Νέα

Erotic Dream στην Αθήνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Διαφωνώ ή μάλλον θα πρόσθετα ότι όποιος επίσημα ανεβάζει φωτός ειδικά από μια τέτοια έκθεση, πρέπει να έχει τη στοιχειώδη κοινή λογική (γιατί περί αυτού πρόκειται τελικά) και να σβήνει πρόσωπα.
Κακώς. Να βρουν χρόνο να το κάνουν. Δεν είναι πολυτέλεια, είναι υποχρέωση. Εκατοντάδες φωτός είχαμε ανεβάσει εμείς επεξεργασμένες.

Επειδή το κάνεις εσύ κι εγώ δε σημαίνει ότι θα το κάνουν άλλοι.Αν δεν είναι υποχρεωμένοι νομικά,σιγά μην πληρώσουν να σβήσουν πρόσωπα.
 
OP
OP
placebo

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
201
Δεν καταλαβαινω γιατι μερικοι εχουν τοσο μεγαλο κολλημα με τις φωτο.
Οταν πας σε μια εκθεση με θεμα το σεχ δεν σημμενει οτι πας σε μπουρδελο ουτε οτι θα κανεις κατι παρανομο
ειναι ενα σοου που το παρακολουθουν χιλιαδες επισκεπτες.
Τωρα αν καποιος εχει προβληματα με τον περιγυρο του καλα θα κανει να αποφευγει τετοιους χωρους.
θα μπορουσε ευκολα και εχεμυθα να επισκευθει το πλησιεστερο στριπτιζαδικο και να κανει το κεφι του.
SORRY ..Αλλα Τετοιου ειδους εκθεσεις ειναι για πολλα φλας!!!!!
 
OP
OP
placebo

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
201
Φωτο απο πρωτη erotica στην αθηνα..
ετσι για να ζεστενομαστε λιγο..
 

Συνημμένα

  • 1st erotica.jpg
    1st erotica.jpg
    132,5 KB · Εμφανίσεις: 62

stud studiator

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Φωτο απο πρωτη erotica στην αθηνα..
ετσι για να ζεστενομαστε λιγο..

Η πρώτη erotica ήταν μακράν και η κορυφαία. Εγώ την έβγαλα στο περίπτερο του Alcatraz....είμουν εκεί κανένα 5ωρο και δεν έλεγα να ξεκωλήσω.


Παλιές καλές εποχές...λες φέτος να αλλάξει τίποτα? Γιατί οι άλλες ήταν πολύ κατώτερες.
 
OP
OP
placebo

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
201
Η πρώτη erotica ήταν μακράν και η κορυφαία. Εγώ την έβγαλα στο περίπτερο του Alcatraz....είμουν εκεί κανένα 5ωρο και δεν έλεγα να ξεκωλήσω.


Παλιές καλές εποχές...λες φέτος να αλλάξει τίποτα? Γιατί οι άλλες ήταν πολύ κατώτερες.

Εφετος ειναι νεα διοργανωση ελπιζουμε να την υποστηριξουν και τα μαγαζια του χωρου (strip-club) για να εχουμε πολυ υλικο και εμεις οι επισκεπτες :cheesy:
 

stud studiator

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Το επίσημο site της έκθεσης ενημερώθηκε με το πρόγραμμα και των τριών ημερών. Ενδιαφέρον δείχνει. Περιμένω να ενημερωθεί και ο κατάλογος των συμμετεχόντων για να έχω πιο ολοκληρωμένη εικόνα.
 
OP
OP
placebo

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
201
Το επίσημο site της έκθεσης ενημερώθηκε με το πρόγραμμα και των τριών ημερών. Ενδιαφέρον δείχνει. Περιμένω να ενημερωθεί και ο κατάλογος των συμμετεχόντων για να έχω πιο ολοκληρωμένη εικόνα.

το εισιτηριο δεν μασ λενε ομως ποσο θα εχει εν οψη κρισης?
 

Συνημμένα

  • erotica.jpg
    erotica.jpg
    184,1 KB · Εμφανίσεις: 56

Επισκέπτης
15€ θα κοστίζει.Στην Αυστρία κόστιζε 20...
Αυτή την Hally Tomas την έχουν "λιώσει".Την έχω δει εδώ 2 ή 3 φορές,την είδα και στην Αυστρία...Μόνο αυτή είναι διαθέσιμη σε όλη την Ευρώπη;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
... η οποία είναι και Hally όνομα και πράμα.  :S
 
OP
OP
placebo

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
201
15€ θα κοστίζει.Στην Αυστρία κόστιζε 20...
Αυτή την Hally Tomas την έχουν "λιώσει".Την έχω δει εδώ 2 ή 3 φορές,την είδα και στην Αυστρία...Μόνο αυτή είναι διαθέσιμη σε όλη την Ευρώπη;
θα ειναι σε τιμη ευκαιριας..
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
15€ θα κοστίζει.Στην Αυστρία κόστιζε 20...
Αυτή την Hally Tomas την έχουν "λιώσει".Την έχω δει εδώ 2 ή 3 φορές,την είδα και στην Αυστρία...Μόνο αυτή είναι διαθέσιμη σε όλη την Ευρώπη;
Και στη Θεσσαλονίκη που έγινε η Erotic Dream τον Φεβρουάριο 15 δώσαμε για το εισητήριο. Εντάξει, λογική τιμή είναι.
 

Επισκέπτης
Λογική δεν είναι για το οικονομικό επίπεδο των Ελλήνων...Στα 10€ θα ήταν πιο ορθολογική η τιμή...

Μαζί με την Tomas έρχεται κι ένας που ήταν στην Αυστρία,και στο σόου του είχε ανεβάσει μια γκομενίτσα στη σκηνή και την μπαλαμούτιαζε.Μόλις τον είδε ο γκόμενος της,ένα ντερέκι 1,90cm καμιά 120αρια κιλά bodybuilder αλλά από τη φάτσα και νεοναζί,έκανε κίνηση να ανέβει επάνω βρίζοντας στα Γερμανικά..Αν δεν ήταν οι σεκιουριτάδες θα είχε μάχη!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Εγώ πάντως επειδή πήγα και ξέρω περι τίνος πρόκειται πιστεύω ότι οι περισσότεροι θα γουστάρουν πολύ την Erotic Dream αλλά για να δείξουν ότι είναι "κάπως" και ότι έχουν πολύ υψηλού επιπέδου γούστο και αισθητική θα γράψουν κατά 80% αρνητικά σχόλια.  ;)
 

Επισκέπτης
Γιατί τι διαφορά είχε από τις Athens Erotica εκτός από άλλον διοργανωτή (όπως μου είπαν) και άλλη επωνυμία;
Να δούμε και πόσα μαγαζιά και σόου θα έχει.Παράδειγμα,στην Βιέννη,πήγα και τις 2 ημέρες στην Eros & Amore κι έχω να πω ότι ήταν μάπα το καρπούζι.Και τις 2 ημέρες οι ίδιες γκόμενες,κι εκτός από ένα περιοδικό που είχε σκηνή για σόου,δεν είχε τίποτε άλλο.Είχε και 2 σόου με έξτρα πληρωμή που δεν τα τίμησα.Αν στην Αθήνα δεν είναι όπως την πρώτη ή τη δεύτερη ερότικα γιατί να πούμε ότι είναι καλή;
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Αμα βαψεις μαυρα τα μαλλια στην Holly, μοιαζει με την Βαβατση και αυτο δεν ειναι καλο  :zombie:
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Εγώ πήγα στις προηγούμενες. γενικά κάθε περισυ και καλύτερα!!!
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Καλημέρα!! Να βάλετε υλικο και για εμάς που είμαστε απο μακριά και δεν μπορουμε να έρθουμε φέτος. γαμώ την οικονομική κρίση!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom