Νέα

Φυλής 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drogbas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
Παιζει και ενεργητικα;
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Παιζει και ενεργητικα;
ίσως να παίζει....δεν το ξέρω...πουλάκι έχει κανονικό προς μικρό και και της σηκώνεται μια χαρά.....
πάντως τώρα που το σκέφτομαι, μια παρτουζίτσα με Δέσποινα και Τζουλιάνα θα ήταν ωραία φάση... :erection: :erection: :erection:
 

Fanoyrakosnew

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
69
Like
3
Πόντοι
0
ίσως να παίζει....δεν το ξέρω...πουλάκι έχει κανονικό προς μικρό και και της σηκώνεται μια χαρά.....
πάντως τώρα που το σκέφτομαι, μια παρτουζίτσα με Δέσποινα και Τζουλιάνα θα ήταν ωραία φάση... :erection: :erection: :erection:

τα πουλάκια απο τα μεταλαγμενα τραβελάκια :vomit:θα σου κανουν τον κώλο διφραγκο! :birdman:
 

stamatis74

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
94
Πόντοι
0
Τι παίζει σήμερα στο μαγαζί???
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
σε τρωει ο κωλος για πουτσα? :S
 

αν ειχα πετρα στην νεφραμια μπορει να ζητουσα παρκαρισμα. τωρα δεν προβλεπετε. ειχα ενα τρανσακι για παρεα και σεξ και περνουσα φινα.  :rockon::rockon:
ημουν τοσο αρρωστος που μολις μου εσταζε κανα φραγκο τα ακουμπαγα σε αλλες. αν ειχα παντως περιουσια θα τα σκορπαγα στην τζουλιανα.

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
 

αν ειχα πετρα στην νεφραμια μπορει να ζητουσα παρκαρισμα. τωρα δεν προβλεπετε. ειχα ενα τρανσακι για παρεα και σεξ και περνουσα φινα.   :rockon::rockon:
ημουν τοσο αρρωστος που μολις μου εσταζε κανα φραγκο τα ακουμπαγα σε αλλες. αν ειχα παντως περιουσια θα τα σκορπαγα στην τζουλιανα.

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
Αυτη η τζουλιανα εχει αγγελια ; 
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχω δει αγγελια αλλα μπορει.
ακου τον παπου και πηγαινε απο κοντα να δεις.
:o
αν δεν γουσταρεις δεν μπαινεις. ουτε πιεση πεφτει ουτε τιποτα. μετα ελα και γραψε ποσο μουναρα ειναι κατι που ετσι κι αλλιως θα κανεις μολις την δεις.  :rockon:
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ίσως να παίζει....δεν το ξέρω...πουλάκι έχει κανονικό προς μικρό και και της σηκώνεται μια χαρά.....
πάντως τώρα που το σκέφτομαι, μια παρτουζίτσα με Δέσποινα και Τζουλιάνα θα ήταν ωραία φάση... :erection: :erection: :erection:

ωραιος μαρικο.  :hi: οντως ο πεοντας ειναι μικρομετριος αλλα εχει κατι αρχιδαρες τουμπανο.  :o αυτο με το παρτουζονι που εγραψες με καυλωσε αγρια.  :wanker:
 

strobenxr!

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2013
Μηνύματα
39
Like
4
Πόντοι
0
ξερει κανενας ποιο μωρο ειναι κει σημερα απογευμα;
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
εισαι λιγο ατυχος γιατι μολις λιγο πριν περασα πηγαινοντας για καλυμνου να δω κατι αλλα δεν μπηκα.
λογικα τωρα θα ειναι μια λευκοδερμη σεξυ ξανθια ψηλη με βυζαρα γαματη.  :wanker:  :wanker: ρωτα ονομα αν πας μου διαφευγει αυτη την στιγμη λογω αλλων σκεψεων.  :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
εισαι λιγο ατυχος γιατι μολις λιγο πριν περασα πηγαινοντας για καλυμνου να δω κατι αλλα δεν μπηκα.
λογικα τωρα θα ειναι μια λευκοδερμη σεξυ ξανθια ψηλη με βυζαρα γαματη.  :wanker:  :wanker: ρωτα ονομα αν πας μου διαφευγει αυτη την στιγμη λογω αλλων σκεψεων.  :hi:


εξαλαγης????



 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
δεν θυμαμαι ονομα αλλα υδραυλικα ειχε οταβ την ειχα δει. να εκανα τοσο λαθος αποκλιεται.
μαλιστα το ειχε πει κι η τσατσα τοτε και δεν ειναι πολυς καιρος. τι να σου πω τωρα.?  :S
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
δεν θυμαμαι ονομα αλλα υδραυλικα ειχε οταβ την ειχα δει. να εκανα τοσο λαθος αποκλιεται.
μαλιστα το ειχε πει κι η τσατσα τοτε και δεν ειναι πολυς καιρος. τι να σου πω τωρα.?  :S


η σοφη ειναι δεν υπαρχει κ αλλη
αν οχι ασ βγουν να πουν τ πεζει κ ποιες μερες δεν τερχω μ στο κρυο ουτε για γκομενα
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
κιτα πλακα τωρα. αν το ηξερα θα εμπαινα να δω. εγραψα κατι στο κροσονημα. ριξε γνωμη αν θες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom