Νέα

Εύα - Η απόλυτη τσατσά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα βυζολάγνος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
την εχω δει στο 71Β ειναι πολυ καλη και ξηγημενη
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
δεν υπαρχει τπτ φωτο της ρε σεις και για μας απο μακρια ? να ξερουμε γιατι μιλαμε.
 

kariptru_01

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
185
Like
12
Πόντοι
1
Ακομα να συνταξιοδοτηθει αυτη; :huh:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Στο Φωκαίας 17α δουλεύει πλέον.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οπου τη βλεπω φευγω. :2funny:
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
τυποι το ευακι δουλευει ακομα ως τσα2 φωκαιας? :zfuck: να περασω μια βολτα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
τυποι το ευακι δουλευει ακομα ως τσα2 φωκαιας? :zfuck: να περασω μια βολτα

Εχει καιρο να εμφανιστει, λογω ιοκαταστασης μαλλον.  Προσωπικα εχω να τη δω πριν απο καραντινα, στο φωκαιας 17 ισογειο, που δουλευε τελευταια φορα.
Επειδη ομως μενουμε στην ιδια περιοχη, καπου στα νοτια προαστεια, την εχω πετυχει να προχωραει σε μια πλατεια.
Εχει σπασει παρα πολυ, λογικο αλλωστε και ριχνει πολυ σοβα στη μαπα για να βγει εξω.
Αν τη δεις αβαφτη, παιζει και να τρομαξεις, εχοντας συνηθισει το πως φαινεται στα σκοταδια των οικων.
Τελος επισης, κυκλοφορει με ενα μαυρο renault megane cabrio, για οσους ξερουν.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
To 2005 στο Φ71 κλπ, γραφόταν  εδώ οτι εμοιαζε με την .. Ελένη Φιλίνη / Πλέον εχουμε 2020 κ. συναγωνιστές ... :o :)
(A propos .. Ο  Τώνης Μαρούδας  στο avatar εξαιρετικός  :))
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
Εχει καιρο να εμφανιστει, λογω ιοκαταστασης μαλλον.  Προσωπικα εχω να τη δω πριν απο καραντινα, στο φωκαιας 17 ισογειο, που δουλευε τελευταια φορα.
Επειδη ομως μενουμε στην ιδια περιοχη, καπου στα νοτια προαστεια, την εχω πετυχει να προχωραει σε μια πλατεια.
Εχει σπασει παρα πολυ, λογικο αλλωστε και ριχνει πολυ σοβα στη μαπα για να βγει εξω.
Αν τη δεις αβαφτη, παιζει και να τρομαξεις, εχοντας συνηθισει το πως φαινεται στα σκοταδια των οικων.
Τελος επισης, κυκλοφορει με ενα μαυρο renault megane cabrio, για οσους ξερουν.
σωραιος παπαφιλιπς τιτανας,ξερεις αν συνεχιζει στις επαλξεις? :zfuck: :zfuck:
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Πολύ μαλακισμένη επαγγελματίας..Τη θυμάμαι από κάτι 2003...Τα γνωστά,αστέρι φοβερή στο κρεβάτι,τα κάνει όλα,και είχε τις μεγαλύτερες μαπες...Τότε μέχρι 2008 δεν έλεγε τίπτοα αν δεν πέρναγες και το ριχνε στην πλάκα και την ψιλοειρωνεία.Μετά έγινε πολύ αυθάδης..Και σαβουρες πουτάνες είχε και της την έσπαγε αν δεν πέρναγες...Κοσμητικά του στυλ μη σώσετε και ξανάρθετε,στον αγύριστο και άλλα τέτοια..
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
534
Like
625
Πόντοι
86
Δεκ. 80 Εποχεs Πασοκ τραγουδιαρα μπουζουκια-σκυλαδικα Αθηνα και Επαρχια, περασε πολυ χρημα απο τα χερια τηs, εμεινε στον ασσο... και ξεπεσε στα μπουρδελα τηs Φυληs. Το ξερει πολυ καλα οτι την γουσταρουν οι αντρεs στα μπουρδελα αλλα πιο ευκολο να κερδισουμε το τζοκερ παρα την Ευα στο κρεβατι. Δεν ρωτησα ποτε και δεν μου πε και ποτε απο μονη τηs πωs εμεινε στον ασσο απο λεφτα. Εγω υποθετω υποθεση με αντρα-συζυγο κατι τετοιο κτλ κτλ αλλα δεν ειναι στανταρ τιποτα γνωμη μου λεω. Μουναρα η Θεια Ευα και καλο παιδι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
Πολύ μαλακισμένη επαγγελματίας..Τη θυμάμαι από κάτι 2003...Τα γνωστά,αστέρι φοβερή στο κρεβάτι,τα κάνει όλα,και είχε τις μεγαλύτερες μαπες...Τότε μέχρι 2008 δεν έλεγε τίπτοα αν δεν πέρναγες και το ριχνε στην πλάκα και την ψιλοειρωνεία.Μετά έγινε πολύ αυθάδης..Και σαβουρες πουτάνες είχε και της την έσπαγε αν δεν πέρναγες...Κοσμητικά του στυλ μη σώσετε και ξανάρθετε,στον αγύριστο και άλλα τέτοια..

Δε ξερω για σενα μαστορα, αλλα προσωπικα δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα με την τυπισσα, μεχρι και προσφατα προκαραντινας.
Και εννοειται της την ειχα πεσει και εγω στα "νιατα" της, οταν βλεποταν ακομα (φυλης 71 ισογειο εποχη).
Τωρα δε βλεπεται, για να λεμε και τα πραγματα με το ονομα τους και αν την πετυχεις μερα και αβαφτη, οπως ειπα... αστο καλυτερα.
 

aaabel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μου θυμίζει μια ταινία με τον Αλ Πατσίνο και τον ΝτεΝιρο αν θυμάμαι καλά.
Πού πήρε την τσατσά ο ΑλΠατεινο αν δεν κάνω λάθος.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
Δουλευε χθες κανονικα στο φωκαιας 17 ισογειο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom