Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φίλωνος 19,Πειραιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Για να μην δημιουργούμε εσφαλμένες εντυπώσεις και προσδοκίες σε όσουν δεν έχουν πάει στο ίδρυμα, και θέλουν ίσως να πάνε, μιλάμε για, από ελαφρώς έως βαρέως, παρακμιακή κατάσταση σε όλες τις σχετικές παραμέτρους.

Βέβαια, είναι ήσυχο και διακριτικό μέρος και αν συμβιβαστεί κανείς με την ιδέα ότι θα δώσει 80 ευρώ για να συνευρεθεί με μια θεραπεύτρια που στην καλύτερη περίπτωση θα είναι 6/10 από εμφάνιση και 5/10 από μασάζ, μπορεί να περάσει καλά.

 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
ειναι καιρος να σκεφτουν να μειωσουν την τιμη στα 50 μηπως και παει πελατης
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Πέρασα πρόσφατα από το ίδρυμα...

Έχει δοκιμάσει κανείς την Έλενα;

Milf, 35-40, κανονικού ύψους και βάρους, μέτριο πρόσωπο, βαμμένα κόκκινα μαλιά, γενικά μέτρια εμφάνιση, μου φάνηκε πολύ amateur και Ελληνίδα ( ; ). Λέτε να αρχίσουν να βγαίνουν στο κλαρί;

Κατά τα λοιπά, τα ίδια, παίζει και το στρουμπουλό Ρουμανάκι (Στέλλα).
 

giorgos80s

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα πριν λίγες μέρες από το χώρο και μου άνοιξε ένα milf, μάλλον η Έλενα που αναφέρει ο προηγούμενος. Ρώτησα πληροφορίες για τις υπηρεσίες και μου εξήγησε ότι δεν παρέχεται κάτι άλλο πέρα από πολύ καλό μασάζ στα 60 ευρώ.
 

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Στο συγκεκριμένο ίδρυμα γίνονται όλα από όλες εκτός αν είσαι άγνωστος οπότε πρέπει να σε μάθουν. Αν μπει άγνωστος πέφτει σύρμα και όλες κάνουν μόνο μασάζ. Μεγάλο σπάσιμο αν είσαι ήδη μέσα. Τώρα τα τεμάχια.
Έλενα: ελληνίδα μάλλον προς milf καλό μασάζ και μέτρια προς καλά υπόλοιπα. Της βγαίνει και λίγο το αυταρχικό της καμιά φορά αλλά στρώνει αμέσως.
Στέλλα: παχουλούλα 24 με μεγάλα  :tits: καλό μασάζ καλά τα υπόλοιπα. Πολύ καλή  :pipa1:
Τζένη: μάλλον ελληνίδα milf καλό μασάζ καλή  :pipa1: μέτρια τα υπόλοιπα.
Για τον υπόλοιπο πληθυσμό δεν έχω άποψη. Πάντως δείχνουν προσοχή στους πελάτες τους.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Στο συγκεκριμένο ίδρυμα γίνονται όλα από όλες εκτός αν είσαι άγνωστος οπότε πρέπει να σε μάθουν. Αν μπει άγνωστος πέφτει σύρμα και όλες κάνουν μόνο μασάζ. Μεγάλο σπάσιμο αν είσαι ήδη μέσα. Τώρα τα τεμάχια.
Έλενα: ελληνίδα μάλλον προς milf καλό μασάζ και μέτρια προς καλά υπόλοιπα. Της βγαίνει και λίγο το αυταρχικό της καμιά φορά αλλά στρώνει αμέσως.
Στέλλα: παχουλούλα 24 με μεγάλα  :tits: καλό μασάζ καλά τα υπόλοιπα. Πολύ καλή  :pipa1:
Τζένη: μάλλον ελληνίδα milf καλό μασάζ καλή  :pipa1: μέτρια τα υπόλοιπα.
Για τον υπόλοιπο πληθυσμό δεν έχω άποψη. Πάντως δείχνουν προσοχή στους πελάτες τους.

Μεγάλε η Τζένη είναι με το αιδιοί τροπικό δάσος του αμαζονίου και η Στέλλα με μακριά μαλιά τύπου Ραπάντζελ και διαστάσεις τόφαλου?
 

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον για άλλες μιλάς. Ή Στέλλα τα έχει τα κιλά της αλλά τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά δεν τα έχω προσέξει.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Πρώτη μου φορά σε λαδομάγαζο του Πειραιά και έτυχε να είναι τούτο εδώ πριν λίγες μέρες...

Χώρος μέτριος, με βάλανε σε ενα δωματιάκι μπουντρούμι 2x3 με ενα μασαζοκρέβατο, μια καρέκλα και ενα ... καλόγερο.

Υποδοχή η μιλφ Έλενα (ως ανω). Επιδείχθηκαν η Τζένη (ως ανω) και μια γκιλφ Πολωνέζα Μόνικα (νομίζω) με πλούσια ελέη  :tits: αλλά... γκιλφαδι

Μου είπαν ότι υπάρχουν άλλες 2 ακόμα που "εργάζονταν" εκείνη την ώρα. Επιχειρησα να κάνω "εξήγηση" με τη σεριφισσα αλλά έκανε επίμονα την Κινέζα. Όλα μου τα "επιχειρήματα" απορρίφθηκαν, η φάση βρώμαγε σίγουρη "πετσέτα" παρόλο που ακούγονταν "τριγμοι" από το δίπλα δωμάτιο, οπότε αποχώρησα...  :grin:

Η έξοδος μου καθυστέρησε λίγο για να εισέλθουν 2 ακόμα πελάτες, οπότε το μαγαζί θα γέμιζε πλήρως... Πολύ μυστικοπαθείς οι Πειραιώτες, δε βλέπω να γράφετε και πολλά  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
πήγα πρώτη φορά χθες στο μαγαζί περισσότερο από περιέργεια. άνοιξε η Έλενα (γύρω στα 40 και ψιλοχάλια) μου είπε ότι υπάρχει άλλη μια κοπέλα που δούλευε εκείνη την ώρα αλλά προσφέρουν μόνο μασαζ. όταν της έδωσα να καταλάβει ότι θέλω κάτι παραπάνω μου έιπε: κατάλαβα τι εννοείς αλλά ΟΧΙ. Λυπάμαι. Δεν ξέρω γιατί είναι τόσο φοβισμένες εγώ πάντως δεν ξαναπάω.
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
το 'χω ξαναπεί για την φίλωνος. αν δεν ανοίξουν τα σκέλια τους εκεί κάτω χωρίς φοβίες κ κόνξες θα παραμείνουν στην παρακμή που είναι εδώ κ πολλά χρόνια.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ητο συγκεκριμενο μαγαζι ειναι σε πληρη παρακμη και με 50 ευρω σου κανουν παπαδες αλλα δεν αξιζουν τα προσωπα ειναι μπαζα η σεριφησα που εχει το μαγαζι ειπε πως θα αλλαξη τα προσωπα προς το καλυτερο ειδωμεν.
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
50ευρω ειναι για φραπε με καλαμακι καιμπριζολα?ευχαριστω
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Σε πρόσφατη επίσκεψη παρέλασαν ψιλοαδιάφορες.
Ρώτησα μια συμπαθέστατη νεαρά τιμή για δυο εκτονώσεις και μου είπε 100 Ευρω
Κατόπιν τούτου αποχώρησα οπως ήταν λογικό αφού υπάρχει πολυ καλύτερη προσφορά υπηρεσιών με 100 ευρώ σε άλλα μέρη
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Έχει περάσει κανείς απο εδώ φέτος? Υπάρχει?
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Έχει περάσει κανείς απο εδώ φέτος? Υπάρχει?

Υπάρχει. Λίγο παρακμιακό σαν χώρος. Μία κοπέλα είδα (κοντά στα 30) καλή στο πρόγραμμα χωρίς όμως extra. 60 γιούρια. Οι υπόλοιπές δουλεύανε.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
Μήπως ξέρει κανείς που πήγε η Μαντώ-το ελληνικό υπερόπλο του μαγαζιού;
Καστανή με μακρύ και ίσιο μαλλί και φράντζα,βυζί 2,5άρι και πανέμορφο πρόσωπο.
Σώμα με επιλεκτικά πιασιματάκια.
Ήταν εκεί προ 6μήνου.
:grin:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Υπάρχει. Λίγο παρακμιακό σαν χώρος. Μία κοπέλα είδα (κοντά στα 30) καλή στο πρόγραμμα χωρίς όμως extra. 60 γιούρια. Οι υπόλοιπές δουλεύανε.

Ενδιαφέρον οτι υπάρχει. Βολεύει 2 φορές το χρόνο λόγο δρομολογίου.
Σε οτι αφορά το παρακμιακό, έτσι οφείλει να είναι ένα τόσο cult κατάστημα στην συγκεκριμένη περιοχή! άμα έχει ακόμα καμία με δασώδες νιμού που να θυμίζει penthouse του 80, ακόμα καλύτερα!
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Ενδιαφέρον οτι υπάρχει. Βολεύει 2 φορές το χρόνο λόγο δρομολογίου.
Σε οτι αφορά το παρακμιακό, έτσι οφείλει να είναι ένα τόσο cult κατάστημα στην συγκεκριμένη περιοχή! άμα έχει ακόμα καμία με δασώδες νιμού που να θυμίζει penthouse του 80, ακόμα καλύτερα!

Για Τρούμπα μιλάμε οπότε το προσαρμόζεται στο περιβάλλον του.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Για Τρούμπα μιλάμε οπότε το προσαρμόζεται στο περιβάλλον του.

Χωροταξικά δεν είναι Τρούμπα αλλά και πάλι το γύρω περιβάλλον το εμπνεύει το παρακμιακό στύλ αν εξαιρέσεις το Θεοξένεια που είναι λίγο πιο κάτω
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom