Νέα

Extreme XXX full movies and clips download (gay, bi, scat, piss, bbw, grannies, s/m,femdom etc)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Avaton1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι ταινιες να μπαινουν?

  • gay

    Ψήφοι: 70 6,9%
  • bi

    Ψήφοι: 168 16,5%
  • scat

    Ψήφοι: 99 9,7%
  • piss

    Ψήφοι: 207 20,4%
  • bbw

    Ψήφοι: 178 17,5%
  • grannies

    Ψήφοι: 218 21,4%
  • BDSM

    Ψήφοι: 297 29,2%
  • trans

    Ψήφοι: 317 31,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.017

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
προσωπικά δεν μ' αρέσουν καθόλου οι ταινίες με γυναίκες σε εγκυμοσύνη...
αλλά εφόσον αυτό γίνεται με τη θέλησή τους... οκ....

αλλά καλύτερα θα είναι σε αυτό το θέμα να ποστάρουν μόνο όσοι ενδιαφέρονται για τις ταινίες αυτές και να μη το γαμήσουμε στα άσχετα ποστς.. ;) ;)
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66

Tην εχω συνηθισει αδυνατουλα........

Ειχε παρει κιλα οταν ηταν εγκυος......και μου φανηκε καπως....

Έχυνε σαν διάολος πάντως, όπως πάντα.
Το πρώτα δεκατρία λεπτά που είδα (μετά βαρέθηκα), μέτρησα έξι φορές.
Εξακολουθεί να μου φαίνεται αηδιαστικό ως θέαμα πάντως.
Και ας είναι ενήλικη.
Αν βλέπαμε δηλαδή μια κοπρολάγνα, θα σας φαινόταν φυσιολογικό επειδή είναι ενήλικη;
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
Δηλαδή για να καταλάβω...
μια έγκυος δεν είναι ωραίο και σέξυ να παίρνει κιλά.... :idiot:

και φυσικά πρέπει να σταματήσει το σεξ...γιατί είναι αντιαισθητικό...  :uglystupid:

Ενδιαφέρουσες απόψεις... :S

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Δηλαδή για να καταλάβω...
μια έγκυος δεν είναι ωραίο και σέξυ να παίρνει κιλά.... :idiot:
και φυσικά πρέπει να σταματήσει το σεξ...γιατί είναι αντιαισθητικό...  :uglystupid:

Ενδιαφέρουσες απόψεις... :S

Αστους να λένε Θάλεια μου... :-*
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δηλαδή για να καταλάβω...
μια έγκυος δεν είναι ωραίο και σέξυ να παίρνει κιλά.... :idiot:

και φυσικά πρέπει να σταματήσει το σεξ...γιατί είναι αντιαισθητικό...  :uglystupid:

Ενδιαφέρουσες απόψεις... :S

Αν εννοείς εμένα, δεν είπα αυτό, Θάλεια.
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
Γενικά μιλάω fethry...

γι αυτούς που λένε ότι είναι μπλιαχ... κλπ. Προφανώς δεν έχουν αντιμετωπίσει αυτή την κατάσταση. Είναι μια υπέροχη περίοδος στη ζωή μιας γυναίκας που όμως, εκτός από περιπτώσεις που υπάρχει κάποιο πρόβλημα, δεν περιορίζει σε τίποτα την ερωτική ζωή του ζευγαριού.

Αλλά λογικό άμα είσαι μικρός και εκτός φάσεως...να φαντάζει περίεργο και αντιαισθητικό.  :-*
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Γενικά μιλάω fethry...

γι αυτούς που λένε ότι είναι μπλιαχ... κλπ. Προφανώς δεν έχουν αντιμετωπίσει αυτή την κατάσταση. Είναι μια υπέροχη περίοδος στη ζωή μιας γυναίκας που όμως, εκτός από περιπτώσεις που υπάρχει κάποιο πρόβλημα, δεν περιορίζει σε τίποτα την ερωτική ζωή του ζευγαριού.

Αλλά λογικό άμα είσαι μικρός και εκτός φάσεως...να φαντάζει περίεργο και αντιαισθητικό.  :-*

Είναι όμως και ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ στιγμή για κάθε γυναίκα, ακόμα και για μια πορνοστάρ.
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Cytherea pregnant beatuy

cover
URL]



pass-miksem
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
Δεν διαφωνώ...
επομένως είναι επιλογή της αν και τι θα κάνει.

Να προσθέσω κιόλας ότι αυτούς τους 9 μήνες συμβαίνουν πολλές αλλαγές στο γυναικείο σώμα... και μετά αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. Οπότε δεν είναι κακό να υπάρχουν τέτοιες ταινίες για να μας θυμίζουν ότι σέξυ δεν είναι μόνο το γυναικείο σώμα 50 κιλά.


Και φυσικά σημασία έχει να γουστάρεις ότι κάνεις...και απ'ότι είδα, το γούσταρε μια χαρά.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δεν διαφωνώ...
επομένως είναι επιλογή της αν και τι θα κάνει.

Να προσθέσω κιόλας ότι αυτούς τους 9 μήνες συμβαίνουν πολλές αλλαγές στο γυναικείο σώμα... και μετά αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. Οπότε δεν είναι κακό να υπάρχουν τέτοιες ταινίες για να μας θυμίζουν ότι σέξυ δεν είναι μόνο το γυναικείο σώμα 50 κιλά.


Και φυσικά σημασία έχει να γουστάρεις ότι κάνεις...και απ'ότι είδα, το γούσταρε μια χαρά.

Σημασία έχει αν θα μπορούσες να το κάνεις κι εσύ όμως αυτό το "μια χαρά" που λες.
Εννοώ δημόσια, έστω και χωρίς τα χρήματα που παίρνει η Cytheria για να το κάνει.
Και που είναι αναπόσπαστο κομμάτι της δουλειάς της, μην νομίζεις οτι θα το έκανε ποτέ τζάμπα..
Έξω απο το χορό.....
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
Προφανώς και κάνει τη δουλειά της....

Κι εγώ αντίστοιχα δεν σταμάτησα να κάνω τη δική μου δουλειά. Δεν καταλαβαίνω το τελευταίο σου σχόλιο σχετικά με το αν θα το έκανα εγώ. Το ζήτημα είναι ότι η περίοδος της εγκυμοσύνης κάλλιστα μπορεί να είναι ενεργή σεξουαλικά για το ζευγάρι, ή για τους εραστές ή για οποιονδήποτε. Τώρα αν το κάνουν δημοσίως ή ιδιωτικά... αυτό είναι άλλο θέμα.

Όπως περνάει καλά ο καθένας...  :-*
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Προφανώς και κάνει τη δουλειά της....

Κι εγώ αντίστοιχα δεν σταμάτησα να κάνω τη δική μου δουλειά. Δεν καταλαβαίνω το τελευταίο σου σχόλιο σχετικά με το αν θα το έκανα εγώ. Το ζήτημα είναι ότι η περίοδος της εγκυμοσύνης κάλλιστα μπορεί να είναι ενεργή σεξουαλικά για το ζευγάρι, ή για τους εραστές ή για οποιονδήποτε. Τώρα αν το κάνουν δημοσίως ή ιδιωτικά... αυτό είναι άλλο θέμα.

Όπως περνάει καλά ο καθένας...  :-*

Όλα μια ιδέα είναι... προφανώς και κάνει τη δουλειά της (κρέας μπαίνει, κρέας βγαίνει)...
Φυσικά και είναι εντελώς υποκειμενικό ζήτημα αν αρέσει ή δεν αρέσει σε κάποιους να βλέπουν εγγύους να πηδιούνται. Πάντως ας μη συγχέουμε την τσόντα με την προσωπική ζωή. Στην μία περίπτωση ίσως είναι παντελώς αδιάφορο το γεγονός της εγκυμοσύνης μιας και μιλάμε για επαγγελματίες του είδους, η δεύτερη είναι μια φυσιολογική περίοδος της ζωής του ζευγαριού, που έχουν κοινές συνήθειες στο σεξ.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δεν μου απαντήσατε όμως.
Θα σας φαινόταν "φυσιολογική" μια ταινία με κοπρολαγνική δράση, εφόσον οι πρωταγωνιστές/τριες θα ήταν ενήλικοι και θα έδειχναν να περνάνε "μια χαρα", που λέει και η Θάλεια;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Όλα μια ιδέα είναι... προφανώς και κάνει τη δουλειά της (κρέας μπαίνει, κρέας βγαίνει)...
Φυσικά και είναι εντελώς υποκειμενικό ζήτημα αν αρέσει ή δεν αρέσει σε κάποιους να βλέπουν εγγύους να πηδιούνται. Πάντως ας μη συγχέουμε την τσόντα με την προσωπική ζωή. Στην μία περίπτωση ίσως είναι παντελώς αδιάφορο το γεγονός της εγκυμοσύνης μιας και μιλάμε για επαγγελματίες του είδους, η δεύτερη είναι μια φυσιολογική περίοδος της ζωής του ζευγαριού, που έχουν κοινές συνήθειες στο σεξ.

αυτο ακριβως...
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Δεν μου απαντήσατε όμως.
Θα σας φαινόταν "φυσιολογική" μια ταινία με κοπρολαγνική δράση, εφόσον οι πρωταγωνιστές/τριες θα ήταν ενήλικοι και θα έδειχναν να περνάνε "μια χαρα", που λέει και η Θάλεια;

Οπως είχε πει και ο Χάρυ κλιν παλιά ... (μιμούμενος γνωστό πολιτικό)

...και εσύ φάε σκατά λαε ...

και για να απαντήσω στο ερώτημα σου, όχι, εμένα με χαλάει ...
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
Φαντάζομαι ότι υπάρχουν φέθρυ...

Απλά δεν βλέπω προς τί η σύγκριση εγκύου γυναίκας με την κορπολαγνεία.

Το ένα είναι μια φυσιολογική εξέλιξη στη ζωή μιας γυναίκας...και αν δεν συντρέχουν ιατρικοί λόγοι, μια περίοδος στην οποία κάθε γυναίκα συνεχίζει την επαγγελματική της, σεξουαλική και όποια άλλη δραστηριότητα έχει. Και δεν βλέπω τι το αποκρουστικό μπορεί να έχει αυτό...

Ενώ η κορπολαγνεία είναι μια πράξη, όπως και τα golden showers που για κάποιους είναι ηδονικά.

Νομίζω ότι έχετε μπερδέψει λίγο τί είναι kinky και τί όχι...  :-*
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Φαντάζομαι ότι υπάρχουν φέθρυ...

Απλά δεν βλέπω προς τί η σύγκριση εγκύου γυναίκας με την κορπολαγνεία.

Το ένα είναι μια φυσιολογική εξέλιξη στη ζωή μιας γυναίκας...και αν δεν συντρέχουν ιατρικοί λόγοι, μια περίοδος στην οποία κάθε γυναίκα συνεχίζει την επαγγελματική της, σεξουαλική και όποια άλλη δραστηριότητα έχει. Και δεν βλέπω τι το αποκρουστικό μπορεί να έχει αυτό...

Ενώ η κορπολαγνεία είναι μια πράξη, όπως και τα golden showers που για κάποιους είναι ηδονικά.

Νομίζω ότι έχετε μπερδέψει λίγο τί είναι kinky και τί όχι...  :-*

Οκ, ας πούμε λοιπόν οτι εμένα με χαλάει να βλέπω γυναίκες στην εγκυμοσύνη τους να γυρίζουν τσόντες και ας μείνουμε δυο καλοί φίλοι.          :)


Πίστεψέ με όμως, πουθενά δεν αναφέρθηκα στο οτι είναι αποκρουστικό (ή τέλος πάντων μη ερωτικό) το σώμα μιας εγκύου. Εκεί συμμερίζομαι πλήρως την άποψή σου.
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
Δεκτό...



Δεν διαφωνώ μαζί σου. Απλά μια πορνοσταρ...προφανώς και ΔΕΝ θα σταματήσει να δουλεύει για 9 μήνες, και φυσικά ούτε και μετά. Είναι πολλά τα λεφτά...αυξάνονται και οι υποχρεώσεις...


Όσο για το σώμα μιας γυναίκας... εξαρτάται από το αν και κατά πόσο αισθάνεται σέξυ...με τις όποιες ατέλειες κι αν έχει. (εντός κάποιως ορίων φυσικά...). Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα για άλλο θρεντ.
:-* φίλοι
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δεκτό...



Δεν διαφωνώ μαζί σου. Απλά μια πορνοσταρ...προφανώς και ΔΕΝ θα σταματήσει να δουλεύει για 9 μήνες, και φυσικά ούτε και μετά. Είναι πολλά τα λεφτά...αυξάνονται και οι υποχρεώσεις...


Όσο για το σώμα μιας γυναίκας... εξαρτάται από το αν και κατά πόσο αισθάνεται σέξυ...με τις όποιες ατέλειες κι αν έχει. (εντός κάποιως ορίων φυσικά...). Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα για άλλο θρεντ.
:-* φίλοι

Δεν υπάρχουν όρια.
Αν αγαπάς μια γυναίκα, την αγαπάς και όταν είναι έγκυος.
Ειδικά τότε, θα έλεγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom