Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (24 μέλη και 244 επισκέπτες)

Dont simp

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
71
Like
82
Πόντοι
0
Να μην αρχίζεις ειρωνίες άνθρωπε απλό είναι...επίσης με πολύ απλά λόγια εξηγώ και δεν το ξαναλέω...υπαρχει πρόβλημα και θα γίνει μεγαλύτερο από την στιγμή που εξισώνεται η τιμή του να δεις ένα βίντεο σχεδόν με το να συναντηθείς από κοντά...αυτό το απλό λέω ...δεν έχει να κάνει με θέμα γουστων μη προσπαθείς να με πείσεις για κάτι δεν έχω τίποτα και με κανέναν είτε είναι πατουσακιας είτε ότι κατηγορία ...δεν έθιξα κάτι από γούστα ...εννοείται ο καθένας όπως την βρίσκει
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

Dont simp

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
71
Like
82
Πόντοι
0
Συμφωνώ με το γεγονός πως δεν έχει άδικο σε όλα όσα λέει. Ούτε εγώ αγοράζω υλικό από ονλιφατζούδες, όσο και αν έχω μπει σε πειρασμό να το κάνω. Δεν σημαίνει αυτό πως θα κράζω αλύπητα όποιον το κάνει. Το να κάθεσαι όμως σε ένα νήμα με άτομα που προφανώς γουστάρουν το «σπορ» και να τους κράζεις δύο ημέρες σερί. Δεν σε κάνει δικαστή. Σε κάνει πολεμιστή του πληκτρολογίου. Και αυτό είναι ακόμα πιο προφανές, όταν ένιωσε πως δέχτηκε επίθεση και ενώ είπε πως δεν θ' ασχοληθεί. Να δείξει πόσο υπεράνω είναι και καλά. Έστειλε αλλά 15 μηνύματα. Αν ο τύπος δεν μπορεί. Να μετακομίσει σε άλλον πλανήτη.
 

Dont simp

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
71
Like
82
Πόντοι
0
Συμφωνώ με το γεγονός πως δεν έχει άδικο σε όλα όσα λέει. Ούτε εγώ αγοράζω υλικό από ονλιφατζούδες, όσο και αν έχω μπει σε πειρασμό να το κάνω. Δεν σημαίνει αυτό πως θα κράζω αλύπητα όποιον το κάνει. Το να κάθεσαι όμως σε ένα νήμα με άτομα που προφανώς γουστάρουν το «σπορ» και να τους κράζεις δύο ημέρες σερί. Δεν σε κάνει δικαστή. Σε κάνει πολεμιστή του πληκτρολογίου. Και αυτό είναι ακόμα πιο προφανές, όταν ένιωσε πως δέχτηκε επίθεση και ενώ είπε πως δεν θ' ασχοληθεί. Να δείξει πόσο υπεράνω είναι και καλά. Έστειλε αλλά 15 μηνύματα. Αν ο τύπος δεν μπορεί. Να μετακομίσει σε άλλον πλανήτη.
Απλά έκανα μια επισήμανση και τονίζω τα θέματα ..άσε τα θέματα περί πληκτρολογίου κανείς δεν ξέρει τον άλλο στον ρεαλισμό του...και σίγουρα συμφωνώ με τον Τάισον πως τα σοσιαλ μίντια έκαναν ανθρώπους να είναι άνετοι με ότι λένε χωρίς να έχουν συνέπειες ..συγκεκριμένα λέει without getting punched ...δεν με νοιάζει με το πώς και γτ την βρίσκει κανένας αν είναι δυνατόν ...για εξίσωση μίλησα και δεν ξανασχολουμαι..τόσα χρόνια μπαίνω εδώ απλά προφίλ έκανα το 19 και μια ζωή δεν έπαιρνα μέρος σε όλο αυτό...αλλά κάπου έφτασε η φάση να βαράς το κεφάλι σου ...απλά πράγματα είπα παιδιά..τερμα
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
328
Like
725
Πόντοι
81
Να μην αρχίζεις ειρωνίες άνθρωπε απλό είναι...επίσης με πολύ απλά λόγια εξηγώ και δεν το ξαναλέω...υπαρχει πρόβλημα και θα γίνει μεγαλύτερο από την στιγμή που εξισώνεται η τιμή του να δεις ένα βίντεο σχεδόν με το να συναντηθείς από κοντά...αυτό το απλό λέω ...λέει γουστων μη προσπαθείς να με πείσεις για κάτι δεν έχω τίποτα και με κανέναν είτε είναι πατουσακιας είτε ότι κατηγορία ...δεν έθιξα κάτι από γούστα ...εννοείται ο καθένας όπως την βρίσκει
Όχι τύπε. Έθιξες. Και τώρα δεν το δέχεσαι κιόλας. Κόψε να σνιφάρεις θυμαρορίγανη από την βόρεια Ήπειρο και να μπαίνεις μετά να γράφεις εδώ μέσα. Γιατί δεν θυμάσαι μετά τα παραληρήματα σου. Και εκτίθεσαι στον πιστό λαό του bou. Από το ψευδώνυμο σου και μόνο φαίνεται η προδιάθεση σου να θίξεις.
Απλά μετά το επιβεβαίωσες γράφοντας δύο ημέρες σερί πως δεν θα βρίσκεις φθηνή ταναπού, επειδή κάποιοι αγοράζουν ποδοφωτογραφίες. Που δεν έχεις απόλυτα άδικο σε αυτό. απλά κούρασες και δεν είναι σίγουρα αυτό το νήμα για να τα πεις. Τα άτομα που γουστάρουν να πληρώνουν για υλικό ώστε να «βαράνε» το κρέας τους μονάχοι, δεν θα δουν τον εξάψαλμο σου και θα σταματήσουν να το κάνουν. Οπότε συνέχισε αν θες την κλάψα σου. Εγώ θέλησα να εκφράσω την άποψη μου, πάνω στο μανιφέστο σου και το έκανα.
Τώρα είσαι εντελώς ελεύθερος να συνεχίσεις τα ζογκλερικά σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom