαν χαμελεοντασ ομοσ προσαρμοστικα στισ αντιξοες σινθικεσ και αμολισα τα πιρα πανο στι μουρι και ιστερα στο στιθοσ του ατακτου νεανια!

ο φιλοσ μου μετα απο λιγο του τα εδοσε στο στομα ολα!!!!!!!!



 

Επισκέπτης
να επισιμανο σχετικα με το σπα flex gym στο μοναστιρακι οτι λογο θερινου οραριου κλινι στισ 23.00 το βραδι!
ενο το χιμονα κλινι στισ 24.00!
 

billstrongforce

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
18-2-09
καλισπεριζο τουσ ατρομιτουσ μαχιτες τισ πουτσας!
ι δισκολι καθιμερινοτιτα γεματι στρεσ και ανχος μασ οδιγισε στα ιγρα σοκακια τισ οδου βισισ και πολικλιτου στο μοναστιρακι και σιγκεκριμενα στο φλεχ τζιμ!
ενα ιπερπολιτελεσ σπα στο κεντρο τισ αθινασ μονο για δροσερουσ αντρες

οι διο ναυαρχιδεσ τισ γκαυλας και σιντροφοι μου στα γεματα ιγρασια μονοπατια του δροσερου σπα ιταν ο πορνορεπορτερ gang και ο πιστοσ ιποτισ τισ ιδονισ lionheart!

αφου λοιπον σαν αρχιβαριστες τισ καυλασ σφιλεψαμε τα κορμια μας στιν αιθουσα γιμναστικισ του τριτου οροφου θελαμε να χαρισουμε στουσ μιονεσ μασ μια αισθισι χαλαροσισ...
ετσι λοιπον χορισ δευτερι σκεψι σαν κουρασμενοι μαραθονοδρομοι τισ καυλασ μπικαμε στο χαμαμακι.
εκει μασ πλισιασε ενα αλοδαπο δροσερο αγορι απο τιν γαλια!
για να μιν τα πολιλογο και ασ μπο στο ψιτο...
αρχισαμε να παλιδρομουμε τα τσουτσουνια μασ και το δροσερο αγορι ειχε ταρακτει..
και του λεο στα πορνοαγλικα....do you like sperm?
ofcourse μου απανταει.
πιτσι:do you like to taste my sperm in your body?
δροσερο αλοδαπο αγορι:yes

και αρχιζο να γινομαι χειροπλαστισ του ανδρικου μου μοριου και να σου αξαφνα να αναβλιζει το παχιρευστο ιγρο πιρ και να πιτσιλαει το δροσερο αλοδαπο αγορι σε ολο του το κορμι εξ αποστασεος!

παλιε συναγωνιστή , [παλιο username μου απο το 2007 : billaras22], οργανώστε ένα πορνόρεπορτάζ στο φλεξοσπα να δούμε εγκαταστάσεις.
 

Maikaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
36
Like
20
Πόντοι
0
Τελικά οι περισσότεροι προτιμούν Alexander ή Flex;
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα στη Flex μετά από αρκετό καιρό.
Το εισιτήριο πλέον 13 ευρώ από 12. Το τζακούζι χαλασμένο κι εκτός λειτουργίας! Ο υπάλληλος μου είπε ότι σε καμία 10αρια μέρες θα είναι έτοιμο! Απαράδεκτο για εν λειτουργία μαγαζί. Κόσμος όλες οι ηλικίες και για όλα τα γούστα!
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Στις 5 Ιουνίου θα ανακοινώσει η Flex ποτε θα επαναλειτουργήσει!
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
20 Ιουνίου επαναλειτουργεί η Flex
Κανονικά σε λειτουργία η Alexander
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom