Νέα

Έρως,σεξ,αγάπη.Θα τρελαθούμε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ολες το χρημα μαγκες θελουν μην ακουτε μαλακιες.εχετε δει πολλες να τα φτιαχνουν με ανεργους?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Nαι αλλα τυπε... η στυση σας προωθειται :grin:

Παντα.........Υπαρχει βλεπειs , μεγαλη κινηση θηλεων , οποτε οι υπολοιπεs περιμενουν στην γραμμη και ακουν αυτο το ηχογραφημενο μηνυμα  (Λεμε τωρα!!)    :grin: :grin:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Ολες το χρημα μαγκες θελουν μην ακουτε μαλακιες.εχετε δει πολλες να τα φτιαχνουν με ανεργους?
Εγώ έχω δει να τα φτιάχνουν με πλούσιους και να τους κερατώνουν με άνεργους πως σου φάνηκε?  :grin:  :rockon:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εγώ έχω δει να τα φτιάχνουν με πλούσιους και να τους κερατώνουν με άνεργους πως σου φάνηκε?  :grin:  :rockon:
απο ταινια βγαλμενο.σπανια περιπτωση που λεμε.οι περισσοτερες γκομενες ζουν μονο για την καλοπεραση.εχω δει πολλες να ακυρωνουν παλικαρια μονο και μονο επειδη ηταν ανεργα χωρις κανενα αλλο κουσουρι.ολες οι γυναικες πασχουν απο ακραια μορφης ναρκισσισμο.η αγαπη τους για τον αλλον ποτε δεν ξεπερναει την αγαπη που εχουν για τον ευατο τους.οι γυναικες απο την φυση τους δεν μπορουν να αγαπησουν βαθια
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
απο ταινια βγαλμενο.σπανια περιπτωση που λεμε.οι περισσοτερες γκομενες ζουν μονο για την καλοπεραση.εχω δει πολλες να ακυρωνουν παλικαρια μονο και μονο επειδη ηταν ανεργα χωρις κανενα αλλο κουσουρι.ολες οι γυναικες πασχουν απο ακραια μορφης ναρκισσισμο.η αγαπη τους για τον αλλον ποτε δεν ξεπερναει την αγαπη που εχουν για τον ευατο τους.οι γυναικες απο την φυση τους δεν μπορουν να αγαπησουν βαθια
Ρε συ,τα λεφτά και ο σταθερός χαρακτήρας καλύπτουν το λογικό κομμάτι της γυναίκας...την ασφάλεια για αυτήν και τα παιδιά της.Οι καύλες είναι άλλο θέμα..το να ζητάνε τη σωστή πούτσα.
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Καθόλου,δόξα και τιμή είναι το ρουφιάνεμα.. :2funny:

URL]]
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μονο οι δηλωμενες πορνες αξιζουν πραγματικα την εκτιμηση μας.γιατι ειναι αληθινες και αποδεχονται τη γυναικεια τους φυση.δηλαδη οτι ειναι πουτανες και τιποτα παραπανω.οι υπολοιπες ειναι ενα ψεμα
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Μονο οι δηλωμενες πορνες αξιζουν πραγματικα την εκτιμηση μας.γιατι ειναι αληθινες και αποδεχονται τη γυναικεια τους φυση.δηλαδη οτι ειναι πουτανες και τιποτα παραπανω.οι υπολοιπες ειναι ενα ψεμα
Με τον Πίκερ παρέα έχετε κάνει? Τεριάζεται πολύ.. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom