Νέα

Φραπές σε strip

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thesspunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
lecabaret τελεια gr

Αν δεν κανω λαθος . Αν κανω υπαρχει και το google .
 

ananas

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το όνομα της κυρίας?
Δεν θα το πω, ποιος ξέρει ίσως να μπαίνουν και άτομα του μαγαζιού εδώ μέσα, κρίμα είναι να την κάψω την κοπέλα. Πάντως η ουσία είναι ότι στο le cabaret παίζει φραπόγαλο και εύκολα αν σκεφτεί κανείς ότι είναι η πρώτη φορά που πήγα...
Ναι μου το έδωσε και μου είπε ότι με 100€ τα κάνει όλα (τωρα τι να εννοεί με το όλα;)
Και για να ειμαστε δικαιοι , πρεπει να πω οτι η κινηση του μαγαζιου για καθιερωση φοιτητικων τιμων και δωρεαν καρτας χορου απο την σελιδα του στο internet ειναι προς την σωστη κατευθυνση .
Μακαρι να ακολουθησουν και οι αλλοι ...
Εμείς πήγαμε με φοιτητικές ταυτότητες και κάρτες χορού και μας είπαν ότι οι κάρτες δεν ισχύουν με το φοιτητικο εισητήριο το οποίο είναι 15€, οπότε προτιμήσαμε να μπούμε με κανονικό εισητήριο 20€ και να έχουμε και έναν χορό.
Και ποιο ειναι το site ρε παιδια? :-
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, που είναι το le cabaret?
 

ananas

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις μην μου ζητάτε μέσω pm να σας πω το όνομα της κοπέλας. Το μόνο που θα καταφέρουμε στο τέλος έτσι είναι να την διώξουμε μια και από τον έναν στον άλλον στο τέλος θα το μάθει όλος ο κόσμος. Εγώ μια φορά πήγα και έγινε, αν επιμείνετε λίγο δοκιμάζοντας τις κοπέλες και ρωτώντας τις για φραπέ σίγουρα θα την βρείτε...

Και κάτι άσχετο:
Μόλις γύρισα από το caligula το παλιό. Πραγματικά δεν πρέπει να υπάρχει πιο άθλιο μαγαζί! Πήγαμε 5 φίλοι, το μαγαζί ήταν άδειο και είχε 6-7 κοπέλες περίπου. Μολίς είδαμε ότι ήταν άδειο είπαμε ωραία θα τις έχουμε όλες δικιές μας. Έλα μου όμως που δεν ήρθε καμία... Όλες καθόντουσαν κ συζητούσαν μεταξύ τους κ μας είχαν γραμμένους κανονικότατα. Δεν πειράζει λέμε θα πιούμε το ποτό μας, θα δούμε το show και αν μας καβλώσει θα κάνουμε κανέναν χορό και θα φύγουμε. Και τώρα το απίστευτο! Στις 1:55 ακριβώς έρχετε ο υπέυθυνος του μαγαζιού και μας ρωτάει αν θέλουμε κανέναν χορό με τις κοπέλες γιατί λέει 2 η ώρα κλείνει το μαγαζι!!! Τι να κάνουμε και εμείς σηκωθήκαμε πιάσαμε μερικές και της είπαμε για χορό. Η δικιά μου ήταν μια Θεσσαλονικια απο εύοσμο από ότι μου είπε, με χούφτωσε στην αρχή αλλά μετά ο χορός ήταν για κλάμματα. Το μόνο που έκανε ήταν να τρίβετε συνεχώς πάνω στην κοιλιά μου, την έσπρωχνα προς τα κατώ κ αυτή να επιμένει εκεί. Όταν τελείωσε με ρώτησε αν θέλω να κανουμε και εναν κανονικο?!?!?!?! Εκτος αυτού, οι φίλοι μου που καναν χορό 2-3 λεπτά μετά από εμένα, πριν τελειώσει το τραγούδι ήρθε ο υπεύθυνος και της είπε να τελειώνουν γιατι πρέπει να κλείσει το μαγαζι!! Πληρώσαμε και φύγαμε... Δεν πρόκειτε να ξαναπατήσω ποτέ το πόδι μου εκεί...
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Πανω σε αυτα που γραφει ο φιλος ananas θα συμφωνησω με 2 ενστασεις ομως.Οντως απο τοτε που ανοιξε το καινουριο caligula το παλαιο παει κατα διαολου,ισως λογω του οτι ολες ωραιες κοπελες πηγανε στο καινουριο και τα μπαζα μεινανε στο παλαιο,οσο για αυτην που σου εκανε πριβε εχω φαει χοντρη πατατα ,την πηρα παλαια για 3 χορους στο παταρι με υποσχεση φραπε ,αλλα μου εκανε 2 χορους λεγοντας οτι εκανε 3,οσο για φραπε τιποτα.
Οταν λες οτι σου ειπε να σου κανει κανονικο χορο τι ενοεις? μηπως ειχες απο το ιντερνετ free καρτα για χορο ?αν ναι πως να σε χτυπηση φραπε ? Φραπες και αμαρκε δεν γινετε, εχει αλλες κοπελες που και για πρωτη φορα αν της παρεις για 3 χορους στο παταρι θα σε φραπεδιασουνε στο τακα τακα,αλλα αμαρκε φραπε λιγο δυσκολο.
 

ananas

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πανω σε αυτα που γραφει ο φιλος ananas θα συμφωνησω με 2 ενστασεις ομως.Οντως απο τοτε που ανοιξε το καινουριο caligula το παλαιο παει κατα διαολου,ισως λογω του οτι ολες ωραιες κοπελες πηγανε στο καινουριο και τα μπαζα μεινανε στο παλαιο,οσο για αυτην που σου εκανε πριβε εχω φαει χοντρη πατατα ,την πηρα παλαια για 3 χορους στο παταρι με υποσχεση φραπε ,αλλα μου εκανε 2 χορους λεγοντας οτι εκανε 3,οσο για φραπε τιποτα.
Οταν λες οτι σου ειπε να σου κανει κανονικο χορο τι ενοεις? μηπως ειχες απο το ιντερνετ free καρτα για χορο ?αν ναι πως να σε χτυπηση φραπε ? Φραπες και αμαρκε δεν γινετε, εχει αλλες κοπελες που και για πρωτη φορα αν της παρεις για 3 χορους στο παταρι θα σε φραπεδιασουνε στο τακα τακα,αλλα αμαρκε φραπε λιγο δυσκολο.
Μα δεν περίμενα να μου κάνει φραπέ... Το θέμα είναι ότι γενικά ο χορός της αλλά και το μαγαζί ήταν για κλάμματα. Τριβόταν πάνω στην κοιλιά μου και μας έδιωξαν και από τις 2 η ώρα. Κ όσον αφορά τις άλλες κοπέλες που κάναν χορό κ αυτές με τους φίλους μου τα ίδια σκατά ήταν από ότι μου είπαν. Τέλος για φραπέ και αμαρκέ μην παίρνεις όρκο πως δεν γίνετε.. Δες τα προηγούμενα ποστ μου που χρησιμοποιώντας καρτούλα από ίντερνετ και 20€ επιπλέον (σύνολο 40) είχα το φραπογαλό μου και το τηλεφωνάκι της...
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Και κάτι άσχετο:
Μόλις γύρισα από το caligula το παλιό. Πραγματικά δεν πρέπει να υπάρχει πιο άθλιο μαγαζί! Πήγαμε 5 φίλοι, το μαγαζί ήταν άδειο και είχε 6-7 κοπέλες περίπου. Μολίς είδαμε ότι ήταν άδειο είπαμε ωραία θα τις έχουμε όλες δικιές μας. Έλα μου όμως που δεν ήρθε καμία... Όλες καθόντουσαν κ συζητούσαν μεταξύ τους κ μας είχαν γραμμένους κανονικότατα. Δεν πειράζει λέμε θα πιούμε το ποτό μας, θα δούμε το show και αν μας καβλώσει θα κάνουμε κανέναν χορό και θα φύγουμε. Και τώρα το απίστευτο! Στις 1:55 ακριβώς έρχετε ο υπέυθυνος του μαγαζιού και μας ρωτάει αν θέλουμε κανέναν χορό με τις κοπέλες γιατί λέει 2 η ώρα κλείνει το μαγαζι!!! Τι να κάνουμε και εμείς σηκωθήκαμε πιάσαμε μερικές και της είπαμε για χορό. Η δικιά μου ήταν μια Θεσσαλονικια απο εύοσμο από ότι μου είπε, με χούφτωσε στην αρχή αλλά μετά ο χορός ήταν για κλάμματα. Το μόνο που έκανε ήταν να τρίβετε συνεχώς πάνω στην κοιλιά μου, την έσπρωχνα προς τα κατώ κ αυτή να επιμένει εκεί. Όταν τελείωσε με ρώτησε αν θέλω να κανουμε και εναν κανονικο?!?!?!?! Εκτος αυτού, οι φίλοι μου που καναν χορό 2-3 λεπτά μετά από εμένα, πριν τελειώσει το τραγούδι ήρθε ο υπεύθυνος και της είπε να τελειώνουν γιατι πρέπει να κλείσει το μαγαζι!! Πληρώσαμε και φύγαμε... Δεν πρόκειτε να ξαναπατήσω ποτέ το πόδι μου εκεί...
την ιδια εικονα εχω και γω απο το εν λογο μαγαζι ειχα παει πιο αργα κατα τις 5 μεχρι να κλεισει στις 6 αλλα δεν ηρθε καμμια κ οι κοπελες λιγες. κριμα γιατι το μαγαζι ειναι μεγαλο,αλλα τα μεγαλα να φοβασαι! μαυρο και σ αυτο!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
την ιδια εικονα εχω και γω απο το εν λογο μαγαζι ειχα παει πιο αργα κατα τις 5 μεχρι να κλεισει στις 6 αλλα δεν ηρθε καμμια κ οι κοπελες λιγες. κριμα γιατι το μαγαζι ειναι μεγαλο,αλλα τα μεγαλα να φοβασαι! μαυρο και σ αυτο!

λαθος κανεις / ειχαν ερθει δυο κοπελες αλλα μετα τζιφος ....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
πως το λεγανε το αλλο κωλομπαρο φρε υπουργε που πας ειχε παρει ο υπνος να του ριξουμε μαυρο και αυτου?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
πως το λεγανε το αλλο κωλομπαρο φρε υπουργε που πας ειχε παρει ο υπνος να του ριξουμε μαυρο και αυτου?

νομιζω οτι ηταν το La Mirage ????? / αυτο δεν ηταν στριπ αυτο ηταν πανδοχειο για να κοιμηθεις ...
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
δεν το θυμαμαι καθολου..παντως πολυ παρακμη τα στριπ πανω τους λυπαμαι :'(
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
δεν το θυμαμαι καθολου..παντως πολυ παρακμη τα στριπ πανω τους λυπαμαι :'(

ΥΠΟΥΡΓΟΣ speaking / το La Mirage ηταν .... / η Θεσσαλονικη ειναι σαν να μην υπαρχει στο χαρτη ....
 

trikavlos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ελατε Δραμα στο Αφροδιτη για σιγουρο καφεδακι
ποτο ανδρικο 10
ποτο γυναικειο 10 για  10΄΄
πικολο 20 για 20'' με 30'' αναλογα την κοπελα
χορος πισω απο κουρτινα 15 ευρω

Με πανω απο 2 με 3 χορους σιγουρα θα κερασουν φραπεδακι. Οι μαυρουλες εγγυηση.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ελατε Δραμα στο Αφροδιτη για σιγουρο καφεδακι
ποτο ανδρικο 10
ποτο γυναικειο 10 για  10΄΄
πικολο 20 για 20'' με 30'' αναλογα την κοπελα
χορος πισω απο κουρτινα 15 ευρω

Με πανω απο 2 με 3 χορους σιγουρα θα κερασουν φραπεδακι. Οι μαυρουλες εγγυηση.
Τσάμπα πράγμα για 10''
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ελατε Δραμα στο Αφροδιτη για σιγουρο καφεδακι
ποτο ανδρικο 10
ποτο γυναικειο 10 για  10΄΄
πικολο 20 για 20'' με 30'' αναλογα την κοπελα
χορος πισω απο κουρτινα 15 ευρω

Με πανω απο 2 με 3 χορους σιγουρα θα κερασουν φραπεδακι. Οι μαυρουλες εγγυηση.

φιλτατε να εισαι σιγουρος οτι θα ερθουμε καποια στιγμη οχι για τον φραπε,αλλα για τα υπεροχα τοπια της περιοχης....
 

toldo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά η κοπέλα που λέει ο ananas έχει φύγει από το μαγαζί
Κρίμα γιατί με ένα ποτό είχες φραπέ με γάλα :(
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Ρε παιδια κανενα strip-club που να εχουν espresso ξερετε?
Δε μου αρεσει ο φραπες εμενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom