Νέα

Φοιτητική εργασία για τα Μπουρδέλα και τα Studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgios_panag
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
G

giorgios_panag

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως για να σε βοηθήσω, για να έχει λίγο παραπάνω ενδια φέρον η εργασία σου να προσανατολιστείς σε μπορντέλα σπίτια που έχουν αρχιτεκτονικό ενδιαφέρον πραγματικό. Δηλαδή είναι διατηρητέα κτίρια, νεοκλασσικά κλπ

αυτό έχω κάνει, σε ευχαριστώ πολύ!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356
Θα σου πρότεινα επίσης μιας και αποφάσισες να ασχοληθείς με αυτό τον τομέα να το κάνεις σοβαρά, όχι απλά να ξεμπερδεύεις. Σκέψου το κάποια στιγμή και ως έρευνα πάνω στο θέμα  "Αρχιτεκτονική πορνείων". Αναζήτησε ανθρώπους, διάβασε βιβλία, αναζήτα βιβλιογραφία, μίλα με αρχιτεκτονικά γραφεία, ιδιοκτήτες νεοκλασσικών κτηρίων που λειτουργούν ως πορνεία, με ιερόδουλες (χαχα γιατί όχι), τσατσάδες, υπαλλήλους πολεοδομιών, υπηρεσίες που ασχολούνται με μνημεία νεότερης ιστοριας (δεν ξέρω ποια εφορία αρχαιοτήτων ασχολείται με θέματα κτηρίων νεότερης ιστορίας).
Ναι σίγουρα σε κάποιους θα φανούν αστεία όλα αυτά αλλά νομίζω αν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο θα ήταν λιαν πρωτότυπο. Ίσως θα γίνει μια αφορμή να δημοσιευτεί και κάπου η εργασία σου. Ποτέ δε ξέρεις. Μπορεί αύριο να γίνεις ο ΚαλαΤράβα των μπουρδέλων. χαχα.

Καλή επιτυχία πάντως πέρα απο τη πλάκα.
 
OP
OP
G

giorgios_panag

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Θα σου πρότεινα επίσης μιας και αποφάσισες να ασχοληθείς με αυτό τον τομέα να το κάνεις σοβαρά, όχι απλά να ξεμπερδεύεις. Σκέψου το κάποια στιγμή και ως έρευνα πάνω στο θέμα  "Αρχιτεκτονική πορνείων". Αναζήτησε ανθρώπους, διάβασε βιβλία, αναζήτα βιβλιογραφία, μίλα με αρχιτεκτονικά γραφεία, ιδιοκτήτες νεοκλασσικών κτηρίων που λειτουργούν ως πορνεία, με ιερόδουλες (χαχα γιατί όχι), τσατσάδες, υπαλλήλους πολεοδομιών, υπηρεσίες που ασχολούνται με μνημεία νεότερης ιστοριας (δεν ξέρω ποια εφορία αρχαιοτήτων ασχολείται με θέματα κτηρίων νεότερης ιστορίας).
Ναι σίγουρα σε κάποιους θα φανούν αστεία όλα αυτά αλλά νομίζω αν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο θα ήταν λιαν πρωτότυπο. Ίσως θα γίνει μια αφορμή να δημοσιευτεί και κάπου η εργασία σου. Ποτέ δε ξέρεις. Μπορεί αύριο να γίνεις ο ΚαλαΤράβα των μπουρδέλων. χαχα.

Καλή επιτυχία πάντως πέρα απο τη πλάκα.

να είσαι καλά!
Αυτό περίπου προσπαθώ να κάνω. Νομίζω ότι αυτοί οι χώροι δημιουργούν ένα χωρικό δίκτυο μέσα στην πόλη που λειτουργεί παράλληλα με την υπόλοιπη ζωή της πόλης.
Πάντως από αυτά που μου έγραψες φαίνεται ότι είσαι από αυτούς μου κατάλαβαν τι ακριβώς θέλω.
ευχαριστώ
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

H Αρχιτεκτονικη των μπουρδελων ειναι ΠΟΛΥ μεγαλο κεφάλαιο.
Δεν γινεται να το "ξεπεταξεις" με 2-3 συγκεκριμενα μαγαζια...

Επισης, καταλαβαινω οτι εισαι ΑΣΧΕΤΟΣ επι του θεματος.
Το βλεπεις αφ' υψηλου - οπως ενας γιατρος το πειραματικο χαμστερ μες στο κλουβι...
Επειδη ακριβως το θεμα σε ξεπερναει (και θες χρονια για να το μαθεις), προτεινω να μην το αγγιξεις, καν.
Δωσε την ευκαιρια σε καποιον πιο μυημενο, "ευαισθητοποιημενο" συμφοιτητη σου να κανει μια πραγματικα σπουδαια εργασια, καποια στιγμη μελλοντικα.

ΥΓ - Λακη, το ξερω πως σε εξοργισε η "γυναικωτη" προσεγγιση του θεματος απ' τον φοιτητη, αλλά μην υποτιμας το θεμα καθεαυτο!
Εγω που κανω αρκετα συχνα μπουρδελοτσαρκες και τα μπορντελα εχουν μπει στο μεδουλι μου, παρατηρω συνεχεια την αρχιτεκτονικη, οπως και ολη την "κουλτουρα" τους, με πνευμα εξερευνητη...
Ο τυπος κανει το λαθος να τα βλεπει υπο το πρισμα της κανονικοτητας ("παραλληλη πολη", κλπ), και, αρα, σαν κατι "γραφικο", "φολκλορ", "τουριστικο". Για μας ειναι βιωμα καθημερινης παρακμης.
Τα εξεταζουμε εκ των εσω, και εις βαθος. Οχι τουριστικά.
 
OP
OP
G

giorgios_panag

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
H Αρχιτεκτονικη των μπουρδελων ειναι ΠΟΛΥ μεγαλο κεφάλαιο.
Δεν γινεται να το "ξεπεταξεις" με 2-3 συγκεκριμενα μαγαζια...

Επισης, καταλαβαινω οτι εισαι ΑΣΧΕΤΟΣ επι του θεματος.
Το βλεπεις αφ' υψηλου - οπως ενας γιατρος το πειραματικο χαμστερ μες στο κλουβι...
Επειδη ακριβως το θεμα σε ξεπερναει (και θες χρονια για να το μαθεις), προτεινω να μην το αγγιξεις, καν.
Δωσε την ευκαιρια σε καποιον πιο μυημενο, "ευαισθητοποιημενο" συμφοιτητη σου να κανει μια πραγματικα σπουδαια εργασια, καποια στιγμη μελλοντικα.

ΥΓ - Λακη, το ξερω πως σε εξοργισε η "γυναικωτη" προσεγγιση του θεματος απ' τον φοιτητη, αλλά μην υποτιμας το θεμα καθεαυτο!
Εγω που κανω αρκετα συχνα μπουρδελοτσαρκες και τα μπορντελα εχουν μπει στο μεδουλι μου, παρατηρω συνεχεια την αρχιτεκτονικη, οπως και ολη την "κουλτουρα" τους, με πνευμα εξερευνητη...
Ο τυπος κανει το λαθος να τα βλεπει υπο το πρισμα της κανονικοτητας ("παραλληλη πολη", κλπ), και, αρα, σαν κατι "γραφικο", "φολκλορ", "τουριστικο". Για μας ειναι βιωμα καθημερινης παρακμης.
Τα εξεταζουμε εκ των εσω, και εις βαθος. Οχι τουριστικά.
το αφ' υψυλού μακριά από μενα...
Θα με διευκόλυνε να μου εξηγήσεις λίγο παραπάνω τι σημαίνει το "βίωμα καθημερινής παρακμής" και όχι τουριστικά
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Πιπινου 65,πιπινου 118,κολωνου 27,ρεμουνδου 21 και αλλα ΠΟΛΛΑ ειναι κατα πολυ ανωτερα σε σχεση με τα αχουρια της κολοκυνθους απο αρχιτεκτονικης αποψεως...απορω εκανες καμια τσαρκα πρωτα για να δεις με ποια θα ασχοληθεις η ετσι τυχαια τα επελεξες? :huh:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
το αφ' υψυλού μακριά από μενα...
Θα με διευκόλυνε να μου εξηγήσεις λίγο παραπάνω τι σημαίνει το "βίωμα καθημερινής παρακμής" και όχι τουριστικά

Οτι δεν ειμαστε καθωσπρεπει ανθρωποι που παμε σε θεματικο παρκο με πουτανες (οπως, πχ, στον ζωολογικο κηπο) και μετα επιστρεφουμε στην "κανονικη" μας ζωη.

Ειμαστε εκφυλισμενοι, εξοικειωμενοι με την καλτιά της Φυλης και της Λιοσιων.

Ειναι μερος της ζωης μας, και οχι "κατι διαφορετικο", "περιεργο" κλπ

Για να στο κανω ακομα πιο λιανα:
Δες την εκπομπη του μακαριτη Τριανταφυλλιδη για τα κωλομπαρα (ΕΡΤ).
Μετα, δες αλλες εκατο αντιστοιχες εκπομπες.
Θα καταλαβεις ποιος ξερει και ποιος δεν ξερει/ Ποιος σου δειχνει την αληθεια, και ποιος την επιφανεια.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Πιπινου 65,πιπινου 118,κολωνου 27,ρεμουνδου 21 και αλλα ΠΟΛΛΑ ειναι κατα πολυ ανωτερα σε σχεση με τα αχουρια της κολοκυνθους απο αρχιτεκτονικης αποψεως...απορω εκανες καμια τσαρκα πρωτα για να δεις με ποια θα ασχοληθεις η ετσι τυχαια τα επελεξες? :huh:

Πραγματι, υπαρχουν απιστευτα μπουρδελα.

Εγω δεν θα πηγαινα, καν, στη Φυλης. Μονο Μεταξουργειο και Λιοσιων.
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Πραγματι, υπαρχουν απιστευτα μπουρδελα.

Εγω δεν θα πηγαινα, καν, στη Φυλης. Μονο Μεταξουργειο και Λιοσιων.

Ε ναι ρε φιλε λεωνιδου 28 ιασωνος 1αρια κολωνου 11 και ολα τα σπιτια σε περγαμου αλκαμενους λιοσιων... απειρες επιλογες
 
OP
OP
G

giorgios_panag

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Οτι δεν ειμαστε καθωσπρεπει ανθρωποι που παμε σε θεματικο παρκο με πουτανες (οπως, πχ, στον ζωολογικο κηπο) και μετα επιστρεφουμε στην "κανονικη" μας ζωη.

Ειμαστε εκφυλισμενοι, εξοικειωμενοι με την καλτιά της Φυλης και της Λιοσιων.

Ειναι μερος της ζωης μας, και οχι "κατι διαφορετικο", "περιεργο" κλπ

Για να στο κανω ακομα πιο λιανα:
Δες την εκπομπη του μακαριτη Τριανταφυλλιδη για τα κωλομπαρα (ΕΡΤ).
Μετα, δες αλλες εκατο αντιστοιχες εκπομπες.
Θα καταλαβεις ποιος ξερει και ποιος δεν ξερει/ Ποιος σου δειχνει την αληθεια, και ποιος την επιφανεια.

σε ευχαριστω
 
OP
OP
G

giorgios_panag

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Πιπινου 65,πιπινου 118,κολωνου 27,ρεμουνδου 21 και αλλα ΠΟΛΛΑ ειναι κατα πολυ ανωτερα σε σχεση με τα αχουρια της κολοκυνθους απο αρχιτεκτονικης αποψεως...απορω εκανες καμια τσαρκα πρωτα για να δεις με ποια θα ασχοληθεις η ετσι τυχαια τα επελεξες? :huh:

η επιλογή έγινε και στην φυλής για να υπάρχει μια χωρική διασπορά και συγκρίσεις
 

nekrothaftis

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
1
Ρε μηπως είναι ο ίδιος τύπος φοιτητης που καθάριζε τα ξεροχύσια στο Adult? :rockon: :rockon:
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
πολύ πρωτότυπη η ιδέα σου τύπε αλλά σκέψου λίγο σοβαρά όταν μετά από μερικά χρόνια (αν τελειωσει η κρίση...) θα στέλνεις βιογραφικά (ελλάδα ή και εξωτερικό ακόμα) και θα πας σε συνεντεύξεις, τι θα συζητάς με τους μελλοντικούς εργοδότες? Δεν θα έχεις προϋπηρεσία ή portfolio με projects να δείξεις και θα σε ρωτάνε σίγουρα  για τις σπουδές και την διπλωματική σου, τι θα τους πεις ότι πρωτοτύπησες και έκανες έρευνα με ρομαντικούς μπουρδελιάρηδες?     
 
OP
OP
G

giorgios_panag

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
πολύ πρωτότυπη η ιδέα σου τύπε αλλά σκέψου λίγο σοβαρά όταν μετά από μερικά χρόνια (αν τελειωσει η κρίση...) θα στέλνεις βιογραφικά (ελλάδα ή και εξωτερικό ακόμα) και θα πας σε συνεντεύξεις, τι θα συζητάς με τους μελλοντικούς εργοδότες? Δεν θα έχεις προϋπηρεσία ή portfolio με projects να δείξεις και θα σε ρωτάνε σίγουρα  για τις σπουδές και την διπλωματική σου, τι θα τους πεις ότι πρωτοτύπησες και έκανες έρευνα με ρομαντικούς μπουρδελιάρηδες?     

projects στα χαρτιά έχω αρκετα και σε γραφεία που έχω δουλέψει, ο εργοδότης που θα με ρωτάει μάλλον θα είναι από άλλη χώρα...γιατί εδώ θα με ρωτήσει αν ξέρω τιποτα για νομιμοποιήσεις, αν και στέρεψαν και αυτές.
γράφεις για ρομαντικούς μπουρδελίαριδες... πιο πάνω κάποιος έγραψε για βίωμα καθημερινής παρακμής, τελικά για καποιους ρομαντισμός και για κάποιους παρακμή; ή και τα δυο αισθήματα ταυτόχρονα;
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
projects στα χαρτιά έχω αρκετα και σε γραφεία που έχω δουλέψει, ο εργοδότης που θα με ρωτάει μάλλον θα είναι από άλλη χώρα...γιατί εδώ θα με ρωτήσει αν ξέρω τιποτα για νομιμοποιήσεις, αν και στέρεψαν και αυτές.
γράφεις για ρομαντικούς μπουρδελίαριδες... πιο πάνω κάποιος έγραψε για βίωμα καθημερινής παρακμής, τελικά για καποιους ρομαντισμός και για κάποιους παρακμή; ή και τα δυο αισθήματα ταυτόχρονα;

"ρομαντικοί" με άλλη έννοια πάντα (ακάποτοι καταδρομείς)
επειδή είμαι μια δεκαετία σε πολύ κοντινό κλάδο με τον δικό σου γι'αυτό έχω και εύλογες απορίες, τουλάχιστο αυτά βίωσα εγώ όταν αναζητούσα τότε εργασία. Για αναζήτηση εργασίας στο εξωτερικό για θέσεις junior engineer το thesis title θα είναι το βασικό θέμα συζήτησης σε μια πιθανή συνέντευξη μιας και η εργασιακή εμπειρία που πιθανώς να έχει κάποιος στην Ελλάδα τους αφήνει αδιάφορους. 
 

lastfallen

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
183
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Ρε φίλε ... είσαι άνδρας και λες τέτοιες παπάτζες ;

ή είσαι κανένα αγάμητο μπαζάκι ; (τότε θα σε δικαιολογούσα).


Πιστεύεις, ειλικρινά ότι ...
[size=14pt]
ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΠΑΝΕ ΣΕ ΓΑΜΗΣΤΡΑΔΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ[/size]
[size=16pt]ΕΛΚΕΙ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΑΠΟ ΑΡΙΧΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΑΠΟΨΕΩΣ ;;;;;[/size]


Αν ήσουν π.χ. σχεδιαστής μόδας θα ρώταγες τι μας έλκει στο ντύσιμο της τάνας ;;;;


[size=20pt]ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.[/size]


Τα μουνιά εχουν σημασία.
Το κτίριο απλώς να μην έχει χολέρα.


Αν θέλουμε να θαυμάσουε κτίρια πάμε στις Βερσαλίες ή το Ερμιτάζ.
[size=15pt]ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ.[/size]
ρε καραγκιοζη γιατι το παιζεις εξυπνος και ψευτομαγκας και τρολαρεις το παλληκαρι; δεν μιλησε για αρχιτεκτονικη αποψη... και γιατι τον προσβαλεις ρωτωντας αμα ειναι αντρας κλπ.. τι κομπλεξ ειναι αυτα ρε πουστη μου... γαμω τον μαλακα τον ελληναρα που λεει οτι του κατεβει χωρις να προσπαθησει να καταλαβει τπτ και ετσι γαμαει κωλους γτ ξερω γω... στο σχολειο οταν ησουν μικρος τραμπουκιζες ολο τον κοσμο και εδερνες οποιον ηταν πιο μικροσωμος απο εσενα; μαλακα καραγκιοζη!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Nαι  .. ναι .. και το Πιπ 118 και διπλα στο RIP  Αριστομ  72 το διδασκουν στην  Αρχιτεκτονικη του ΕΜΠ. Ειναι το πιο παλιο διωροφο της Αθηνας  ( κέντρο)  :)
 

Takis_takis

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Υψηλό το επίπεδο στην Αρχιτεκτονική Σχολή
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Είμαι φοιτητής στην Αρχιτεκτονική Σχολή και κάνω μια εργασία για τα Μπουρδέλα και τα Studio...
Δεν ξέρω πως μου ήρθε αλλά επειδή μπορούμε να διαλέξουμε μόνοι μας το θέμα της εργασίας που θα κάνουμε για να πάρουμε Πτυχίο... είπα ας κάνω κάτι που να με ενδιαφέρει...

Δηλαδή τι το ιδιαίτερο έχει και πάμε εκεί, πως είναι φτιαγμένος ο χώρος, πως αισθανόμαστε μέσα σε αυτόν...
Τι μας τραβάει δηλαδή στα Μπουρδέλα και στα Studios???


Την εργασία την κάνω για κάποια μόνα Μπουρδέλα και Studios, γιατί αλλιώς δεν θα τελείωνα ποτέ.
Για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 63, για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38Α, για το ΦΥΛΗΣ 136 και για το Studio 22 (Καλλιθέα).
Μπορεί και για 1-2 ακόμη θα σας ενημερώσω αν είναι...

Αν κάποιος από εσάς έχει πάει σε κάποιο από τα παραπάνω Μπουρδέλα ή Studio που κάνω εργασία
και θέλει να με βοηθήσει θα ήθελα να μου στείλει 2-3 φωτογραφίες στο eikones_ergasia@hotmail.com
με ΤΙΤΛΟ το ΟΝΟΜΑ του Μπουρδέλου,Studio που έχει πάει...
η εργασία είναι ΜΟΝΟ για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 63, για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38Α, για το ΦΥΛΗΣ 136 και για το Studio 22 (Καλλιθέα).

ΕΙΚΟΝΕΣ- ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ:
από ότι του θυμίζουν αυθόρμητα, συνειρμικά τον ΧΩΡΟ,
                                           την ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ,
                                            το ΦΩΣ, την ΜΥΡΩΔΙΑ, τον ΗΧΟ
                                            τι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ
                                            το ΔΩΜΑΤΙΟ, την ΑΙΣΘΗΣΗ στο ΔΩΜΑΤΙΟ
                                            το ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ή ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΈΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ
                                            την ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ
                                            ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ
                                            ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΕΙ
                                            ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ Η ΠΟΡΤΑ

για παράδειγμα: Αν σε κάποιον η μουσική μέσα στο Μπουρδέλο του θύμισε μπουζούκια, ας μου στείλει μια φωτογραφία από μπουζούκια. Αν σε κάποιον το σώμα της κοπέλας μύρισε ή ήθελε να το φάει ας μου στείλει μια φωτογραφία από λουλούδι ή φαγητό. Αν σε κάποιον το φως θυμίζει λουνα- παρκ, ας μου στείλει φωτογραφία από λουνα- παρκ. Αν κάποιον το σώμα της κοπέλας θυμίζει αυτοκίνητο ας μου στείλει φυτογραφία από αυτοκίνητο...

Μπορεί να βάλετε Τίτλο στις ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ή και ένα μικρό ΣΧΟΛΙΟ.

Ότι σας θυμίζει, σας έρχεται πρώτο στο μυαλό. 

Οι φωτογραφίες μπορεί να τις έχετε τραβήξει εσείς ή να τις έχετε βρει από το ίντερνετ.
Απλώς πρέπει να δείχνουν τι έχετε στο μυαλό σας και τι αισθάνεσθε κατά την διαδρομή που πήγατε εκεί, όταν ήσασταν στον χώρο, με την κοπέλα, με το σώμα της, και όταν φύγατε από το χώρο.


Αν κάποιος θέλει να συμπληρώσει το ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ για τον ΧΩΡΟ ας μου στείλει mail στο eikones_ergasia@hotmail.com και να μου ζητήσει το ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ.
Επισημαίνω ότι είναι ΜΟΝΟ Για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 63, για το ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38Α, για το ΦΥΛΗΣ 136 και για το Studio 22 (Καλλιθέα). Σας παρακαλώ μην μου στείλετε αν δεν έχετε πάει σε αυτά.

Δεν υπάρχουν αδιάκριτες ερωτήσεις και δεν ζητούνται τα προσωπικά σας στοιχεία!!!

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΠΤΥΧΙΟ.
Σας ευχαριστώ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε μεγάλε , αν όντως ήσουν φοιτητης αρχιτεκτονικής θα ήξερες ότι απο τις μεγαλύτερες τσούλες που παρτουζώνονται αβέρτα είναι οι αρχιτεκτόνισες.
Θα ρωτούσες απευθειάς αυτές να σου πούν τι πρέπει να κάνεις για να μαζεύεις κόσμο  στα μπουρδέλα και τα στούντιο!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom