Νέα

Friends with benefits. Ελληνιστί: φίλοι, φίλοι, καριοφίλι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Foveros Drakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Παίκτες ωραίο το παιχνίδι με τις λέξεις αλλά να πούμε κάποτε και τα πράγματα ως έχουν.

Friends with benefits = trendy όρος για να περιγράψεις μία γυναίκα που είτε δεν έχει χρόνο για σχέση (επειδή ίσως είναι χωρισμένη με παιδιά) είτε της αρέσει να ζει το δράμα της. Το σεξ γίνεται ουσιαστικά όποτε θέλει η γυναίκα και όταν θα βρει γκόμενο που σε είδα, που σε ξέρω. Και προκειμένου να πηγαίνει με αγνώστους που δεν ξέρει τι θα της ξημερώσει προτιμά να κάτσει σε κάποιον που τον ξέρει.

Μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν γυναίκες που όσο και αν δεν το παραδέχονται, γουστάρουν η ερωτική τους ζωή να είναι πουταναριό. Το έχουν δει στην τηλεόραση ,το διαβάζουν στα Άρλεκιν και θέλουν να το ζήσουν.
Nubic,περιεγραψες μολις τον ανθρωπο που νομιζα για φιλο μου,και που ΔΥΣΤΥΧΩΣ στο τελος ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΟΥΛΗΣΕ....

" drama queen "

Eν τω μεταξυ εδω και χρονια,φαχνοταν να " χωθει " σε μεγαλοεπιχειρηματιες τυπου Γιαννακοπουλου,Καλημερη κλπ για να εξασφαλισει το " μελλον " της κι ισως την οικονομικη δυσχερεια των γονιων της....
Ομως αυτο ειναι ανηθικο,ναι,ΑΝΗΘΙΚΟ,ΓΙΑΤΙ τετοιοι τυποι ΚΑΘΙΣΤΑΝΤΑΙ ΘΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.788
Κριτικές
62
Like
40.168
Πόντοι
8.530
Και κατι ακομα επειδη ειδα πιο πανω διαφορους αδελφους συμπουρδελιαρηδες να εχουν μαλακισμενη νοοτροπια του τυπου "αμα δε δωσεις λεφτα δε γαμας" και "ο ανδρας εχει το προνομιο να γαμαει και για αυτο σαν ανταλλαγμα η γκομενα θα θελει τα δωρα της κλπ"
Ρε παμε καλα? Τι παπαριες ειναι αυτες?!?!
Εγω νομιζα οτι και οι 2 γουσταρουν το γαμησι. Γιατι το βλεπετε σαν να ειναι απολαυση μονο για τον αντρα ενω η γυναικα κ καλα υποφερει και νομιζετε οτι προσφερει υπηρεσια για την οποια πρεπει να ανταμοιφθει? Και δε μιλαω για επαγγελματιες κοπελες ετσι?

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ ο καυλας
Συναγωνιστή ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ,
Οι γυναίκες λειτουργούν έτσι όταν βγουν από σπουδές και θρανία και βγουν στην βιοπάλη...το δίνουν στον πλειοδοτη ,σε αυτόν που με το μυαλό τους θα τις βοηθήσει να γίνουν μάνες και να ανέβουν κοινωνικά και οικονομικά.
Όσο είναι πιο μικρές πάνε κυρίως με το αίσθημα χωρίς απαραίτητα να κοιτάζουν τσέπη.
Αργυροτοξος
 

GEOMAN265

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
56
Like
346
Πόντοι
20
Εμενα μου εχει συμβει 2 φορες.
Με την πρωτη βγηκα μαζι της 1 φορα.συναντιομασταν μετα απο προπονηση που καναμε μαζι 1 φορα την εβδομαδα.παντρεμενη με τον γαμο της ενα βημα πριν το τελος.μου πηρε παρα πολλα δωρα.ηξερε τι ηθελε,δεν με επρηζε ποτε και ειχαμε συγκεκριμενη ημερα.
Με την 2η που ειναι γιατρος μιλαμε μονο για να κανονισουμε ωρα που θα βρεθουμε.μια φορα στις 10 μερες.κανουμε οτι κανουμε και γεια.
Εχει πολυ δουλεια και δεν μπορει να ψαχνει ουτε γουσταρει α ψαρευει απο τα μπαρ τον καθε ενα.οποτε εχει εναν ανθρωπο σταθερο να ξεκαυλωνει.εμενα με βολευει απιστευτα,ειναι και ωραιο μουνακι και ολα γινονται στο σπιτι της.
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.570
Κριτικές
24
Like
4.132
Πόντοι
2.846
Εμενα μου εχει συμβει 2 φορες.
Με την πρωτη βγηκα μαζι της 1 φορα.συναντιομασταν μετα απο προπονηση που καναμε μαζι 1 φορα την εβδομαδα.παντρεμενη με τον γαμο της ενα βημα πριν το τελος.μου πηρε παρα πολλα δωρα.ηξερε τι ηθελε,δεν με επρηζε ποτε και ειχαμε συγκεκριμενη ημερα.
Με την 2η που ειναι γιατρος μιλαμε μονο για να κανονισουμε ωρα που θα βρεθουμε.μια φορα στις 10 μερες.κανουμε οτι κανουμε και γεια.
Εχει πολυ δουλεια και δεν μπορει να ψαχνει ουτε γουσταρει α ψαρευει απο τα μπαρ τον καθε ενα.οποτε εχει εναν ανθρωπο σταθερο να ξεκαυλωνει.εμενα με βολευει απιστευτα,ειναι και ωραιο μουνακι και ολα γινονται στο σπιτι της.

Η γιατρός είναι η τέλεια περίπτωση fuckbuddy
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.275
Κριτικές
6
Like
9.899
Πόντοι
1.336
Κάποια στιγμή τα έφερε η ζωή να δω ερωτικά την κολλητή μου.Μιλάμε για κολλητή απο το γυμνάσιο.Καθώς περνούσαν τα χρόνια και μεγαλώναμε την έβλεπα πλέον με άλλο μάτι.Απ ότι φάνηκε το ίδιο ίσχυε και για αυτή.Σε αυτό βοήθησε ότι ξέραμε τα πάντα ο ένας για τον άλλον.Πολύ ωραίο μουνί,ψηλή με ωραίο σώμα και κωλάρα.Ένα βράδυ αράζαμε στο δωμάτιό της και τα λέγαμε.Το έφερε η κουβέντα να μιλάμε για πρωκτικό.Της λεω έχεις κάνει?Μου λέει όχι.Της λέω δεν σε πιστεύω.Και πάνω στην πλάκα και στον χαβαλέ την πιανω και της κατεβάζω παντελόνι και στριγκάκι για να δω το σουφράκι.Το είδα...ε η αρχή είχε γίνει.Σχεδόν κάθε μέρα από τότε της έστελνα μνμ,εμπαινε για μπανάκι,πήγαινα σπίτι της και της έγλυφα μουνί και κώλο με τις ώρες.Δαχτυλα παντού και το γαμάτο της υπόθεσης ήταν ότι όλα γινόντουσαν στο δωματιο της με τους γονείς της απ εξω.Δεν την γάμησα ποτέ.Απλά έγλειφα με τις ώρες και δαχτύλιαζα.Και την εχυνα συνήθως κωλοτρυπίδα.Όποτε πήγαινα να μπω μου έλεγε μα μου δεν πρέπει και τα συναφή.Τουλάχιστον μου βγήκε σε καλό καθώς με την βοήθεια της έγινα expert του γλυψίματος??Αυτό που θα μου μείνει πιο πολύ ήταν μια μέρα που είχα πάει σπίτι της πριν πάει στον τότε γκομενό της.Την βάζω κάτω της ρίχνω ένα περιποιημένο γλείψιμο και μόλις τελειώνω σηκώνει το στριγκάκι και το παντελόνι και μου λέει φεύγω γιατί άργησα.Της λέω έτσι με τα σάλια μου θα πας?Μου έκλεισε το μάτι και φύγαμε.Ο τύπος πρέπει να έγλειψε πολύ σάλιου του κολλητού εκείνη τη μέρα!Έχει και τα καλά του το friends with benefits.Από τότε κατάλαβα ότι δεν υπάρχει πραγματική φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας....
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Εμενα μου εχει συμβει 2 φορες.
Με την πρωτη βγηκα μαζι της 1 φορα.συναντιομασταν μετα απο προπονηση που καναμε μαζι 1 φορα την εβδομαδα.παντρεμενη με τον γαμο της ενα βημα πριν το τελος.μου πηρε παρα πολλα δωρα.ηξερε τι ηθελε,δεν με επρηζε ποτε και ειχαμε συγκεκριμενη ημερα.
Με την 2η που ειναι γιατρος μιλαμε μονο για να κανονισουμε ωρα που θα βρεθουμε.μια φορα στις 10 μερες.κανουμε οτι κανουμε και γεια.
Εχει πολυ δουλεια και δεν μπορει να ψαχνει ουτε γουσταρει α ψαρευει απο τα μπαρ τον καθε ενα.οποτε εχει εναν ανθρωπο σταθερο να ξεκαυλωνει.εμενα με βολευει απιστευτα,ειναι και ωραιο μουνακι και ολα γινονται στο σπιτι της.
η μια σου επαιρνε δωρα η αλλη γιατρος ε γιτι βρε τυπε δεν παντρευεσαι τη γιατρο να λυσεις και το προβλημα της ζωης σου??
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Ναι. Μια χαρά είναι ✌️
Από κύκλο δικό σου βρήκες;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμενα μου εχει συμβει 2 φορες.
Με την πρωτη βγηκα μαζι της 1 φορα.συναντιομασταν μετα απο προπονηση που καναμε μαζι 1 φορα την εβδομαδα.παντρεμενη με τον γαμο της ενα βημα πριν το τελος.μου πηρε παρα πολλα δωρα.ηξερε τι ηθελε,δεν με επρηζε ποτε και ειχαμε συγκεκριμενη ημερα.
Με την 2η που ειναι γιατρος μιλαμε μονο για να κανονισουμε ωρα που θα βρεθουμε.μια φορα στις 10 μερες.κανουμε οτι κανουμε και γεια.
Εχει πολυ δουλεια και δεν μπορει να ψαχνει ουτε γουσταρει α ψαρευει απο τα μπαρ τον καθε ενα.οποτε εχει εναν ανθρωπο σταθερο να ξεκαυλωνει.εμενα με βολευει απιστευτα,ειναι και ωραιο μουνακι και ολα γινονται στο σπιτι της.
Ωραιος έτσι είναι η φάση
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Πολύ βασικό ότι δεν σε πρήζει και έχεις ήσυχο το κεφάλι σου
Έτσι πρέπει να είναι ξεκαθαρισμένο από την αρχή.Καποια στιγμή στην πρώτη καραντίνα κάτι πήγε να μου κάτσει γουσταρε και αυτή και μιλάγαμε αλλά ήρθε ο πρώην και της είπε θέλω να τα ξαναβρούμε και γαμηθηκε το σύμπαν και ήταν ωραίο μωρακι
 
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
45
Like
93
Πόντοι
0
οι γυναίκες θα πάνε στην τελική με αυτον που γουστάρουν έτσι και αλλιως και χώρις benefits και θα αφήσουν τους άλλους να κουρέυονται.....

Καμια γυναίκα δεν πληρώνει για σεξ

Για αυτούς τους λόγους δεν έχει βγει τυχαία το ρητό που λέει, ότι οι γυναίκες γαμιούνται με όποιον θέλουν, ενώ οι άντρες με όποια μπορούν (να πείσουν/πληρώσουν κλπ)
 

Jjese

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Δύσκολο εγχείρημα αλλά όχι ακατόρθωτο.. Θα πρέπει και οι 2 να είναι απόλυτα συνειδητοποιημενοι. Η μαγιά χαλάει εύκολα μόλις ένας από τους 2 δημιουργήσει αισθήματα (συνήθως η γυναίκα)
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Δεν υπάρχει friends with benefits στην Ελλάδα. Είμαστε πολύ πίσω σε αυτό.
Ε καλά και αυτοί που λεεν ότι έχουν, αν λσενε αλήθεια βέβαια, μη φανταστείς ότι θα έχουν καμία μουναρα.. Η μουναρα θέλει κάτι σαν αντάλλαγμα, λεφτα, δώρα, σιγά μη δίνει το μουνι της τζάμπα..
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Σας έχει συμβεί μέχρι τώρα να έχετε μόνο σεξουαλική ζωή και τίποτα παραπάνω με μια φίλη σας ή φίλο σας?

Πόσο καιρό είχατε τη φιλία σας πριν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom