Νέα

«Εξαφανισμένες» ιερόδουλες/CG/μασατζούδες στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kounelis Ioannis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 532
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nordxxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Για χαρα παιδια,καλη ιδεα το θεμα αυτο!
Εγω ψαχνω εδω και καιρο την Χριστινα,ξανθια  milf νταρντανα με ωραιες καμπυλες και μεγαλους βυζους,
απο γαμησια σκετος πυραυλος!Την ειχα πετυχει μοναστηριου απεναντι απο την ford.
Απο τοτε(πανε δυο χροννια)δεν την εχω δει πουθενα,παντως πολυ καλη περιπτωση για
milf καταστασεις,ισως η καλυτερη!!     
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Για χαρα παιδια,καλη ιδεα το θεμα αυτο!
Εγω ψαχνω εδω και καιρο την Χριστινα,ξανθια  milf νταρντανα με ωραιες καμπυλες και μεγαλους βυζους,
απο γαμησια σκετος πυραυλος!Την ειχα πετυχει μοναστηριου απεναντι απο την ford.
Απο τοτε(πανε δυο χροννια)δεν την εχω δει πουθενα,παντως πολυ καλη περιπτωση για
milf καταστασεις,ισως η καλυτερη!!     
σε πολυκατοικια/διαμερισμα λες ετσι;οχι μπουρδελο;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
σε πολυκατοικια/διαμερισμα λες ετσι;οχι μπουρδελο;

το 2007 θυμαμαι ειχε ενα μπουρδελο πανω στην μοναστηριους σαν αυτο στην Α.γεωργιου 4.
Μαλλον αυτο λεει.
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
220
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Χριστινα-ξανθια-μιλφ-βυζαρες παιζει εδω και αρκετο καιρο σε μπουρδελο στις Σερρες...
 

Chris20

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Παλιες καλες εποχες....Χριστινα + Λινα στο στουντιο Μοναστηριου 261 απεναντι απο τον Κρικο.
Απιστευτο στουντιο και ακομα πιο απιστευτη η Χριστιναρα.Ειχα πετυχει και μια Αφροδιτη εκει, επισης εκρηκτικη γκομενα.
:pipa1:
Οποιος ξερει κατι γι αυτες, ας πει....
 

giovanni90

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.Καινούριος στο site αλλά παλιός γνώριμος της Χριστίνας.Την είχα τιμήσει τουλάχιστον 10 φορές στη Μοναστηρίου 261 δούλευε και μια Θάλεια και μια Λίνα ξανθιές milf και αυτές.Η Χριστίνα με διαφορά καλύτερη.Αν την έχει πετύχει κάποιος παρακαλώ να βοηθήσει.Πρέπει να είναι το καλύτερο πληρωμένο sex που έχω κάνει
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μαγκες λετε για μια χριστινα ξανθια 40+ με γαλαζια ματια ελληνιδα? με τεραστια βυζια!! αυτη ειναι απο τις πιο παλιες και γνωστες ιεροδουλες στην θεσσαλονικη.πολυ παλια πριν καμμια δεκαρια χρονια ηταν στην αγαπηνου στην καμαρα.μετα ειχε παει βαρδαρη και δεν γουσταρε καθολου.δουλευε και σε μερικα εκει στην γιαννιτσων που υπηρχαν παλιοτερα και τα κλεισανε.φαινεται μετα θα πηγε στην μοναστηριου 261.την ψαχνω και εγω ρε παιδες.αν υπαρχουν νεα της ενημερωστε και μενα.Επισησ κατι ασχετο ρε παιδες.πριν κανα 5χρονο πηγα κανα-δυο φορες στο 261.μετα εκλεισε και τελευταιο χρονο πρεπει να ξαναλειτουργει σωστα? πηγα κανα 2 φορες χτηπυσα και δεν μου ανοιξε κανεις απο πανω.  τι ωρες λειτουργει? και ποιες γκομενες δοθλευουν?
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Ρε μαγκες λετε για μια χριστινα ξανθια 40+ με γαλαζια ματια ελληνιδα? με τεραστια βυζια!! αυτη ειναι απο τις πιο παλιες και γνωστες ιεροδουλες στην θεσσαλονικη.πολυ παλια πριν καμμια δεκαρια χρονια ηταν στην αγαπηνου στην καμαρα.μετα ειχε παει βαρδαρη και δεν γουσταρε καθολου.δουλευε και σε μερικα εκει στην γιαννιτσων που υπηρχαν παλιοτερα και τα κλεισανε.φαινεται μετα θα πηγε στην μοναστηριου 261.την ψαχνω και εγω ρε παιδες.αν υπαρχουν νεα της ενημερωστε και μενα.Επισησ κατι ασχετο ρε παιδες.πριν κανα 5χρονο πηγα κανα-δυο φορες στο 261.μετα εκλεισε και τελευταιο χρονο πρεπει να ξαναλειτουργει σωστα? πηγα κανα 2 φορες χτηπυσα και δεν μου ανοιξε κανεις απο πανω.  τι ωρες λειτουργει? και ποιες γκομενες δοθλευουν?
Μακραν το καλυτερο μιλφ των μπουρδελων διαχρονικα,εγω την ειχα παρει πρωτη φορα καπου στην Εγνατια πριν παει Αγαπηνου,τοτε ηταν πιο μουναρος ακομη...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Τι μας θύμησες τώρα ρε μαν, θα ήμουν δε θα ήμουν 25 χρονών τότε, μιλάς για Εγνατία αριστερά καθώς πας καμάρα με τις σκάλες και το μπαρόκ κάπως ντεκόρ? ή για το διόρωφο το μπλε στον άνω όροφο?στη δεξιά πλευρά πηγαίνοντας για Καμάρα. ήταν και η θρυλική Μαιρούλα εκεί ή ήταν Λ.Σοφού? Πω πω εποχές "ρομαντικές" του αγοραίου έρωτα 3000 δραχμές αν θυμάμαι καλά
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Αν μιλάμε γι αυτή τη Χριστίνα ΝΑΙ ήταν σούπερ ντούπερ κάβλα ,πριν έρθουν τα Ρωσίδια, την φέρνω αμυδρά στο μυαλό σαν ανάμνηση και νιώθω ήδη υπέροχα
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
AGNIUS  respect!!  οντως συμφωνω μακραν καλυτερη ολων... τρελα η γυναικα..  εσυ πρεπει να εισαι πολυ παλιος..  ειναι ομορφη γυναικα αλλα εχει σπασει.. φανταζομαι παλιοτερα θα ηταν σουπερ μουναρος..
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
house of fun  σιγουρα αυτη λες..  ετσι πιστευω...  η χριστινα γενικα ξεχωριζε.. 
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
και το ίδρυμα στον 3ο όροφο ήταν το κάτι άλλο όμως, είχε μια εσάνς από Τρανσυλβανία με κάτι βαριές κουρτίνες , τα λέω καλά AGNIUS? Θα πρέπει να την είχα "επισκεφτεί" πάνω από 20 φορές
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ήταν αρχές 90? Πέρασαν και τα χρόνια γμτ, εποχές "Μαρίνα Χοτέλ" ή πιο πριν?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.291
Κριτικές
18
Like
1.984
Πόντοι
4.375
Την είχα τιμήσει τουλάχιστον 10 φορές στη Μοναστηρίου 261 δούλευε και μια Θάλεια και μια Λίνα ξανθιές milf και αυτές.Η Χριστίνα με διαφορά καλύτερη.
====
Στην  πρώτη φάση  που ήρθαν  οι  Ρωσίδες  πάντως,  μηπώς  1-2 απο αυτές  ήταν σ' ενα μασαζ  στην Ιωνος Δραγούμη (27  ή 37  νομιζω) στον 2ο όροφο  που  μετά (2002-3)  έκλεισε  ?  :think:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Μασάζ στην Ι.Δραγούμη έχει ακόμα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Πείτε κάποιος αν θυμάται αυτό το ιστορικό μαγαζί της Εγνατίας αριστερά προς Καμάρα που ανέβαινες 3 ορόφους σκάλες,ΣΟΥΠΕΡ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ Classic λέμε
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.291
Κριτικές
18
Like
1.984
Πόντοι
4.375
Φιλε μου --- Το μασαζ που  λες είναι στην  Ι. δραγούμη  39 ? και είναι φουλ ?  :rolleyes:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Δεν ξέρω συνάδελφε,έχω πολύ καιρό να πάω, είμαστε και οφ τόπικ
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.291
Κριτικές
18
Like
1.984
Πόντοι
4.375
ΟΚ-  σόρρυ -- επειδη γραφει ο τιτλος  και για  μασατζούδες-  και εννοούσα  αν  έχει ξαναλειτουργήσει  εκεινο το παλιό..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom