Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
κα.......... λη .............. με ............... ραααααααααααααααααααααα  , ευακι !!!!!!!!!!!!!!!!


 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλο μεσημερι Ευα  :-* :-* :-* :-*
καλα εισαι;
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Γεια σου ταξιδιαρη φιλε μου
θαρθη προς τα μερη μας αλλα το ποτε δεν ξερουμε
ελπίζω σύντομα φίλε μου γιώργο!!!!
εγω ζεσταίνω τις μηχανές και ετοιμάζω τα οχήματα γιατί προβλέπω λαοθάλασα στην Σαλονίκη!!!
χαιρετίσματα
:dancing: :dancing: :dancing:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μολις θα ξεκινησει η γατουλα για τον βορρα δεν θα ειναι καθολου ανησυχητικο  :grin: :grin: :grin: :grin:


Καλημέρα γατουλη μου :-* :-* :-* , πως είσαι μωρό μου ???? :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Καλημέρα σε όλους :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • niaou niaou.JPG
    niaou niaou.JPG
    105,2 KB · Εμφανίσεις: 20
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημερα Ευα  :-* :-* :-* καλα ειμαι κουκλα μου,εσυ τι κανεις;    κατι το νεοτερο υπαρχη απο εκει που ξερω


Καλά είμαι γατουλη μου τρεξίματα όπως ξέρεις  :cheesy:, τώρα όσο για το άλλο θέμα στάσιμο (ακόμα)) :( ……
Τι λέει επάνω μωρό μου  :)??? πως το βλέπεις θα σε έχουν στριμώξει και αυτό το Σ.Κ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλά είμαι γατουλη μου τρεξίματα όπως ξέρεις  :cheesy:, τώρα όσο για το άλλο θέμα στάσιμο (ακόμα)) :( ……
Τι λέει επάνω μωρό μου  :)??? πως το βλέπεις θα σε έχουν στριμώξει και αυτό το Σ.Κ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Αυτη η αναμονη ειναι το χειροτερο πραγμα
Εδω επανω τα ιδια ειναι , οχι αυτο το Σ/Κυριακο καθομαι και κατι ετοιμαζω και παλι εξορμηση για  :pipa1: :knockinb:  :grin: :grin:
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Καλημέρα κορίτσαρε!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αυτη η αναμονη ειναι το χειροτερο πραγμα
Εδω επανω τα ιδια ειναι , οχι αυτο το Σ/Κυριακο καθομαι και κατι ετοιμαζω και παλι εξορμηση για  :pipa1: :knockinb:  :grin: :grin:




Τυχερουλι είσαι και μαρτυριάρης  :grin:……..λες να ανέβω και εγώ μια βόλτα να πάμε παρέα στην παντρεμένη  :rolleyes:?????? έτσι για το γαμοτω δηλαδή :rockon: …..Το πολύ πολύ να με συστήσεις ως κουμπάρα σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :fuck2: :2funny: :2funny:
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
112
Πόντοι
16
καλημερα ευακι τρελο μου μωρακι!!!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.759
Πόντοι
1.206
να ανέβω και εγώ μια βόλτα να πάμε παρέα στην παντρεμένη  :rolleyes:?????? έτσι για το γαμοτω δηλαδή :rockon: …..Το πολύ πολύ να με συστήσεις ως κουμπάρα σου

Ευάκι να σε συστήσω κι εγώ σε μια παντρεμένη φίλη μου σαν ότι θέλεις;  ;)
Πες σαν ανηψιά μου!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Τυχερουλι είσαι και μαρτυριάρης  :grin:……..λες να ανέβω και εγώ μια βόλτα να πάμε παρέα στην παντρεμένη  :rolleyes:?????? έτσι για το γαμοτω δηλαδή :rockon: …..Το πολύ πολύ να με συστήσεις ως κουμπάρα σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :fuck2: :2funny: :2funny:
Για μια αλλη θελω να κανονισω τωρα περιμενω μυνημα της
Αλλο που δεν θελη οι παντρεμενη την αρεση η παρεα στο κρεβατι,και αμα πω οτι εισαι κουμπαρα αλλο τοσο και αυτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom