Νέα

Eva.trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mike304
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelakias121

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εχω παει 2 φορες και περασα υπεροχα και της 2..ευγενικη και πολυ προθημη..ειμαι ενεργητικος μονο αλλα εχει ωραιο καυλι και αν την καυλωσεις υπαρχει περιπτωση να σε γαμησει γιατι εγω που την καυλωσα ηταν ετοιμη..
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Πρόσφατη επίσκεψη στην εν λόγω κυρία. Σημείο συνάντησης,διαμέρισμα στην άνοδο της Συγγρού προς κέντρο,κοντά στο Κουκάκι.Παλιά πολυκατοικία.Το διαμέρισμα όχι κάτι ιδιαίτερο,παλιό,αλλά καθαρό.
Πολύ ευγενική,πρόσχαρη,φιλική.Καθαρά παθητική, νομίζω μου το είπε και στο τηλέφωνο.Κουστουμάκι στα 50ευρώ.Δεν είναι μικρή σε ηλικία,αλλά είναι οκ και στο πρόσωπο και στο σώμα.Οι φωτογραφίες την αδικούν.Έχω την εντύπωση ότι έκανε λίγο θέατρο στο τσιμπούκωμα,ότι και καλά πνίγεται με το καυλί μου-τον βάζει στο στόμα βαθιά,αλλά οκ...
Πάντως για όσους είναι ενεργητικοί και δεν ψάχνουν κοριτσάκι στα 20 -30, νομίζω ότι μιά δοκιμή πρέπει να γίνει.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Πατρίκιε, ακριβής και δίκαιος ο σχολιασμός σου. :thumbsup:
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Πρόσφατη επίσκεψη στην εν λόγω κυρία. Σημείο συνάντησης,διαμέρισμα στην άνοδο της Συγγρού προς κέντρο,κοντά στο Κουκάκι.Παλιά πολυκατοικία.Το διαμέρισμα όχι κάτι ιδιαίτερο,παλιό,αλλά καθαρό.
Πολύ ευγενική,πρόσχαρη,φιλική.Καθαρά παθητική, νομίζω μου το είπε και στο τηλέφωνο.Κουστουμάκι στα 50ευρώ.Δεν είναι μικρή σε ηλικία,αλλά είναι οκ και στο πρόσωπο και στο σώμα.Οι φωτογραφίες την αδικούν.Έχω την εντύπωση ότι έκανε λίγο θέατρο στο τσιμπούκωμα,ότι και καλά πνίγεται με το καυλί μου-τον βάζει στο στόμα βαθιά,αλλά οκ...
Πάντως για όσους είναι ενεργητικοί και δεν ψάχνουν κοριτσάκι στα 20 -30, νομίζω ότι μιά δοκιμή πρέπει να γίνει.
...όπως τα λέει ο φίλος είναι  ;)
 

Loverboy88

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
131
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά μιπως έχουμε κανένα νέο όσων αναφορά την έυα  ? Γτ λέω να  περάσω απο τα μερι τις .

Ευχαριστώ
 

marios kolotoumbas

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
δεν χρειαζοτανε η προσβολη. εδω μεσα ειμαστε γιατι συμπαθουμε καποια ατομα. ποιον ενοχλησε η αναρτηση μου;
εδώ μέσα είμαστε γιατί ανταλλάσουμε πληροφορίες.. όχι γιατί έχουμε συγκεκριμένες συμπαθειες..
 

translove84

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2010
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
δεν χρειαζοτανε η προσβολη. εδω μεσα ειμαστε γιατι συμπαθουμε καποια ατομα. ποιον ενοχλησε η αναρτηση μου;
Προωθητικές ενέργειες, ειδικά σε topic που αφορά άλλο άτομο, είναι ενοχλητικές από μόνες τους.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ενταξει ρε παιδια
καινουργιες φωτο εβαλε
δεν εκανε και τιποτα κακο ουτε εξυμνησε τις υπηρεσιες της
εδω σε τοσα αλλα θρεντ εχουμε απροκαλυπτες "κρυμμενες" προωθησεις ακομα και για αποδεδειγμενες ξεπετες και αυτο σας πειραξε;
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.789
ενταξει ρε παιδια
καινουργιες φωτο εβαλε
δεν εκανε και τιποτα κακο ουτε εξυμνησε τις υπηρεσιες της
εδω σε τοσα αλλα θρεντ εχουμε απροκαλυπτες "κρυμμενες" προωθησεις ακομα και για αποδεδειγμενες ξεπετες και αυτο σας πειραξε;
Τι ''κρυμμενες''; Το support πεφτει συννεφο  :hi:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
γι αυτο και τα " "
 

marios kolotoumbas

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
τι μιζερια ειναι αυτη παιδια; εβαλα ενα λινκ προς το openday  που ειναι ενα σαιτ αγγελιων που μπορει ο οποιοσδηποτε να μπει και να δει, δεν ειναι prive και αγνωστο, χωρις να τις σχολιασω καν, χωρις να πω αν η Ευα ειναι καλη ή κακη. Ημαρτον!
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.789
τι μιζερια ειναι αυτη παιδια; εβαλα ενα λινκ προς το openday  που ειναι ενα σαιτ αγγελιων που μπορει ο οποιοσδηποτε να μπει και να δει, δεν ειναι prive και αγνωστο, χωρις να τις σχολιασω καν, χωρις να πω αν η Ευα ειναι καλη ή κακη. Ημαρτον!
Δεν αναφερομουν σε σενα παντως για να μην παρεξηγηθω... :)
 

marios kolotoumbas

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
οχι Τζουλη δεν εισουνα εσυ η μιζερη, καποιοι αλλοι ητανε. παμε παρακατω τωρα. ελλειξε.
 

translove84

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2010
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
τι μιζερια ειναι αυτη παιδια; εβαλα ενα λινκ προς το openday  που ειναι ενα σαιτ αγγελιων που μπορει ο οποιοσδηποτε να μπει και να δει, δεν ειναι prive και αγνωστο, χωρις να τις σχολιασω καν, χωρις να πω αν η Ευα ειναι καλη ή κακη. Ημαρτον!
Καταρχάς να ζητήσω συγγνώμη για το λάθος μου ότι οι φωτογραφίες αφορούσαν άλλη κοπέλα αλλά πραγματικά δεν φαίνεται ότι είναι το ίδιο άτομο. Το ότι μπήκες απλώς για να ποστάρεις τις φώτο της Εύας συνεχίζω να το πιστεύω. Αυτά.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Καταρχάς να ζητήσω συγγνώμη για το λάθος μου ότι οι φωτογραφίες αφορούσαν άλλη κοπέλα αλλά πραγματικά δεν φαίνεται ότι είναι το ίδιο άτομο. Το ότι μπήκες απλώς για να ποστάρεις τις φώτο της Εύας συνεχίζω να το πιστεύω. Αυτά.
ε και ποσταρε κ καλα εκανε
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Καλησπέρα φίλοι, υπάρχει κάποιος συνάδελφος που να έχει πρόσφατη επαφή με την Εύα? Ενδιαφέρουσα φαίνεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom