Νέα

Εσπασε η καποτα σε στουντιο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nobal08
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nobal08

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Επι της οδου: Αριστομενους γωνια με Ππινου.Με τη Νατασα.Μου ειπαν οτι καθε εβδομαδα κανει διπλες εξετασεις και με βεβαιωσε οτι εγω να μη φοβαμαι.Πριν απο 2 ωρες ξενερωσα.Η ειρωνια ειναι οτι ηταν μακραν το καλυτερο σεξ που ειχα ποτε.Και συνεβη αυτη η μαλακια!Θεωρησα καλο να το αναφερω.Αυτα και να προσεχετε.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Φοβασαι μη την κολλησες τιποτα ?
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Τυπε οτι εγινε εγινε,παρτο χαλαρα δεν μπορεις να αλλαξεις κατι..
Μην ανησυχεις,οι πιθανοτητες να παθεις κατι ειναι ελαχιστες,απλα αν θες να σου φυγει η ιδεα πηγαινε κανε εξετασεις..
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Επι της οδου: Αριστομενους γωνια με Ππινου.Με τη Νατασα.Μου ειπαν οτι καθε εβδομαδα κανει διπλες εξετασεις και με βεβαιωσε οτι εγω να μη φοβαμαι.Πριν απο 2 ωρες ξενερωσα.Η ειρωνια ειναι οτι ηταν μακραν το καλυτερο σεξ που ειχα ποτε.Και συνεβη αυτη η μαλακια!Θεωρησα καλο να το αναφερω.Αυτα και να προσεχετε.

Είναι πολύ σπάνιο το γεονός, εμένα μόνο μια φορά μου έτυχε, φυσικά δεν έγινε και τίποτα, πιό πολύ άγχος είχε το κορίτσι μη τυχόν και μείνει έγκυος.
 
OP
OP
N

nobal08

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πρωτη φορα μου συνεβη αυτο το πραγμα ever!Και τεντωθηκα λιγο!

Ακριβως και μενα!Αν εγω π.χ. ειχα HIV δε με ρωτησε! Κουφο?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.070
Πόντοι
45.465
Πρωτη φορα μου συνεβη αυτο το πραγμα ever!Και τεντωθηκα λιγο!

Ακριβως και μενα!Αν εγω π.χ. ειχα HIV δε με ρωτησε! Κουφο?
φιλε λογικο να αγχοθεις αλλα προσπαθησε να μην σε παρει απο κατω....
το οτι σε ρωτησε αν εσυ εχεις τιποτα δεν σημαινει κατι
το οτι κανει εξετασεις παλι δεν σημμαινει κατι ,οι περισσοτερες εξετασεις ειναι απλα μια υπογραφη(δεν γινονται)
υπομονη κοντα στις 40 μερες για να πας για εξετασεις....για να υσηχασεις....
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Μάγκα με ξενέρωσες εντελώς το πρωί θα πήγαινα στο "κυριακάτικο " ραντεβού μου καί τώρα μ'έβαλες σε σκέψεις  μην τυχόν καί σπάσει ό διάολος , όχι το ποδάρι του , τήν καπότα του ! πάντως δέν νομίζω ούτε μια στο 1.000.000 να έχεις πάθει κάτι απλά μίλησε με κάποιο γνωστό σου γιατρό να σου φύγει καί ή τελευταία έννοια γιατί άλλο να το λέμε εμείς καί άλλο οί ειδικοί.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.070
Πόντοι
45.465
Μάγκα με ξενέρωσες εντελώς το πρωί θα πήγαινα στο "κυριακάτικο " ραντεβού μου καί τώρα μ'έβαλες σε σκέψεις  μην τυχόν καί σπάσει ό διάολος , όχι το ποδάρι του , τήν καπότα του ! πάντως δέν νομίζω ούτε μια στο 1.000.000 να έχεις πάθει κάτι απλά μίλησε με κάποιο γνωστό σου γιατρό να σου φύγει καί ή τελευταία έννοια γιατί άλλο να το λέμε εμείς καί άλλο οί ειδικοί.
μην ακυρωσεις φιλαρακι το ραντεβου σου...με την ιδια λογικη πχ δεν θα επρεπε να οδηγουμε γιατι μπορει να παθουμε ατυχημα...
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
τυπε τωρα που την πηδηξες πρεπει να την παντρευτεις
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Φίλε Ν.Σμύρνη ευχαριστώ  καί έτσι είναι πράγματι απλά σκέφτεσαι ότι αυτό που συνέβει στο φίλο μήπως τύχει καί σε σένα μ'αυτή τήν έννοια μόνο , τώρα όσο αφορά τίς εξετάσεις αυτό που λές είναι τεκμηριωμένο ότι δηλ. είναι στο μιλητό μονάχα ? γιατί εγώ αντίθετα έχω ακούσει ότι οί συγκεκριμένοι γιατροί είναι αρκετά σοβαροί.  
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Επι της οδου: Αριστομενους γωνια με Ππινου.Με τη Νατασα.Μου ειπαν οτι καθε εβδομαδα κανει διπλες εξετασεις και με βεβαιωσε οτι εγω να μη φοβαμαι.Πριν απο 2 ωρες ξενερωσα.Η ειρωνια ειναι οτι ηταν μακραν το καλυτερο σεξ που ειχα ποτε.Και συνεβη αυτη η μαλακια!Θεωρησα καλο να το αναφερω.Αυτα και να προσεχετε.
αφου δεν σου ειπε και τριπλές παλι καλα τυπε :grin:
 

Flamboyant Seducer

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
:pipa1:
οντως τυπε
και αν την γκαστρωσε?τι θα γινει τοτε :S

Τύπε μου, αν υπάρχει προίκα βαρβάτη την παντρεύομαι εγώ και ας τη γαμάνε άλλοι. Έτσι κι αλλιώς, πάντα αυτό συμβαίνει με τους παντρεμένους, που λέει και ο Γεωργίου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
:pipa1:
Τύπε μου, αν υπάρχει προίκα βαρβάτη την παντρεύομαι εγώ και ας τη γαμάνε άλλοι. Έτσι κι αλλιώς, πάντα αυτό συμβαίνει με τους παντρεμένους, που λέει και ο Γεωργίου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν εχεις ακουσει που λενε
παντρεψου να γαμησουμε?
th_grg.gif


 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Μου έχει συμβεί 2 φορές. Την 1η με την Τζένιφερ από το γραφείο της Πόπης μετά από ανελέητο σφυροκόπημα και τη 2η με την Αλίνα από το γραφείο του Μισέλ. Και τις 2 τις έχυσα μέσα. Είναι κάτι που μπορεί να συμβεί.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.348
Κριτικές
1
Like
30.021
Πόντοι
8.006
Μου έχει συμβεί 2 φορές. Την 1η με την Τζένιφερ από το γραφείο της Πόπης μετά από ανελέητο σφυροκόπημα και τη 2η με την Αλίνα από το γραφείο του Μισέλ. Και τις 2 τις έχυσα μέσα. Είναι κάτι που μπορεί να συμβεί.
Τα εξοδα της εκτρωσης τα ανελαβε το γραφειο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom