Νέα

Φορτώματα κοριτσιών από χώρους του έρωτα-strip

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinamitisc5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.433
Κριτικές
8
Like
11.279
Πόντοι
3.786
Φόρτωμα από την περιφορά του Επιταφίου μετράει; Ή να ανοίξω άλλο νήμα.
πρέπει να ανοιχτεί νήμα με φορτώματα σε κοσμικές εκδηλώσεις. Ο Άγιος έχει αποδείξει ότι είναι επίπεδο Mission Impossible ,να διδάξει λίγο μπάλα τους νεότερους.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
Έχω κάνει ελάχιστα μπάσιμο σε δύο-τρείς και όλες με κοιτάνε στην τσέπη για έναν περίεργο λόγο.

τυπε μαλλον επειδη δεν εισαι ασβερκος η τηγανοκεφαλος,εκει παιζει ερωτας :confused::confused::confused:
το εχουν αυτο οι μποτανες,να τους αρεσει λιγο το χρημα :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.477
Πόντοι
216
Λουλουδού από Ρέμο ή Μαζωνάκη πιάνεται?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
168
Like
294
Πόντοι
21
Θεωρώ, ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο να φορτώσεις καθώς εξαρχής σε βλέπουν σαν πελάτη. Εγώ, έχω εμπειρία με τρία κορίτσια από τις εξορμήσεις μου στην Θεσσαλονίκη μας. Ένα δυνατό τεμάχιο ονόματι Μαρίνα με θητεία σε Καλιγουλα και fever για όσους γνωρίζουν, μία ακόμη με θητεία σε Blue iguana ενώ κατάφερα να βγω με την Καρολίνα από fever, Caligula και άλλα ιδρύματα χωρίς ωστόσο να την γαμησω...
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.261
Κριτικές
7
Like
3.389
Πόντοι
736
Έχω βγάλει 2 γκομενες από strip club ... και οι δύο Ρουμανες

Εκτός από τα ποτα-φαγητα δεν πλήρωσα για sex ...

Ωραία εμπειρία και οι δυο ... ευχαριστήθηκα μουνι και κωλο ...!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
O Αυτιάς αποσύρθηκε από την τηλεοραση (επιτέλους) και το άλλο το λείψανο αναρωτιέμαι πως έχει κουράγιο και ορεξη να δουλεύει
Παίρνει "δύναμη" από τα νιάτα δίπλα του (Αναστασοπούλου) και παλιότερα από τη Φώσκολου που κοιτούσε συνεχώς τη κολάρα της και...ξανάνιωνε...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
O Αυτιάς αποσύρθηκε από την τηλεοραση (επιτέλους) και το άλλο το λείψανο αναρωτιέμαι πως έχει κουράγιο και ορεξη να δουλεύει
Ο Αυτιάς αποσύρθηκε λόγω προεκλογικής καμπάνιας! Αν τυχόν δε βγει ευρωβουλευτής, ετοιμάσου για την "επιστροφή"!...
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
275
Κριτικές
19
Like
1.053
Πόντοι
371
Θεωρώ, ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο να φορτώσεις καθώς εξαρχής σε βλέπουν σαν πελάτη. Εγώ, έχω εμπειρία με τρία κορίτσια από τις εξορμήσεις μου στην Θεσσαλονίκη μας. Ένα δυνατό τεμάχιο ονόματι Μαρίνα με θητεία σε Καλιγουλα και fever για όσους γνωρίζουν, μία ακόμη με θητεία σε Blue iguana ενώ κατάφερα να βγω με την Καρολίνα από fever, Caligula και άλλα ιδρύματα χωρίς ωστόσο να την γαμησω...
Αν κάποιος τη βγάζει στο στριπ κάθε βράδυ και χαλάει χρήμα σίγουρα θα φορτώσει κάποιες που ψάχνουν σπόνσορα αφού τα ακουμπήσει χοντρά κάθε φορά. Εννοείται θα τον βλέπουν σαν πελάτη, αλλά θα πηδήξει. Αν πηγαίνεις με κανένα φίλο για πλάκα αλλά είσαι πελάτης που κερνάει κανένα ποτό και πιάνει κουβέντα, μια στο τόσο θα φορτώσεις κάποια με την οποία θα υπάρχει στιγμιαία χημεία και δε θα κοστίσει πολύ η φάση, μπορεί 2-3-4 ποτά στο μαγαζί συν ό,τι πληρώσεις για να βγείτε. Δεν αξίζει να πηγαίνει κάποιος με αυτόν τον σκοπό σε στριπ, αλλά αν πηγαίνεις επειδή σ' αρέσει να τα πιεις με φίλους εκεί μια στο τόσο, κάποια στιγμή θα κάτσει η μπίλια και θα γίνει το φόρτωμα από μόνο του.
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
168
Like
294
Πόντοι
21
Αν κάποιος τη βγάζει στο στριπ κάθε βράδυ και χαλάει χρήμα σίγουρα θα φορτώσει κάποιες που ψάχνουν σπόνσορα αφού τα ακουμπήσει χοντρά κάθε φορά. Εννοείται θα τον βλέπουν σαν πελάτη, αλλά θα πηδήξει. Αν πηγαίνεις με κανένα φίλο για πλάκα αλλά είσαι πελάτης που κερνάει κανένα ποτό και πιάνει κουβέντα, μια στο τόσο θα φορτώσεις κάποια με την οποία θα υπάρχει στιγμιαία χημεία και δε θα κοστίσει πολύ η φάση, μπορεί 2-3-4 ποτά στο μαγαζί συν ό,τι πληρώσεις για να βγείτε. Δεν αξίζει να πηγαίνει κάποιος με αυτόν τον σκοπό σε στριπ, αλλά αν πηγαίνεις επειδή σ' αρέσει να τα πιεις με φίλους εκεί μια στο τόσο, κάποια στιγμή θα κάτσει η μπίλια και θα γίνει το φόρτωμα από μόνο του.
Μάλλον πρέπει να μας χωρίζουν 514 χλμ μάγκα. Εμείς εδώ δεν έχουμε πολλές επιλογές. Μια γυναίκα σε τέτοια ιδρύματα σε βλέπω σαν αιμοδότη, ακόμα και αν είσαι ο Αργυρός αν κάτσεις με μία μπύρα στενοχωρημένη θα σε δει σαν τον τεράστιο Κώστα Τσακωνα.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
275
Κριτικές
19
Like
1.053
Πόντοι
371
Μάλλον πρέπει να μας χωρίζουν 514 χλμ μάγκα. Εμείς εδώ δεν έχουμε πολλές επιλογές. Μια γυναίκα σε τέτοια ιδρύματα σε βλέπω σαν αιμοδότη, ακόμα και αν είσαι ο Αργυρός αν κάτσεις με μία μπύρα στενοχωρημένη θα σε δει σαν τον τεράστιο Κώστα Τσακωνα.
Έχω να πάω σε στριπ στη Σαλονίκη από 2018 ή το 2019, έχω μια ιδέα πώς ήταν. ΟΚ, ίσως άλλαξαν μετά την πανδημία.
Αυτά που σου λέω είναι συμπεράσματα από 4-5 βόλτες το χρόνο σε μαγαζιά στην Αθήνα εδώ και 18-20 χρόνια, ήμουν καιρό Αγγλία, αλλά ακόμα και τότε 1-2 φορές το χρόνο πήγαινα σε διακοπές κλπ., ας πούμε 70-75 επισκέψεις συνολικά. Βγήκα εκτός μαγαζιού μια φορά και θα μπορούσα άλλη μια (μου έστελνε μηνύματα για μέρες), αλλά έφευγα για UK μετά από 2 μέρες και δε μπορούσα να το κυνηγήσω. Και τις δύο φορές με μικρή δαπάνη εντός μαγαζιού, 2-3 ποτά και χωρίς να το έχω στόχο, απλά έτυχε. Στατιστικά, οι πιθανότητες είναι λίγες, δεν αξίζει να πηγαίνεις με στόχο να βγεις εκτός μαγαζιού, θα φεύγεις χαλασμένος και δεν αξίζει. Αν όμως πηγαίνεις για τη φάση σου, κάποια στιγμή θα είσαι τυχερός και θα φορτώσεις χωρίς να το προσπαθήσεις πολύ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
545
Like
1.557
Πόντοι
206
Ο Αυτιάς αποσύρθηκε λόγω προεκλογικής καμπάνιας! Αν τυχόν δε βγει ευρωβουλευτής, ετοιμάσου για την "επιστροφή"!...
Θα τον ψηφισουν γιατι υπάρχουν ηλίθιοι, όπως 60 χιλιάδες ψηφίσαν τον μπουμπούκο (Γεωργιάδη).
 
OP
OP
dinamitisc5

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
809
Κριτικές
12
Like
2.220
Πόντοι
496
Παίχτηκε φόρτωμα δύο θέσεων εγώ με φίλο και δύο ργιόλες απο Queens of the North όπου βγήκαμε για καφέ σε κοντινό μαγαζί απο το χώρο εργασίας έτσι ώστε να μην καθυστερήσουμε να τις φέρουμε πίσω. Την μία την κατάφερε και την έσμπρωξε καλά καλά σε bnb όπου η κιουρία είχε να τον φάει 8 μήνες(απο ότι του είπε η ίδια). Τώρα εγώ με την δεύτερη παρουσία το κόβω χλωμό αν και είναι μουνί περί οπής. Τάνες.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Παλιοτερα ειχα βγαλει μια εσθονη, δυο ρωσιδες, μια ελληνιδα, μια ρουμανα, και μια απο την αιθιοπια. Βεβαια θελει να αφιερωσεις χρονο, να εισαι συμπαθης, να δειχνεις κουλ και ανετος. Αυτες βγηκαν με κερασμα και μετα το σεξ φευγοντας αφησα κατι στην τσεπη τους δηθεν για να κεραστουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom