Νέα

Γαμήσι στο camino de Santiago

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.556
Πόντοι
2.456
έβλεπα ένα βιδεο με μια παρεΐτσα μουνακακίων τα οποία τσαλαβουτούσαν σε μια γούρνα με λασπόνερα και βρεχανε η μία την άλλη παίζοντας με τις ρόγες να είναι κάγκελο. Ελπίζω σε ένα τέτοιο θέαμα. Είναι και χαβαλές κάποιες φορές όχι μόνο περπάτημα και προσευχή.
τυπε μου δε μπορω να φανταστω κατι καλυτερο απο τον συνδυασμο περαπατημα-πιρφορισμα..!!απο εδω μεχρι ισπανια θα το κοψεις με τα ποδια? :S
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
τυπε μου δε μπορω να φανταστω κατι καλυτερο απο τον συνδυασμο περαπατημα-πιρφορισμα..!!απο εδω μεχρι ισπανια θα το κοψεις με τα ποδια? :S
:walkingpenis: η διαδρομή ξεκινά από Γαλλία όπου μάλλον με καμμία αιαρ μπαχαλ θα πετάξω ως εκεί
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
Την αλλη φορα να πατε expedition στην Ανταρκτικη μπας και γαμησετε
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Και φαντάζομαι θα γνωρίζεις ότι υπάρχουν σανδάλια με 200€ και όχι μόνο τού 10ευρου απ την λαϊκή που έχουμε στο μυαλό μας. Επίσης πολλοί περιπατητές υποκλιθηκαν στο γερμανικό καλτσοσανδαλο που ο έμπειρος μάγκας έλληνας κοροϊδεύει.
αυτά που φοράνε οι σαύρες της φώτο που έβαλες δε νομίζω να κάνουν 200 ευρώ πάντως.Και 200 να κάνουν βέβαια,άντε να περπατήσουν 30 χιλιόμετρα χωρίς κάλτσες με τα βρωμοσανδαλα τους  :rockon: :S :S
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
αυτά που φοράνε οι σαύρες της φώτο που έβαλες δε νομίζω να κάνουν 200 ευρώ πάντως.Και 200 να κάνουν βέβαια,άντε να περπατήσουν 30 χιλιόμετρα χωρίς κάλτσες με τα βρωμοσανδαλα τους  :rockon: :S :S
εγώ πάντως τις εξυπηρετούσα άνετα  :humpleg:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Κάνε μια μεγάλη τσάρκα ολα τα μπουρδέλα και θα σου περάσει. Συν θα γαμήσεις σίγουρα αρκεί να έχεις ενα εικοσαρικο
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Κάνε μια μεγάλη τσάρκα ολα τα μπουρδέλα και θα σου περάσει. Συν θα γαμήσεις σίγουρα αρκεί να έχεις ενα εικοσαρικο
ρε τύπε, στην Λάρισα δεν πληρώνουμε κοινόχρηστα, θα δώσω κοσαρι να γαμήσω. Πας καλά;
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Τυπε οσοι δε πληρώνουν να γαμήσουν ειναι αγαπουληδες. Είσαι τέτοιος μολογα!
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Τυπε οσοι δε πληρώνουν να γαμήσουν ειναι αγαπουληδες. Είσαι τέτοιος μολογα!
απλά έχω πληρώσει πολλά (για τα εισοδηματα μου)  σε πόρνες και η κατάληξη αυτών είναι στα σαράντα μου να την παίζω κάτω απ την κουβέρτα με κίνδυνο μη με τσακωσει η μαμά με τον μπαμπά.Ετσι έχω αραιώσει τις καταθέσεις με την ελπίδα να γαμήσω καμμιά κανονική, η αλήθεια είναι ότι τα τελευταία τέσσερα χρόνια δεν σημείωσα καμμία επιτυχία σ αυτό
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
απλά έχω πληρώσει πολλά (για τα εισοδηματα μου)  σε πόρνες και η κατάληξη αυτών είναι στα σαράντα μου να την παίζω κάτω απ την κουβέρτα με κίνδυνο μη με τσακωσει η μαμά με τον μπαμπά.Ετσι έχω αραιώσει τις καταθέσεις με την ελπίδα να γαμήσω καμμιά κανονική, η αλήθεια είναι ότι τα τελευταία τέσσερα χρόνια δεν σημείωσα καμμία επιτυχία σ αυτό
τυπε πρεπει να το εχεις πελωρια αναγκη, για να αποφασισεις να κανεις 700+ χλμ μπας και γαμησεις καμια τρυπα...τεραστιο ρισπεκτ γιατι εφτασες την απογνωση σε αλλα επίπεδα... :worship: :worship:
επομενο στοχο βλεπω να βαζεις να παλεψεις με τα αγρια θηρια στο αφρικα για να εντυπωσιάσεις τα μουνετα που κανουν σαφαρι... :rockon:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
τυπε πρεπει να το εχεις πελωρια αναγκη, για να αποφασισεις να κανεις 700+ χλμ μπας και γαμησεις καμια τρυπα...τεραστιο ρισπεκτ γιατι εφτασες την απογνωση σε αλλα επίπεδα... :worship: :worship:
επομενο στοχο βλεπω να βαζεις να παλεψεις με τα αγρια θηρια στο αφρικα για να εντυπωσιάσεις τα μουνετα που κανουν σαφαρι... :rockon:
Είχα πάει κάμποσους μήνες Αφρική αλλά δεν... Φαντάζομαι ξέρεις ότι τα άγρια θηρία δεν τα χουν ξεμπαρκα εδώ και κει, εκτός του ότι προστατεύονται και σπανίζουν, παρά τα χουν σε ελεγχόμενη περιοχή, αυτή βέβαια είναι ίση με την Πελοπόννησο. Οπότε δεν νομίζω να εντυπωσιάσω ιδιαίτερα  :zfuck:
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
μεγάλε θα πας να περπατήσεις τόσα χιλιομέτρα, για να γαμήσεις???
τι σκεφτικό είναι αυτό?
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
μεγάλε θα πας να περπατήσεις τόσα χιλιομέτρα, για να γαμήσεις???
τι σκεφτικό είναι αυτό?
Βασικά ξεκινά το θέμα απ το ότι έχω χρόνο, εφ όσον χρειάζεται μίνιμουμ 35 μέρες, έπειτα είναι μια δοκιμασία για μένα η όλη διαδρομή -τοπία -διανυκτερεύσεις -διατροφή -περπάτημα, καταλήγοντας στο ότι ο κόσμος προκειμένου να ανταλλάξει πληροφορίες, να μοιράσει την μοναχικότητα του εγχειρήματος, συνπερπαταει πολύ εύκολα με άγνωστους. Οπότε υπάρχουν πιθανότητες να ρίξω και κάνα καρφί (ιφ γιου νόου γουατ αϊ μιν)
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Τελικά έχω οργανωθεί ώστε να ξεκινήσω την διαδρομή στις 17 Μαΐου του σωτηριου έτους 2020.

Κανα μέλος προς τα κει;
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
Τελικά έχω οργανωθεί ώστε να ξεκινήσω την διαδρομή στις 17 Μαΐου του σωτηριου έτους 2020.

Κανα μέλος προς τα κει;
δε φανταζομαι να εισαι ο ιδιος με αυτον που ψαχνει παιχτη για παρτουζα στη φυλης?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
barock νομίζω υπάρχουν καλές προοπτικές μιας που προτίθεμαι να κάνω την διαδρομή. Σε πολλά βίντεο βλέπω μουνακια με κολάν και σακίδια που ξεκινάν μόνα αλλά καταλήγουν με κάποιον πουτσαρελο που μοιράστηκαν μαζί τον Γολγοθά της διαδρομής  :erection:
τυπε δεν σε φτανει η κουραση απο το περπατημα θες να εχεις και την γκρινια και τη μουρμουρα της γκομενας μαζι για 20-30 μερες ?  :grin:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
δε φανταζομαι να εισαι ο ιδιος με αυτον που ψαχνει παιχτη για παρτουζα στη φυλης?

Τυπε, ούτε καν! Δεν πατάω φυλής και δεν είμαι των μπουρδελων!

τυπε δεν σε φτανει η κουραση απο το περπατημα θες να εχεις και την γκρινια και τη μουρμουρα της γκομενας μαζι για 20-30 μερες ?  :grin:

Δεν έχω γκόμενα! Αλλά το point μου ήταν να βρω εκεί να τον σφυριξω σε καμιά προσκυνητρια  :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom