Νέα

Φιλί σε πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Όχι δεν είναι αυτό?απλα νομιζουν ότι ειμαστε οι περισσοτερες
από άλλο πλανητη,χωρις να φανταστουν ότι ζουμε διπλα τους και
αναμεσα τους χωρις να καταλαβουν καν ότι ειμαστε εμεις υπο άλλες
συνθηκες?!!
στου κουφου την πορτα κατερινα,παρε την πορτα και φυγε!!
 

Επισκέπτης
Όχι δεν είναι αυτό?απλα νομιζουν ότι ειμαστε οι περισσοτερες
από άλλο πλανητη,χωρις να φανταστουν ότι ζουμε διπλα τους και
αναμεσα τους χωρις να καταλαβουν καν ότι ειμαστε εμεις υπο άλλες
συνθηκες?!!
respect!ξερει τι λεει ι κατερινα...και σεβασμος σε μια τετοια γιναικα που φανταζομαι πος εχει περασει πολλα στι ζοι τις...θα ιθελα ομος να μου απαντισεις βρε κατερινιο στο θεμα...τι σκεφτονται οι κοπελες...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
αχ  ρε κατερινα, κριμα (για μενα) να εισαι τοσο ψηλη, μου το χαλας...
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Απέναντι στην κοινωνία θα ΠΡΕΠΕΙ να θεωρείται αξιοπρεπής μιας και εγάζεται και δεν πράτει απάτη.
Δηλαδη εχεις δει πολλες νομιμες πουτανες του 20αρικου να περπατανε με αξιοπρεπεια και να μιλανε για το νομιμο(σαφως και ειναι) επαγγελμα τους οπως μιλαμε ολοι μας?
Ειναι τυχαιο οτι στο αρχαιοτερο επαγγελμα ο κοσμος παντα τις περιθωριοποιει?
Αλλο τα ΠΡΕΠΕΙ και αλλο αυτα που ισχυουν σημερα στην αξιοπρεπεια.
Μη συγκρινουμε τωρα τα κανονικα επαγγελματα με αυτο της πορνης,τα δικα μας τουλαχιστον οσο γαμησι και αν τρωμε στη δουλεια δεν εχουμε ενα 8ωρο απο πανω μας τον καθε αλβανο να ιδρωνει.
Ειναι δυνατον καποια νορμαλ κοπελα απο σωστο background να παρει προτυπο ως αξιοπρεπους επαγγελματος την πορνεια?Υπαρχει νορμαλ ανθρωπος που να δεχεται 20-30 πελατες καθε μερα και να μη του γαμαει τον ψυχισμο και την προσωπικοτητα?
 

Επισκέπτης
αφου εχεις αυτη τη γνωμη για τις ιεροδουλες να μην πηγαινεις σε αυτες!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ειπαμε, ειναι θέμα με τον εαυτο της η αξιοπρέπεια. Μπαίνεις τώρα σε θέματα κοινωνικής ηθικής για τα παιρετέρω. Αυτά παίζουν απο καιρό σε καιρό και απο κοινωνία σε κοινωνία. Ο νόμος όμως μας δείχνει κάτι σημαντικό. Ότι ΜΠΟΡΕΙ να μιλάει και αυτή ακόμα και με υπερηφάνια άν το θέλει και το έχουμε δει κατα καιρούς ακόμα και στα ΜΜΕ. ʼρα επιβεβαιωνεται η σχετικότητα της αξιοπρέπειας απο τον νόμο τον ίδιο. Υπάρχουν άνθρωποι πχ στο Κολωνάκι που αρέσκονται σε μία γυναίκα που έχει περιουσία απο βίζιτα και είναι καλά ντυμένη στο καφέ δίπλα τους και σνομπάρουν ρατσιστικά μια κακοντημένη φτωχή νορμάλ εργαζόμενη.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
αφου εχεις αυτη τη γνωμη για τις ιεροδουλες να μην πηγαινεις σε αυτες!!
Ξεχνας οτι ειμαστε αρσενικα και παμε σε μπουρδελα για να γαμησουμε και οχι να κουβεντιασουμε.
Λειτουργουμε με ενστικτο και οχι με συναισθημα.
Η γνωμη μου αφορα τις πουτανες και οχι το σκοπο για τον οποιο δουλευουν.
Ο οποιος παρεπιπτωντος με εξυπηρετει μια χαρα για το χρονο που διαθετω οποτε ειναι.
Εξαλλου ποτε δεν ασχολουμαι και ουτε προκειται επι προσωπικου με καμια.
Θεωρω οπως καταλαβαινεις προτιμοτερο να μιλας πχ με εναν αστεγο παρα με καποια που πουλαει την ψυχη της για 20 ευρω.
Οποτε καλυτερα να πηδας και να φευγεις παρα να ξεκινας κουβεντα.(Δικη μου αποψη).

 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Δηλαδη εχεις δει πολλες νομιμες πουτανες του 20αρικου να περπατανε με αξιοπρεπεια και να μιλανε για το νομιμο(σαφως και ειναι) επαγγελμα τους οπως μιλαμε ολοι μας?
Ειναι τυχαιο οτι στο αρχαιοτερο επαγγελμα ο κοσμος παντα τις περιθωριοποιει?
Αλλο τα ΠΡΕΠΕΙ και αλλο αυτα που ισχυουν σημερα στην αξιοπρεπεια.
Μη συγκρινουμε τωρα τα κανονικα επαγγελματα με αυτο της πορνης,τα δικα μας τουλαχιστον οσο γαμησι και αν τρωμε στη δουλεια δεν εχουμε ενα 8ωρο απο πανω μας τον καθε αλβανο να ιδρωνει.
Ειναι δυνατον καποια νορμαλ κοπελα απο σωστο background να παρει προτυπο ως αξιοπρεπους επαγγελματος την πορνεια?Υπαρχει νορμαλ ανθρωπος που να δεχεται 20-30 πελατες καθε μερα και να μη του γαμαει τον ψυχισμο και την προσωπικοτητα?
Δηλαδη  τι εννοεις?Εγω ξερω ότι καποιος που κανει το οποιοδηποτε επαγγελμα,φορολογειται κι αυτος σαν πουστης?(που λεει ο λογος}
Ε?και γω?φορολογουμαι σαν πουτανα?.(που λεει ο λογος).
Δηλαδη ο πρωτος που πληρωνει τα χρεη του όπως κι εγω επισης τα
δικα μου?τι σημαινει??Ότι πρεπει κι επισημα να κουβαλαω την ταμπελα
ενώ ο πρωτος τιποτα?
 

Επισκέπτης
οταν ομως η γυναικα ειναι ψυχρη ,δεν συμμετεχει και δειχνει οτι αυτο που κανει δεν της αρεσει ,αμεσως τις μαυριζετε!!!παντως εγω προτιμω να μιλαω με ιερδουλες και αστεγους που εχουν κατι ενδιαφερον να σου πουν παρα με πελατες που κοιτανε την μοστρα!!αυτη ειναι η γνωμη μου!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
με αυτη τη λογικη ειμαστε ολοι γαμημενοι και ο κοσμος ολος ενα μπουρδελο-οι κυριες αυτες πετανε απο χαρα γιατι
α)ειναι μικρες(πολλες ερχονται απο τα 17-18 ελλαδα και ξεσκιζονται στο χρημα και τα ''μανικια'')
β)πολλοι σεξοπειναλες τις παρακαλανε(σκηνικα τυπου να τα πουμε και εξω απο το μπουρδελο-να πιουμε καφε κτλ)
γ)νιωθουν οτι ''υποτασσουν''μαζες μουνοδουλων αντρων και γουσταρουν-τισ ψιλοφρικες αρχιζουν να τις τρωνε οταν τελειωσουνε οι κοκες και φθασουν 30 χρονων-αλλα anyway πληρωνεις το τιμημα τον πραξεων σου σε αυτο τον πλανητη

ΓΝΩΘΙ Σ'ΑΥΤΟΝ(ΣΩΚΡΑΤΗΣ)
ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Το ολο θεμα ξεκινα με τον εξευτελισμο της ερωτικης πραξης,που χτυπαει ολους βαθεια στις θρησκευτικες του πεποιθησεις.
Εχει προτιστως να κανει με τη θρησκεια μας λοιπον που καταδικαζει την πορνεια και τη μοιχεια.
Θα μου πεις αυτα ακομα ισχυουν?Ειμαστε ολοι θρησκευομενοι?
Καλως η κακως καποια πραγματα πρεπει να φαινονται αγνα και καθαρα σημερα οσο το δυνατο γινεται περισσοτερο.Για να μη πιασουμε πατο πιο πολυ απο οτι ειμαστε.
Η κοινωνια λοιπον δεν αποδεχεται την πορνεια και βαζει ταμπελα πρωτα για αυτο το λογο.
Επαναλαμβανω ειναι λαθος να συγκρινουμε την πορνεια με αλλα επαγγελματα γιατι πολυ απλα η πορνεια σε καταστρεφει σαν ανθρωπο και προσωπικοτητα.
Ειναι ενα ακρως μη αποδεκτο επαγγελμα που οσοι το ακολουθουν χανουν ενα μεγαλο κομματι του εαυτου τους.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
για την Ελενη δεν εγινε ο τρωικος πολεμος?πλακα μας κανετε ολοι?ανεκαθεν το νινι εσερνε καραβι εκτος απο το 2007 στη Σαντορινη
 

Επισκέπτης
το οτι ολος ο κοσμος ειναι ενα μπουρδελο σιμφονο απολιτα...χααχα!!!στα ιπολοιπα δεν εκφερο γνομι....!!!χεχε!
 

Επισκέπτης
να φαινονται.........εκει διαφωνω μαζι σου!!
 

Επισκέπτης
Επαναλαμβαν ω ειναι λαθος να συγκρινουμε την πορνεια με αλλα επαγγελματα γιατι πολυ απλα η πορνεια σε καταστρεφει σαν ανθρωπο και προσωπικοτη τα.
Ειναι ενα ακρως μη αποδεκτο επαγγελμα που οσοι το ακολουθουν χανουν ενα μεγαλο κομματι του εαυτου τους.


ενδιαφερον αυτο που λεει ο καυλεμπουρας!!!σοστο το βρισκο...! ;) ;)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
το οτι ολος ο κοσμος ειναι ενα μπουρδελο σιμφονο απολιτα...χααχα!!!στα ιπολοιπα δεν εκφερο γνομι....!!!χεχε!
φιλε πιτσιλιστη περναω απο Φυλης και στουντιο αλλα για τσαπου-παλια οταν ημουνα φανταρος πριν 10 χρονια εμπαινα σε πολλα μπουρδελα με την παροδο του χρονου ομως 2-3 και εχω βρει το ''βολι ''.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Το ολο θεμα ξεκινα με τον εξευτελισμο της ερωτικης πραξης,που χτυπαει ολους βαθεια στις θρησκευτικες του πεποιθησεις.
Εχει προτιστως να κανει με τη θρησκεια μας λοιπον που καταδικαζει την πορνεια και τη μοιχεια.
Θα μου πεις αυτα ακομα ισχυουν?Ειμαστε ολοι θρησκευομενοι?
Καλως η κακως καποια πραγματα πρεπει να φαινονται αγνα και καθαρα σημερα οσο το δυνατο γινεται περισσοτερο.Για να μη πιασουμε πατο πιο πολυ απο οτι ειμαστε.
Η κοινωνια λοιπον δεν αποδεχεται την πορνεια και βαζει ταμπελα πρωτα για αυτο το λογο.
Επαναλαμβανω ειναι λαθος να συγκρινουμε την πορνεια με αλλα επαγγελματα γιατι πολυ απλα η πορνεια σε καταστρεφει σαν ανθρωπο και προσωπικοτητα.
Ειναι ενα ακρως μη αποδεκτο επαγγελμα που οσοι το ακολουθουν χανουν ενα μεγαλο κομματι του εαυτου τους.

με το συμπαθειο κιολας κ συγγνωμη...
αλλα δεν ειναι υποκριτικο να καταδικαζεις ετσι ενα επαγγελμα κ τις γυναικες που το κανουν για οποιοδηποτε λογο... να μιλας για θρησκεια κ χριστιανοσυνη κ αμαρτιες κ τα λοιπα...
κ ομως να το συντηρεις οταν επισκεπτεσαι τα σπιτακια με τα κοκκινα φωτακια?
για ποια αγνοτητα κ καθαροτητα μιλας τοτε?

 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Στο ποστ δε μιλαω για μενα αλλα για την γενικη αντιληψη της ταμπελας!
Βασικα ειμαι αθεος! :2funny: :2funny:
Ουτε ιερο ουτε οσιο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom