Νέα

Εργασία σε σεζόν και σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kostasio1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
1.586
Πόντοι
201
Μιας και είμαι από Κρήτη Ηράκλειο άκουσε. Παλιότερα πριν 25 χρόνια στον κάθετο δρόμο που είναι όλα τα bar και οδηγεί στο τέρμα της παραλίας που είναι το Malia beach γινόταν ο κακος χαμός από της 23:00 έως και τις 6:00 μόνο να ήθελες να πηδήξεις. Τώρα έχουν αλλάξει τα πράγματα ο κακος χαμός γίνεται ουσιαστικα από τα μέσα Ιουλίου έως τέλος Αυγούστου.Στα ξενοδοχεία τώρα μέσα εάν είσαι στο pool bar και είναι ξενοδοχείο που φέρνει πιτσιρικάδες εάν τα λες καλά και ασχολείσαι με τα πελατακια λογικά θα φας καλά.Καλη σεζόν και καλά γαμησια
Ελπίζω να βοήθησα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναγωνιστες καυλάντουρες.
Λοιπον, μετα απο πολλες σεζον σε πολλα νησια οπου ομολογουμενως εχω φαει γκομενακια απειρως καλα, φετος μου δωθηκε καλη δουλεια για σεζον στα Μάλια.
Κυριλλατο ξενοδοχειο και υπευθυνος μπαρ-μπαρμαν του ξενοδοχειου στην πισινα.
Επειδη στην περιοχη δεν εχω ξαναπατησει, πειτε μου τι παιζει απο τουριστριες και λοιπα, αν τρωγονται ευκολα η οχι και τι ηλικιες.
Οι αποψεις διιστανται.
Υ.Γ- θα εχω ατομικο σπιτι εντος του ξενοδοχειου και ελευθερια χρονου μιας και εργαζομαι 3-11 το βραδυ.
Στα ξενοδοχεια το μεσημερι παιζει μπαλιτσα η θα τον παιζω κανονικα?
Αν εννοεις τα Μαλια στην κρητη εδω.
Εχω παει διακοπες και εμενα μεσα στα Μαλια..τιγκα στις αγγλιδες, πηδας ανετα και καθε μερα..οπως και στο διπλα χωριο, χερσονησο νομιζω το λενε.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
778
Like
1.294
Πόντοι
206
Πολλές Αγγλίδες εκεί αλλά η κούραση από τη δουλειά είναι τόσο ντεκαβλέ που μόνο για να πηδήξεις δε θα έχεις όρεξη.

Καλύτερα να περιμένεις να τελειώσει η σεζόν και να γαμήσεις μετά.

Άσε που οι αγγλίδες έχουν κάνει καραμέλα και τους βιασμούς.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.633
Like
2.657
Πόντοι
456
Για να γαμησεις Αγγλίδες..πρέπει..να πηγαίνεις στα αγγλικά κλαμπ..που μπορεί αν πέσει ξύλο για πλάκα..Έκανατο λάθος να μπω σε ιρλανδικό κλαμπ και παρά τρίχα να με σαπισουνε κάτι Ιρλανδοί που με περασαν για Άγγλο..γενικά πρέπει να το έχετες με το ξύλο..επίσης..να μιλάς πολύ καλά τα αγγλικά..με αγγλικά..πακιστανικου στυλ..που μιλάνε οι πιο πολλοί Έλληνες..Αγγλίδα δε γαμας..ακούστε λίγο και κανέναν που έχει μείνει Αγγλία..βρείτε καμία ελλεινιδα πιο καλά..
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.344
Κριτικές
8
Like
11.028
Πόντοι
3.786
Εσένα πέρασαν για Άγγλο οι Ιρλανδοί;;;; Θα είχαν πιει φαίνεται. Ή αυτοί ή εσύ που το θυμάσαι.

Παικταρά για άτομο που έχει φάει τα νησιά με το κουτάλι, οι απορίες σου δεν δικαιολογούνται. Στα Μάλια όλος ο πανικός γίνεται με τα Αγγλάκια που έρχονται κατά κύματα Ιούλιο - Σεπτέμβριο. Οκτώβρη έχει ψοφήσει το σκηνικό αλλά κρατάει κάπως στη Χερσόνησο (10 χλμ δίπλα). Ενδιάμεσα υπάρχει η Σταλίδα αλλά εκεί είναι για οικογένειες.
Τα Αγγλάκια είναι μικρά ,δεν έχουν λεφτά για 5στερα οπότε μην περιμένεις γκρουπ με Αγγλίδες να σου έρθουν. Κατά τα άλλα ισχύει ότι και στα υπόλοιπα νησιά που έχεις δουλέψει. Δηλαδή ευκαιρίες υπάρχουν, αρκεί να ξέρεις να τις εκμεταλλευτείς.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Εσένα πέρασαν για Άγγλο οι Ιρλανδοί;;;; Θα είχαν πιει φαίνεται. Ή αυτοί ή εσύ που το θυμάσαι.

Παικταρά για άτομο που έχει φάει τα νησιά με το κουτάλι, οι απορίες σου δεν δικαιολογούνται. Στα Μάλια όλος ο πανικός γίνεται με τα Αγγλάκια που έρχονται κατά κύματα Ιούλιο - Σεπτέμβριο. Οκτώβρη έχει ψοφήσει το σκηνικό αλλά κρατάει κάπως στη Χερσόνησο (10 χλμ δίπλα). Ενδιάμεσα υπάρχει η Σταλίδα αλλά εκεί είναι για οικογένειες.
Τα Αγγλάκια είναι μικρά ,δεν έχουν λεφτά για 5στερα οπότε μην περιμένεις γκρουπ με Αγγλίδες να σου έρθουν. Κατά τα άλλα ισχύει ότι και στα υπόλοιπα νησιά που έχεις δουλέψει. Δηλαδή ευκαιρίες υπάρχουν, αρκεί να ξέρεις να τις εκμεταλλευτείς.
Ειναι τοσο μακρια η χερσονησο; εγω την θυμομουν διπλα και δεν εχω παρα πολλα χρονια που πηγα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Εχει χρονια το σκηνικο που θα πω.. ειναι η πρωτη φορα που πηγα διακοπες κρητη, μετα ξανα πηγα αλλη μια φορα.
και τις δυο στα μαλια μειναμε, την πρωτη σ ενοικιαζομενα που βρηκαμε την ιδια μερα (ηταν αρχες σεπτεμβρη) και την δευτερη ειχαμε κλεισει ξενοδοχειο (ιουλιο μηνα) μαλιστα το ειχε ενας γαμπρος απο ελασσονα..πρωην ποδοσφαιριστης που επαιξε κρητη και γνωρισε εκει την γυναικα του που ειχε και το ξενοδοχειο αυτο.

Παμε στην πρωτη φορα..με φιλο πηγαμε για να μενουμε σε καμπινγκ (20αρηδες τοτε) καθε μερα και σε αλλο..ωστε να γυρισουμε ολη την κρητη.. μετα τις 3 μερες βαρεθηκαμε και λεμε παμε σε σπιτι οπου βρουμε..ετυχε να περναμε απο Μαλια και βρηκαμε εκει.
Αραξαμε αλλες 3 μερες σ αυτο..
Το πρωτο πηδημα με αγγλιδα εγινε την πρωτη μερα.. διαβαστε να γελασετε τωρα.. ο φιλος μ ειχε σκασει ηθελε να παει σε κανονικη τουαλετα και να ριξει πολυ πραμα.. δεν ξερω τον ειχε πειραξει το φαει η στα καμπινγκ δεν του ερχοταν καλα..
τεσπα, βρωμισε ολο το δωματιο κι εγω δεν αντεχα και βγηκα στο μπαλκονι..αλλα ειχα πεσει κατω απο τα γελια και του ελεγα ολο μλκιες, η αγγλιδες ηταν απο πανω..και καθοντουσαν εξω και αυτες..
Να μην τα πολυλογο..μ ειδε η μια (λιγο χοντρουλα) και γελουσε αυτη και μου ελεγε να κατεβω κατω να γελασω κι εγω..
παιδια ετρεξα μεσα και την προλαβα στα σκαλια να μην γινουμε ρεζιλι και την ειπα να παμε στο δικο τους..ετσι γνωριστηκαμε, βγηκαμε το βραδυ στα αγγλικα κλαμπακια που εχει εκει.. μονο τετοια βρισκεις και γενικα ειναι λες και εισαι στην αγγλια μεχρι και τα φαγητα δικα τους ειναι.. το ιδιο βραδυ την πηγα μετα απο ξυδια στο δωματιο της και την πηδηξα.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.027
Κριτικές
10
Like
5.322
Πόντοι
2.816
Ρε τύποι όλο για γαμησια λέτε.. δεν κάνετε και κανένα διάλειμμα λέω εγώ..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Στο ξενοδοχειο παντως την δευτερη φορα που πηγα Μαλια ηταν καλυτερα.. πισινα, μπαρακι και τιγκα στις αγγλιδες.
πρωι, πρωι οι ρουφιανες κανανε μπανακι..μερικες χωρις το πανω μερος.. γενικα ηταν πολυ χυμα στο νησι και οπου εβρισκες γυναικοπαρεες ολες ψαχνοντουσαν.
Ομορφες τις λες, ξανθιες με ωραια ματια..σωμα ομως δεν, και πολυ κυτταριτιδα.. μαλλον απο αυτα που τρωνε, ειδικα το πρωινο τους ανετα ειναι το δικο μας μεσημεριανο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Να προσεχεις τους σκωτσεζους..αυτοι ειναι πουστρακια και ψαχνουν φασαριες, οι αγγλιδες τους εχουν χεσμενους.
Εγινε φασαρια στο μπαρακι του ξενοδοχειου με αυτους και τον ιδιοκτητη και ο πεθερος του ειδε οτι πηγαινε για χοντρη φαση.. πηρε τηλ. και ηρθε μια ντουλαπα 2 μετρα.. τα εμασαν και εξαφανιστηκαν τρεχοντας οι σκωτσεζοι :2funny:
 

mits81

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Δε ξέρω αν είναι το σωστό ποστ. Μιλάω με πιτσιρίκα 23 . Το παίζει παρθένα πολύ κλπ. Δουλεύει υποδοχή σε μαγαζί νότια προάστια. Συντηρεί σπίτι αμάξι κλπ μόνη. Αναφέρει κάτι για πρακτορείο μοντέλων στο ινστα. Μιλούσαμε κάθε μέρα μου έλεγε τα πάντα. Που λέει ο λόγος. Ξαφνικά βλέπω στορυ ελικόπτερο πριβέ Μύκονο τριήμερο τώρα. Έχει βγάλει κάτι φωτογραφίες από κινητό δε φαίνονται επαγγελματικές. Έχω πέσει σε βίζιτα ή μου φαίνεται.? Περιμένω απόψεις λεπτομέρειες σε μήνυμα
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.633
Like
2.657
Πόντοι
456
αγγλια για να μη γαμησεις..πρεπει να εισαι..αρχιναυαγιο...ειδικα ινδες και κινεζες και χοντρουλες αγγλιδεςειναι παννευκολες..αν παει ο σαντμαν αγγλια..θα βρει το φως του..βεβαια οι αγγλοι ιρλανδοι σκοτσεζοι υθελουν προσοχη..ολο αφορμη για τσαμπουκαδες εψαχναν..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
αγγλια για να μη γαμησεις..πρεπει να εισαι..αρχιναυαγιο...ειδικα ινδες και κινεζες και χοντρουλες αγγλιδεςειναι παννευκολες..αν παει ο σαντμαν αγγλια..θα βρει το φως του..βεβαια οι αγγλοι ιρλανδοι σκοτσεζοι υθελουν προσοχη..ολο αφορμη για τσαμπουκαδες εψαχναν..
Ξερω εναν αλβανο που πηγε αγγλια με την κοπελα του (αλβανεζα μαλλον) για δουλεια και φυγαν νυχτα..δεν ειχαν να φανε!
Τωρα ειναι Ελλαδα και δουλευει..οταν εφυγαν απο δω ελεγε δεν ξαναγυρναω, καταλαβες ποια ειναι η ρατσα σου?
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
299
Like
178
Πόντοι
1
αγγλια για να μη γαμησεις..πρεπει να εισαι..αρχιναυαγιο...ειδικα ινδες και κινεζες και χοντρουλες αγγλιδεςειναι παννευκολες..αν παει ο σαντμαν αγγλια..θα βρει το φως του..βεβαια οι αγγλοι ιρλανδοι σκοτσεζοι υθελουν προσοχη..ολο αφορμη για τσαμπουκαδες εψαχναν..
Kαλα ολα αυτα. Αλλα για να κατσεις να γαμησεις Ινδη και Κινεζα πρεπει να εισαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ απελπισμενος. 9 στις 10 ειναι καραμπαζα και αντε 1 να βλεπεται. Ασιατισσες βρισκεις περισσοτερες που να βλεπονται, αλλα και παλι. Ουτε 2 λεπτα του χρονου μας δεν αξιζει η φαση.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.027
Κριτικές
10
Like
5.322
Πόντοι
2.816
Ντωμεταξύ στο βου.κομ είμαστε.. όχι στο κοσμοπολιταν

Ο τίτλος του νήματος έπρεπε να είναι
Σεξ και εργασία σε σεζόν
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.633
Like
2.657
Πόντοι
456
Kαλα ολα αυτα. Αλλα για να κατσεις να γαμησεις Ινδη και Κινεζα πρεπει να εισαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ απελπισμενος. 9 στις 10 ειναι καραμπαζα και αντε 1 να βλεπεται. Ασιατισσες βρισκεις περισσοτερες που να βλεπονται, αλλα και παλι. Ουτε 2 λεπτα του χρονου μας δεν αξιζει η φαση.
Αγγλία οι ινδες και οι Κινέζες είναι αδύνατες(οι όμορφες)ένα ψυχικό το κάνεις..καλοί χαρακτήρες..καμια σχεση με ελλεινιδες..και είναι τόσο εύκολο να της γαμησεις..πραγματικά αγγλια όπως είπα πρέπει να είσαι εντελώς κούκου για να μη βρισκεις γκόμενα..
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.633
Like
2.657
Πόντοι
456
Ξερω εναν αλβανο που πηγε αγγλια με την κοπελα του (αλβανεζα μαλλον) για δουλεια και φυγαν νυχτα..δεν ειχαν να φανε!
Τωρα ειναι Ελλαδα και δουλευει..οταν εφυγαν απο δω ελεγε δεν ξαναγυρναω, καταλαβες ποια ειναι η ρατσα σου?
Η Αγγλία έχει καλά και κακα..για εμένα τα πιο αρνητικά της Αγγλίας είναι ο καιρός..θυμάμαι κάθε μέρα τρεχαν τ μάτια μου.και η μύτη μου.εβαζες μπουφάν στη ντουλάπα και έπιανε μούχλα από την υγρασία
.έπρεπε να πάρεις ειδικα μπλιτζ ηγια την άσπρη μούχλα που βγάζουν όλα τα σπίτια εκεί από το κρυο και την υγρασια..και ότι είναι ακριβά στα κέντρα των πόλεων..αλλά αν έχεις Σπίτι δικό σου και έχει λύσει και το γκομενικο..εισαι μια χαρά Αγγλία
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.309
Like
10.826
Πόντοι
3.556
Η Αγγλία έχει καλά και κακα..για εμένα τα πιο αρνητικά της Αγγλίας είναι ο καιρός..θυμάμαι κάθε μέρα τρεχαν τ μάτια μου.και η μύτη μου.εβαζες μπουφάν στη ντουλάπα και έπιανε μούχλα από την υγρασία
.έπρεπε να πάρεις ειδικα μπλιτζ ηγια την άσπρη μούχλα που βγάζουν όλα τα σπίτια εκεί από το κρυο και την υγρασια..και ότι είναι ακριβά στα κέντρα των πόλεων..αλλά αν έχεις Σπίτι δικό σου και έχει λύσει και το γκομενικο..εισαι μια χαρά Αγγλία

Τυπε και Νεα Υορκη ειναι καλα...αν εχεις λοφτ στο Μανχαταν και σοβαρη σχεση προς αρραβωνα με μοντελο της Βικτωρια Σικρετ...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

Arrokan

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2019
Μηνύματα
183
Like
217
Πόντοι
21
Καλη η Κρητη γενικότερα για να γνωρίσεις τουρίστριες, ειδικά σε μια δουλειά όπως ειναι το μπαρ που η επαφή ειναι και πιο άμεση. Μεγάλη προσοχή ποια προσπαθούμε να πηδήξουμε γιατι οι μπελάδες ειναι πολλοι. Καλου κακού τσεκάρουμε ηλικίες (ασχετα με το τι λεει αυτη). Τσεκαρουμε αν ειναι παντρεμενη η σε σχεση και αν ο δεσμος της ειναι βλακας η τσακαλι. Δεν μπενουμε ποτε σε ντοπιες, ειδικα στην Κρητη γιατι οι ντοπιοι Κρητικοι παιζει να σε σφαξουν (η να σου σπασουν τα ποδια κυριολεκτικα, δεν κανω πλακα). Επισης δεν πηδαμε ποτε προσωπικο του ξενοδοχειου γιατι υπαρχει μεγαλος κυνδινος απολυσης. Το γυναικειο φυλλο καθε χρονο γινεται ολο και πιο δυσκολο και οι μπελαδες οπως ειπα μεγαλωνουν. Καλη σεζον σε ολους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom