Νέα

Έσκισα το προφυλακτικό. Σε μόλυνα! Εκδίκηση με τον HIV

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
πως είναι δυνατόν να μην σε έχουν μπαναρει;
αγαπάω το σάιτ και δεν έχω υπερβή τα όρια  , απλό !! Ασχολησου με τα θέματα μέσα εδώ ,ενημεροσου , έχει παρά πολλά θέματα τύπε μου.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
πουστηδες...κακια φαρα...
 

Επισκέπτης
Εγω βλεπω συνεχεια στο δρομο νεαρους κιναιδους να συμβουλευουν για ερωτικα ζητηματα νεαρες ελλεινιδες. Ο Ελληνας πατερας βριζει τους πουστηδες, αλλα αυτοι διαπαιδαγωγουν την κορη του.
 
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
259
Like
224
Πόντοι
21
Εγω βλεπω συνεχεια στο δρομο νεαρους κιναιδους να συμβουλευουν για ερωτικα ζητηματα νεαρες ελλεινιδες. Ο Ελληνας πατερας βριζει τους πουστηδες, αλλα αυτοι διαπαιδαγωγουν την κορη του.
Ισχύει.Τις μαθαίνουν τα μυστικά του καλού τρομπονιού. :pipa1:
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Απλα σκεφτειτε οτι αν αυτο αποφασισει να το κανει γυναικα, και που σιγουρα θα εχει συμβει, θα εχει κολλησει 3000 ατομα σε εναν χρονο. Ειναι λυπηρο ποσο αρρωστα μπορει να σκεφτει ενα μυαλο.

  η γυναίκα μπορέι πολύ δύσκολα να μολύνει τον άνδρα. Ο συνηθέστερος τρόπος μετάδοσης του HIV είναι είτε μέσω σήριγγας (ναρκωτικά) , είτε μέσω ομοφυλοφυλικής επαφης.
Για αυτό λέμε προσοχή σε κάποιες ομάδες ανθρώπων.

Δεν είναι ρατσισμός, είναι προστασία. Απλά πράγματα.
 

pidixtoulis7

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
12
Like
1
Πόντοι
0
  η γυναίκα μπορέι πολύ δύσκολα να μολύνει τον άνδρα. Ο συνηθέστερος τρόπος μετάδοσης του HIV είναι είτε μέσω σήριγγας (ναρκωτικά) , είτε μέσω ομοφυλοφυλικής επαφης.
Για αυτό λέμε προσοχή σε κάποιες ομάδες ανθρώπων.

Δεν είναι ρατσισμός, είναι προστασία. Απλά πράγματα.
Τι εννοεις πολυ δυσκολα αν κανεις ακαποτο σεξ δεν μολυνεσαι απο τα υγρα της;
Ενταξει ο τυπος ειναι αρρωστος, βεβαια το μυαλο τρελενεται αν μαθεις οτι κολλησες HIV και φλιπαρεις, χανεις το νοημα για τη ζωη και μπορεις να κανεις το οτιδηποτε..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τι εννοεις πολυ δυσκολα αν κανεις ακαποτο σεξ δεν μολυνεσαι απο τα υγρα της;
Ενταξει ο τυπος ειναι αρρωστος, βεβαια το μυαλο τρελενεται αν μαθεις οτι κολλησες HIV και φλιπαρεις, χανεις το νοημα για τη ζωη και μπορεις να κανεις το οτιδηποτε..
αυτό ενοει ο τύπος : πιθανότητες μετάδοσης Μετάγγιση αίματος 90%
Μητέρα σε βρέφος (εγκυμοσύνη και τοκετός και θηλασμός χωρίς θεραπεία) 25%
Χρήση κοινής σύριγγας 0,67%
Παθητική πρωκτική επαφή χωρίς προφύλαξη 0,5% έως1,7%
Ενεργητική πρωκτική επαφή χωρίς προφύλαξη 0,62%
Κολπική διείσδυση, κίνδυνος για τη γυναίκα 0,10%
Κολπική διείσδυση, κίνδυνος για τον άνδρα 0,05%
Ενεργητική πεολειχία 0,01%
Παθητική πεολειχία 0,005%
 

pidixtoulis7

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
12
Like
1
Πόντοι
0
Πολυ μικρα ρε συ δεν ειναι αυτα τα ποσοστα?? Δηλαδη αν γυναικα εχει HIV και την παρεις ακαποτα εχεις πιθανοτητες 0,10%? Υπερβολικα μικρο νομιζω.. Στο αρθρο υπονοει οτι αυτος που γαμαγε πουστηδες τους κολλαγε ολους απλα σκιζοντας το προφυλακτικο αλλα εσυ μιλας για 1,7 πιθανοτητες σε πρωκτικη επαφη χωρις προφυλαξη
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πολυ μικρα ρε συ δεν ειναι αυτα τα ποσοστα?? Δηλαδη αν γυναικα εχει HIV και την παρεις ακαποτα εχεις πιθανοτητες 0,10%? Υπερβολικα μικρο νομιζω.. Στο αρθρο υπονοει οτι αυτος που γαμαγε πουστηδες τους κολλαγε ολους απλα σκιζοντας το προφυλακτικο αλλα εσυ μιλας για 1,7 πιθανοτητες σε πρωκτικη επαφη χωρις προφυλαξη
Δεν το λέω εγώ αλλά τα στατιστικά από το κελπνο που είναι αναρτημένα στο Ίντερνετ !! Κόπυ το έκανα και το έβαλα !!
 

patpatpatman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
256
Πόντοι
20
Πολυ μικρα ρε συ δεν ειναι αυτα τα ποσοστα?? Δηλαδη αν γυναικα εχει HIV και την παρεις ακαποτα εχεις πιθανοτητες 0,10%? Υπερβολικα μικρο νομιζω.. Στο αρθρο υπονοει οτι αυτος που γαμαγε πουστηδες τους κολλαγε ολους απλα σκιζοντας το προφυλακτικο αλλα εσυ μιλας για 1,7 πιθανοτητες σε πρωκτικη επαφη χωρις προφυλαξη

Τα νουμερα αυτα που ανεβασε ο φιλος FORMET ειναι επισησμα. Σε ολους τους διεθνης οργανισμους σχετικα με το θεμα μπορεις να τα βρεις!

Aν το βαλεις ακαποτα σε οροθετικη (που δεν παιρνει αγωγη, γιατι αν περνει δεν κολλας!) εχεις 0,05 πιθανοτητες να κολλησεις, μια στις 2000 δηλαδη!

Βασικα με σκισμενη καποτα ειναι πιο δυσκολο να κολλησεις οποτε το ποσοστο θα ειναι μικροτερο απο 0,05 ως 1,7 που λενε οι στατιστικες!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τα νουμερα αυτα που ανεβασε ο φιλος FORMET ειναι επισησμα. Σε ολους τους διεθνης οργανισμους σχετικα με το θεμα μπορεις να τα βρεις!

Aν το βαλεις ακαποτα σε οροθετικη (που δεν παιρνει αγωγη, γιατι αν περνει δεν κολλας!) εχεις 0,05 πιθανοτητες να κολλησεις, μια στις 2000 δηλαδη!

Βασικα με σκισμενη καποτα ειναι πιο δυσκολο να κολλησεις οποτε το ποσοστο θα ειναι μικροτερο απο 0,05 ως 1,7 που λενε οι στατιστικες!
νασαι καλά τύπε μου , τα λέει η επιστήμη και όχι εμείς ...
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Και εγώ από ότι έχω διαβάσει ο άντρας πολυ δύσκολα κολλά HIV από κολπικό σεξ εκτός και αν έχει κάνα κόψιμο στο παλαμάρι ή η γυναίκα έχει μέσα της αίμα από περίοδο ή έχει πληγές από άλλα αφροδίσια όπου οι πιθανότητες αυξάνονται κατά πολυ.
Αν τον έχεις καρφώσει ακαποτα στον κώλο της τότε είναι χειρότερα.
Βέβαια είναι τόσα άλλα αφροδίσια που κολλάνε εύκολα με άσχημες παρενέργειες αν δεν αντιμετωπιστουν έγκαιρα.
Συν τα μικρόβια που μπορεί να έχει στο στόμα της και με το ακάποτο τσιμπουκι εύκολα περνάνε και μολύνουν το ουροποιητικο μας σύστημα.
Μη μιλήσουμε και για τις ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.543
Like
7.181
Πόντοι
1.056
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom