Νέα

Γαμήσια με τρελές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 474
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poutaniaris_anhr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
15
Like
861
Πόντοι
311
Ειχα γνωρισει μια απο τσατ και μου ελεγε οτι εχει φετιχ με το ξυλο και τα πνιξιματα.
Μηνυματακια στο κινητο για 2-3 μερες και κανονισαμε συναντηση σπιτι της για σεξ.
Κασκαντεριλικι - παω και βλεπω μια ομορφη κοπελα, 25 ετων, με λιγα παραπανισια κιλα.
Μπαινω μεσα, το σπιτι γεματο φωτογραφιες της, με αδυνατο και γυμνασμενο σωμα, πριν δηλαδη παχυνει.
Οταν λεμε γεματο,εννοουμε μικρες φωτογραφιες 5 Χ 5 εκατοστα, κολλημενες στους τοιχους με ζιλοτεηπ, σε φαση που καλυπταν σχεδον ολους τους τοιχους. Κυριολεκτικα χιλιαδες φωτογραφιες της. Μου ειπε οτι καναν χρονο ειχε ψυχολογικα και επαιρνε φαρμακα που την παχυναν αποτομα.
Ξεκιναμε πηδημα με σβησμενα φωτα και μου ελεγε χτυπα με στο προσωπο οσο πιο δυνατα μπορεις.
Μην τα πολυλογω ολο ζητουσε και πιο δυνατα και πιο δυνατα, κυριως προσωπο και στηθος γουσταρε σκληρο χαστουκισμα, μεχρι και μπουνιες μου ζητησε αλλα δεν εδωσα, αλλα ομολογω απο ενα σημειο και μετα χαστουκιζα με ολη μου τ η δυναμη. Επισης επαιξε και πνιξιμο, οσο πιο πολυ εφτανε στο αμην να σκασει, τοσο της αρεσε και μου ελεγε λιγο ακομα και λιγο ακομα.
Την τελευταια ωρα μου εφερε λουριδα δερματινη και την μαστιγωνα στον κωλο,και μου ελεγε πιο δυνατα πιο δυνατα, και εγω εριχνα με ολη μου τη δυναμη.
Μιλαμε ομως σε καθεστως σκοταδιου με ενα δυο κερακια αναμμενα.

Παει η ωρα 4 ή 5, δεν θυμαμαι, και σηκωνεται να παει για μπανιο. Ανοιγει ενα δυο φωτα και τι να δω παιδες:
Ο κωλος με ραγαδες αιματος απο το μαστιγωμα με τη λουριδα και πρησμενος. Εικονα σοκαριστικη.
Το προσωπο της γεματο μωλωπες και μαυριλες.
Γυρω απο το ενα ματι πρεπει να ειχε κατι σαν αιμορργια, ειχε πρηστει η περιοχη (τουμπανο κανονικα) και ηταν η μιση περιοχη κατακοκκινη και η μιση καταμαυρη.
Σοκαριστηκα απο το θεαμα κ μονο.
Σαν κατι τυπους που τους εχουν κανει κοσκινο στο ξυλο ήταν.
Ξεκινησα να ετοιμαζομαι να ντυθω να φυγω γιατι κωλωσα με το θεαμα, βγαινει απο το μπανιο και μου λεει:
πώς με εκανες ετσι ρε μαλακα; Θες να παω να σε καταγγειλω τωρα;

Της λεω σορυ ξεφυγαμε, παω να ξεκουραστω και τα λεμε αυριο και απανταει οτι αν φυγω θα παει στο τμημα να πει οτι την βιασα...

Χεστηκα πανω μου.

Τελικα εκαστα λιγο ακομα, δεν μου σηκωνοταν με τιποτα, και ειπαμε να ξαναβρεθουμε τις επομενες ημερες γενικως και αοριστως. Απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση απο κανεναν απο τους δυο μας.
Εννοειται οτι για κανα δυο μερες ελεγα ποτε θα ερθουν να με μπαγλαρωσουν και αντε να αποδειξω μετα οτι εμπλεξα με σεξομουρλη.
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
938
Like
2.987
Πόντοι
446
Μύστες, τί νηματάρα ανοίξατε.

Ως βετεράνος των Ψυχασθενών Εκστρατειών, θα πω ευθέως στο μερακλή -και σίγουρα τρόλ, αλλά η πάσα ήταν ακαταμάχητη- νηματοθέτη, ΟΧΙ, ΜΑΚΡΙΑ, ΠΑΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ, ΓΑΜΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΖΟΜΠΙ ΣΕ ΗΜΙ-ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗ ενώ σε ραίνουν Πακιστανοί με συντριβάνια ιαματικής Μπλε Φάντα, αλλά μην το χώσεις σε τρελή.

Και όταν λέμε 'τρελή', ναι, έχει διαβαθμίσεις, αλλά είναι σα να συζητάμε που πονάει λιγότερο να φας μαχαιριά.

Αν μου πεις τώρα πως τραβάς καψούρα, η περίπτωσή σου χρήζει σανατορίου.

Τώρα αν είναι για να φύγουν τα χοντρά επειδή είδες βυζάρες/χειλάρες/κωλάρα και η άλλη κωλοτρίβεται και στα λέει υπερβολικά καλά για να είναι αληθινά, μπλοκ από παντού και τρέχα.

Στην ΚΑΛΥΤΕΡΗ των περιπτώσεων, με το που θα το χώσεις, προφανώς θα τα ΕΧΕΤΕ ΜΩΡΟΥΛΙΝΕΛΙ ΤΗΣ, θα σου πρήζει αρχίδια χειρότερα από τσίμπημα Βασιλικής Σφήγκας Γκαγκαμπίγκου και θα σε κάνει να βλαστημήσεις την ώρα και τη στιγμή που μαλακιζόσουν στα σόσιαλ άχυστος. Γνώρισα τύπους νεαρούς, φασαίους και υποσχόμενους, που ναυάγησαν με δύο και τρία κουτσούβελα να τυλίγουν πίτα γύρο για να τα φέρουν βόλτα, ενώ η τρελή, νυν τρελοχοντρή, έκανε πρωταθλητισμό στη σοκολατοφαγία.

Ο πειρασμός είναι μεγάλος όσο είσαι νεαρός και έτσι άεργος χαχόλος, αλλά πίστεψέ με, είναι περίπου τρεις χιλιάδες φορές καλύτερο να το ρίξεις στο αθλιότερο των εργαζόμενων κορασίδων παρά να σε ξεφτιλίσεις και να επωμιστείς το ψυχικό κόστος του γαμησιού με τρελή.

Δυστυχώς, έχω περισσότερες σχετικές ιστορίες απ' όσες θα ήθελα.

Αγαπητέ μου συναγωνιστή , ορκίζομαι ότι δεν είμαι τρολλ, και όντως έπαιξαν τα μηνύματα με την τρελή. Φυσικά αποφάσισα να ακολουθήσω την συμβουλή των περισσότερων εδώ, Όπως και την δικιά σου και δεν έδωσα καμία συνέχεια. Ευτυχώς ούτε αυτή μου έχει στείλει κάτι νέο, γιατί πιθανό να λύγιζα στη καύλα, ειδικά εάν μου έστελνε πάλι τίποτα γυμνές όπως μου έστειλε τις προάλλες
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
938
Like
2.987
Πόντοι
446
Καταθέτω εμπειρία προς αξιολόγηση!
Καλοκαίρι 1993 - ήμουν στα τελειώματα με μια τύπισσα μετά από 3 χρόνια σχέση και γνωρίζω μια μεγαλύτερή μου (από τη Σχολή - χρώσταγε ακόμα) , η οποία είχε 'περίεργη' συμπεριφορά. Μετά από 1-2 μπύρες καταλήγουμε στο κρεββάτι αλλά τα πράγματα ήταν χαλαρά μέχρι που πήρε τηλέφωνο η 'σχέση'. Για τους νεώτερους: δεν υπήρχαν ασύρματα τηλέφωνα - δίπλα στο κρεββάτι είχαμε σταθερό με καλώδιο. Όταν ξεκίνησα να μιλάω με τη 'σχέση' - όχι κάτι σοβαρό, κτλ.- η 'παράξενη' ξεκινά τις πίπες με σκοπό να με 'εκθέσει' στην άλλη που είμαι στο τηλέφωνο καθότι δε μπορούσα να απομακρυνθώ από το κρεββάτι. Κάπως έτσι ξεκίνησα να παίζω παράλληλα αλλά κάθε εβδομάδα 'ανέβαινε' ο βαθμός δυσκολίας με κορυφαίες στιγμές "πρωκτικό και τηλέφωνο" και " facesitting και τηλέφωνο". Η παράλληλη ιστορία συνεχίζεται για 2-3 μήνες και κάποια στιγμή η 'παράξενη' εξαφανίζεται και η 'σχέση' μας τελειώνει. Δεν ίδρωσα γιατί είχα βρει δουλειά και έφευγα από τη πόλη. Ώρες πριν φύγω από τη πόλη, έρχεται η 'παράξενη' και με παίρνει με το αυτοκίνητο για βόλτα (και πήδημα υπέθεσα!). Με βάζει στο αυτοκίνητο και αρχίζει και τρέχει μέσα στη πόλη, να παραβιάζει στοπ και φανάρια, να έχει θερίσει καθρέπτες, να έχει χτυπήσει ζάντες, κτλ. Όσο οδηγούσε σαν τρελή με έβριζε - έφταιγα για τα πάντα: κίνηση πλανητών, χρέος της Ελλάδας , που μπήκαν οι Τούρκοι στη Πόλη, κτλ. Το θρίλερ κράτησε περίπου μια ώρα, μέχρι που πέφτουμε σε κίνηση. Ούτε να πάει μπρος, ούτε να πάει πίσω μπορούσε και βρίσκω ευκαιρία, ανοίγω τη πόρτα και αρχίζω και τρέχω στα στενά για να χαθώ τελείως. Επειδή, όμως ήξερε το σπίτι μου, είπα να πάω να περάσω κάποια ώρα σε ένα άγνωστο γι'αυτήν μπαράκι σε άσχετη γειτονιά. Στο μπαράκι καταλήγω να πίνω με έναν συμμαθητή που πέτυχα τυχαία και καταλήγουμε να κοιμόμαστε δίπλα στο ηχείο μετά από άπειρα σφηνάκια. Η ώρα είχε πάει 0300-0400 και μαζεύαν οι άνθρωποι το μαγαζί και έπρεπε να φύγουμε. Νιώθω λοιπόν να με σκουντάει η 'παράξενη' και τρελαίνομαι που με βρήκε. Γυρνάει και μου λέει ότι έψαξε σε όλα τα μπαράκια της περιοχής, κτλ, και ότι αυτό ήταν το τελευταίο και ότι με έψαχνε γιατί είχε και άλλα να μου 'σούρει'. Τη διαολόστειλα και δε τη ξαναείδα... όποιος όμως είδε το σκηνικό και αυτή 'τρελαμένη' είχε φοβηθεί. Αυτά και η κρίση δική σας!

Είναι εξοργιστικό το ότι η κάθε τρελή μπορεί να φέρεται στον άνδρα όπως γουστάρει χωρίς καμία τιμωρία. Φανταστείτε να έκανε κάτι τέτοιο ένας άνδρας σε μια γυναίκα
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.126
Κριτικές
81
Like
7.181
Πόντοι
6.265
συναγωνιστες.. εγω εχω μια τετοια ιστορια. γνωριζω μια χωρισμενη με παιδι και μου λεει "δεν θελω σχεσεις και μαλακιες... εχω φουλ υποχρεωσει και θελω μονο σεξ". αυτο το είπε (ευτυχως) μπροστα σε όλη την κοινη παρεα. εεε... γινεται οτι γινεται... βρικσομαστε και σεξ σε ολες τις μεριες με ολους τους τροπους... και στο τέλος με αποκαλει μαλακα γιατι δεν κανουμε σχεση!!! εγω.΅μα αφου οταν γνωριστικαμε ειπες οτι δεν θες σχεση. αυτη: ναι... το ειπα αλλα εννουσα οτι θελω μια σχεση οπως την θελω εγω. εγω: λυπαμαι αλλα στον επομενο θα πρεπει να λες αυτο εξ αρχης. χωρις να εχω θεμα με αυτους που το κανουν, εγω στα 28 (τοτε) δεν θελω να εχω υποχρεωσει με παιδια.. εεε 6 μηνες εκανε να με αφησει στην ησυχια μου
Ρε όξωωωω.Καλά της έκανες.Γενικά πριν γκαστρωθούν με τον κάθε μαλάκα να έχουν τον νου τους,καθώς το σώμα τους είναι δικό τους και άλλα τέτοια,αλλά και να καταλαβαίνουν ότι ενα μικρό ποσοστό θα ασχοληθεί σοβαρά με κάποια που έχει παιδιά ήδη,καθώς όχι μονο δεν θέλει κανείς να σπαταλάει πόρους και ενέργεια για φλόκια άλλων,αλλά σκαταλώντας λεφτά για το παιδί άλλου,δεν θα μπορεί να κάνει δικό του.

Πέρα απο αυτά που είναι θέμα προσωπικό του καθένα πως το βλέπει,αν ήταν απο την αρχή ξηγημένη και να λέει το τι ζητάει.Αυτά τα μερκετινίστικα πουτανιάρικα μακριά και έκανες καλά που την έκλασες.Εύγε.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Μύστες, τί νηματάρα ανοίξατε.

Ως βετεράνος των Ψυχασθενών Εκστρατειών, θα πω ευθέως στο μερακλή -και σίγουρα τρόλ, αλλά η πάσα ήταν ακαταμάχητη- νηματοθέτη, ΟΧΙ, ΜΑΚΡΙΑ, ΠΑΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ, ΓΑΜΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΖΟΜΠΙ ΣΕ ΗΜΙ-ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗ ενώ σε ραίνουν Πακιστανοί με συντριβάνια ιαματικής Μπλε Φάντα, αλλά μην το χώσεις σε τρελή.

Και όταν λέμε 'τρελή', ναι, έχει διαβαθμίσεις, αλλά είναι σα να συζητάμε που πονάει λιγότερο να φας μαχαιριά.

Αν μου πεις τώρα πως τραβάς καψούρα, η περίπτωσή σου χρήζει σανατορίου.

Τώρα αν είναι για να φύγουν τα χοντρά επειδή είδες βυζάρες/χειλάρες/κωλάρα και η άλλη κωλοτρίβεται και στα λέει υπερβολικά καλά για να είναι αληθινά, μπλοκ από παντού και τρέχα.

Στην ΚΑΛΥΤΕΡΗ των περιπτώσεων, με το που θα το χώσεις, προφανώς θα τα ΕΧΕΤΕ ΜΩΡΟΥΛΙΝΕΛΙ ΤΗΣ, θα σου πρήζει αρχίδια χειρότερα από τσίμπημα Βασιλικής Σφήγκας Γκαγκαμπίγκου και θα σε κάνει να βλαστημήσεις την ώρα και τη στιγμή που μαλακιζόσουν στα σόσιαλ άχυστος. Γνώρισα τύπους νεαρούς, φασαίους και υποσχόμενους, που ναυάγησαν με δύο και τρία κουτσούβελα να τυλίγουν πίτα γύρο για να τα φέρουν βόλτα, ενώ η τρελή, νυν τρελοχοντρή, έκανε πρωταθλητισμό στη σοκολατοφαγία.

Ο πειρασμός είναι μεγάλος όσο είσαι νεαρός και έτσι άεργος χαχόλος, αλλά πίστεψέ με, είναι περίπου τρεις χιλιάδες φορές καλύτερο να το ρίξεις στο αθλιότερο των εργαζόμενων κορασίδων παρά να σε ξεφτιλίσεις και να επωμιστείς το ψυχικό κόστος του γαμησιού με τρελή.

Δυστυχώς, έχω περισσότερες σχετικές ιστορίες απ' όσες θα ήθελα.
Γιατί κανείς δεν θέλει να συζητάει για αυτές τις ιστορίες?
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
548
Like
1.077
Πόντοι
206
Μου έτυχε γκόμενα που ήθελε πολύ ξύλο λάθος την χτυπουσα στα Κόλο μεριά σταμάτησε το σεχ κ μου λέει:
Μου φαίνεται δεν κατάλαβες τι σου είπα χτυπ;με δυνατά με όλοι την δύναμη σου όχι μόνο στα κωλομερια στο πρωσοπο στα πλευρά όσο πιο δυνατά μπορείς . Την παρτίδα επί τόπου μην πάει σε καμία αστυνομία μετά κ βρούμε κάνα μπελά
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
8
Like
11.267
Πόντοι
3.786
συναγωνιστες.. εγω εχω μια τετοια ιστορια. γνωριζω μια χωρισμενη με παιδι και μου λεει "δεν θελω σχεσεις και μαλακιες... εχω φουλ υποχρεωσει και θελω μονο σεξ". αυτο το είπε (ευτυχως) μπροστα σε όλη την κοινη παρεα. εεε... γινεται οτι γινεται... βρικσομαστε και σεξ σε ολες τις μεριες με ολους τους τροπους... και στο τέλος με αποκαλει μαλακα γιατι δεν κανουμε σχεση!!! εγω.΅μα αφου οταν γνωριστικαμε ειπες οτι δεν θες σχεση. αυτη: ναι... το ειπα αλλα εννουσα οτι θελω μια σχεση οπως την θελω εγω. εγω: λυπαμαι αλλα στον επομενο θα πρεπει να λες αυτο εξ αρχης. χωρις να εχω θεμα με αυτους που το κανουν, εγω στα 28 (τοτε) δεν θελω να εχω υποχρεωσει με παιδια.. εεε 6 μηνες εκανε να με αφησει στην ησυχια μου
καλώς ήρθες στον πλανήτη 'γυναίκα". Μου έχει τύχει παρόμοια περίπτωση που μάλιστα μου πέταξε να κάνουμε και παιδί μαζί (είχε ήδη 2 και ήταν χωρισμένη).

Ξέρω περίπτωση γυναίκας ,χωρισμένης με παιδί που έπιασε γκόμενο και του είπε "θέλω να γεννήσω το παιδί σου", ενώ ήξερε ότι είναι παντρεμένος και δεν πρόκειται να ζητήσει διαζύγιο. Τελικά γέννησε το παιδί του, το μεγάλωσε με ψέμματα ότι ο πατέρας του τους έχει εγκαταλείψει.
Και το καλύτερο: Προσκαλεί τον πραγματικό πατέρα σπίτι τους σαν οικογενειακό φίλο για να βλέπει το παιδί.

Και όλες αυτές ζουν φυσιολογικές ζωές ,εργάζονται ,έχουν παρέες ,μεγαλώνουν παιδιά. Καμία ελπίδα.
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Μου έτυχε γκόμενα που ήθελε πολύ ξύλο λάθος την χτυπουσα στα Κόλο μεριά σταμάτησε το σεχ κ μου λέει:
Μου φαίνεται δεν κατάλαβες τι σου είπα χτυπ;με δυνατά με όλοι την δύναμη σου όχι μόνο στα κωλομερια στο πρωσοπο στα πλευρά όσο πιο δυνατά μπορείς . Την παρτίδα επί τόπου μην πάει σε καμία αστυνομία μετά κ βρούμε κάνα μπελά

Γιατί την παρατησες; Μπορούσατε να εξασκηθειτε στο μποξ παρέα. Να είναι ο σάκος σου. Τρελές
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
Ειχα γνωρισει μια απο τσατ και μου ελεγε οτι εχει φετιχ με το ξυλο και τα πνιξιματα.
Μηνυματακια στο κινητο για 2-3 μερες και κανονισαμε συναντηση σπιτι της για σεξ.
Κασκαντεριλικι - παω και βλεπω μια ομορφη κοπελα, 25 ετων, με λιγα παραπανισια κιλα.
Μπαινω μεσα, το σπιτι γεματο φωτογραφιες της, με αδυνατο και γυμνασμενο σωμα, πριν δηλαδη παχυνει.
Οταν λεμε γεματο,εννοουμε μικρες φωτογραφιες 5 Χ 5 εκατοστα, κολλημενες στους τοιχους με ζιλοτεηπ, σε φαση που καλυπταν σχεδον ολους τους τοιχους. Κυριολεκτικα χιλιαδες φωτογραφιες της. Μου ειπε οτι καναν χρονο ειχε ψυχολογικα και επαιρνε φαρμακα που την παχυναν αποτομα.
Ξεκιναμε πηδημα με σβησμενα φωτα και μου ελεγε χτυπα με στο προσωπο οσο πιο δυνατα μπορεις.
Μην τα πολυλογω ολο ζητουσε και πιο δυνατα και πιο δυνατα, κυριως προσωπο και στηθος γουσταρε σκληρο χαστουκισμα, μεχρι και μπουνιες μου ζητησε αλλα δεν εδωσα, αλλα ομολογω απο ενα σημειο και μετα χαστουκιζα με ολη μου τ η δυναμη. Επισης επαιξε και πνιξιμο, οσο πιο πολυ εφτανε στο αμην να σκασει, τοσο της αρεσε και μου ελεγε λιγο ακομα και λιγο ακομα.
Την τελευταια ωρα μου εφερε λουριδα δερματινη και την μαστιγωνα στον κωλο,και μου ελεγε πιο δυνατα πιο δυνατα, και εγω εριχνα με ολη μου τη δυναμη.
Μιλαμε ομως σε καθεστως σκοταδιου με ενα δυο κερακια αναμμενα.

Παει η ωρα 4 ή 5, δεν θυμαμαι, και σηκωνεται να παει για μπανιο. Ανοιγει ενα δυο φωτα και τι να δω παιδες:
Ο κωλος με ραγαδες αιματος απο το μαστιγωμα με τη λουριδα και πρησμενος. Εικονα σοκαριστικη.
Το προσωπο της γεματο μωλωπες και μαυριλες.
Γυρω απο το ενα ματι πρεπει να ειχε κατι σαν αιμορργια, ειχε πρηστει η περιοχη (τουμπανο κανονικα) και ηταν η μιση περιοχη κατακοκκινη και η μιση καταμαυρη.
Σοκαριστηκα απο το θεαμα κ μονο.
Σαν κατι τυπους που τους εχουν κανει κοσκινο στο ξυλο ήταν.
Ξεκινησα να ετοιμαζομαι να ντυθω να φυγω γιατι κωλωσα με το θεαμα, βγαινει απο το μπανιο και μου λεει:
πώς με εκανες ετσι ρε μαλακα; Θες να παω να σε καταγγειλω τωρα;

Της λεω σορυ ξεφυγαμε, παω να ξεκουραστω και τα λεμε αυριο και απανταει οτι αν φυγω θα παει στο τμημα να πει οτι την βιασα...

Χεστηκα πανω μου.

Τελικα εκαστα λιγο ακομα, δεν μου σηκωνοταν με τιποτα, και ειπαμε να ξαναβρεθουμε τις επομενες ημερες γενικως και αοριστως. Απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση απο κανεναν απο τους δυο μας.
Εννοειται οτι για κανα δυο μερες ελεγα ποτε θα ερθουν να με μπαγλαρωσουν και αντε να αποδειξω μετα οτι εμπλεξα με σεξομουρλη.

καλα αυτη τα ζηταγε εσυ ομως γιατι ενεδωσες να τα κανεις με τοση ενταση ; επρεπε να το κανεις πιο χαλαρα να ριξεις το γαμησακι σου κοιταξεις περασεις ωραια και αν δεν της εκανες μην ξαναβρεθειτε! απλα τα πραγματα !

προσωπικα μια φορα ηταν μια που ηθελε το απλο κωλοσκαμπιλα ! οκ λες κατι φυσιολογικο , ομως μου ζηταγε συνεχεια αυξησω ενταση ! της ελεγα οχι εκεινη φωναζε πιο δυνατα ! σταματω και της λεω κοιτα αυτο ειναι μην μου ζητας κατι το οποιο δεν κανω κεφι ! της εδωσα μερικα φιλια της ειπα και κανα δυο βρωμολογα και συνεχισα το πηδηματακι μου φυσιολογικα και χωρις να ενδωσω στο να κανω κατι που μου ζητουσε και εμενα δεν μου αρεσε !
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.759
Like
29.334
Πόντοι
6.056
Σε γκόμενες που ζητάνε ξύλο βάλτε μια κάμερα να καταγράφει και μετά σπάστε τις στο ξύλο με ασφάλεια!
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
Σε γκόμενες που ζητάνε ξύλο βάλτε μια κάμερα να καταγράφει και μετά σπάστε τις στο ξύλο με ασφάλεια!
σωστο και αυτο ωστε να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας σε περιπτωση που στραβωσει η φαση !
 

kikoman

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
9
Like
87
Πόντοι
0
Αφου δεν σε κάρφωσε σε καμιά κολώνα φθηνά την γλίτωσες τυπε!
πέραν της πλάκας εκείνη την ώρα στο αυτοκίνητο τα είδα όλα! Να τρέχει στη περιφερειακή Υμηττού και όταν βγήκε στη μεγάλη κατηφορά να βάζει νεκρά μέχρι τη πρώτη στρογγυλή πλατεία... άσε...
 

GEOMAN265

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
56
Like
347
Πόντοι
20
Λοιπον ηρθε και η σειρα μου.
Γνωριζω στο fb μια κυρια 40 ετων.οι φωτο στο fb που ειχε μιλαγαν για απιστευτο μουνι ψηλη ποδαρες μελαχροινο προσωπαρα.οτςν την γνωρισα απο κοντα ειχε λιγα μονο παραπανω κιλα........οχι κατι αντιαισθητικο........κοντο φορεματακι στα ορια του κωλου,με καυλωσε αμεσως.αρχισαμε τα γλωσσοφιλα δακτυλα και τετοια στο αυτ.το και αμεσα ενα ωραιο γαμησι σε hotel.αφου τελειωσε το πανηγυρι την πηρα αγκαλια και διαπιστωσα οτι φοραγε περουκα μου ειπε οτι ειχε ενα αυτοανοσο και δεν ειχε τριχες πουθενα.και εκει αρχισαν τα τρελα λογια οτι πρεπει να δωσεις πολυ χρημα για να ξαναβγω μαζι της ,οτι δεν ειναι γκομενα της μιας νυχτας οτι αξιζει πολλα λεφτα,οτι πηγαινε μονο με φραγκατους.και εκει αρχιζω να φοβαμαι.τελικα την κανουμε απο το χοτελ ηρεμα σχετικα.
Μετα απο καμμια εβδομαδα λεω δεν ριχνω αλλο ενα μανικι οποτε κανονιζουμε παλι.ξεκιναει παλι τα δικα της,για γκομενους λεφταδες οτι αξιζει οι αντρες να σφαζονται στην ποδια της δεν γινεται για εναν πουτσο να βγαινει ραντεβου αν ο αλλος δεν εχει χρημα και γενικα να το παιζει ντιβα και να νομιζει οτι το μουνι της ειναι απο χρυσο......μετα αρχιζε κατι περιεργα του τυπου 'σιγα που θα σου κατσω οπως την αλλη φορα επειδη βγηκαμε για ενα ποτο,εγω εχω πολυ υψηλα στανταρ.....πρεπει ο αλλος να εχει πολυ χρημα.........τελικα ο προγραμμα το ιδιο αυτ.το γλωσσοφιλα και πηδημα σε χοτελ.
Οποτε μετα απο 10 μερες βλεπω στο fb οτι η τυπισσα αυτοκτονησε........λεω τι με βρηκε θα σκασει η αστυνομια για καταθεσεις,φαντασου λεω να αυτοκτονουσε μερα που συναντηθηκαμε ....δεν θα εβγαζα ακρη με τπτ........
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.615
Κριτικές
24
Like
9.773
Πόντοι
4.746
Οι προγονοι μασ που ζουσαν στισ σπηλιεσ δεν πηγαν να την πεσουν στην γκομενα με λογια η να γραφουν στ α σοσιαλ αλλα την εβασαν κατω και την κουτουμπωναν χωρισ μα μου και αυτο το εκαναν τα πιο δυνατα αρσενικα .Ετσι εχει περασει στο dna των γυναικωνε στο γαμησι η βια και δεν λεμε για τισ ακραιεσ περιπτωσεισ αλλα αρκετεσ γουσταροτν κωλοσκαμπιλα και δεν λενε οχι .
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.615
Κριτικές
24
Like
9.773
Πόντοι
4.746
Επισησ οταν η αλλη η ο αλλος σου λεει οτι θελει να αυτοκτονησει το εννοει εχει καταθλιψη και θελει βοηθεια.Δουλευα πριν χρονια στην περιοχη του Ν εου Κουσμου οταν εφευγα εβλεπα αστυνομια χαμοσ η αλλη εριξα τα παιδια τηασ απο το μπαλκονι και μετα βουνταρε και αυτη τι να λεμε
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.606
Πόντοι
216
Ειχα γνωρισει ΘΕΟΜΟΥΝΟ ομως πιτσιρικα και ειχε ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κολλημα
με φυλακισμενους και βαρυποινιτες ποινικους...
Μαλιστα προσπαθουσε να μου εξηγησει με τρελη εμμονη ομως
οτι δεν υπαρχει ΑΝΤΡΑΣ ο οποιος να ειναι με ολη την σημασια της λεξης ΑΝΤΡΑΣ
αν δεν εχει βγαλει καγκελο...
Ρε πουστη λεω σε τι δοκιμασιες μπαινω ο ανθρωπος γνωριζοντας ολα αυτα τα
ερειπια?
Βεβαια για να ειμαι και ακριβοδικαιος τι περιμενω καποιες φορες να γνωρισω
εκει που αραζω?
Λυρικη σκηνη?
Κριμα γιατι ηταν μικρουλα και με εντελως σκατα αντιληψη για την ζωη...
20 χρονων κοριτσι και πριν ξεκινησει καλα καλα να ζει να ειναι ναυαγιο...
Κριμα για τις νεες γενιες πραγματικα...
Το παραλογο και η ψυχικη αρρωστια εχουν γινει κανονας πλεον δυστυχως..
Μακρια...
Σιγά καλέ, αμέσως "ναυάγιο" και "ψυχική αρρώστια"! Μια φαντασίωση είχε η κοπέλα :dunno:
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Τα τρελογαμήσια οι περισσότεροι δεν θέλουμε να τα συζητάμε για να μη θυμόμαστε οικεία κακά και ψυχικά χαροπαλέματα.

Όσο ζόρικο και να είναι το 'νορμάλ' καμάκι, είναι απείρως προτιμότερο από μια παλαβή που θα τη γαμήσεις και όταν πάρει πρέφα ότι δεν πάει σε γάμο η φάση θα ξεκινήσει εκστρατεία μαυρίσματος όλης της ζωής σου. Εμείς, ως ανώτερα όντα, να αλαφρώσουμε τ'αρχίδια μας πριν ασχοληθούμε με τη θεραπεία του καρκίνου θέμε.

Η γυναίκα (ανύπαντρη και άτεκνη πάντα) δεν έχει άλλη ενασχόληση από την παγίδευση του Καταλληλότερου. 24/7, το μόνο πράμα στο μυαλό της. Συμπεριφορές που θα σου ζητά η ίδια και θα ενθαρρύνει όσο θεωρεί πως 'είσαστε μαζί' αυτόματα θα πάει να τις καταγγείλει το δευτερόλεπτο που τη χωρίσεις.

Ακολουθεί πραγματικό περιστατικό, όπως το είχα περιγράψει στην αυτοβιογραφία μου :

'
Η Τζένη ήταν η
αρχετυπική γυναίκα-φαντασίωση, το τέλειο πινάπ. Ακόμη και όταν ξέφτισε η αρχική
γκλαμουρογυαλάδα των ιστοριών της και άρχισε να αποκαλύπτεται μια φορτική και
δυσβάσταχτη δηθενιά, η δύναμη του κορμιού της ήταν αρκετή για να εξαφανίζει όλες μου τις
αμφιβολίες. Ακόμη και ο κώλος της, ήταν τόσο όμορφος, που ήταν από τις ελάχιστες γυναίκες
που απολάμβανα και επιδίωκα να παίρνω στα τέσσερα. Σφιχτός σαν πέτρα, μαυρισμένος, δίχως
ίχνος κυτταρίτιδας, σχήμα ‘καρδιάς’, που λέμε στο επάγγελμα.


Η άσβεστη δίψα της για τον μονίμως ετοιμοπόλεμο πούτσο μου, ήταν ένα από τα μεγαλύτερα
προσόντα της. Αυτό και το γεγονός πως ήταν μια ιδιαίτερα λαμπερή παρουσία στο μπράτσο μου.
Μετά από χρόνια, είχα επιτέλους ξανά γυναίκα-κράχτη δίπλα μου. Και το χαιρόμουν σαν
πρεζάκιας που ανακάλυψε ξένη καβάτζα. Όταν άρχιζε να με κουράζει η περιαυτολογία και η
φλυαρία της, της έκλεινα το στόμα με είκοσι πόντους παλλόμενης, νευρώδους τρέλας.
Ήξερα όμως πως πέρα από τον όποιο ενθουσιασμό μου, δεν ήμουν ερωτευμένος μαζί της.
Συνέχιζα να βλέπω μουλωχτά την Μέγκυ και την Τρελοβασούλα. Είχα έξι γιγάντια ζουμερά
βυζιά στις διαταγές μου. Πασάς στα Γιάννενα. Η Τζένη έπαιζε κι εκείνη υποπτευόμουν,
εξαφανιζόταν κάτι διήμερα εδώ κι εκεί, αλλά δεν έδινα σημασία. Ήταν λογικό να διατηρεί
κάποιους παράπλευρους σπόνσορες, μιας και η δική μου άδεια τσέπη, μόλις και επαρκούσε για
τα προφυλακτικά, το κρασί και τα σουβλάκια μας.

Όταν της ζήτησα να χωρίσουμε, γιατί ‘δεν έβλεπα να πολυτραβάει η φάση μας’, εξερράγη. Μου
πάτησε ένα γερό βρίσιμο και έφυγε από το σπίτι μου. Το επόμενο βράδυ, με πήρε τηλέφωνο για
να μου ανακοινώσει πως ήταν έγκυος. Μου ήταν αδύνατον να την πάρω στα σοβαρά. Δεν είχα
χύσει ποτέ μέσα της χωρίς προφύλαξη και γνώριζα πως είχε εραστές παράλληλα με εμένα.
Προσπάθησα να της κάνω μια σοβαρή κουβέντα σχετικά με την εγκυμοσύνη, την βεβαιότητά
της και να κάνουμε ένα πλάνο. Απόφυγε κάθε συζήτηση και ανάμεσα σε υστερικά αναφιλητά με
ρωτούσε γιατί χωρίσαμε και αν είχα άλλη γυναίκα. Αν είχα την παραμικρή υπόνοια πως μου
έλεγε αλήθεια ή πως υπήρχε όντως ενδεχόμενο εγκυμοσύνης, θα αντιμετώπιζα το θέμα με πολύ
μεγαλύτερη σοβαρότητα. Όπως είχαν τα πράγματα, προσπαθούσα να την καλμάρω και να
αποσπάσω κάποιες λογικές κουβέντες. Μάταια. Την άλλη μέρα με πήρε κλαίγοντας τηλέφωνο,
για να μου πει πως είχε κάνει έκτρωση το προηγούμενο βράδυ. Είχε μάλιστα κοστίσει δυο
χιλιάδες ευρώ. Δεν ήθελε ούτε σέντ. Ήθελε να τα ξαναβρούμε. Να μάθει γιατί την κορόιδεψα
και τη χώρισα. Εκεί διαλύθηκε κάθε ανησυχία μου αναφορικά με την πιθανή μου πατρότητα.
Ήταν πραγματικά εντελώς αδύνατο να πάρω στα σοβαρά αυτή τη μυστηριώδη ‘άμωμο
σύλληψη’ και την πανάκριβη έκτρωση-εξπρές, στην οποία δεν είχα φυσικά κανένα λόγο και είχε
συμπέσει τόσο βολικά με την ανακοίνωση του χωρισμού μας.

Ήμουν πολύ ψυχρός με τη Τζένη, καθώς διαισθανόμουν πως αν επέτρεπα στην τρέλα της να
ξεχυθεί στην καθημερινότητά μου, η ζημιά θα ήταν μεγάλη και ζόρικη. Το βράδυ είχα κανονίσει
να πάω στης Μέγκυς, να φροντίσω την καψωμένη μουνάρα της. Φορούσα το πουκάμισό μου
όταν ξεκίνησε να χτυπά μανιασμένα το κουδούνι. Ήταν η Τζένη. Βαμμένη, φτιαγμένη, με μια
αγκαλιά χαρτιά.

Μπήκε στο σαλόνι μου φουριόζα.


‘Δε με πιστεύεις ρε; Να τα χαρτιά ρε, να ο φάκελός μου όλος’

Δεν είχα ιδέα τί διάολο ‘ιατρικό ντοσιέ’ είχε πετάξει πάνω στο τραπέζι μου. Σαν
κουλουριασμένο φίδι το κοίταζα. Την είχα ικανή για τα πάντα εκείνη την στιγμή. Να έχει κλέψει
χαρτιά φίλη της, να έχει βάλει εραστή γιατρό να πλαστογραφήσει εξετάσεις, οτιδήποτε. Έκλαιγε
γοερά και με ρωτούσε διαρκώς γιατί χωρίσαμε. Την πήρα αγκαλιά να την παρηγορήσω. Ένιωσα
τον πούτσο μου να σκληραίνει και τρόμαξα. Η σεξουαλική της δύναμη, ακόμα και σε αυτή την
ώρα της τρέλας και της οδύνης, ήταν ασύλληπτη. Ξεκίνησε να με φιλάει και να κατεβάζει τα
χέρια της με τα περιποιημένα νύχια προς το φερμουάρ μου. Ήξερα πως αν την άφηνα να με
πάρει στο στόμα, μαζί με το σπέρμα θα ρουφούσε και τις όποιες αντιστάσεις μου. Απομάκρυνα
το χέρι της με βαριά καρδιά.

‘Τζένη όχι. Έχουμε χωρίσει. Δεν μπορούμε να βλεπόμαστε πλέον.’

‘Το ξέρω.’

Περισσότερα κλάματα. Την πήρα αγκαλιά. Έκανα νόημα με τα μάτια στον αδερφό μου να
ειδοποιήσει ένα γνωστό μας από τη γειτονιά, τον Βασίλη, να είναι σε ετοιμότητα. Είχα ένα
προαίσθημα και ήθελα να το εξακριβώσω. Η Τζένη έκλαψε κανένα εικοσάλεπτο ακόμη. Το πήρε
απόφαση πως δεν θα γινόταν τίποτε μεταξύ μας. Πήρε τα χαρτιά της που δεν είχα αγγίξει και
σηκώθηκε να φύγει. Ο Βασίλης είχε λάβει τις οδηγίες του από τον αδερφό μου με SMS.

‘Θα σε πάω εγώ στην πλατεία να πάρεις ταξί’ της είπα.

Με κοίταξε για μια στιγμή απορημένα.

‘Εντάξει.’

Περπατούσε σαν βαριά άρρωστη ή μελλοθάνατη. Εγώ παρέμενα σιωπηλός και την άφηνα να
στηρίζεται επάνω μου. Διακόσια μέτρα πριν την πλατεία, ανασηκώνει τους ώμους της.

‘Καλύτερα να μην έρθεις πιο πέρα’

‘Είσαι σίγουρη; Δεν φτάσαμε ακόμα στην πλατεία και δε φαίνεσαι καλά’

‘Ναι ναι, μια χαρά θα είμαι’



‘ΟΚ. Λυπάμαι πολύ για όλο αυτό.’ Το έπαιζα εκ του ασφαλούς.

Έφυγε περπατώντας θλιμμένα. Έκανα πως γύριζα σπίτι. Μόλις βγήκα από το οπτικό της πεδίο,
έκανα μεταβολή και κρύφτηκα πίσω από ένα παρκαρισμένο αυτοκίνητο. Ο Βασίλης είχε ήδη
λάβει θέση στην πλατεία και την παρακολουθούσε. Έφτασα στην πλατεία μόλις εξαφανιζόταν
με το αμάξι κάποιου άγνωστου νεαρού άνδρα. Χαμογέλασα πικρόχολα.

Συνάντησα το Βασίλη στο περίπτερο. Αγοράσαμε τσιγάρα. Ποζεράδικα Λάκι Στράικ.

Όπως τα είπες. Φινετσάτη και κορδωμένη βγήκε στην πλατεία, μπήκε στο αμάξι που περίμενε
παρκαρισμένο, τον φίλησε στο στόμα και φύγανε.’

Δεν ένιωσα κάποια ικανοποίηση ιδιαίτερη για όλη αυτή την ασχήμια. Η ιστορία μου με την
Τζένη, μόλις ξεκινούσε. Η καύλα, η μανία που μοιραζόμασταν για δυνατά, δίχως αύριο
χυσίματα, έμελλαν να μας ξανασμίξουν, πολύ συντομότερα απ’ όσο μπορούσαμε να
φανταστούμε. Κι ας είχε διαπράξει μόλις ένα τόσο μεγάλο φάουλ. Για περισσότερα από δέκα
χρόνια, αποτελούσαμε την καβάτζα, το άλλοθι, την σίγουρη χυσοπρέζα ο ένας για τον άλλο.
Ένας δεσμός ιδιαίτερος, ανίερος, ψυχοφθόρος και αξεδιάλυτος. Σαρκωμένη Ζου, η Δεσποινίς
Τζένη Τζίνι μου.
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
Τα τρελογαμήσια οι περισσότεροι δεν θέλουμε να τα συζητάμε για να μη θυμόμαστε οικεία κακά και ψυχικά χαροπαλέματα.

Όσο ζόρικο και να είναι το 'νορμάλ' καμάκι, είναι απείρως προτιμότερο από μια παλαβή που θα τη γαμήσεις και όταν πάρει πρέφα ότι δεν πάει σε γάμο η φάση θα ξεκινήσει εκστρατεία μαυρίσματος όλης της ζωής σου. Εμείς, ως ανώτερα όντα, να αλαφρώσουμε τ'αρχίδια μας πριν ασχοληθούμε με τη θεραπεία του καρκίνου θέμε.

Η γυναίκα (ανύπαντρη και άτεκνη πάντα) δεν έχει άλλη ενασχόληση από την παγίδευση του Καταλληλότερου. 24/7, το μόνο πράμα στο μυαλό της. Συμπεριφορές που θα σου ζητά η ίδια και θα ενθαρρύνει όσο θεωρεί πως 'είσαστε μαζί' αυτόματα θα πάει να τις καταγγείλει το δευτερόλεπτο που τη χωρίσεις.

Ακολουθεί πραγματικό περιστατικό, όπως το είχα περιγράψει στην αυτοβιογραφία μου :

'
Η Τζένη ήταν η
αρχετυπική γυναίκα-φαντασίωση, το τέλειο πινάπ. Ακόμη και όταν ξέφτισε η αρχική
γκλαμουρογυαλάδα των ιστοριών της και άρχισε να αποκαλύπτεται μια φορτική και
δυσβάσταχτη δηθενιά, η δύναμη του κορμιού της ήταν αρκετή για να εξαφανίζει όλες μου τις
αμφιβολίες. Ακόμη και ο κώλος της, ήταν τόσο όμορφος, που ήταν από τις ελάχιστες γυναίκες
που απολάμβανα και επιδίωκα να παίρνω στα τέσσερα. Σφιχτός σαν πέτρα, μαυρισμένος, δίχως
ίχνος κυτταρίτιδας, σχήμα ‘καρδιάς’, που λέμε στο επάγγελμα.


Η άσβεστη δίψα της για τον μονίμως ετοιμοπόλεμο πούτσο μου, ήταν ένα από τα μεγαλύτερα
προσόντα της. Αυτό και το γεγονός πως ήταν μια ιδιαίτερα λαμπερή παρουσία στο μπράτσο μου.
Μετά από χρόνια, είχα επιτέλους ξανά γυναίκα-κράχτη δίπλα μου. Και το χαιρόμουν σαν
πρεζάκιας που ανακάλυψε ξένη καβάτζα. Όταν άρχιζε να με κουράζει η περιαυτολογία και η
φλυαρία της, της έκλεινα το στόμα με είκοσι πόντους παλλόμενης, νευρώδους τρέλας.
Ήξερα όμως πως πέρα από τον όποιο ενθουσιασμό μου, δεν ήμουν ερωτευμένος μαζί της.
Συνέχιζα να βλέπω μουλωχτά την Μέγκυ και την Τρελοβασούλα. Είχα έξι γιγάντια ζουμερά
βυζιά στις διαταγές μου. Πασάς στα Γιάννενα. Η Τζένη έπαιζε κι εκείνη υποπτευόμουν,
εξαφανιζόταν κάτι διήμερα εδώ κι εκεί, αλλά δεν έδινα σημασία. Ήταν λογικό να διατηρεί
κάποιους παράπλευρους σπόνσορες, μιας και η δική μου άδεια τσέπη, μόλις και επαρκούσε για
τα προφυλακτικά, το κρασί και τα σουβλάκια μας.

Όταν της ζήτησα να χωρίσουμε, γιατί ‘δεν έβλεπα να πολυτραβάει η φάση μας’, εξερράγη. Μου
πάτησε ένα γερό βρίσιμο και έφυγε από το σπίτι μου. Το επόμενο βράδυ, με πήρε τηλέφωνο για
να μου ανακοινώσει πως ήταν έγκυος. Μου ήταν αδύνατον να την πάρω στα σοβαρά. Δεν είχα
χύσει ποτέ μέσα της χωρίς προφύλαξη και γνώριζα πως είχε εραστές παράλληλα με εμένα.
Προσπάθησα να της κάνω μια σοβαρή κουβέντα σχετικά με την εγκυμοσύνη, την βεβαιότητά
της και να κάνουμε ένα πλάνο. Απόφυγε κάθε συζήτηση και ανάμεσα σε υστερικά αναφιλητά με
ρωτούσε γιατί χωρίσαμε και αν είχα άλλη γυναίκα. Αν είχα την παραμικρή υπόνοια πως μου
έλεγε αλήθεια ή πως υπήρχε όντως ενδεχόμενο εγκυμοσύνης, θα αντιμετώπιζα το θέμα με πολύ
μεγαλύτερη σοβαρότητα. Όπως είχαν τα πράγματα, προσπαθούσα να την καλμάρω και να
αποσπάσω κάποιες λογικές κουβέντες. Μάταια. Την άλλη μέρα με πήρε κλαίγοντας τηλέφωνο,
για να μου πει πως είχε κάνει έκτρωση το προηγούμενο βράδυ. Είχε μάλιστα κοστίσει δυο
χιλιάδες ευρώ. Δεν ήθελε ούτε σέντ. Ήθελε να τα ξαναβρούμε. Να μάθει γιατί την κορόιδεψα
και τη χώρισα. Εκεί διαλύθηκε κάθε ανησυχία μου αναφορικά με την πιθανή μου πατρότητα.
Ήταν πραγματικά εντελώς αδύνατο να πάρω στα σοβαρά αυτή τη μυστηριώδη ‘άμωμο
σύλληψη’ και την πανάκριβη έκτρωση-εξπρές, στην οποία δεν είχα φυσικά κανένα λόγο και είχε
συμπέσει τόσο βολικά με την ανακοίνωση του χωρισμού μας.

Ήμουν πολύ ψυχρός με τη Τζένη, καθώς διαισθανόμουν πως αν επέτρεπα στην τρέλα της να
ξεχυθεί στην καθημερινότητά μου, η ζημιά θα ήταν μεγάλη και ζόρικη. Το βράδυ είχα κανονίσει
να πάω στης Μέγκυς, να φροντίσω την καψωμένη μουνάρα της. Φορούσα το πουκάμισό μου
όταν ξεκίνησε να χτυπά μανιασμένα το κουδούνι. Ήταν η Τζένη. Βαμμένη, φτιαγμένη, με μια
αγκαλιά χαρτιά.

Μπήκε στο σαλόνι μου φουριόζα.


‘Δε με πιστεύεις ρε; Να τα χαρτιά ρε, να ο φάκελός μου όλος’

Δεν είχα ιδέα τί διάολο ‘ιατρικό ντοσιέ’ είχε πετάξει πάνω στο τραπέζι μου. Σαν
κουλουριασμένο φίδι το κοίταζα. Την είχα ικανή για τα πάντα εκείνη την στιγμή. Να έχει κλέψει
χαρτιά φίλη της, να έχει βάλει εραστή γιατρό να πλαστογραφήσει εξετάσεις, οτιδήποτε. Έκλαιγε
γοερά και με ρωτούσε διαρκώς γιατί χωρίσαμε. Την πήρα αγκαλιά να την παρηγορήσω. Ένιωσα
τον πούτσο μου να σκληραίνει και τρόμαξα. Η σεξουαλική της δύναμη, ακόμα και σε αυτή την
ώρα της τρέλας και της οδύνης, ήταν ασύλληπτη. Ξεκίνησε να με φιλάει και να κατεβάζει τα
χέρια της με τα περιποιημένα νύχια προς το φερμουάρ μου. Ήξερα πως αν την άφηνα να με
πάρει στο στόμα, μαζί με το σπέρμα θα ρουφούσε και τις όποιες αντιστάσεις μου. Απομάκρυνα
το χέρι της με βαριά καρδιά.

‘Τζένη όχι. Έχουμε χωρίσει. Δεν μπορούμε να βλεπόμαστε πλέον.’

‘Το ξέρω.’

Περισσότερα κλάματα. Την πήρα αγκαλιά. Έκανα νόημα με τα μάτια στον αδερφό μου να
ειδοποιήσει ένα γνωστό μας από τη γειτονιά, τον Βασίλη, να είναι σε ετοιμότητα. Είχα ένα
προαίσθημα και ήθελα να το εξακριβώσω. Η Τζένη έκλαψε κανένα εικοσάλεπτο ακόμη. Το πήρε
απόφαση πως δεν θα γινόταν τίποτε μεταξύ μας. Πήρε τα χαρτιά της που δεν είχα αγγίξει και
σηκώθηκε να φύγει. Ο Βασίλης είχε λάβει τις οδηγίες του από τον αδερφό μου με SMS.

‘Θα σε πάω εγώ στην πλατεία να πάρεις ταξί’ της είπα.

Με κοίταξε για μια στιγμή απορημένα.

‘Εντάξει.’

Περπατούσε σαν βαριά άρρωστη ή μελλοθάνατη. Εγώ παρέμενα σιωπηλός και την άφηνα να
στηρίζεται επάνω μου. Διακόσια μέτρα πριν την πλατεία, ανασηκώνει τους ώμους της.

‘Καλύτερα να μην έρθεις πιο πέρα’

‘Είσαι σίγουρη; Δεν φτάσαμε ακόμα στην πλατεία και δε φαίνεσαι καλά’

‘Ναι ναι, μια χαρά θα είμαι’



‘ΟΚ. Λυπάμαι πολύ για όλο αυτό.’ Το έπαιζα εκ του ασφαλούς.

Έφυγε περπατώντας θλιμμένα. Έκανα πως γύριζα σπίτι. Μόλις βγήκα από το οπτικό της πεδίο,
έκανα μεταβολή και κρύφτηκα πίσω από ένα παρκαρισμένο αυτοκίνητο. Ο Βασίλης είχε ήδη
λάβει θέση στην πλατεία και την παρακολουθούσε. Έφτασα στην πλατεία μόλις εξαφανιζόταν
με το αμάξι κάποιου άγνωστου νεαρού άνδρα. Χαμογέλασα πικρόχολα.

Συνάντησα το Βασίλη στο περίπτερο. Αγοράσαμε τσιγάρα. Ποζεράδικα Λάκι Στράικ.

Όπως τα είπες. Φινετσάτη και κορδωμένη βγήκε στην πλατεία, μπήκε στο αμάξι που περίμενε
παρκαρισμένο, τον φίλησε στο στόμα και φύγανε.’

Δεν ένιωσα κάποια ικανοποίηση ιδιαίτερη για όλη αυτή την ασχήμια. Η ιστορία μου με την
Τζένη, μόλις ξεκινούσε. Η καύλα, η μανία που μοιραζόμασταν για δυνατά, δίχως αύριο
χυσίματα, έμελλαν να μας ξανασμίξουν, πολύ συντομότερα απ’ όσο μπορούσαμε να
φανταστούμε. Κι ας είχε διαπράξει μόλις ένα τόσο μεγάλο φάουλ. Για περισσότερα από δέκα
χρόνια, αποτελούσαμε την καβάτζα, το άλλοθι, την σίγουρη χυσοπρέζα ο ένας για τον άλλο.
Ένας δεσμός ιδιαίτερος, ανίερος, ψυχοφθόρος και αξεδιάλυτος. Σαρκωμένη Ζου, η Δεσποινίς
Τζένη Τζίνι μου.
φυσιολογικη φαση φαινεται γενικοτερα! πολλα χρονια σχεση αναμεσα σε δυο ιδιαιτερους ανθρωπους ! εκανες τη κινηση τη χωρισεις επαιξε μερικα χαρτια της μεσα στην απελπισια της ειδε οτι δεν τσιμπας και σε αφησε ησυχο σιγα σιγα χωρις κατι το ιδιαιτερο !

βεβαια υπηρχε και το ενδεχομενο να τσιμπησεις μιας και ειχε καλη "σκηνοθεσια" και να σε χορευε στο ταψι για αρκετο διαστημα και να ειχες θεματακια με οτι αυτο συνεπαγεται ! η απλα να συνεχιζες μια σχεση ακομη καποια χρονια που μονο τις καυλες σας καλυπτε απο οτι καταλαβα χωρις να εχεις και την αποκλειστικοτητα που θα επιθυμουσες!
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Η πλάκα είναι πως δεν επιθυμούσα καν αποκλειστικότητα, η φάση ήταν χαλαρή. Γι'αυτό και την έσπασα, γιατί μου ζήταγε ξήγα.

Τί να κάμεις. Ζωή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: hany

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom