Νέα

Έυ ζήν |( Β. Ολγας )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Παιδια εχετε καποιο τηλεφωνο!?? Ποια ειναι η τωρινη κατασταση στο μαγαζι? Φραπεδια παιζει στανταρ? Απο κοπελες τι προτεινετε???
Ααααα πολύ ωραίο το μαγαζί. Η κατάσταση είναι μια χαρά, σούπερ θα'λεγα, ζάχαρη, εξαιρετική....αλλά έκλεισε. :grin:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Thanks φιλε. Δεν το ηξερα. Και το olgas day spa εχει κλεισει?
Ανοιχτό είναι. Θέλεις να πας σίγουρα? Αν έχεις 50 ευρώ για επένδυση και θέλεις κάποιον να σου τα επενδύσει, εδώ είμαι εγώ. Μπορώ να σου πω καλύτερους τρόπους. ;) :grin:
 

banker

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2017
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Κανένα χαλαρωτικό ανοιχτο αυτη την εποχή ?
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
Ανοιχτό είναι. Θέλεις να πας σίγουρα? Αν έχεις 50 ευρώ για επένδυση και θέλεις κάποιον να σου τα επενδύσει, εδώ είμαι εγώ. Μπορώ να σου πω καλύτερους τρόπους. ;) :grin:
αδελφε τωρα εφτασα σαλονικα ξερουμε τιποτα καλο με δικοντου χωρο?
 

Salokrs

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
16
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είμαι κανένα 1.5 χρόνο εκτος δράσης, που παίζει κάτι αντίστοιχο τώρα? Ας μου στείλει κάποιος ενα PM ευχαριστώ!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.271
Like
719
Πόντοι
96
Καλησπέρα, είμαι κανένα 1.5 χρόνο εκτος δράσης, που παίζει κάτι αντίστοιχο τώρα? Ας μου στείλει κάποιος ενα PM ευχαριστώ!
Το aqua spa ειναι της ιδιας τεχνοτροπίας και της ιδιας ιδικτησιας. Κι οπως ξαναεγραψα δεν υπαρχει λογος να στελνετε προσωπικα μηνυματα για τετοια ερωτηματα. Κι οταν πας να ενημερωσεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom