Νέα

Εύρεση τρίτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pantelisathina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.578
Like
6.620
Πόντοι
1.056
σκοπος μας ειναι να γαμησουμε την γυναικα του :D: εκτος αν καποιοι αλλοι εχουν περιεργα γουστα :buck2:
Εγω υπεβαλλα ομορφα και ωραια την υποψηφιοτητα μου να τη γαμησω τη γυναικα. Περιμενω την απαντηση του.
 

patsav0

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
57
Like
78
Πόντοι
0
ενταξει εκει θα καταληγατε καποιοι οτι επειδη θελει να γαμησουν την γυναικα του (αν εχει) οτι ζηταει να γαμησετε τον ιδιον ...ντροπη σας ρε
Εντάξει ρε μάν, πως κανείς έτσι, δεν θα γίνει και πουστης ο ανθρωπας αν μετά την γυναίκα του γαμησουμε και τον ίδιο...
Για μια φορά μονο λέμε γιατι από τη δεύτερη κ μετά αρχίζει ο καρπός και γέρνει
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.593
Κριτικές
2
Like
64.859
Πόντοι
12.056
Εγω υπεβαλλα ομορφα και ωραια την υποψηφιοτητα μου να τη γαμησω τη γυναικα. Περιμενω την απαντηση του.
ασε τα κουλα σου εσυ γιατι σε βλεπω στο τελος για τρενακι
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.578
Like
6.620
Πόντοι
1.056

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.593
Κριτικές
2
Like
64.859
Πόντοι
12.056
Εσυ ερασιτεχνη κανε στην ακρη, ο ανθρωπος ζητησε επαγγελματία. Θα τηρηθουν ολα τα πρωτοκολλα
κανονισε να ειναι κανενα ντουκι φουντουκι ο τυπος και να σε κυνηγαει με το τσοκαρο
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.578
Like
6.620
Πόντοι
1.056
κανονισε να ειναι κανενα ντουκι φουντουκι ο τυπος και να σε κυνηγαει με το τσοκαρο
Ο ανθρωπος ζητησε σκληρη κρεατοβεργα για τη συζυγο και αυτη του προσφερω με άκρο επαγγελματισμό. Τα υπολοιπα δεν με τρομαζουν
 

Struki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.

Επειδή με την σύζυγό κοιτάμε για τρίτο άτομο και δη άντρα επαγγελματία παίζει να γνωρίζει κανείς τπτ?

Δεν θέλουμε να μπούμε στην διαδικασία με κάποιον άγνωστο κλπ.

Εξηγούμε...μόνο για την σύζυγό...για να μην αρχίσουμε τα "θέλεις και εσύ τυπε" και τέτοια.
Δεν θέλουμε ούτε γνωριμία με άλλον από εδώ(για αρχή τουλάχιστον) ούτε τελικώς και από άλλο μαγαζί με ζευγάρια(πηγαίνει συγγενείς μας εκεί και μας το γάμησε εντελώς )

Επίσης ας αποφύγουμε τα κλασσικά "καλά θες να σου γαμησουν την γυναίκα κλπ κλπ, καθώς όλοι μας τελικά έχουμε διάφορες ορέξεις για τις γυναίκες μας , κρίνοντας από σχόλια και νήματα,

Οπότε έχει πάρει κανείς κάποιον Επαγγελματία για την γυναίκα του και αν ναι να υπάρχει και σελίδα στο ίντερνετ με αυτόν(όχι αγγελία της πουτσας όπως με τον μασέρ η κάτι περίεργους "για ατελείωτη καύλα για ορες γαμησι χοντρός πουτσος φάση"

Εν κατακλείδι μην αρχίσετε μαλακίες και όποιος έχει όρεξη ας απαντήσει σοβαρά...
Εγώ αν θες ενδιαφέρομαι,αν θες φώτο στείλε μου
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.593
Κριτικές
2
Like
64.859
Πόντοι
12.056
Ο ανθρωπος ζητησε σκληρη κρεατοβεργα για τη συζυγο και αυτη του προσφερω με άκρο επαγγελματισμό. Τα υπολοιπα δεν με τρομαζουν
καποιος αλλος οταν ρωτηθηκε οταν βρισκουν τα καλαμπαλικια σας τι κανεις μου απαντησε :grin: εσυ τι παραμυθι θα μας πεις :headbaning1::headbaning2:
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.578
Like
6.620
Πόντοι
1.056
καποιος αλλος οταν ρωτηθηκε οταν βρισκουν τα καλαμπαλικια σας τι κανεις μου απαντησε :grin: εσυ τι παραμυθι θα μας πεις :headbaning1::headbaning2:
Αυτος που σκουνταγε καλαμπαλικια ηταν εμπειριων συλλεκτης, εγω φιλε εχω εμπειριες μονο με γυναικειους κωλους
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.593
Κριτικές
2
Like
64.859
Πόντοι
12.056
Αυτος που σκουνταγε καλαμπαλικια ηταν εμπειριων συλλεκτης, εγω φιλε εχω εμπειριες μονο με γυναικειους κωλους
μπορει να ειναι νυχτα και να εχει εκλειψη και να εχει δουλεψει και λειζερ τοτε τι θα κανεις οεο :headbaning1::headbaning1: θα μας λες και εσυ για συλλογες γραμματοσημων :buck2:
 
OP
OP
P

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
246
Like
716
Πόντοι
81
Παιδιά ηρεμία....οι μισοί από εσάς που κράζετε και κάνετε χαβαλεδακο γυμνασίου να σας θυμίσω ότι έχετε πάει με τρανς,έχετε παίξει με άντρα,έχετε γαμησει μπαζολες,έχετε ζητήσει να σας γαμησουν την γυναίκα και οοοοολα όσα ανέφερε...τι όχι?μήπως είναι άλλοι σε άλλα φόρουμ?το ότι ζητάω κάτι συγκεκριμένο και δεν το καταλαβαίνετε πραγματικά με κάνει να απορώ αλλά οκ καλή καρδιά..επίσης περί τρομπας με αλληλομαλακια που ανέφερε ο υπαστυνόμος πολυζωη παραπάνω το αφήνω ασχολία στο καθώς και εσένα κάπου σε έχω σταμπαρει να κάνεις σχόλια περί θετικής συναναστροφής με ανδρικό μόριο....δεν θυμάμαι όμως σε πιο νήμα..τα γούστα και τα βίτσια του καθενός αδερφέ εφόσον δεν μπαίνουν στο χώρο σου δεν σε αφορούν,...δεν θυμάμαι να σου έστειλα κάτι...αυτά anyway....ευτυχώς έχουν στείλει και νορμάλ άνθρωποι μηνύματα και μιλάμε σοβαρά
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.578
Like
6.620
Πόντοι
1.056
μπορει να ειναι νυχτα και να εχει εκλειψη και να εχει δουλεψει και λειζερ τοτε τι θα κανεις οεο :headbaning1::headbaning1: θα μας λες και εσυ για συλλογες γραμματοσημων :buck2:
Εχω πουστοανιχνευτη κι ετσι δεν κινδυνευω να να σπρωξω κωλο που κρεμονται μπροστα του καμπανελια.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.492
Like
65.189
Πόντοι
11.956
Καλημέρα σε όλους.

Επειδή με την σύζυγό κοιτάμε για τρίτο άτομο και δη άντρα επαγγελματία παίζει να γνωρίζει κανείς τπτ?

Δεν θέλουμε να μπούμε στην διαδικασία με κάποιον άγνωστο κλπ.

Εξηγούμε...μόνο για την σύζυγό...για να μην αρχίσουμε τα "θέλεις και εσύ τυπε" και τέτοια.
Δεν θέλουμε ούτε γνωριμία με άλλον από εδώ(για αρχή τουλάχιστον) ούτε τελικώς και από άλλο μαγαζί με ζευγάρια(πηγαίνει συγγενείς μας εκεί και μας το γάμησε εντελώς )

Επίσης ας αποφύγουμε τα κλασσικά "καλά θες να σου γαμησουν την γυναίκα κλπ κλπ, καθώς όλοι μας τελικά έχουμε διάφορες ορέξεις για τις γυναίκες μας , κρίνοντας από σχόλια και νήματα,

Οπότε έχει πάρει κανείς κάποιον Επαγγελματία για την γυναίκα του και αν ναι να υπάρχει και σελίδα στο ίντερνετ με αυτόν(όχι αγγελία της πουτσας όπως με τον μασέρ η κάτι περίεργους "για ατελείωτη καύλα για ορες γαμησι χοντρός πουτσος φάση"

Εν κατακλείδι μην αρχίσετε μαλακίες και όποιος έχει όρεξη ας απαντήσει σοβαρά...
Τηλέφωνο παίζει!!!!
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.543
Κριτικές
12
Like
6.342
Πόντοι
2.646
Τυπε παντελη, εσύ θα κάθεσαι στην πολυθρονα και θα τον παίζεις? Θα γλειψεις τα χυσια μετά?
 

nik5779

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2017
Μηνύματα
97
Like
1.654
Πόντοι
200
Τυπε παντελη, εσύ θα κάθεσαι στην πολυθρονα και θα τον παίζεις? Θα γλειψεις τα χυσια μετά?
DSCN0600 - Αντιγραφή (2).jpg
DSCN0600 - Αντιγραφή (2).jpg
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.917
Πόντοι
2.306

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
209
Κριτικές
4
Like
439
Πόντοι
281
Καλημέρα σε όλους.

Επειδή με την σύζυγό κοιτάμε για τρίτο άτομο και δη άντρα επαγγελματία παίζει να γνωρίζει κανείς τπτ?

Δεν θέλουμε να μπούμε στην διαδικασία με κάποιον άγνωστο κλπ.

Εξηγούμε...μόνο για την σύζυγό...για να μην αρχίσουμε τα "θέλεις και εσύ τυπε" και τέτοια.
Δεν θέλουμε ούτε γνωριμία με άλλον από εδώ(για αρχή τουλάχιστον) ούτε τελικώς και από άλλο μαγαζί με ζευγάρια(πηγαίνει συγγενείς μας εκεί και μας το γάμησε εντελώς )

Επίσης ας αποφύγουμε τα κλασσικά "καλά θες να σου γαμησουν την γυναίκα κλπ κλπ, καθώς όλοι μας τελικά έχουμε διάφορες ορέξεις για τις γυναίκες μας , κρίνοντας από σχόλια και νήματα,

Οπότε έχει πάρει κανείς κάποιον Επαγγελματία για την γυναίκα του και αν ναι να υπάρχει και σελίδα στο ίντερνετ με αυτόν(όχι αγγελία της πουτσας όπως με τον μασέρ η κάτι περίεργους "για ατελείωτη καύλα για ορες γαμησι χοντρός πουτσος φάση"

Εν κατακλείδι μην αρχίσετε μαλακίες και όποιος έχει όρεξη ας απαντήσει σοβαρά...
Με αυτα τα γουστα που εχεις πρεπει και να αποδεχεσαι αναγκαστικα τις κακοβουλες κριτικες.Δεν ζητας και κατι το φυσιολογικο αλλωστε!Αν οντως γουσταρεις να σου ξεφτιλιζουν τη συζυγο(και μπροστα στα ματια σου),τοτε τι να πω...Εγω θα ανησυχουσα στη θεση σου!Μη κλαιγεσαι μετα ομως...Καθε μας πραξη εχει παντοτε και τις αναλογες συνεπειες.
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.304
Κριτικές
5
Like
5.335
Πόντοι
1.056
Είπα μην αρχίσουμε τις μαλακίες αλλά δεν κρατιόμαστε βλέπω...λες και γράφω κάτι στα σουαχίλι...


Ελάτε για κάστινγκ όλοι στην Χαλκοκονδύλη..θα μοιράσουμε και χυμό για αναπλήρωση υγρών.
Εκεί που ήταν κάποτε τα γραφεία της Ένωσης Κεντρώων τύπε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom