Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 719K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

btm_real_

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
12
Like
21
Πόντοι
0
Πάντως σήμερα το μεσημέρι που πήγα στο Χαϊδάρι δεν υπήρχε ψυχή μόνο ένας μαυριδερός της συμπαθητικής ομάδας που μου εβηξε για να τον καταλάβω και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου διαπίστωσα πως δεν πρέπει να τους βάζουμε όλους στον ίδιο κουβά γιατί ήταν πολύ ευγενής και μάλλον και ντροπαλός λιγάκι στη αρχή , μου έδωσε και κατάλαβα γιατί ήταν ιδιαίτερα προικισμένος, το καβλί του μου θύμισε μανιτάρι σε σημείο που φοβήθηκα μήπως και μετά δεν μπορώ να κάτσω αλλά το καταευχαριστήθηκα μετά από τόσες ώρες νοιώθω ακόμη καυλωμένος. Το μόνο που με χάλασε ήταν που μόλις με έχυσε εξαφανίστηκε χωρίς να πει ούτε ένα γεια σου. Ήταν ωραίο αυτό το μεσημέρι από αυτά που τα θυμάσαι μετά και κωλοδαχτυλιάζεσαι μόνος σου.
Συνηθως εξαφανιζονται αφου χυσουν.Αυτο ειναι το μονο κακο στο gay cruising.
 

btm_real_

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
12
Like
21
Πόντοι
0
Αφου εξαντλησα το θεμα παρκινγκ Χαιδαριου,εχω μια απορια.Στη Πολυκαρπου στο Βοτανικο,η φαση γινετε πανω στη Πολυκαρπου η σε καποιο στενο? Οποιος γνωριζει,πολυ θα εκτιμηθει η απαντηση του.
 

agori4wrimous

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα κι απο μενα. Ποιος θα ηθελε να παμε μαζι στην πιατσα στο Χαιδαρι, γιατι δεν εχω βρει που ειναι; Επισης τι ηλικιες μαζευει;
 

btm_real_

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
12
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπερα κι απο μενα. Ποιος θα ηθελε να παμε μαζι στην πιατσα στο Χαιδαρι, γιατι δεν εχω βρει που ειναι; Επισης τι ηλικιες μαζευΑπο

Καλησπερα κι απο μενα. Ποιος θα ηθελε να παμε μαζι στην πιατσα στο Χαιδαρι, γιατι δεν εχω βρει που ειναι; Επισης τι ηλικιες μαζευει;
Απο ηλικιες εχει τα παντα,και πιτσιρικαδες και ωριμους.Και οσο ανοιγει ο καιρος θα εχει και περισσοτερους.
 

agori4wrimous

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Απο ηλικιες εχει τα παντα,και πιτσιρικαδες και ωριμους.Και οσο ανοιγει ο καιρος θα εχει και περισσοτερους.

Απο ηλικιες εχει τα παντα,και πιτσιρικαδες και ωριμους.Και οσο ανοιγει ο καιρος θα εχει και περισσοτερους.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
 

Aitheras69

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Ξερει κανεις κανα μασαζτιδικο που να συνδιαζει μασαζ και παιχνιδι απο αντρα?
 

Fc3s

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Χαϊδάρι είναι περισσότερος ο κόσμος θεωρώ, στο Τρίτση είναι οι ίδιοι και οι ίδιοι προσωπική μου άποψη.
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0

shadowdancer77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Χαιδάρι μακραν το καλύτερο πρωί και βράδυ λογω καβατζών στου Τρίτση μόνο βράδυ επειδή έχουν κλαδέψει τα πάντα και το πρωί είσαι απο παντού ξέφεγγος
ακομα δεν εχω καταλαβει απο αθηνα πηγαινωντας για ελευσινα σε ποιο σημειο ειναι
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
138
Πόντοι
0
Συνηθως εξαφανιζονται αφου χυσουν.Αυτο ειναι το μονο κακο στο gay cruising.
Ε και τι ήθελες, να ρίξετε πασιέντζα; Εκεί είναι καθαρά για ξεκαυλωμα, αν εσυ θες γνωριμία, ραντεβού, γάμο, ΔΕΝ πας εκεί
 

btm_real_

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
12
Like
21
Πόντοι
0
Ε και τι ήθελες, να ρίξετε πασιέντζα; Εκεί είναι καθαρά για ξεκαυλωμα, αν εσυ θες γνωριμία, ραντεβού, γάμο, ΔΕΝ πας εκεί
Το γνωριζω αυτο,απλα απαντησα στο συναδελφο που το ανεφερε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom