Νέα

First dates gr STAR

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 355K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
13
Like
10.252
Πόντοι
2.046
ειδωλάρα!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.743
Κριτικές
20
Like
23.616
Πόντοι
8.346
Και αυτουνου του κωλομπαρα του έφεραν τν μαμρα τον παντοτινό!!!
Φερτε του βρε ενα 22 χρονο πουτανι να ξοδεψει πάνω του ότι έχει απομείνει απο κάποιο ΕΣΠΑ
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.845
Like
4.070
Πόντοι
506
Έχει πληρώσει κιόλας η έτσι για να είναι βεριφάιντ. Έχει βάλει και σε καρφίτσα την συμμετοχή της στο σόπινγκ σταρ. Πες μου πως είσαι ψωνισμένη, που το παίζει διάσημη. Χωρίς να μου το πεις.
χαχαχα...και εκανα αστειο για "σιτι τουρ" χτες....μαλλον μεσα επεσα...
η γνωστη ιστορια.... "γυμναστριες" που δεν δουλευουν πουθενα,και κανουν ανεξηγητως μεγαλη ζωη....
Αγνωστες πηγες χρηματος,τις βλεπεις εξω πρωι-βραδυ,οδηγουν αμαξι,ταξιδακια,μπιτσομπαρα....
Η ιδια περιεργη ιστορια καθε φορα...
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
256
Like
679
Πόντοι
81
Τα νούμερα όμως που πάνε για ραντεβού μία χαρά ανεβασμένα είναι. Πάρε παράδειγμα τον Κρητικόγυφτο. Έσκασε μύτη με σκαρπίνι μυτερό και αέρα γαμιά. Άσχετα που τώρα γυρίζει Κρήτη να γαμήσει την πρώτη του ξαδέρφη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άνετα. Το είχα πει και στο προηγούμενο επεισόδιο. 10 γάτες το λιγότερο.
Βλεπω ενα μενος με τους Κρητικους τυπε...πονεμενος πρεπει να εισαι. Το παιζεις και αστειατορας...
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
669
Like
1.362
Πόντοι
206
Βλεπω ενα μενος με τους Κρητικους τυπε...πονεμενος πρεπει να εισαι. Το παιζεις και αστειατορας...
Θίχτηκες μήπως επειδή είσαι Κρητικός κομπλεξικούλη;
Διάβασε και τα προηγούμενα σχόλια, να καταλάβεις γιατί τον λέμε όλοι κρητικόγυφτο.
Εκτός αν είσαι ο ίδιος ο Κρητικόγυφτος και τελικά αυτός που πονάει. Είσαι εσύ.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
669
Like
1.362
Πόντοι
206
χαχαχα...και εκανα αστειο για "σιτι τουρ" χτες....μαλλον μεσα επεσα...
η γνωστη ιστορια.... "γυμναστριες" που δεν δουλευουν πουθενα,και κανουν ανεξηγητως μεγαλη ζωη....
Αγνωστες πηγες χρηματος,τις βλεπεις εξω πρωι-βραδυ,οδηγουν αμαξι,ταξιδακια,μπιτσομπαρα....
Η ιδια περιεργη ιστορια καθε φορα...
«Γυμνάστριες». Με μία πρόχειρη ματιά στο προφίλ της. Καταλαβαίνεις περί τίνος πρόκειται.
Κλασσική περίπτωση βλάβης με φωνή Τσάκωνα.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.958
Κριτικές
63
Like
7.532
Πόντοι
4.766
Βλεπω ενα μενος με τους Κρητικους τυπε...πονεμενος πρεπει να εισαι. Το παιζεις και αστειατορας...
Το θέμα είναι ότι αυτός δεν ήταν απλά ένας Κρητικός αλλά ένας αθίγγανος που δεν ήξερε να μιλήσει καλά ελληνικά και τον κοροϊδεύαμε γιατί μόνο για Κρητικός δεν έμοιαζε
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.743
Κριτικές
20
Like
23.616
Πόντοι
8.346
«Γυμνάστριες». Με μία πρόχειρη ματιά στο προφίλ της. Καταλαβαίνεις περί τίνος πρόκειται.
Κλασσική περίπτωση βλάβης με φωνή Τσάκωνα.
Προσπαθεί απεγνωσμένα να γίνει "διάσημη" , μπας και πάει κάπου πιο μακριά από το Ηράκλειο
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
669
Like
1.362
Πόντοι
206
Προσπαθεί απεγνωσμένα να γίνει "διάσημη" , μπας και πάει κάπου πιο μακριά από το Ηράκλειο
Πόσα κοριτσάκια που ονειρεύονταν από μικρά, να φύγουν από το χωριό και τα σπίτια τους κατά αυτόν τον τρόπο τύπε.
Βέβαια η Εύη είναι 26 και δεν τα έχει καταφέρει ακόμη. Τουλάχιστον όχι εντελώς.
Βάση αυτού που προβάλει πάντως, είναι μία ακόμα επαγγελματίας παίκτρια ριάλιτι.
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
256
Like
679
Πόντοι
81
Θίχτηκες μήπως επειδή είσαι Κρητικός κομπλεξικούλη;
Διάβασε και τα προηγούμενα σχόλια, να καταλάβεις γιατί τον λέμε όλοι κρητικόγυφτο.
Εκτός αν είσαι ο ίδιος ο Κρητικόγυφτος και τελικά αυτός που πονάει. Είσαι εσύ.
Τωρα μου την ειπες...με πληγωσες :jerking:.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
669
Like
1.362
Πόντοι
206
Πόσα κοριτσάκια που ονειρεύονταν από μικρά, να φύγουν από το χωριό και τα σπίτια τους κατά αυτόν τον τρόπο τύπε.
Βέβαια η Εύη είναι 26 και δεν τα έχει καταφέρει ακόμη. Τουλάχιστον όχι εντελώς.
Βάση αυτού που προβάλει πάντως, είναι μία ακόμα επαγγελματίας παίκτρια ριάλιτι.
Μόνο και μόνο που εμφανίστηκε στα σχόλια του προφίλ του σόου. Ν' απαντάει σε άτομα που ζητούσαν το γκραμ της και όχι μόνο.
Προσωπικά μου δείχνει ένα άτομο, που δίνει ακόμη και το αριστερό του νεφρό για αυτοπροβολή.
Εντελώς ματαιόδοξο και τίγκα στην ανασφάλεια.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Μόνο και μόνο που εμφανίστηκε στα σχόλια του προφίλ του σόου. Ν' απαντάει σε άτομα που ζητούσαν το γκραμ της και όχι μόνο.
Προσωπικά μου δείχνει ένα άτομο, που δίνει ακόμη και το αριστερό του νεφρό για αυτοπροβολή.
Εντελώς ματαιόδοξο και τίγκα στην ανασφάλεια.
Το νεφρό ας το κάνει ότι θέλει, ο κωλος μας ενδιαφέρει..
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
669
Like
1.362
Πόντοι
206
Τωρα μου την ειπες...με πληγωσες :jerking:.
Λοιπόν κομπλεξικέ. Το ποιος πονάς εδώ πέρα, είναι ολοφάνερο. Άλλα 20 άτομα σχολιάζουν αρνητικά τον Κρητικό του χθεσινού επεισοδίου, εσύ επέλεξες να επιτεθείς σ' εμένα. Σε κερνάω παστέλι στον σβέρκο. Σου εξηγεί και άλλος γιατί όλοι κοροϊδεύαμε τον Γιούφτο από την Κρήτη. Και εσύ απαντάς με σχόλιο 5χρονου τύπου: «Όποιος το λέει είναι! Καθρεφτάκι».
Αν είσαι ο γύφτος από το επεισόδιο και δεν αντέχεις τα σχόλια του κόσμου.
Να μην έβγαινες σε πανελλήνια μετάδοση, να πεις χίλιες δύο σαχλαμάρες και να δηλώσεις και 9,5. Που λογικά εννοούσες σε κλίμακα του 100. Απάντησε μου πάλι μονολεκτικά ή βρίζοντας με θλιβερούλη. Είσαι ένα ακόμα ναυάγιο, που του άνοιξα δεύτερη κωλοτρυπίδα εδώ μέσα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
669
Like
1.362
Πόντοι
206
Το νεφρό ας το κάνει ότι θέλει, ο κωλος μας ενδιαφέρει..
Είδες τον κώλο της στα ποστ της και σου άρεσε ρε τύπε;
Υποθέτω γούστα είναι. Δεν θα κατακρίνω. Εμένα προσωπικά, δεν μου άρεσε. Όχι μόνο ο κώλος. Το όλο σύνολο και η προσωπικότητα της, η οποία δεν υπήρχε.
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
256
Like
679
Πόντοι
81
Λοιπόν κομπλεξικέ. Το ποιος πονάς εδώ πέρα, είναι ολοφάνερο. Άλλα 20 άτομα σχολιάζουν αρνητικά τον Κρητικό του χθεσινού επεισοδίου, εσύ επέλεξες να επιτεθείς σ' εμένα. Σε κερνάω παστέλι στον σβέρκο. Σου εξηγεί και άλλος γιατί όλοι κοροϊδεύαμε τον Γιούφτο από την Κρήτη. Και εσύ απαντάς με σχόλιο 5χρονου τύπου: «Όποιος το λέει είναι! Καθρεφτάκι».
Αν είσαι ο γύφτος από το επεισόδιο και δεν αντέχεις τα σχόλια του κόσμου.
Να μην έβγαινες σε πανελλήνια μετάδοση, να πεις χίλιες δύο σαχλαμάρες και να δηλώσεις και 9,5. Που λογικά εννοούσες σε κλίμακα του 100. Απάντησε μου πάλι μονολεκτικά ή βρίζοντας με θλιβερούλη. Είσαι ένα ακόμα ναυάγιο, που του άνοιξα δεύτερη κωλοτρυπίδα εδώ μέσα.
Τυπε εχεις ψυχολογικα? Τοσες μαλακιες ουτε οι γκομενιτσες δεν γραφουν. Πηγαινε για ps5 λακαμα πουστρακο... καθεσαι και βλεπεις first dates και σχολιαζεις σαν γυναικουλα.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.743
Κριτικές
20
Like
23.616
Πόντοι
8.346
Είδες τον κώλο της στα ποστ της και σου άρεσε ρε τύπε;
Υποθέτω γούστα είναι. Δεν θα κατακρίνω. Εμένα προσωπικά, δεν μου άρεσε. Όχι μόνο ο κώλος. Το όλο σύνολο και η προσωπικότητα της, η οποία δεν υπήρχε.
Μόνο βυζγια έχει. Τπτ πάνω της δν είναι θελκτικό
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
669
Like
1.362
Πόντοι
206
Δεν είχαμε δει στο σόου να «δειπνίζουν» με ψαλίδια, αντί για μαχαιροπήρουνα.
Θα το δούμε την Δευτέρα.
Το πρώτο λεσβιακό ραντεβού του σόου.
Spoiler alert: Έχουν και οι δύο βαμμένο το μαλλί τους ροζ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom