Νέα

Έτσι απλά-Είμαστε πολλοί Έλληνες στο bourdela.tv;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
αααα εγω ειμαι ευγενικος με τις κυριες,οσα κ να εχω φαει στα σι τι... :rockon:
Ελα τωρα.. προτιμω να πεις οτι εισαι παρθενος και ψαχνεσαι γενικως και αδιαλλειπτως παρα να πεις οτι τα τρως και στα CT ..
Ελεος ! :headbang:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ααααααααααααααχαχαχα....
κατγουμαν20 σου λεει κατι??

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ναι, το θύμα του μισογυνισμού, που το 90% των χρηστών την έγλειφε πατόκορφα και το άλλο 5% της έλεγε ότι δεν έχει ωραίο κώλο ή ότι είναι ψώνιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μετά τη νίτσα και την μπάιτ δεν υπάρχει μισογυνισμός εδώ πέρα, οι γυναίκες κρίνονται με βάση αυτά που γράφουν, και αν η κατγούμαν τη σπάει σε μερικούς είναι ντροπή να τρέχετε τα δουλικά να φωνάζετε για μισογυνισμό εδώ, έλεος πια  :S

edit: και τη ρούλι  :rockon: :rockon: :rockon:
την ξεχνάω γαμώτο  >:(
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ναι, το θύμα του μισογυνισμού, που το 90% των χρηστών την έγλειφε πατόκορφα και το άλλο 5% της έλεγε ότι δεν έχει ωραίο κώλο ή ότι είναι ψώνιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μετά τη νίτσα και την μπάιτ δεν υπάρχει μισογυνισμός εδώ πέρα, οι γυναίκες κρίνονται με βάση αυτά που γράφουν, και αν η κατγούμαν τη σπάει σε μερικούς είναι ντροπή να τρέχετε τα δουλικά να φωνάζετε για μισογυνισμό εδώ, έλεος πια  :S
η ποιο σωστη γκομενα ειναι αλλιντισα. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

dimitrios767

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2009
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ναι, το θύμα του μισογυνισμού, που το 90% των χρηστών την έγλειφε πατόκορφα και το άλλο 5% της έλεγε ότι δεν έχει ωραίο κώλο ή ότι είναι ψώνιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μετά τη νίτσα και την μπάιτ δεν υπάρχει μισογυνισμός εδώ πέρα, οι γυναίκες κρίνονται με βάση αυτά που γράφουν, και αν η κατγούμαν τη σπάει σε μερικούς είναι ντροπή να τρέχετε τα δουλικά να φωνάζετε για μισογυνισμό εδώ, έλεος πια  :S


εσενα σε πανε...εισαι ξεχωριστη περιπτωση :grin:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
μετά τη νίτσα και την μπάιτ δεν υπάρχει μισογυνισμός εδώ πέρα, οι γυναίκες κρίνονται με βάση αυτά που γράφουν, και αν η κατγούμαν τη σπάει σε μερικούς είναι ντροπή να τρέχετε τα δουλικά να φωνάζετε για μισογυνισμό εδώ, έλεος πια  :S
με τις παπαριες που εγραφε η μπαιτ και λιγα ακουγε...
θυμισου τα χωσιματα ανευ λογου και αιτιας καποιων στη κατ20 με ερωτησεις του τυπου<<τα καταπινεις??>> ή <<ποσο παει το κουλουρι??>>...
ασε τα κατινιστικα λοιπον..
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
με τις παπαριες που εγραφε η μπαιτ και λιγα ακουγε...
θυμισου τα χωσιματα ανευ λογου και αιτιας καποιων στη κατ20 με ερωτησεις του τυπου<<τα καταπινεις??>> ή <<ποσο παει το κουλουρι??>>...
ασε τα κατινιστικα λοιπον..

αυτό είναι μισογυνισμός??  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrios767

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2009
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
με τις παπαριες που εγραφε η μπαιτ και λιγα ακουγε...
θυμισου τα χωσιματα ανευ λογου και αιτιας καποιων στη κατ20 με ερωτησεις του τυπου<<τα καταπινεις??>> ή <<ποσο παει το κουλουρι??>>...
ασε τα κατινιστικα λοιπον..


εγω παντως πιστευω οτι επρεπε να ειχαν διωξει τη μπαιτ,ενα χρονο αρχυτερα...ας ειναι καλα ο πιτσι ;)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
                        Καποια συμβουλη,που μου εδωσες προηγουμενως (Να σταματησω να χαζευω εδω μεσα,να τρωω μπανανες και για αρχη  να στεκομαι στα δυο μου ποδια)μου τα ειπες απο προσωπικη σου πειρα????????Φιλικα μην ξαναγινεις γελοιος και να δινεις συμβουλες σε οσους στις ζητουν.    
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom