Νέα

Erotica Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Κάπως έτσι studi... Όποτε ανακαλώ στην μνήμη μου τα γεγονότα αυτών των δύο χρόνων εκεί, το συναίσθημα είναι η χαρμολύπη. Δεν έχω περάσει καλλίτερα στη ζωή μου αλλά το κόστος εξισώθηκε με τραγωδία... Αλλά πως θα χαρείς αν δεν νιώσεις πόνο? Αλληλένδετες έννοιες.
Την Ιθάκη εκεί την βρήκα. Ευτυχώς ή δυστυχώς.
King for a day, fool for a lifetime είπε ο Mike Patton. Τείνω να συμφωνήσω μαζί του...

Βρήκες την Ιθάκη; Και... τι έγινε που την βρήκες; Ενώ το ταξίδι ακόμα το θυμάσαι!
 

live

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
1
Πόντοι
0

εννοω κατι παραπανω απο φραπεδουρα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Το  διαβάσαμε,  εκλαμπρότατε. Αναρωτιέμαι  τί  εννοεί,  μήπως  τα  έχει  μπερδέψει; Αν  όχι,  βλέπω  ουρές  έξω  από  το  μαγαζί!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Η πλακα ειναι οτι ακομα και σημερα, σε καρτες, διαφημιστικα, αφισες και ολα τα παρελκομενα εχει πρωτη μουρη την Παολα :grin:
Απο εκει ξεκινησε η Παολα...
Που να τη γνωριζατε και πριν βαλει τη σιλικονη...
Τρελλο μωρο...ειχα φαει τρελλη καψουρα..Απιστευτα αισθησιακος χορος...(χωρις καφεινη ομως)
Ηταν οι καλες μερες τοτε του Εροτικα..
Και εχουν αφησει εποχη,Πρωτα-πρωτα για τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ DJ.."Παρτε καρτουλες..Καυλωστε!!" (μετεπειτα πηγε babyO κλπ κλπ)
Απο εκει επισης περασε και το ΤΕΡΑΣΤΙΟ μωρο Ντανιτα Βουλγαρο-σιαμεζα..Ο καλυτερος χορος που μου εχουν κανει σε στριπ (μετεπειτα πηγε στο νεοανεγερθεν Rich and Famous και ηγηθηκε του σχηματος..απο τοτε τα ιχνη της χαθηκαν..Αν γνωριζει καποιος κατι..)
Τελος για να μαθαινουν οι καινουριοι το συγκεκριμενο μαγαζι το εχει ο ιδιος ιδιοκτητης με το Tutti Frutti στην Ηρακλειου..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Και κάποτε ήταν από τα τοπ μαγαζιά... Γυρνάνε όμως οι εποχές....

Έχει πλακέτα με το όνομα μου εκεί, μέγας χορηγός λέει. Θυμάμαι πιτσιρικάς(πάνε 5 χρόνια) ρωτάω ένα συνάδελφο, σε ποιο να πάω. Ερότικα μου λέει, καναπέδες, πολύ ωραίες κοπέλες, άνετο κλπ. Και ο παπάρας τον άκουσα!

Και  έγινες  ο  peloponisios  που  σε  πάμε  με 1000
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά επισκέφτηκα χτες Erotica και είναι ανεβασμένο κι εγώ είχα απογοητευτεί κάποιες φορές από τα κορίτσια εκεί αλλά χτες ήταν πολύ καλά.

Οι κλασικές Ζένια, Γιάννα, Άρτεμις, μια καινούρια Σιμόνα τρελό καυλί πολύ καλό βαθμό δίνω για χτες!
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εχει ξαναειπωθει και θα το πω και εγω οτι το μαγαζι ειναι σιγουρα το πιο αδικημενο απο το σαιτ.Οποιος εχει παει προσφατα σιγουρα θα συμφωνει μαζι μου.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Εχει ξαναειπωθει και θα το πω και εγω οτι το μαγαζι ειναι σιγουρα το πιο αδικημενο απο το σαιτ.Οποιος εχει παει προσφατα σιγουρα θα συμφωνει μαζι μου.

Δεν έχετε παρά να γράφετε περισσότερο
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Καντε κανα φουλ ρεπορτ.....
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τι να γραψω περισσοτερο?ολο γι'αυτο γραφω.Στο τελος θα νομιζουν οτι παιρνω και ποσοστα απο το μαγαζι.Αω ψαξετε το σαιτ,θα δειτε περιγραφες.Συνοπτικα,ο χωρος ειναι πολυ καλος και καθαρος.Ο χορος ειναι 10 ευρω και ειναι σιγουρα ο καλυτερος απο ολα τα μαγαζια που εχω παει(και δεν ειναι λιγα).Οι περισσοτερες κοπελες πολυ καλες και πολυ προθυμες.Σταρ σιγουρα η αρτεμις.Συνεχης η ανανεωση του "προσωπικου".Γενικα πολυ ανετα με καναπεδες παντου.Μειον το δυσκολο παρκινγκ αλλα το τρενο ειναι κοντα(βικτωρια) και απειρα ταξι απ'εξω.Α και επισης ειναι το μοναδικο που οταν βγεις,δε βρωμανε τα ρουχα σου,αν αυτο μετραει.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Τι να γραψω περισσοτερο?ολο γι'αυτο γραφω.Στο τελος θα νομιζουν οτι παιρνω και ποσοστα απο το μαγαζι.Αω ψαξετε το σαιτ,θα δειτε περιγραφες.Συνοπτικα,ο χωρος ειναι πολυ καλος και καθαρος.Ο χορος ειναι 10 ευρω και ειναι σιγουρα ο καλυτερος απο ολα τα μαγαζια που εχω παει(και δεν ειναι λιγα).Οι περισσοτερες κοπελες πολυ καλες και πολυ προθυμες.Σταρ σιγουρα η αρτεμις.Συνεχης η ανανεωση του "προσωπικου".Γενικα πολυ ανετα με καναπεδες παντου.Μειον το δυσκολο παρκινγκ αλλα το τρενο ειναι κοντα(βικτωρια) και απειρα ταξι απ'εξω.Α και επισης ειναι το μοναδικο που οταν βγεις,δε βρωμανε τα ρουχα σου,αν αυτο μετραει.

Ερότικα-fan αλλά nickname... Lolita!
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Τι να γραψω περισσοτερο?ολο γι'αυτο γραφω.Στο τελος θα νομιζουν οτι παιρνω και ποσοστα απο το μαγαζι.Αω ψαξετε το σαιτ,θα δειτε περιγραφες.Συνοπτικα,ο χωρος ειναι πολυ καλος και καθαρος.Ο χορος ειναι 10 ευρω και ειναι σιγουρα ο καλυτερος απο ολα τα μαγαζια που εχω παει(και δεν ειναι λιγα).Οι περισσοτερες κοπελες πολυ καλες και πολυ προθυμες.Σταρ σιγουρα η αρτεμις.Συνεχης η ανανεωση του "προσωπικου".Γενικα πολυ ανετα με καναπεδες παντου.Μειον το δυσκολο παρκινγκ αλλα το τρενο ειναι κοντα(βικτωρια) και απειρα ταξι απ'εξω.Α και επισης ειναι το μοναδικο που οταν βγεις,δε βρωμανε τα ρουχα σου,αν αυτο μετραει.

ολα καλα αυτα που λες,αλλα στριπ που ειναι ΑΝΤΙΦΡΑΠΕ ειναι για τον πουτσο καβαλα και δεν εχει σημασια τιποτα αλλο......ας παρει ο ιδιοκτητης μια μυρουδια απο τα αλλα "καθωςπρεπει" μαγαζια που σερβιρουν ωραια ροφηματα και ......και μετα ας δουν τί φταιει και οι τζιροι του παραλληλα με τη διαφημιση του ειναι down απο αυτη του τη δραστηριοτητα...βεβαια μπορει να κονομαει απο αλλες φασεις,δεν με απασχολει ομως αυτο....ΑΝΤΙΦΡΑΠΕ=ΘΑΝΑΤΟΣ!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Ρε Vaso αυτό είναι στην Αχαρνών?

ολα καλα αυτα που λες,αλλα στριπ που ειναι ΑΝΤΙΦΡΑΠΕ ειναι για τον πουτσο καβαλα και δεν εχει σημασια τιποτα αλλο......ας παρει ο ιδιοκτητης μια μυρουδια απο τα αλλα "καθωςπρεπει" μαγαζια που σερβιρουν ωραια ροφηματα και ......και μετα ας δουν τί φταιει και οι τζιροι του παραλληλα με τη διαφημιση του ειναι down απο αυτη του τη δραστηριοτητα...βεβαια μπορει να κονομαει απο αλλες φασεις,δεν με απασχολει ομως αυτο....ΑΝΤΙΦΡΑΠΕ=ΘΑΝΑΤΟΣ!
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Οταν εκανα εγγραφη στο σαιτ,δεν ειχα ανακαλυψει ακομα το θησαυρο που κρυβοταν στην αχαρνων(κοντα στον αγ.παντελεημονα ειναι).Τωρα ειναι πια αργα να αλλαξω.Χεχε.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Οταν εκανα εγγραφη στο σαιτ,δεν ειχα ανακαλυψει ακομα το θησαυρο που κρυβοταν στην αχαρνων(κοντα στον αγ.παντελεημονα ειναι).Τωρα ειναι πια αργα να αλλαξω.Χεχε.

Συγχωρείσαι
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366

πάντως, αν θυμάμαι καλά, εσύ έχεις προτίμηση σε σκούρα χρώματα δέρματος και σε αυτό το θέμα το μαγαζί θα σε απογοητεύσει.
Έγραψα κριτική, αλλά δεν τη βλέπω να εμφανίζεται. Κόπηκε ή περνά από έλεγχο πριν δημοσιευθεί???
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω και εγω (και το εχω ξαναπει) πως το μαγαζι ειναι κατα τη γνωμη μου απο τα καλυτερα.
Το κακο ειναι οτι ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου και μου ειναι κομματι δυσκολο να πηγαινω συχνα λογω του οτι ολο και καποιος καλοθελητης θα το σφυριξει στη γκεσταπο και θα εχουμε τις γνωστες τραγωδιες :knuppel:  :crazy: :knuppel:
Ετσι τη κανω συνηθως στο Grand που ειναι κοντα σχετικα και για τα δικα μου γουστα ειναι και αυτο πολυ καλο
(Να τα βλεπουν αυτα οι ανυπαντροι και να κατσουν στα αυγα τους. Να περνανε καλα  :boobies: :boobies: :boobies:και να μη βιαζονται να  :headbang:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom