Νέα

Ευτράπελα σε στριπτηζάδικα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hector
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
αφου γουσταρει τι να πεις, αβυσσος η ψυχη της γυναικας
δε θα με χαλαγε βεβαια να τις εβλεπα σε χορο σε καμια γωνία :2funny:

να χορεύει με την ξεβράκωτη ή με την φίλη της που μας συνόδευε?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλα  κάποι  έχουνε  ξεφύγει  εδώ !
 

Επισκέπτης
Ρε τις καριόλας γίνεται...

Άλλοι πάνε σε στριπ με γκόμενες...

Άλλοι φεύγουν με γκόμενες απ'τα στριπ κ πάνε βόλτες κ χάνουν πτήσεις κ χωρίζουν...

Άλλοι...χαλάνε λεφτά κ δε γαμάνε καν....

Άλλοι...πηγαίνουν τις γκόμενες στο γκόμενο...

Χαμός...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ρε τις καριόλας γίνεται...

Άλλοι πάνε σε στριπ με γκόμενες...

Άλλοι φεύγουν με γκόμενες απ'τα στριπ κ πάνε βόλτες κ χάνουν πτήσεις κ χωρίζουν...

Άλλοι...χαλάνε λεφτά κ δε γαμάνε καν....

Άλλοι...πηγαίνουν τις γκόμενες στο γκόμενο...

Χαμός...

εγώ δεν χαλάω πάνω από 15 ευρώ πια....με έμαθε ο πουρούλης να συμπεριφέρομαι στα κωλάδικα

:cheesy:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Λοιπον περυσι τετοια εποχη βγαινουμε στο Ηρακλειο με τους συμφοιτητες μου..

Δευτερα τωρα γυρναμε απο το ενα κλαμπ στο αλλο...τιποτα...το νεκροταφειο πιο πολυ κινηση θα ειχε!!

Πεταω την ιδεα να κανουμε τσαρκα στα στριπτιτζαδικα της πολης [ που ειναι τρια ολα κι ολα ], παμε πρωτα στο υποκαταστημα γνωστης, σε ολους, αλυσιδας στριπτιτζαδικων...

Μπαινουμε μεσα τρεις νοματοι... εγω, ο Γ και ο Δ... το μαγαζι ειχε μεσα μια παρεα 4 ατομων και μια παρεα δυο ατομων... ο "μετρ" μας βαζει πρωτο τραπεζι πιστα ενα τσαφ καναμε και γλυφαμε κλειτοριδα...

Παραγγελνουμε και μετα απο κανα 2λεπτο μου σκαει μουρη ενα μιλφακι γυρω στα 30+ με κατι φυσικους βυζους νααααααααα!!!...καθεται στα ποδια μου και μιλουσαμε για λιγο... μια στιγμη "κοβω" τον φιλο μου τον Γ να εχει στα ποδια του ενα μωρο γυρω στο 1.70 με 2αρι στηθος και ενα κωλο απιστευτοοοοοοοοοοο...
Η δικια μου αρχισε να ζητα χορους αλλα τα λεφτα μου τα προοριζα για το πιπινι που με ειχε τρελανει!! στελνω για χοχλιους το μιλφακι [ μιας και ειχε βρεξει ] και πιασαμε συζητηση με τον φιλο μου...τυπωθηκε αυτος ο διαλογος: [εγω=Χ]

Γ:"σ'αρεσει καμια ή να φυγουμε;;;"
Χ:"εσυ δεν θα παρεις;;;"
Γ:"ασε πριν ερθω γαμουσα την Α και τωρα δεν εχω ορεξη, εσυ οτι θες"
Χ:"καμια ρε δικε μου"
Γ:"αυτο που ηρθε σε μενα πριν;;; πολυ καλο ειδες τον κωλο της;;"
Χ:"ασε μλκ την εχω ερωτευτει αυτην!"
Γ:"εκλεισε"

μεσα σε κλασματα δευτερολεπτων την εχει φωναξει και εχει κατσει η γκομενα στα ποδια μ...
"θελεις χορο;;" μου λεει, με αψογα Ελληνικα η Μπαρμπαρα απο Μολδαβια
"παμε" της λεω με περισσεια καυλα και τολμη..

με παιρνει απο το χερακι και ανεβαινουμε τα σκαλοπατια που οδηγουν στα δωματιακια της χαρας...
μπαινω μεσα καθομαι ξεντυνομαι [ μπουφαν ] βγαζει το πλεκτο που φορουσε και μενει μονο με το ασπρο τανγκακι...ανεβαινει πανω μου και αρχιζει ενα τριψιμο που μεσα σε 2-3 λεπτα ειχα γινει τουμπανο..της λεω ευγενικα "επειδη εχω αρχισει και ποναω να φτιαξω λιγο το πουλι μου;" μου λεει " ναι κανενα προβλημα"...συνεχιζει το αδυσωπητο τριψιμο ενω εχω αρχισει να τη φιλαω να με φιλαει να γλειφω τα υπεροχα στηθια της...περνα η ωρα και την βλεπω να σηκωνει την μπλουζα μου και να κοιταει το πουλι μου...οχι μια αλλα τρεις φορες παρακαλω!!!! μια στιγμη μου λεει " καρδια μου η ωρα μας τελειωσε " και της λεω " κατσε λιγο ακομα " και οντως ετσι εγινε...

η κοπελα μου ειπαν τα παιδια εκατσε μαζι μου κοντα στα 20-25λεπτα...μου ειπαν οτι μπηκε πριβε αλλη κοπελα μετα απο εμας και βγηκε πριν απο εμας!!!

τωρα θα μου πειτε "καλα ρε φιλε που ειναι το ευτραπελο;; μας δουλευεις;;;;"

Παραξενευτικα και γι'αυτο σας το λεω διοτι εκεινο το βραδι δεν ξερω αλλα ημουν τρελα ικανοποιημενος...το καλυτερο βραδι της ζωης μου... μια 20χρονη με κοιταγε στα ματια με τοσο παθος που σχεδον την ερωτευτικα... πιστευω οτι υπηρξε τρελη χημεια...

Υ.Γ. αυτα σορι αν ειναι οφ τοπικ αλλα για μενα πιστευω οτι ειναι απο τις εμπειριες που πρεπει να σημειωθουν..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Έμαθα ότι πελάτης σε έξαλλη κατάσταση κυνηγούσε στρίπερ μέσα στο μαγαζί γιατί του απέσπασε μεγάλο ποσό χρημάτων εκτός μαγαζιού.

Η κρίσις κτύπησε και τα σωληνουργεία...... :rockon:
 
OP
OP
H

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Ποια  ρε  φίλε  σε  pm ?

Για  το ποιος  είναι  έχω  καποια  ιδέα !


Ρώτησα και έμαθα.
Για ενημέρωση, αποφυγή ή εντοπισμό της (λίγο απίθανο) για λογαριασμό του άτυχου πελάτη.
Η καταχράστρια περιγράφεται ως εξής.

Καλλιτεχνικό όνομα: Λίλη ( βαπτιστικό άγνωστο)
Χρώμα μαλλιών: καστανό
Σώμα: λίγο κοντούλα, λίγο παχουλούλα
Ύφος: παρθένου Μαρίας, πέραν πάσης υποψίας.

 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.387
Κριτικές
124
Like
6.609
Πόντοι
5.097
Ρε μάγκες διαβάστε σκηνικό που μου έτυχε πέρσι στο ΚΟΥΚΛΕΣ.Ήταν καθημερινή (νομίζω Πέμπτη) και ήμασταν 5 πελάτες μέσα στο μαγαζί,οπότε ότι μαλακία κι αν έκανε κάποιος φαινόταν πολύ καθαρά.Σε κάποια φάση κατά τις 02:30 σκάει μύτη ένας χοντρός,κοιλαράς γύρω στα 55-60.Με το που μπήκε αμέσως πηγαν στο τραπέζι του 3 γκόμενες ταυτόχρονα(περίεργο μου φάνηκε) αλλά με αυτά που είδα μετά  το διακιολόγησα απόλυτα.Ο τύπος λοιπόν είχε μόνιμα στο τραπέζι του 3 γκόμενες τις οποίες καιρνούσε συνεχώς ποτά και κάθε 10 λεπτά περίπου έβαζε τις 2 από αυτές να χορεύουν η μία πάνω στην άλλη(ενώ μιλούσε με την τρίτη),ξέρετε σαν να κάνει χορό στριπτιτζού σε πελάτη,κι αυτός έπαιρνε το μάτι του.Και γαμώ τα σκηνικά πάντως,μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε όλοι παρόμοια...
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ρε μάγκες διαβάστε σκηνικό που μου έτυχε πέρσι στο ΚΟΥΚΛΕΣ.Ήταν καθημερινή (νομίζω Πέμπτη) και ήμασταν 5 πελάτες μέσα στο μαγαζί,οπότε ότι μαλακία κι αν έκανε κάποιος φαινόταν πολύ καθαρά.Σε κάποια φάση κατά τις 02:30 σκάει μύτη ένας χοντρός, κοιλαράς γύρω στα 55-60.Με το που μπήκε αμέσως πηγαν στο τραπέζι του 3 γκόμενες ταυτόχρονα(περίεργο μου φάνηκε) αλλά με αυτά που είδα μετά  το διακιολόγησα απόλυτα.Ο τύπος λοιπόν είχε μόνιμα στο τραπέζι του 3 γκόμενες τις οποίες καιρνούσε συνεχώς ποτά και κάθε 10 λεπτά περίπου έβαζε τις 2 από αυτές να χορεύουν η μία πάνω στην άλλη(ενώ μιλούσε με την τρίτη),ξέρετε σαν να κάνει χορό στριπτιτζού σε πελάτη,κι αυτός έπαιρνε το μάτι του.Και γαμώ τα σκηνικά πάντως,μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε όλοι παρόμοια...

Πόσο χοντρός - κοιλαράς δηλαδή?
 

Συνημμένα

  • Theodore.jpg
    Theodore.jpg
    53,6 KB · Εμφανίσεις: 94

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.387
Κριτικές
124
Like
6.609
Πόντοι
5.097
Πόσο χοντρός - κοιλαράς δηλαδή?

Ε,Είπαμε αλλά όχι κι έτσι,το γάμησες το ζήτημα,άλλωστε αυτόν δεν θα τον χωρούσε καμία καρέκλα του μαγαζιού,θα έπρεπε να του φέρουμε έναν από τους καναπέδες που είναι για χορούς!!! 
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.387
Κριτικές
124
Like
6.609
Πόντοι
5.097

Δεν σε πιάνω ρε μεγάλε,εσένα θα σε χαλούσε δηλαδή να έχεις 3 γκόμενες στο τραπέζι σου και να τις βάζεις να χορευούν μεταξύ τους??Εκτός κι αν έχεις στο μυαλό σου κάτι πιο μεγαλειώδες,γιατί εμένα αυτή τη στιγμή δεν μου έρχεται κάτι...
 

Επισκέπτης
Δεν σε πιάνω ρε μεγάλε,εσένα θα σε χαλούσε δηλαδή να έχεις 3 γκόμενες στο τραπέζι σου και να τις βάζεις να χορευούν μεταξύ τους??Εκτός κι αν έχεις στο μυαλό σου κάτι πιο μεγαλειώδες,γιατί εμένα αυτή τη στιγμή δεν μου έρχεται κάτι...

4 γκόμενες... :sunglasses: ;)
 

Επισκέπτης
Πριν 4 χρονια...ημέρα Τρίτη ή Τετάρτη...σε γνωστό στριπ-κλαμπ της Συγγρού...

Έρχεται "φίλη"...

Αρχίζει τα "γειά σου...τι κανεις...που χαθηκες...εχεις καιρο να περασεις απ'το μαγαζι...κ αλλες μαλακιες..."....

Κάθεται αποτιστη...κανενα 30'....(αρχιζω κ απορώ,πόσο πολύ μ'αγαπάει...)...

Στα 45'...στην αναπαυλα του ημιχρονου...μου λέει...

"Να παρω άγγελέ μου...μια σαμπανια...?"

Μπα θα φύγω της λέω...

"Καλά...πρέπει να πάω να δουλέψω...απαντά,θλιμμένη.."...

Φεύγει...κ έρχεται η κολλητή της...στο πεντάλεπτο...πριν προλαβω να σηκωθώ...

Αρχίζουμε τις μαλακίες..κανονίζουμε "γρήγορα-γρήγορα" για την επόμενη μέρα έξοδο για φαγητό & κλαμπ...μιας κ ειχε ρεπο (τυχαία)...(χωρίς να εχω κερασει τπτ πριν το κανονισμα)...

Αφου κλεισαμε το deal..της λέω "τι μπορώ να κανω για σενα,σήμερα,εδώ ?"

Μου λέει,το καλύτερο είναι να με κεράσεις μερικά ποτάκια...έτσι για να πω οτι δούλεψα...

Οκ..απαντώ...κ παίρνω μια σαμπάνια...με την προϋπόθεση..οτι θα έπινε ένα ποτήρι..κ θα έφευγα...

Με το που έρχεται η σαμπάνια...έρχεται κ η κολλητή της...παίρνει το ένα ποτήρι...γεμίζει...κ λούζει τη φίλη της...

Ψέλνοντας σε μια ΜολδαβοΡουμανική διάλεκτο..."μωρή καριόλα...θα κάτσεις κ σ'αυτόν ?"

Εις υγείαν....έφυγα τρέχοντας...δακρυσμένος απ'τα γέλια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom