Νέα

Φοβάμαι τα μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Jim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Jimmy Jim

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Opinionated herd coming from brothels detected. I'm rolling back...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Άκου λέει φοβάμαι τα μπουρδέλα, σαν να λέει φοβάμαι τα ύψη.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Καποτε ενας καλος μου φιλος ειχε παθει ενα σοβαρο τροχαιο ατυχημα...και το παλικαρι ηταν 2 μερες σε κωμα.
Ο Διας να τον εχει καλα... το παιδι επανηλθε ολα οκ φυσιολογικα.
Μετα απο λιγο καιρο μου ειπε οτι σε καποια φαση ειδε τον εαυτο του να οδευει προς τα Ταρταρα τον Κατω Κοσμο (οχι την Ολλανδια)...και εκει ειδε σε κελια να βασανιζουν ατομα που εχουν διαφορες φοβιες..
Σε ενα κελι ηταν ενας τυπος με αραχνοφοβια...και ηταν γεματος με ταραντουλες και μαυρες χηρες (τις γνωστες με το μαντηλι). Σε αλλο κελι ειδε ατομο με αεροπλανοφοβια που του χαν βαλει πανω του απειρες μινιατουρες απο αεροπλανακια....

.....φιλε αμα πας στην κολαση θα σε βαλουν σε μπουντρουμι με μινιατουρες μπουρδελα...και..PlayMobil Πουτανες !!!  :uglystupid: :uglystupid: :dancing:
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Δεν έχω πάει ποτέ σε μπουρδέλο. Σιχαίνομαι τα μπουρδέλα και με πιάνει ναυτία στο ενδεχόμενο να πηδήξω σε ένα τέτοιο μέρος. Και όχι μόνο αυτό. Φέρω επίσης τον ενδόμυχο φόβο ότι κάτι κακό θα μου συμβεί αν επισκεφθώ ένα τέτοιο μέρος. Να το πω καλύτερα... φοβάμαι όχι μόνο το μπουρδέλο ως μέρος αλλά και τις πουτάνες που δουλεύουν σε αυτό. Όταν ήμουν έφηβος (τώρα είμαι στα 27) με πήρε ο ξάδερφος μου να πηδήξω σε μπουρδέλο. Θυμάμαι μια μεσήλικη πουτάνα, ίδια η Σερ μετά τις πλαστικές, να με βλέπει παράξενα. Του ζήτησα να φύγουμε. Από τότε, όποτε βλέπω τη Σερ θυμάμαι ότι είμαι κάποιος που όχι μόνο σιχαίνομαι αλλά φοβάμαι τα μπουρδέλα.

Θα μου πείτε γιατί μπαίνω σε αυτό το σάιτ. Λοιπόν, καταρχήν μπαίνω γιατί αναγνωρίζω το υψηλό επίπεδο των μελών. Κατά δεύτερο μπαίνω για να ρίξω κανένα λάστιχο στις αγαμησίες μου.

Δεν θέλω να σνομπάρω κανένα, σέβομαι τις επιλογές του καθενός, αλλά σιχαίνομαι και φοβάμαι τα μπουρδέλα. Φαντάζομαι τις πουτάνες εκεί σαν τεράστια, αβυσσαλέα, τριχωτά μουνιά έτοιμα να με καταπιούν.  

Αυτό ακριβώς φαντάζεσαι. Αυτό είναι μια πουτάνα.  

URL]]
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.318
Κριτικές
124
Like
6.404
Πόντοι
5.097
Κι εμένα ένας μέγιστος πιρφόρος εδώ στην δουλειά,υποστηρίζει ότι δεν πάει ποτέ με πουτάνες γιατί νομίζει ότι μόλις τον αγγίξουν θα κολλήσει ειντς,σύφιλη,ηπατίτιδα και γενικά ότι κυκλοφορεί σε ασθένεια  :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:. Τουλάχιστον παραδέχεται ότι έχει πρόβλημα ο ίδιος αλλά δεν μπορεί να το ξεπεράσει  :S :S
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Κι εμένα ένας μέγιστος πιρφόρος εδώ στην δουλειά,υποστηρίζει ότι δεν πάει ποτέ με πουτάνες γιατί νομίζει ότι μόλις τον αγγίξουν θα κολλήσει ειντς,σύφιλη,ηπατίτιδα και γενικά ότι κυκλοφορεί σε ασθένεια  :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:. Τουλάχιστον παραδέχεται ότι έχει πρόβλημα ο ίδιος αλλά δεν μπορεί να το ξεπεράσει  :S :S

πετα τον στην θάλασσα,το μαλάκα  :)
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.701
Like
20.533
Πόντοι
5.006
Κι εμένα ένας μέγιστος πιρφόρος εδώ στην δουλειά,υποστηρίζει ότι δεν πάει ποτέ με πουτάνες γιατί νομίζει ότι μόλις τον αγγίξουν θα κολλήσει ειντς,σύφιλη,ηπατίτιδα και γενικά ότι κυκλοφορεί σε ασθένεια  :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:. Τουλάχιστον παραδέχεται ότι έχει πρόβλημα ο ίδιος αλλά δεν μπορεί να το ξεπεράσει  :S :S

πετα τον στην θάλασσα,το μαλάκα  :)

ο σουκερας ομως εχασε τα μαλλια του τυπε.. :S :S :S :S
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
Δεν έχω πάει ποτέ σε μπουρδέλο. Σιχαίνομαι τα μπουρδέλα και με πιάνει ναυτία στο ενδεχόμενο να πηδήξω σε ένα τέτοιο μέρος. Και όχι μόνο αυτό. Φέρω επίσης τον ενδόμυχο φόβο ότι κάτι κακό θα μου συμβεί αν επισκεφθώ ένα τέτοιο μέρος. Να το πω καλύτερα... φοβάμαι όχι μόνο το μπουρδέλο ως μέρος αλλά και τις πουτάνες που δουλεύουν σε αυτό. Όταν ήμουν έφηβος (τώρα είμαι στα 27) με πήρε ο ξάδερφος μου να πηδήξω σε μπουρδέλο. Θυμάμαι μια μεσήλικη πουτάνα, ίδια η Σερ μετά τις πλαστικές, να με βλέπει παράξενα. Του ζήτησα να φύγουμε. Από τότε, όποτε βλέπω τη Σερ θυμάμαι ότι είμαι κάποιος που όχι μόνο σιχαίνομαι αλλά φοβάμαι τα μπουρδέλα.

Θα μου πείτε γιατί μπαίνω σε αυτό το σάιτ. Λοιπόν, καταρχήν μπαίνω γιατί αναγνωρίζω το υψηλό επίπεδο των μελών. Κατά δεύτερο μπαίνω για να ρίξω κανένα λάστιχο στις αγαμησίες μου.

Δεν θέλω να σνομπάρω κανένα, σέβομαι τις επιλογές του καθενός, αλλά σιχαίνομαι και φοβάμαι τα μπουρδέλα. Φαντάζομαι τις πουτάνες εκεί σαν τεράστια, αβυσσαλέα, τριχωτά μουνιά έτοιμα να με καταπιούν.    

ναι και οι gay δεν πανε ποτε σε μπουρδελο !

δεν εχουν λογο αλλωστε!
 

tarl talbot

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
10
Like
21
Πόντοι
11
Δηλαδη ολα τ αλλα ειναι ακινδυνα και το προβλημα ειναι τα μπουρδελα.Το μετρο οπου σου βηχει στη μουρη ο αφγανολεπρος δεν το φοβασε,
τα delivery οπου προσθετει τη χυσαμολινη του ο αλλος σαν σως δεν τα φοβασαι,το μονο πραγμα που θα μπορουσε να σε χαλαρωσει φοβασαι.
ο χρονος κυλαει,θα γερασεις και θα μετανοιωσεις που δεν εχεις κανει κραιπαλες.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Εγώ φοβάμαι τις Τσατσαδες άλλα δεν το κανά θεμα :grin:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
...εγώ φοβάμαι όλους αυτούς τους ανεγκέφαλους που ψηφίστηκαν τυχαία από εκνευρισμένους ψηφοφόρους, ότι αφού τους πάρουν κολοφεράντζα οι Έξω, θα στήσουν νουμεράδα τους Μέσα (εμάς δηλαδή...) για παραδειγματισμό... :grin:
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
...εγώ φοβάμαι όλους αυτούς τους ανεγκέφαλους που ψηφίστηκαν τυχαία από εκνευρισμένους ψηφοφόρους, ότι αφού τους πάρουν κολοφεράντζα οι Έξω, θα στήσουν νουμεράδα τους Μέσα (εμάς δηλαδή...) για παραδειγματισμό... :grin:

:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom