Νέα

Φιλιά σε ιερόδουλες. Μπορεί να κολλήσω κάτι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα casio26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

casio26

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Που ο θέος να τις έχει καλά :cheesy:

Είμαι σχετικά άπειρος (αλλά αυτό το διορθώνει το bourdela.com :cheesy:)και έχω μία απορεία. Σε μία από τις πρόσφατες εξορμήσεις μου με μία πουτανίτσα φιληθήκαμε στο στόμα. Η συγκεκριμένη έκανε κι ακάποτο από ότι μου είπαν. Υπάρχει κάποιος κίνδυνος; Πεταχτό φιλί ήτανε γιατί παρά τη καύλα δούλευε λίγο το μυαλό. Ή μήπως είμαι υπερβολικά ανήσυχος και δεν τρέχει και τίποτα;
Ευχαριστώ.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Που ο θέος να τις έχει καλά :cheesy:

Είμαι σχετικά άπειρος (αλλά αυτό το διορθώνει το bourdela.com :cheesy:)και έχω μία απορεία. Σε μία από τις πρόσφατες εξορμήσεις μου με μία πουτανίτσα φιληθήκαμε στο στόμα. Η συγκεκριμένη έκανε κι ακάποτο από ότι μου είπαν. Υπάρχει κάποιος κίνδυνος; Πεταχτό φιλί ήτανε γιατί παρά τη καύλα δούλευε λίγο το μυαλό. Ή μήπως είμαι υπερβολικά ανήσυχος και δεν τρέχει και τίποτα;
Ευχαριστώ.

το τελευταιο μεγαλε...αλλα αποφυγε αλλη φορα τα παθιασμενα πουτανοφιλα!!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Απέφευγε τα φίλε...και στις πουτάνες...και στις στριπτιζούδες...
Δεν είναι πολύ εύκολο να κολλήσεις κάτι από το σάλιο, αλλά ούτε και πολύ δύσκολο.
Το θέμα έχει συζητηθεί και παλαιότερα εδώ.  :sunglasses:
 

huckleberry

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Από το φιλί, αν κολλήσεις κάτι, συνήθως αυτό είναι η λοιμώδης μονοπυρήνωση γνωστή και ως η αρρώστια του φιλιού (). Θεραπεύεται βέβαια αλλά μπορεί να σε ταλαιπωρήσει λίγο. Εννοείται ότι δεν είναι κάτι που μπορεί να στο μεταδώσουν μόνο πουτάνες?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Από το φιλί, αν κολλήσεις κάτι, συνήθως αυτό είναι η λοιμώδης μονοπυρήνωση γνωστή και ως η αρρώστια του φιλιού (). Θεραπεύεται βέβαια αλλά μπορεί να σε ταλαιπωρήσει λίγο. Εννοείται ότι δεν είναι κάτι που μπορεί να στο μεταδώσουν μόνο πουτάνες?
Εγώ φίλε έχω καταλήξει να πιστεύω πώς ορισμένες πουτάνες είναι ποιό καθαρές από κάποια που θα ψαρέψουμε σε ένα μπάρ...η οποία και μπορεί να έκανε πίπες στις τουαλέτες πρίν λίγο....φυσικά και δεν συμφωνώ με τα φιλιά στις πουτάνες...
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
ʼρα φιλάκια στις πατούσες μόνο, εκεί δεν παθαίνεις τπτ  :cheesy:  :grin:  :grin:
 

huckleberry

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Εγώ φίλε έχω καταλήξει να πιστεύω πώς ορισμένες πουτάνες είναι ποιό καθαρές από κάποια που θα ψαρέψουμε σε ένα μπάρ...η οποία και μπορεί να έκανε πίπες στις τουαλέτες πρίν λίγο....φυσικά και δεν συμφωνώ με τα φιλιά στις πουτάνες...

Συμφωνώ μαζί σου. ʼλλωστε και εγώ έγραψα ότι δεν το κολλάς μόνο από πουτάνες. Σήμερα δυστυχώς δεν μπορεί κανείς να ξέρει αν κινδυνεύει να κολλήσει κάτι από μια φαινομενικά ¨καθαρή¨ κοπέλα η οποία μπορεί με την προηγούμενη σχέση της να μην χρησιμοποιούσε πάντα προφυλαχτικό...
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Απαράβατη αρχή να μη φιλάμε ΠΟΤΕ τις τάνες στο στόμα (πόσο μάλλον γλωσσόφιλο ρε μεγάλε [συντάκτη του θέματος]).. κάνα πεταχτό φιλί στο μάγουλο κι αυτό όχι πολύ-πολύ... αν γουστάρεις παθιασμένα φιλάκια ρουφηχτά καμιά παρθενόπη πιτσιρίκα με αγνά και αναμάρτητα χείλη είναι και γαμώ τις φάσεις. είναι 100 φορές καλύτερη γι' αυτή τη δουλειά από μιά τάνα που έχει ρουφήξει τις ψωλές της μισής υφηλίου  :2funny:  :dancing:
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Με στριπτιζουδες εχω δωσει πολλακις γλωσσοφιλα και δεν παρατηρησα τιποτα.με πουτανες το αποφευγω.Το φανταζεσαι να εχει ρουφηξει τα χυσια του προηγουμενου και να θελει και γλωσσοφιλα?αηδια μαγκες.μουνακι γλειψιμο δεν σχολιασε κανεις..υπαρχουν πολλοι που κανουν παντως....
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.221
Πόντοι
266
Από το φιλί, αν κολλήσεις κάτι, συνήθως αυτό είναι η λοιμώδης μονοπυρήνωση γνωστή και ως η αρρώστια του φιλιού (). Θεραπεύεται βέβαια αλλά μπορεί να σε ταλαιπωρήσει λίγο. Εννοείται ότι δεν είναι κάτι που μπορεί να στο μεταδώσουν μόνο πουτάνες?
εγω το περασα αυτο
και αν το περασεις αποκτα ανοσια ο οργανισμος
οποτε μπορω να φιλαω ανετα
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Θυμάμαι ένα call-girl που είχα πάρει κάποτε, με το που μπαίνει στο σπίτι, πάει να μου δώσει φιλί στο στόμα. Τραβιέμαι εγώ και με φιλάει στο μάγουλο. Ολη την ώρα προσπαθούσε σώνει και καλά να με φιλήσει στο στόμα. Εγώ με τίποτε! Αυτή να επιμένει και εγώ να αμύνομαι. Μα γιατί, μα γιατί, να ρωτάει όλη την ώρα! Οπότε της είπα δεν θέλω, γιατί δεν ήξερα τι είχε βάλει στο στόμα της πριν από μένα. Και μου απάντησε "στοματικό διάλυμα για να είναι καθαρή από τη πίπα που πήρε στον προηγούμενο..."
ΕΛΕΟΣ!!!!!!
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Εχω την ιδια απορροια με τον προλαλησαντα...γλυφομουνι, ειναι επικινδυνο ρε παιδια?
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
τι μπορει να κολησει δλδ κανεις απο γλυφομουνι σε βυζιτα, και ποσο πιθανο ειναι?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
φιλια μεσω Πμ msn κλτ υποθετω ειναι ποιο ακυνδινα ε ? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom