Νέα

Ευγενία Τσαούση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kerveras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.401
Πόντοι
8.006
Εγω παλι οχι τυπε μου...
Η μαστιγα των αγαπουληδων που κανει τις μετριες γκομενες θεες ανεβαζωντας το εγω τους σε επιπεδα εβερεστ, προκαλει κοινωνικη ανισοροπια και πρεπει να εξαλειφθει....  :grin:
Εγω παλι νομιζα οτι κοινωνικη ανισορροπια προκαλει η αδικη κατανομη του εθνικου εισοδηματος...
 

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.420
Like
399
Πόντοι
166
big boobs around asses. Ετυχε να τους δω μαζι. Ο τυπος δεν λεει και πολλα. Φινετσα, τζιπ και αρνταν. Η γκομενα όμως λεει. Βυζους μεγάλους, μετριους αναστηματος γκομενα, με πολυ γλυκο προσωπο.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Εγω παλι νομιζα οτι κοινωνικη ανισορροπια προκαλει η αδικη κατανομη του εθνικου εισοδηματος...

τα τελευταια 30 χρονια στην Ελλαδα του "λαικου καπιταλισμου" με κεντρο το κρατος που οι μικροαστοι ειχαν λεφτα στις τσεπες τους και επεβαλαν τον τροπο ζωης τους σε καθε εκφανση της καθημερινοτητας(και η κοινωνια απλα επιασε πατο απο καθε αποψη) δεν θα ειναι και κατι που θα θυμομομαστε με υπερηφανεια και τιμη παντως σαν χωρα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.401
Πόντοι
8.006
τα τελευταια 30 χρονια στην Ελλαδα του "λαικου καπιταλισμου" με κεντρο το κρατος που οι μικροαστοι ειχαν λεφτα στις τσεπες τους και επεβαλαν τον τροπο ζωης τους σε καθε εκφανση της καθημερινοτητας(και η κοινωνια απλα επιασε πατο απο καθε αποψη) δεν θα ειναι και κατι που θα θυμομομαστε με υπερηφανεια και τιμη παντως σαν χωρα...
Ομολογω σε εχασα λιγο.
Για μπουρναζογκομενες δεν μιλαγαμε?
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ομολογω σε εχασα λιγο.
Για μπουρναζογκομενες δεν μιλαγαμε?

Μου ειπες κατι για ανιση κατανομη εισοδηματος  και εγω σου απαντησα πανω σε αυτο...
Η ξιπασμενη μικροαστη χαζογκομενα μπουρναζιου με τις διαστημικες απαιτησεις στα παντα γεννηθηκε πανω σε αυτο ακριβως το εδαφος της "αναδιανομης" των τελευταιων 30 χρονων...τωρα με επιασες?  :sunglasses:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
...που πουλαγε και μουρη και υφακι οσο δεν παει...
το ηθικο διδαγμα ηταν "Μπορεις και εσυ ω τυχαρπαστη τηλεθεατρια να εχεις εναν μαλακα καλοπροαιρετο να σε κυνηγαει για μια τηλεοπτικη σεζον μεχρι να του κατσεις, και μετα να σκασει ο παλιος σου γκομενος να σου τραβηξει ενα μανικι να τον κανεις τον καλοπροαιρετο μαλακα ταρανδο και να μην συμβαινει τιποτα"
Μιλαμε για θαυμασια κοινωνικα προτυπα μα την αληθεια.... :headbang: :headbang: :headbang:

τυπε βλεπω ξερεις απ'εξω κ ανακατωτα την υποθεση :think:μηπως το βλεπες τελικα? :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.401
Πόντοι
8.006
Μου ειπες κατι για ανιση κατανομη εισοδηματος  και εγω σου απαντησα πανω σε αυτο...
Η ξιπασμενη μικροαστη χαζογκομενα μπουρναζιου με τις διαστημικες απαιτησεις στα παντα γεννηθηκε πανω σε αυτο ακριβως το εδαφος της "αναδιανομης" των τελευταιων 30 χρονων...τωρα με επιασες?  :sunglasses:
Εντυπωσιακος παραλληλισμος ομολογω.
Παντως εγω ακομη γουσταρω Λιτσα.
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
big boobs around asses. Ετυχε να τους δω μαζι. Ο τυπος δεν λεει και πολλα. Φινετσα, τζιπ και αρνταν. Η γκομενα όμως λεει. Βυζους μεγάλους, μετριους αναστηματος γκομενα, με πολυ γλυκο προσωπο.


ο τυπος μου τυπε :grin:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Τι καινουρια μοδα ειναι αυτη ρε πουστη μου και εχει γεμισει η τηλεοραση με κοντοπουτανα 1.50 με τα χερια στην αναταση....Λες και δεν υπαρχουν ψηλες γυναικες ηθοποιοι πλεον, η αποφασισε κανενας "αρμοδιος" opinion maker παλι να καθορισει την λιμπιντο μας?... :jerking:
 

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.420
Like
399
Πόντοι
166
Τι καινουρια μοδα ειναι αυτη ρε πουστη μου και εχει γεμισει η τηλεοραση με κοντοπουτανα 1.50 με τα χερια στην αναταση....Λες και δεν υπαρχουν ψηλες γυναικες ηθοποιοι πλεον, η αποφασισε κανενας "αρμοδιος" opinion maker παλι να καθορισει την λιμπιντο μας?... :jerking:

Αναβρασμος..  :2funny:
 

demolutioner

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2011
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
παιδια φοβερη γκομενα την γουσταρω τρελλα κ αυτην κ την Κατερίνα Γερονικολού  τι μωρα ειναι αυτα... φοβερα μιλαμε μακαρι να συναντουσα καπια απο τις 2  θα της την επεφτα μεχρι τελικης πτωσης  :grin:  :dancing:
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
παιδια φοβερη γκομενα την γουσταρω τρελλα κ αυτην κ την Κατερίνα Γερονικολού  τι μωρα ειναι αυτα... φοβερα μιλαμε μακαρι να συναντουσα καπια απο τις 2  θα της την επεφτα μεχρι τελικης πτωσης  :grin:   :dancing:

Η Γερονικολού είναι άλλος τύπος γυναίκας. Πιο κοντοπούτανο.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
http://[URL unfurl="true"]www.espressonews.gr/sites/default/files/oldarticles/eugene1.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.espressonews.gr/sites/default/files/oldarticles/eugene2.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.espressonews.gr/sites/default/files/oldarticles/eugene3.jpg[/img[/URL]]

[url=http://[URL unfurl="true"]www.espressonews.gr/%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%87%CF%8C%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF/espresso-girl/11448/%CE%B5%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%AF%CE%B1-%CF%84%CF%83%CE%B1%CE%BF%CF%8D%CF%83%CE%B7-%C2%AB%CE%B7-%CE%BC%CE%B5%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B7-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%BA%CE%BB%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CE%B8%CE%AD%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%C2%BB]espressonews.gr[/url[/URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom