Νέα

Ερωτική πάλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα passionfruit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

passionfruit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
337
Κριτικές
5
Like
1.132
Πόντοι
361
Έχω μια κάπως ιδιαίτερη φαντασίωση για ερωτική πάλη με γυναίκα. Εννοώ να υπάρχει μια αυταρχική διάθεση από μέρους της, αλλά χωρίς μαστίγια, δεσίματα ή strapon. Να θέλει να με υποτάξει με το σώμα της μόνο κι εγώ να μην την αφήνω. Να προσπαθούμε να επιβληθούμε ο ένας στον άλλον, ποιος θα έχει το πάνω χέρι και σιγά-σιγά το πάλεμα να γίνεται ταυτόχρονα ερωτικό και σταδιακά όλο και πιο ερωτικό, ώσπου να φτάσουμε στην κορύφωση.
Έψαξα στη βιβλιοθήκη μπας και βρω κάτι σχετικό αλλά δε βρήκα κάτι.
Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος που να του αρέσει η φάση και να ξέρει περισσότερες λεπτομέρειες από κοπέλες που μπορεί να κάνουν κάτι τέτοιο ή κοπέλες που να θέλουν να δοκιμάσουν κάτι τέτοιο.
Εχει τύχει να το κάνω με μερικές κοπέλες στο παρελθόν που είχαμε μια παραπάνω οικειότητα και πραγματικά το ευχαριστηθήκαμε πολύ.
 
OP
OP
P

passionfruit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
337
Κριτικές
5
Like
1.132
Πόντοι
361

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
611
Like
1.308
Πόντοι
206
Έχω μια κάπως ιδιαίτερη φαντασίωση για ερωτική πάλη με γυναίκα. Εννοώ να υπάρχει μια αυταρχική διάθεση από μέρους της, αλλά χωρίς μαστίγια, δεσίματα ή strapon. Να θέλει να με υποτάξει με το σώμα της μόνο κι εγώ να μην την αφήνω. Να προσπαθούμε να επιβληθούμε ο ένας στον άλλον, ποιος θα έχει το πάνω χέρι και σιγά-σιγά το πάλεμα να γίνεται ταυτόχρονα ερωτικό και σταδιακά όλο και πιο ερωτικό, ώσπου να φτάσουμε στην κορύφωση.
Έψαξα στη βιβλιοθήκη μπας και βρω κάτι σχετικό αλλά δε βρήκα κάτι.
Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος που να του αρέσει η φάση και να ξέρει περισσότερες λεπτομέρειες από κοπέλες που μπορεί να κάνουν κάτι τέτοιο ή κοπέλες που να θέλουν να δοκιμάσουν κάτι τέτοιο.
Εχει τύχει να το κάνω με μερικές κοπέλες στο παρελθόν που είχαμε μια παραπάνω οικειότητα και πραγματικά το ευχαριστηθήκαμε πολύ.
Ενδιαφέρον, αισθησιακό και κυριακάτικο ;-)
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.432
Κριτικές
2
Like
18.508
Πόντοι
3.836
Προτείνω
1667137229533.png
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.681
Πόντοι
17.311
Έχω μια κάπως ιδιαίτερη φαντασίωση για ερωτική πάλη με γυναίκα. Εννοώ να υπάρχει μια αυταρχική διάθεση από μέρους της, αλλά χωρίς μαστίγια, δεσίματα ή strapon. Να θέλει να με υποτάξει με το σώμα της μόνο κι εγώ να μην την αφήνω. Να προσπαθούμε να επιβληθούμε ο ένας στον άλλον, ποιος θα έχει το πάνω χέρι και σιγά-σιγά το πάλεμα να γίνεται ταυτόχρονα ερωτικό και σταδιακά όλο και πιο ερωτικό, ώσπου να φτάσουμε στην κορύφωση.
Έψαξα στη βιβλιοθήκη μπας και βρω κάτι σχετικό αλλά δε βρήκα κάτι.
Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος που να του αρέσει η φάση και να ξέρει περισσότερες λεπτομέρειες από κοπέλες που μπορεί να κάνουν κάτι τέτοιο ή κοπέλες που να θέλουν να δοκιμάσουν κάτι τέτοιο.
Εχει τύχει να το κάνω με μερικές κοπέλες στο παρελθόν που είχαμε μια παραπάνω οικειότητα και πραγματικά το ευχαριστηθήκαμε πολύ.
κατι τετοιο δηλαδη? :think:
fail fat girl GIF
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
Έχω μια κάπως ιδιαίτερη φαντασίωση για ερωτική πάλη με γυναίκα. Εννοώ να υπάρχει μια αυταρχική διάθεση από μέρους της, αλλά χωρίς μαστίγια, δεσίματα ή strapon. Να θέλει να με υποτάξει με το σώμα της μόνο κι εγώ να μην την αφήνω. Να προσπαθούμε να επιβληθούμε ο ένας στον άλλον, ποιος θα έχει το πάνω χέρι και σιγά-σιγά το πάλεμα να γίνεται ταυτόχρονα ερωτικό και σταδιακά όλο και πιο ερωτικό, ώσπου να φτάσουμε στην κορύφωση.
Έψαξα στη βιβλιοθήκη μπας και βρω κάτι σχετικό αλλά δε βρήκα κάτι.
Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος που να του αρέσει η φάση και να ξέρει περισσότερες λεπτομέρειες από κοπέλες που μπορεί να κάνουν κάτι τέτοιο ή κοπέλες που να θέλουν να δοκιμάσουν κάτι τέτοιο.
Εχει τύχει να το κάνω με μερικές κοπέλες στο παρελθόν που είχαμε μια παραπάνω οικειότητα και πραγματικά το ευχαριστηθήκαμε πολύ.

τυπε αυτο που γουσταρεις στα ελληνικα λεγεται παντοφλα :confused::confused::confused:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
τυπε αυτο που γουσταρεις στα ελληνικα λεγεται παντοφλα :confused::confused::confused:
Τύπε εντούρο, στείλε τον φίλο μας στην Μαρία την φυλακόβια, καταρτισμένη πλέον απτό βρωμόξυλο στη στενή, θα τον φτάσει εύκολα στην κορύφωση. :undecided::undecided::undecided:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ή δες και παίξτον να σου φύγει η κάψα τελοσπάντων. :confused::confused::confused:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
Σιγή ιχθύος
Weird Fish Reaction GIF by MOODMAN
από τον σκληρό φετιχιστή μύστη μας. :coffee:

Μάλλον έβαλε συνδρομή στο evolved fights. :wanker::wanker:

ο τυπος τωρα γνωριζεται με μουνετα με τα οποια θα ζησει τον απολυτο ερωτα τυπε :confused::confused::confused:


kick.gif
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
ο τυπος τωρα γνωριζεται με μουνετα με τα οποια θα ζησει τον απολυτο ερωτα τυπε :confused::confused::confused:


kick.gif
Πολύ ματσό Κυριακάτικο θέμα σκληρέ χύστη εντούrο. :wanker::wanker:
Χαίρομαι που το βλέπω να πηγαίνει γαμιώντας με την βοήθεια πάντα του νηματοθέτη :confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
Πολύ ματσό Κυριακάτικο θέμα σκληρέ χύστη εντούrο. :wanker::wanker:
Χαίρομαι που το βλέπω να πηγαίνει γαμιώντας με την βοήθεια πάντα του νηματοθέτη :confused::confused::confused:

τυπε φαινεται οτι οι ποιοτικες γεματες ουσια και περιεχομενο απαντησεις μας ικανοποιησαν τον τυπο νηματοθετη και γιαυτο εξαφανιστηκε απο το νημα :confused::confused::confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.167
Like
15.926
Πόντοι
3.556
Έχω μια κάπως ιδιαίτερη φαντασίωση για ερωτική πάλη με γυναίκα. Εννοώ να υπάρχει μια αυταρχική διάθεση από μέρους της, αλλά χωρίς μαστίγια, δεσίματα ή strapon.
τύπε ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ που το διευκρίνισες να πουμε γιατι θα σε
παρεξηγούσε ο κοσμάκης :undecided::undecided::undecided:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
τύπε ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ που το διευκρίνισες να πουμε γιατι θα σε
παρεξηγούσε ο κοσμάκης :undecided::undecided::undecided:

τυπε μην δουνε οι χυστες κανενα τυπο που να θελει να φαει μαπες απο μουνετο,αμεσως να τον παρεξηγησουνε :confused::confused::confused:
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Περα απο τους εξυπνους με τις παραπανω απαντησεις...
Στο θεμα του νηματοθετη, ερχεται η Rada Gold σε λιγες μερες στην Αθηνα, αυτη κανει αυτο που λες χωρις σεξ, δεν καταλαβα αν θες μετα να παιξει και σεξ ή απλα να χυσεις με μαλακια. Googlαρε την, θα βρεις και στοιχεια επικοινωνιας ωστε να τα πειτε.
Ελπιζω να βοηθησα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom