Νέα

Φυρερ Καρατζαφέρης ένας άλλος Μαυρογιαλουρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trikardos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 112K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μη κωλοτρυβεσαι ρεεεεε,ειπαμε στρακια δεν....

Δεν ειμαι εγω αυτος που πεταγεται σαν την πορδη και τριβεται εδω και εκει...
Δεν ειναι αναγκη παντως να το κανεις.Ειμαι σιγουρος πουστογερε οτι εξω εχεις πολλες επιλογες στο κεντρο της Αθηνας.
 

Επισκέπτης
Πάντως είναι ωραίο που σιγά-σιγά ο Καρατζαφύρερ βγαίνει μούφα ως συμφεροντολόγος κερδοσκόπος και καιροσκόπος που είναι όπως οι περισσότεροι βουλευτές!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Για πες μας τωρα και ο Τσιπρας τι βγηκε να γελασουμε :2funny:
Καλα για την αυτιστικη παπαρηγα ουτε λογος αστο.
 

Επισκέπτης
Το να πάει ο Ντόρα στο ΛΑΟΣ το θεωρώ σχεδόν απίθανο.
Δε θα μου φαινόταν περίεργο όμως να έβλεπα τη Ντόρα με τον Βενιζέλο να έφτιαχναν νέο πολιτικό φορέα από κοινού.
Σχετικά με το εάν οι υπόλοιποι στο κόσμο αποκαλούν τους Σκοπιανούς ως Μακεδόνες, είναι λυπηρό αλλά δεν πρέπει να μας επηρεάζει.
Τους Σκοπιανούς τους ενδιαφέρει να αποδεχτούμε εμείς πως εκείνοι είναι Μακεδόνες.
Εμείς με τη σειρά μας δεν έχουμε να κερδίσουμε τίποτα με το να αποδεχτούμε τον όρο Μακεδονία στο όνομά τους.
Έχω βαρεθεί να ακούω τους πολιτικούς να μας πρήζουν πως πρέπει να τους αναγνωρίσουμε γιατί θα πάθουμε πολλά. Δεν κοιτούν να πάνε να πνιγούν λέω εγώ καλύτερα έτσι που μας κατάντησαν με τις κλεψιές τους.
Ακούσατε ποτέ έστω και ένα πολιτικό να καθίσει να εξηγήσει τι ακριβώς θα πάθουμε στο μέλλον αν δεν τους αναγνωρίσουμε ως άνω ή βόρεια Μακεδονία; Ακούσατε κανένα να απαριθμεί τα δεινά που θα τραβήξουμε;
Εγώ δεν το άκουσα ούτε το διάβασα ποτέ.
Εγώ δεν θέλω να παίξω το παιχνίδι των αμερικάνων και δε θέλω να τους αναγνωρίσουμε ως άνω ή βόρεια Μακεδονία αν πρώτα δεν καθίσουν να μου απαριθμήσουν τα υπέρ και τα κατά της ενέργειας αυτής.
Αυτό το χιλιοειπωμένο, «τους έχουν αναγνωρίσει όλοι, οπότε πρέπει να το κάνουμε κι εμείς», εμένα δε μου λέει τίποτα.
Και λοιπόν; Τί σημάνει το ότι τους αναγνώρισαν οι άλλοι; Στην Ελλάδα ζουν πεντακόσιες χιλιάδες άνδρες που τον τρώνε από πίσω. Αυτό σημαίνει πως πρέπει να το δοκιμάσουμε και οι υπόλοιποι;
Αυτό: ο Ντόρα  να υποθέσω δεν είναι ορθογραφικό,σωστά;!  :2funny: :2funny: :2funny:

Η Ελλάδα είναι μικρή χώρα με μικρή δύναμη,συνεπώς μπορεί μόνο: να παίζει όσο καλύτερα μπορεί άμυνα.
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό το χιλιοειπωμένο, «τους έχουν αναγνωρίσει όλοι, οπότε πρέπει να το κάνουμε κι εμείς», εμένα δε μου λέει τίποτα.

Και λοιπόν; Τί σημάνει το ότι τους αναγνώρισαν οι άλλοι; Στην Ελλάδα ζουν πεντακόσιες χιλιάδες άνδρες.....

Υπαρχει κανεις που λεει οτι πρεπει να τους αναγνωρισουμε?
 

Επισκέπτης
Για πες μας τωρα και ο Τσιπρας τι βγηκε να γελασουμε :2funny:
Καλα για την αυτιστικη παπαρηγα ουτε λογος αστο.
O Tσίπρας όπως και η Παπαρήγα δεν είναι κωλοτούμπες και δεν προσπαθούν να αρπάξουν ψηφάκια από όλους τους χώρους όπως ο Φύρερ!!! :grin:

Ο Σύριζα πολεμήθηκε πολύ με ψευδής κατηγορίες για υποκίνηση της βαρβαρότητας τον γνωστό Δεκέμβρη και έκανε λάθη με την αρχηγεία μπαλάκι.

Το Κκε απλά θέλει έναν κάποιο μικρό( :tooth:) εκσυγχρονισμό!!!

 

Επισκέπτης
Υπαρχει κανεις που λεει οτι πρεπει να τους αναγνωρισουμε?

τα διαφορα πουτανοσπερματα αριστεροι διεθνιστες,αναρχοαυτονομιστες πουστρες των εξαρχειων κτλ που χωρις να ξερουν καλα καλα ουτε και οι ιδιοι γιατι, βαρανε μαλακιες στην ιδεα οτι τα Σκοπια μπορει να αποκτησουν εστω και συνθετικη ονομασια με το ονομα Μακεδονια μεσα :2funny:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Δεν ειμαι εγω αυτος που πεταγεται σαν την πορδη και τριβεται εδω και εκει...
Δεν ειναι αναγκη παντως να το κανεις.Ειμαι σιγουρος πουστογερε οτι εξω εχεις πολλες επιλογες στο κεντρο της Αθηνας.
ειδικα κρητικα στρακια.....δεν!!!!!
 

Επισκέπτης
Ο Σύριζα πολεμήθηκε πολύ με ψευδής κατηγορίες για υποκίνηση την βαρβαρότητας τον γνωστό Δεκέμβρη και έκανε λάθη με την αρχηγεία μπαλάκι.

Μαλλο οχι και τοσο ψευδης :jerking: απο την στιγμη που οι οπαδοι του βαρουσαν μαλακιες με τις καταστροφες τον Δεκεμβρη + για τις συνιστωσες του που υποστηριξαν την "επανασταση της νεολαιας" (τρομαρα τους καμμενοι μαλακες) τον Δεκεμβρη.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.644
Κριτικές
61
Like
39.899
Πόντοι
22.785
Ότι εκστομίζεις πάντα μία ωδή!!! :rockon:

Να μην ξεχνάς ότι στην πολιτική τίποτα δεν γίνεται τυχαία.
Ακόμα και η κάθε έκτακτη συνάντηση (ή ματαίωση) που γίνεται, είναι απολύτως και 100 % προγραματισμένη....
Όλα μα όλα είναι προγραμματισμένα, ακόμα και τι και το πως θα προβάλουν τις αιδίες και τα ψέματα στην τηλεόραση.......

Η λίστα είναι μεγάλη. :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Και εμείς οι Έλληνες, τούβλα όπως είμαστε πιστεύουμε στά ψέματα και τά προσκυνάμε....
Καλό μεσημέρι άγαπητέ .... Τά σέβη μου!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Μαλλο οχι και τοσο ψευδης :jerking: απο την στιγμη που οι οπαδοι του βαρουσαν μαλακιες με τις καταστροφες τον Δεκεμβρη + για τις συνιστωσες του που υποστηριξαν την "επανασταση της νεολαιας" (τρομαρα τους καμμενοι μαλακες) τον Δεκεμβρη.
Εσύ κάνεις ένα μεγάλο λάθος:έχεις θεωρήσει συνώνυμο του μαλάκας και τα παραγωγά την λέξη αριστερά!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Y.Γ.Εχείς να παρουσίασεις κάτι που α αποδεικνύει οτί το Σύριζα υποστήριξε την βαρβαρότητα και όχι την επανάσταση της νεολαίας(εκτός και αν τα θεωρείς το ίδιο);;;
 

Επισκέπτης
Y.Γ.Εχείς να παρουσίασεις κάτι που α αποδεικνύει οτί το Σύριζα υποστήριξε την βαρβαρότητα και όχι την επανάσταση της νεολαίας(εκτός και αν τα θεωρείς το ίδιο);;;

η βαρβαροτητα (καταστροφες κτλ) θεωρηθηκαν αναποσπαστο κοματι της "επαναστασης της νεολαιας" :headbang: οπου υμνυθηκαν απο μερικα ΜΜΕ αλλα και απο πολιτικους που ολως τυχαιως ηταν του τσυριζα :2funny:

Αυτο και μονο αρκει.
Η στηριξη τους σε περιθωριακη συμπεριφορα.
 

Επισκέπτης
η βαρβαροτητα (καταστροφες κτλ) θεωρηθηκαν αναποσπαστο κοματι της "επαναστασης της νεολαιας" :headbang: οπου υμνυθηκαν απο μερικα ΜΜΕ αλλα και απο πολιτικους που ολως τυχαιως ηταν του τσυριζα :2funny:

Αυτο και μονο αρκει.
Η στηριξη τους σε περιθωριακη συμπεριφορα.
Από λοβοτομημένους που ψηφίζουν όπως ψηφίζουν.

Έχει ο Σύριζα αγορασμένα ΜΜΕ και δεν το ξέρω,αυτά τα ΜΜΕ γιατί άραγε υμνήσαν;;;
 

Επισκέπτης
Από λοβοτομημένους που ψηφίζουν όπως ψηφίζουν.

Έχει ο Σύριζα αγορασμένα ΜΜΕ και δεν το ξέρω,αυτά τα ΜΜΕ γιατί άραγε;;;

χρειαζεται να εχει αγορασμενα ΜΜΕ?
οι κατακαμμενοι βουλευτες του τσυριζα που εβγαιναν και σκληριζαν στα καναλια τι ηταν?
Δηλαδη τι αλλο επρεπε να κανει ο τσυριζα για να παρει ενα ωραιο πουλο αλα 3%? :2funny:
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
οταν αναγνωρισαμε την γιουκοσλαβια μετα τον β παγκοσμιο, αναγνωρισαμε και την ''δνμοκρατια της μακεδονιας'' ως ομοσπονδο κρατιδιο...
Οχι βεβαια, μονο οι κουκουεδες το δεχονταν αυτο και μαλιστα ηθελαν να δωσουμε και την ελληνικη Μακεδονια στο Τιτο, δεσμευομενοι απο τον Σταλιν.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τωρα τελευταια συχνα ακουγοντε τα Χανια... Ολο κατι κανουν αυτα... Βαριουντε στο σπιτη....  :2funny: 
 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
O Tσίπρας όπως και η Παπαρήγα δεν είναι κωλοτούμπες και δεν προσπαθούν να αρπάξουν ψηφάκια από όλους τους χώρους όπως ο Φύρερ!!! :grin:

Το «ο Ντόρα» δεν ήταν ορθογραφικό. Δεν περίμενα να το προσέξει κανένας αλλά με διέψευσες πάτερ. Τα σέβη μου λοιπόν.

Σχετικά με τους αριστερούς, (ΚΚΕ και ΚΚΕ εσωτερικού που τώρα λέγεται ΣΥΝ κτλ), πρέπει να παραδεχτώ πως είναι οι μόνοι που στο θέμα της Μακεδονίας δεν έκαναν ποτέ τους κωλοτούμπα. Ήταν και εξακολουθούν να είναι συνεπείς στις αρχές τους. Αυτά που υποστήριζαν τη δεκαετία του 1920 αλλά και στον Εμφύλιο, τα ίδια υποστηρίζουν και σήμερα.

Πάντα πίστευαν πως η Μακεδονία και η δυτική Θράκη δε θα έπρεπε ποτέ να θεωρούνται Ελληνικές.

Παρότι σέβομαι την σταθερότητα στις απόψεις τους, διαφωνώ κάθετα.
 

Επισκέπτης
χρειαζεται να εχει αγορασμενα ΜΜΕ?
οι κατακαμμενοι βουλευτες του τσυριζα που εβγαιναν και σκληριζαν στα καναλια τι ηταν?
Δηλαδη τι αλλο επρεπε να κανει ο τσυριζα για να παρει ενα ωραιο πουλο αλα 3%? :2funny:
Εσύ δηλαδή δεν διαχωρίζεις τους βανδαλάκηδες με τους/ις νεαρούς/ες και όχι μόνο στις πορείες;! :think:

Πραγματί ο πόλεμος πέτυχε και μαζί με τις αρχηγικές μαλακίες έφτασε εδώ ο Σύριζα,τώρα αν θα γίνει ανάκαμψη ή θα κλείσει το μαγαζί θα δούμε.
 

Επισκέπτης
Εσύ δηλαδή δεν διαχωρίζεις τους βανδαλάκηδες με τους/ις νεαρούς/ες και όχι μόνο στις πορείες;! :think:

Πραγματί ο πόλεμος πέτυχε και μαζί με τις αρχηγικές μαλακίες έφτασε εδώ ο Σύριζα,τώρα αν θα γίνει ανάκαμψη ή θα κλείσει το μαγαζί θα δούμε.

το θεμα δεν ειναι τι διαχωριζω εγω αλλα ο τσυριζα οπου θιξαμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom