Νέα

Γαμήσια σε Ζάκυνθο-Κεφαλλονιά- Κυλλήνη-Αμαλιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΡΥΦΩΝΑΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
167
Like
153
Πόντοι
1
η αμηχανη στιγμη που οι φοιτητριες σε πυργο και αμαλιαδα ειναι πιο εμφανισημες σε σχεση με αυτες στα μπουρδελα
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Σήμερα στις επάλξεις...
Στο 1ο μια νταρτανωηδης καστανή με ακμή ακμή στο πρόσωπο ελ.στομ.
Στο 2ο αν και υπήρχε φως, δεν άνοιγαν...
Στο 3ο η Τζούλια, κοντουλα καστανή με κάποια κιλά  αν και αδυνατισμένη μετά τον κοροναιο με φουλ πρόγραμμα.
Στο 4ο Αλεξάνδρα μελαχρινή εκ Ρουμανίας με ωραίο σωματακι και φουλ πρόγραμμα.
Στο 5ο Όλγα καρέ μαλλί ψηλή με κάποια πιασίματα ακα κλπ πρόγραμμα
Στο 6ο Γιάννα? Ξανθό τσοντο φάτσα σιλικόνη κλπ φιτ κορμί που δοκιμασθεί με ανάμικτες εντυπώσεις. Πρόγραμμα 69 αλλά μέχρι εκεί... Πολύ επαγγελματική στις υπηρεσίες της, όχι κακή απλώς you know...

Επαρχία όλε.

ΥΓ1 Όλα τα προγράμματα πλην των φουλ στα 25 με τα φουλ στα 30.
ΥΓ2 Στο 3ο δε ένας μαυροφορεμένος νεαρός σχετικά μουσατος λουγκρα Τσάτσος...Στην αρχή νόμιζα ότι μπήκα σε μοναστήρι...
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Πριν κάποιες ώρες, στα αμαρτωλά χωράφια της δυτικής Πελοποννήσου, εθεάθησαν οι παρακάτω κορασίδες...
  1. Ντορέτα, ψηλή, ξανθιά, με κιλά, κάμποσα, στα 20 απλό, στα 25 πρωκτικό
  2. Δε μπήκα γιατί η τσα2 είναι για τον πούτσο και δεν ήθελα να χαλαστώ. Τώρα αν προσπέρασα το θεόμουνο, χαλάλι της
  3. Ντάνα, μελαχρινή, μετρίου αναστήματος, με πιασιματάκια, 20 απλό, 25 ακα, 30 πρωκτικό
  4. Αλεξάνδρα, μελαχρινή, κανονικό προς πολύ καλό σωματάκι, 25 απλό, 30 πρωκτικό (δεν ξέρει όμως γρι ελληνικά/αγγλικά και τα βογκητά της είναι πιο fake και από τα deep fake videos του Trump)
  5. Κλειστό
  6. Αμαλία, ξανθιά με πιασιματάκια, ωραίο προσωπάκι, 3αρι στήθος, στα 25 με ακα + 69

ΥΓ. Είχε κινησούλα σήμερα. Τι διάολο, κατέβηκε ο λαός για μπάνια καβλωμένος;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.064
Κριτικές
94
Like
46.350
Πόντοι
17.311
εχει στη ζακυνθο μπουρδελα ???? αν ναι, για πειτε κανενα info.
κατι stripoκωλομπαρα ξερω εγω, εκει προς λαγανα.
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
εχει στη ζακυνθο μπουρδελα ???? αν ναι, για πειτε κανενα info.
κατι stripoκωλομπαρα ξερω εγω, εκει προς λαγανα.
Αυτά που γράφω αναφέρονται στην Αμαλιάδα, από όσο ξέρω στα νησιά δεν υπάρχει κάτι...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.064
Κριτικές
94
Like
46.350
Πόντοι
17.311
εχει στη ζακυνθο μπουρδελα ???? αν ναι, για πειτε κανενα info.
κατι stripoκωλομπαρα ξερω εγω, εκει προς λαγανα.
Αυτά που γράφω αναφέρονται στην Αμαλιάδα, από όσο ξέρω στα νησιά δεν υπάρχει κάτι...

οκ, αν και πιστευω στα νησια θα ειναι πιο prive η φαση και δια στοματος αποκλειστικα και μονο, για ευνοητους λογους.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.137
Πόντοι
3.786
Ως προς το καμάκι έχουν αλλάξει όντως τα πράγματα αλλά δε φταίνει (μόνο) οι Αλβανοί ή (μόνο) οι Έλληνες. Αλλάξανε τα πράγματα γενικότερα, πέρασε η μόδα του Greek Lover τώρα ας πούμε μετράνε περισσότερο Ισπανοί και Λατινοαμερικάνοι. Όπως σωστά ειπώθηκε όταν έρχονται σε group και μένουν όλοι (ισχύει για τη νεολαία αυτό) στο ίδιο ξενοδοχείο κάνουν τα κονέ τους εύκολα και μετά είναι πολύ δύσκολο για ένα καμάκι που απλά πάει σαν πελάτης στο μπαρ να φάει τίποτα.

Αυτό που βλέπω εγώ κυρίως στην Κρήτη είναι ότι ο Έλληνας χτυπάει κατά κύριο λόγο ανατολικές χώρες που έχουμε περισσότερη πέραση. Από Αγγλίδες ,Γερμανίδες και Σκανδιναβές πέφτουν περισσότερο άκυρα.

Το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχουν Ρωσίδες φέτος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Νηνεμία στις θάλασσες της επ' αμοιβή ηδονής στα στενά της Αμαλιάδας...

Κάποια ρόστερ δεν έχουν αλλάξει για δύο και πλέον μήνες...

Εφόσον δεν "παίζει" Ουκρανία και Ρωσία στις εισαγωγές, δύσκολα τα πράγματα.

Καλύτερα να βγάζω δρομολόγιο για Αθήνα, τουλάχιστον εκεί έχει ποικιλία.
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Like
98
Πόντοι
1
ξερετε αν παιζει τιποτα στο πυργο ??πληροφοριες για call girl εχετε μηπως??οποιος ξερει ας μου στειλει πμ
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Πάντως στην Ζάκυνθο... τι να τις κάνεις τις πουτάνες τα καλοκαίρια? Έχεις τις Αγγλίδες! Πήγαινε Λαγανά κι αν δεν γαμήσεις γράψε μου! :grin:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.706
Κριτικές
15
Like
11.333
Πόντοι
3.846
εχει στη ζακυνθο μπουρδελα ???? αν ναι, για πειτε κανενα info.
κατι stripoκωλομπαρα ξερω εγω, εκει προς λαγανα.
Αυτά που γράφω αναφέρονται στην Αμαλιάδα, από όσο ξέρω στα νησιά δεν υπάρχει κάτι...
Στη Ρόδο μια χαρά έχει.
 

999r

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
71
Like
150
Πόντοι
0
εχει στη ζακυνθο μπουρδελα ???? αν ναι, για πειτε κανενα info.
κατι stripoκωλομπαρα ξερω εγω, εκει προς λαγανα.
Αυτά που γράφω αναφέρονται στην Αμαλιάδα, από όσο ξέρω στα νησιά δεν υπάρχει κάτι...

οκ, αν και πιστευω στα νησια θα ειναι πιο prive η φαση και δια στοματος αποκλειστικα και μονο, για ευνοητους λογους.
Υπαρχουν κρυφομπουρδελα στην Ζάκυνθο. Αλλά ,όπως το λες οι πληροφορίες δίνονται με εχεμύθεια.! Πάντως ,πέριξ της Πόλης ,υπάρχουν χώροι.! Και με ποιοτικά κορίτσια.! Απλά θέλει ψαξιμο
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Like
98
Πόντοι
1
Στην αμαλιαδα που ειναι τα σπιτακια??που ακριβως στο γερακι??
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.064
Κριτικές
94
Like
46.350
Πόντοι
17.311
εχει στη ζακυνθο μπουρδελα ???? αν ναι, για πειτε κανενα info.
κατι stripoκωλομπαρα ξερω εγω, εκει προς λαγανα.
Αυτά που γράφω αναφέρονται στην Αμαλιάδα, από όσο ξέρω στα νησιά δεν υπάρχει κάτι...

οκ, αν και πιστευω στα νησια θα ειναι πιο prive η φαση και δια στοματος αποκλειστικα και μονο, για ευνοητους λογους.
Υπαρχουν κρυφομπουρδελα στην Ζάκυνθο. Αλλά ,όπως το λες οι πληροφορίες δίνονται με εχεμύθεια.! Πάντως ,πέριξ της Πόλης ,υπάρχουν χώροι.! Και με ποιοτικά κορίτσια.! Απλά θέλει ψαξιμο

τα κονε θελει να εχεις μαλλον και στα παπαρια σου το ψαξιμο μετα.
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Στην αμαλιαδα που ειναι τα σπιτακια??που ακριβως στο γερακι??

Είναι στην κόκκινη πινέζα περίπου, βγαίνοντας δηλαδή από την κατοικημένη περιοχή, κάνεις αριστερά στο χωματόδρομο.

Αλλά έχω μια απορία. Έχει σπιτάκια η Αμαλιάδα, και δεν έχει ο Πύργος, που είναι και πρωτεύουσα του νομού, και έχει και στρατιωτική μονάδα? Ή έχει και δεν το έχει αναφέρει κανείς?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200907-165525_Maps.jpg
    Screenshot_20200907-165525_Maps.jpg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 155

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
Υπαρχουν κρυφομπουρδελα στην Ζάκυνθο. Αλλά ,όπως το λες οι πληροφορίες δίνονται με εχεμύθεια.! Πάντως ,πέριξ της Πόλης ,υπάρχουν χώροι.! Και με ποιοτικά κορίτσια.! Απλά θέλει ψαξιμο
Πηγαινω Ζακυνθο για δουλειες δυο-τρεις φορες το χρονο αλλα δεν μπορω να βρω ακρες. Αν θελεις στειλε βοηθεια εστω και με pm
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
47
Like
7.067
Πόντοι
5.646

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.935
Πόντοι
14.936
Δεν ξέρω πως βολέύονται οι Κεφαλλωνίτες και οι Ζακυνθινοί αλλά μου φαίνεται ότι δεν πολυενδιαφέρονται για το σπορ που ασχολούμαστε εμείς γιατί δεν υπήρξε ούτε ένας ντόπιος να δώσει την παραμικρή πληροφορία
αρχοντα βγαινοντας απο το λιμανι της ζακυνθου και κανοντας αριστερα προς αεροδρομιο στο πρωτο φαναρι που συναντας στο δεξι χερι
το πρωτο κωλομπαρο.συνεχιζοντας στην ευθεια προς και μετα το αεροδρομιο τσεκαρε αριστερα δεξια ειχε κατι κωλομπαρα που γαμαγες
κιολας αλλα δεν ξερω με ποσα.ειχα κερασει μονα ποτα και μου τον ειχαν παιξει.ελπιζω να βοηθησα.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
47
Like
7.067
Πόντοι
5.646
αρχοντα βγαινοντας απο το λιμανι της ζακυνθου και κανοντας αριστερα προς αεροδρομιο στο πρωτο φαναρι που συναντας στο δεξι χερι
το πρωτο κωλομπαρο.συνεχιζοντας στην ευθεια προς και μετα το αεροδρομιο τσεκαρε αριστερα δεξια ειχε κατι κωλομπαρα που γαμαγες
κιολας αλλα δεν ξερω με ποσα.ειχα κερασει μονα ποτα και μου τον ειχαν παιξει.ελπιζω να βοηθησα.
Ωραίος... Ζακυνθινός ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom