Νέα

Εσπασε η καποτα σε στουντιο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nobal08
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
δεν νομίζω να εχεις κολλήσει κάτι αλλα κανε εξετάσεις καλου κακού. Αυτό που θα έπρεπε να σε προβληματίζει είναι πως σκατα την έβαλε και κατάφερε να την σπάσει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.550
Πόντοι
45.465
Μου έχει συμβεί 2 φορές. Την 1η με την Τζένιφερ από το γραφείο της Πόπης μετά από ανελέητο σφυροκόπημα και τη 2η με την Αλίνα από το γραφείο του Μισέλ. Και τις 2 τις έχυσα μέσα. Είναι κάτι που μπορεί να συμβεί.
να ανοιξετε μαζι με τον πασχαλη οργανισμο κατα της εξεταης dna γιατι σε βλεπω να ανγνωριζεις 2 κουτσουβελα.... :2funny:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Μου έχει συμβεί 2 φορές. Την 1η με την Τζένιφερ από το γραφείο της Πόπης μετά από ανελέητο σφυροκόπημα και τη 2η με την Αλίνα από το γραφείο του Μισέλ. Και τις 2 τις έχυσα μέσα. Είναι κάτι που μπορεί να συμβεί.

Φανταστειτε ποσες φορες εχει συμβει αυτο σε καθε πουτανα με τοσα γαμησια που ριχνουν καθημερινα, πρεπει να τη χυνει μεσα τουλαχιστον ενας καθε εβδομαδα
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Πως είναι το μπαμπά στα πολωνικά και στα ρουμάνικα?
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εχεις δικιο που αγχωνεσαι γιατι πολυ λιγες απο τις κοπελες περνανε απο γιατρους. Αλλωστε αυτος ειναι ο κυριοτερος λογος που πανε στα αυτοφορα (λογο ελειψης βιβλιαριων υγειας, ο πρωτος και αδεια εργασιας, ο δευτερος). Σκεψου ομως και την θετικη πλευρα. Φαντασου να σου ζηταγε παραπανω χρηματα για τελειωτικο σαν εξτρα υπηρεσια. Αστειευομαι βεβαια. Μου εχει συμβεί και μενα αλλα αυτο που με τρομοκρατισαι περισσοτερο ηταν η σταση της κοπελας που ηταν αταραχη. Ευτυχως δεν εγινε τιποτα, αλλα αυτο το  διμηνο μεχρι να κανω εξετασεις ηταν αιωνας. Το πιθανοτερο ειναι να μην εχει συμβει τιποτα κακο. Και τα κοριτσια προσεχουν και φοβουνται για την ζωη τους
 

dimitris..

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
δεν εχεις ακουσει που λενε
παντρεψου να γαμησουμε?
th_grg.gif
Απολυτε <<ο ατυχος>> της εβδομαδας.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Τυπε κανε το τεστ να χαλαρωσεισ..τιποτα δεν εχεισ αλλα σε βλεπω πατερα
 

Συνημμένα

  • oraquick.jpg
    oraquick.jpg
    41,2 KB · Εμφανίσεις: 58

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Τυπε τωρα θα πρεπει να την αποκαταστησεις... σου εφεξε παλι...κοριτσι για σπιτι και με προικααα !!!  :rockon:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

ΚΑπότα σπασμένη
για σένα σημαίνει
θα γίνεις πατέρας
εντός της ημέρας !

Αλλιώς πιά την βλέπεις
για γάμο την έχεις
την λές σύζυγό σου
τη θες συντροφό σου !

Να πας στη τσατσά
μιά κούτα γλυκά
και να τη ζητήσεις
μαζί της να ζήσεις !

:grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

ΚΑπότα σπασμένη
για σένα σημαίνει
θα γίνεις πατέρας
εντός της ημέρας !

Αλλιώς πιά την βλέπεις
για γάμο την έχεις
την λές σύζυγό σου
τη θες συντροφό σου !

Να πας στη τσατσά
μιά κούτα γλυκά
και να τη ζητήσεις
μαζί της να ζήσεις !

:grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και τσαμπα γαμησι και προικα...τι αλλο να θελει ο τυπος :grin: :grin: :grin:
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Τυπε τωρα θα πρεπει να την αποκαταστησεις... σου εφεξε παλι...κοριτσι για σπιτι και με προικααα !!!  :rockon:
μάλλον κορίτσι από σπίτι  :dancing: :dancing: :2funny: :2funny:

Επι της οδου: Αριστομενους γωνια με Ππινου.Με τη Νατασα.Μου ειπαν οτι καθε εβδομαδα κανει διπλες εξετασεις και με βεβαιωσε οτι εγω να μη φοβαμαι.Πριν απο 2 ωρες ξενερωσα.Η ειρωνια ειναι οτι ηταν μακραν το καλυτερο σεξ που ειχα ποτε.Και συνεβη αυτη η μαλακια!Θεωρησα καλο να το αναφερω.Αυτα και να προσεχετε.
όσο για τις εξετάσεις κάνε αύριο και μετά σε τρεις μήνες πάλι. άλλη μια φορά ύστερα από ένα εξάμηνο (για τον hiv βασικά οι εξετάσεις στους 3 και 6 μήνες). δες και εδώ εύχομαι και πιστεύω πως δεν έχεις τίποτα αρκεί και η κοπέλα να έχει διαίσθηση της δουλειάς που κάνει και να κάνει όντως εξετάσεις.
 

Επισκέπτης
Επι της οδου: Αριστομενους γωνια με Ππινου.Με τη Νατασα.Μου ειπαν οτι καθε εβδομαδα κανει διπλες εξετασεις και με βεβαιωσε οτι εγω να μη φοβαμαι.Πριν απο 2 ωρες ξενερωσα.Η ειρωνια ειναι οτι ηταν μακραν το καλυτερο σεξ που ειχα ποτε.Και συνεβη αυτη η μαλακια!Θεωρησα καλο να το αναφερω.Αυτα και να προσεχετε.
τυπε στα στουντιο οι πιο πολεσ κοπελεσ κανουν  αυτα τα  τεστ που ποσταρα.  πολυ αξιοπιστα και σε 20 λεπτα εχεισ τα αποτελεσματα.τα περισοτερα φαρμακεια εχουν το συγκεκριμενο τεστ.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Φίλε Nobal νομίζω  ότι δέν βοηθάς να λυθεί το πρόβλημα σου απευθυνόμενος σε ένα χώρο όπως στά forum  οπού το κύριο χαρακτηριστικό είναι ότι δέν γνωρίζεις σε ποιόν απευθύνεσαι ! σίγουρα καί υπάρχουν άτομα που καλοπροαίρετα  καί καλόπιστα σου έδωσαν κάποιες τεκμηριωμένες απαντήσεις , αρκετά σωστές τουλάχιστον , όπως όμως υπάρχουν καί άτομα τα οποία την περιπέτεια σου , που εγώ εύχωμαι ότι απλά θα είναι μια κακή ανάμνηση , τήν βλέπουν λίγο ελαφρά ίσως  γιατί δεν τους έχει τύχει προσωπικά , όπως καί να ΄χει εσύ θα πρέπει να περιγράψεις τι έγινε σε ένα έμπιστο σου γιατρό ό οποίος καί θα σε  συμβουλεψει τι πρέπει  να κάνεις καί άν  χρειάζωνται περαιτέρω βήματα  δηλ.εξετάσεις , έτσι κάνω εγώ τουλάχιστον .

Καλή συνέχεια καί όλα θα πάνε καλά .
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.298
Πόντοι
39.662
μαλλον αυτη θα πρεπει να φοβαται μην εμεινε εγκυος..φανταζομαι θα τα εχυσες ολα μεσα ετσι ?
 
OP
OP
N

nobal08

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
δεν νομίζω να εχεις κολλήσει κάτι αλλα κανε εξετάσεις καλου κακού. Αυτό που θα έπρεπε να σε προβληματίζει είναι πως σκατα την έβαλε και κατάφερε να την σπάσει.
Βασικα ητανε το "λεπτο" ειδος για καλυτερη αισθηση.Αυτο καταλαβα.Μουφα.
 
OP
OP
N

nobal08

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια αυτο ηταν ενα συμβαν απο την μπουρδελοκαθημερινοτητα.Πιστευω οτι ειναι καλο να μαθαινονται ΟΛΑ αυτα και κριμα που τα κρατατε κρυφα...Ο,τιδήποτε.Αναγνωστηκε 2000 φορες...Μιλήστε! Πειτε! Μοιραστειτε!
Οσο για τις  "γλεντζεδικες" απαντησεις, με βοηθανε να το παρω ελαφρα.
Φαντασου λεει να μου ειχε σπασει τη μονη φορα που βρεθηκα στο "Ιάσωνος 40κατι" με τη Μαρια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom