Νέα

«Εξαφανισμένες» ιερόδουλες/CG/μασατζούδες στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kounelis Ioannis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 532
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jadegegan1

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
56
Like
12
Πόντοι
0
αυτο Ολγας με Μποτσαρη πανω απο Eurobank. υπαρχει ακομη ...και αν ναι πως μιλαμε ...
 

kaltsounis1

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Μαίρη Ιταλιδα με μεγάλα φυσικά βυζιά στο μπλε κτιριο στον Βαρδάρη.Έκανε πρόγραμμα με μια ρωσίδα ξανθιά ψηλή εναλλάξ.Γνωρίζει κάποιος κάτι; Πέρασα πολύ καλά μαζί της.
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
παιδια καλησπερα.μια ερωτηση.ψαχνω την ζωη την βουλγαρογυφτσα την μελαχρινη,εβγαινε απο ανεκαθεν εκει στην κουμαρα διπλα απο την υγραεριοκινηση.ειχαμε καλες σχεσεις.την ειχα φαει διπλα επι της γιαννιτσων στο ακατοικητο στο ορθιο κ πιο πισω ηταν καβατζωμενα πακια κ  την παιζανε.γμστα.ευτυχως δεν μας ηρθανε προσ τα εκει αλλιως θα ειχαμε αλλα..(αν ητανε δυο-τρεις κ κανανε κινηση δεν θα παιρνανε χαμπαρι ποσες τρυπες απο τις ψαλιδιες θα τρωγανε).επισης την εχω παρει κ σπιτη αρκετες φορες.δεν ειναι κατι σουπερ αλλα για αρπαχτες του 40ευρου κ ξεμουνιασμα δεν με χαλαει.εαν την κερασεις κ κανα τσιγ.εκει μπανεισ κ ροδελα.ειχαμε καλη σχεση αλλα οταν μου ψιρισανε το κινητο εχασα κ το τηλεφωνο της.μπας κ εθεαθει στα μερη?εχω καιρο να την πετυχω.
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
εγω πάλι ψάχνω την Εμμανουέλα την κυπρια και καλά με τις απιστευτες βυζάρες και τα τρελα παιχνιδια μέσα στο δωματιο. Ηταν οτι καλύτερα είχα δοκιμάσει τότε. μετά έφυγε για κρήτη νομίζω και την έχασα...
 

gioutsos2

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Μια Εύα απ' την Ουκρανία? 2005 Θεσσαλονίκη περιοχή Ντεπώ.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Η Έφη τι απέγινε? Ως κ πέρυσι λέγανε ότι ίσος ξαναγυρίσει...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Σε σούπερ μάρκετ να φανταστώ;
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
830
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Update βιζιτων γραφείου φαλακρα: Ρίτα σε κολομπαρο στην Ασπροβαλτα για το θέρος. Άντζελα δουλεύει μόνη της και μένει δστην Π. Συνδικα μεΒ. Όλγας κοντά. Αλεξία μουναρα Ρουμάνα καψούρα μου σερβιτόρα σε κοτόπουλα δικό στην Πασαλιδη Καλαμαριά παντρεμένη με ταξιτζή. Δεν μου μιλά λες και άλλος την εγλυφε επί μισάωρο στην μουνα και σπαρταρουσε.....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Η τζεσυ η γερμανιδα που δουλευε παλια στις βιλες ξερει κανεις που χαθηκε? Καποιος ειπε δουλευε πριν 2 χρονια μονη της σε ενα σπιτι ανατολικα. Παλιοτερα καποιοι παιχτες θυμαμαι ειχαν βρει φβ και βαζαν φωτογραφιες της απο κλαμπακια. Νομιζω εβγαινε και με την βουλγαρα γαληνη.
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Update βιζιτων γραφείου φαλακρα: Ρίτα σε κολομπαρο στην Ασπροβαλτα για το θέρος. Άντζελα δουλεύει μόνη της και μένει δστην Π. Συνδικα μεΒ. Όλγας κοντά. Αλεξία μουναρα Ρουμάνα καψούρα μου σερβιτόρα σε κοτόπουλα δικό στην Πασαλιδη Καλαμαριά παντρεμένη με ταξιτζή. Δεν μου μιλά λες και άλλος την εγλυφε επί μισάωρο στην μουνα και σπαρταρουσε.....
Φίλε η Ρίτα που λες είναι η γνωστή που το τηλέφωνό της τελειώνει σε 115?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
Update βιζιτων γραφείου φαλακρα: Ρίτα σε κολομπαρο στην Ασπροβαλτα για το θέρος. Άντζελα δουλεύει μόνη της και μένει δστην Π. Συνδικα μεΒ. Όλγας κοντά. Αλεξία μουναρα Ρουμάνα καψούρα μου σερβιτόρα σε κοτόπουλα δικό στην Πασαλιδη Καλαμαριά παντρεμένη με ταξιτζή. Δεν μου μιλά λες και άλλος την εγλυφε επί μισάωρο στην μουνα και σπαρταρουσε.....

Ξέρουμε κάτι για την Άντζελα παραπάνω μάγκες?
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
939
Like
185
Πόντοι
6
Ξέρει κανένας αν γύρισε η Αμάντα; - καβλωμενη πάντα!!!
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
υπάρχει κάνα νέο από Εύα edelwais ρε παιδιά ?
 

tolis29sega

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
83
Like
30
Πόντοι
0
Η Νίκη ρε παιδιά η βυζαρού απο τρίδυμα που χάθηκε?
 

anbeck

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
4
Like
130
Πόντοι
0
Μαίρη Ιταλιδα με μεγάλα φυσικά βυζιά στο μπλε κτιριο στον Βαρδάρη.Έκανε πρόγραμμα με μια ρωσίδα ξανθιά ψηλή εναλλάξ.Γνωρίζει κάποιος κάτι; Πέρασα πολύ καλά μαζί της.
Μαίρη Ιταλιδα με μεγάλα φυσικά βυζιά στο μπλε κτιριο στον Βαρδάρη.Έκανε πρόγραμμα με μια ρωσίδα ξανθιά ψηλή εναλλάξ.Γνωρίζει κάποιος κάτι; Πέρασα πολύ καλά μαζί της.
Ναι ρε εσυ την θυμαμε, μια ελεγε οτι την λενε Ναταλια μια Μαιρη και συστηνωτανε για Ιταλιδα αλλα μαλλον απο Αλβανια μερια ητανε! Βυζαρες απιστευτες, οι ποιο καλοσχηματισμενες που εχω δει ποτε μου!!! Την Ουκρανεζα δεν θυμαμε πως την λεγανε αλλα ητανε πανεμορφη γυναικα!!! Τι θυμασε ρε αδερφε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom