Νέα

Έξοδος μόνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pdorison
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
θυμηθηκα ... καλοκαιρι του 8 η του 9 ειμαι galaxy με τρεις φιλες μια ελληνορωσσιδα μια μιξτ ολλανδεζα και μια ελληνιδα
καποια στιγμη δυο απο τα κοριτσια βγαινουν βεραντα
στο πασο εγω βλεπω τις πλησιαζει ενας μαυριδερος ... κατι τους λεει ..φευγει ... επιστρεφει τους λεει κατι ξανα και φευγουν οι φιλες μου και μπαινουν μεσα

τι εγινε ρε κοριτσια λεω ?
ο τυπος (αζερος) ηθελε να φορτωσει στο δωματιο του
του λεει η φιλη μου στα ρωσσικα μας προσβαλεις δεν παιζει κατι τετοιο
ο τυπος φευγει αλλα επιστρεφει και της λεει δινω οσο μου ζητησεις ...

ειχα μεινει μαλακας ..
 :2funny: :2funny: :2funny:
υπαρχουν ολων των εθνικοτητων συναδερφοι
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
γιατι ...
γιατι το μαγαζι ηταν γεματο απο βιζιτα κι ο αζερος μαλλον .. τι να πω εψαχνε αματουρια ...
καμια σχεση βεβαια τα κοριτσια

ετσι απο περιεργεια τους ειπε ποσο?..οχι τιποτα αλλο να ξερουμε κ τι προσφερουν κ οι αλλοδαποι συναδελφοι,μη χαλανε κ τη πιατσα :grin:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
ετσι απο περιεργεια τους ειπε ποσο?..οχι τιποτα αλλο να ξερουμε κ τι προσφερουν κ οι αλλοδαποι συναδελφοι,μη χαλανε κ τη πιατσα :grin:

για να ειμαι ειλικρινης δεν θυμαμαι αν τους ειπε και ποσο
αλλα επειδη πληρωσα εγω τα ποτα και το γαμημενο το παρκινγκ ..γυριζω και τους λεω ..
κοριτσια μηπως πρεπει να το ξανασκεφτειτε ... μια χαρα ανθρωπος ηταν ... κρεας μπαινει κρεας βγαινει ...
ε .. εκει πεσανε να με φανε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
για να ειμαι ειλικρινης δεν θυμαμαι αν τους ειπε και ποσο
αλλα επειδη πληρωσα εγω τα ποτα και το γαμημενο το παρκινγκ ..γυριζω και τους λεω ..
κοριτσια μηπως πρεπει να το ξανασκεφτειτε ... μια χαρα ανθρωπος ηταν ... κρεας μπαινει κρεας βγαινει ...
ε .. εκει πεσανε να με φανε  :2funny: :2funny: :2funny:
με τοσα που πληρωσες επρεπε να κατσουν σε σενα
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
με τοσα που πληρωσες επρεπε να κατσουν σε σενα

2 στα 3 εχουν κατσει ..σε μεταγενεστερο χρονο βεβαια ...
δε βαριεσαι ...στα γενικα εξοδα τα εβαλα...

παντως τωρα δεν ξερω τι παιζει galaxy εχω να παω τουλαχιστον ενα χρονο
παροτι βρισκομαι συχνα στο χιλτον ...

ριχτε καμια ενημερωση ..!
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
2 στα 3 εχουν κατσει ..σε μεταγενεστερο χρονο βεβαια ...
δε βαριεσαι ...στα γενικα εξοδα τα εβαλα...

παντως τωρα δεν ξερω τι παιζει galaxy εχω να παω τουλαχιστον ενα χρονο
παροτι βρισκομαι συχνα στο χιλτον ...

ριχτε καμια ενημερωση ..!
ειναι στην ταρατσα τυπε?
 
OP
OP
P

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ρωτησα μερη μπαρακια να παω μονος μου και το ξεφτυλισατε  και λεει ο καθενας τα δικα του αντε γεια
 

Επισκέπτης
Τύπε σου προτείνω μερικά μπαράκια ανεπιφύλακτα, με ωραίο κόσμο, αρκετές γυναίκες και ωραία ατμόσφαιρα:
1. kibubu Γαλάτσι
2. Επιτόκιο Νέα Σμύρνη
3. Big apple Κολωνάκι

Επίσης θα περάσεις σίγουρα καλά σε οποιοδήποτε από τα μπαράκια κάτω απ τη Σταδίου-Σύνταγμα...
Τα εν λόγω μέρη, είναι ότι πρέπει για μοναχική έξοδο, καθότι δε χρειάζεται να υποστείς πασσαρέλα μέσα από δεκάδες μαγαζιά και 3.000 κόσμο για να τα προσεγγίσεις, όπως γίνεται στο Γκάζι, Περιστέρι, Πανόρμου, κλπ

 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
ρωτησα μερη μπαρακια να παω μονος μου και το ξεφτυλισατε  και λεει ο καθενας τα δικα του αντε γεια
Όπως καταλαβαίνεις δεν είναι εύκολο να προτείνεις σε κάποιον που δε γνωρίζεις τα γούστα του κάτι συγκεκριμένο..
μια άλλη λύση είναι η πλατεία Μπουρναζίου..πολλά κλαμπάκια,καφετεριο-μπαρ κτλ..ΟΜΩΣ!!! κόσμος ως επί το πλείστον β΄  και πολλοί αλβανοί..κάπως καλύτερα στο Enzzo.
 

Επισκέπτης
Επίσης εφόσον βγαίνεις μόνος, φρόντισε σε καμία περίπτωση να μην κάτσεις σε τραπεζάκι ή stand παρά μόνο σε μπαρ, ώστε και να μην καρφώνεσε αλλά και πιο εύκολα να κάνεις παιχνίδι.
Άμα σου αρέσει η Rock, πήγαινε στο Revenge of Rock Αλεξάνδρας 34, που χει ένα μπαρ 30 μέτρα, και καθότι όλοι ροκάδες εκεί μέσα δε θα σε κοιτάν περίεργα που είσαι μόνος...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Επίσης αυτό να σε κοιτάνε περίεργα δεν το καταλαβαίνω..το περίεργο είναι να βλέπεις 2 άτομα μαζί πχ ζευγάρι ή φίλους που κάθονται χωρίς να ανταλάσσουν λέξη όλο το βράδυ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom