Νέα

Εργαλεία που πρέπει να έρθουν !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palioseiras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 759
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pav9540

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
τι εργαλεια ρε παιδια;;;
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
μια DAYANNE DIAS αποτο τσ ντειτιν την εχει παρει κανεις να πει εντυπωσεις?φενεται πολυ τουμπανο
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
στηριζουμε ελλαδα ειπαμε..ολες οι αλλες για πασατεμπο

να βαλουνε και οι δικες μας σιλικονη να κανουνε κωλαρα σαν τις βραζιλιανες και μετα βλεπουμε.ασε που οι βραζιλιανες εχουν πολλες πλαστικες και οντως μοιαζουν σαν γυναικες(που αυτο ειναι το ζητουμενο για μενα)και δεχονται σε καλους καθαρους χωρους οχι σαν τις πιο πολλες εδω που ειναι μεσα στην μπιχλα.ασε μην μιλησω παραπερα γι αυτο γιατι μου χουν τυχει καταστασεις γαμα τα
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
να βαλουνε και οι δικες μας σιλικονη να κανουνε κωλαρα σαν τις βραζιλιανες και μετα βλεπουμε.ασε που οι βραζιλιανες εχουν πολλες πλαστικες και οντως μοιαζουν σαν γυναικες(που αυτο ειναι το ζητουμενο για μενα)και δεχονται σε καλους καθαρους χωρους οχι σαν τις πιο πολλες εδω που ειναι μεσα στην μπιχλα.ασε μην μιλησω παραπερα γι αυτο γιατι μου χουν τυχει καταστασεις γαμα τα
μοιρασου εμπειριες φιλε αλλωστε γι αυτο ειναι το φορουμ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
μοιρασου εμπειριες φιλε αλλωστε γι αυτο ειναι το φορουμ  :rockon: :rockon: :rockon:

τι να πρωτοπω? οτι δεν κανουν μπανιο πριν ουτε μετα το σεξ? τα αθλια σπιτια που φοβασαι να ακουμπησεις το οτιδηποτε απο τη βρωμα?οτι βρωμαει το κωλοτρυπιδι τους σκατο?ελεος η αλλη δεν ειχε καν μπανιο στο σπιτι
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
τι να πρωτοπω? οτι δεν κανουν μπανιο πριν ουτε μετα το σεξ? τα αθλια σπιτια που φοβασαι να ακουμπησεις το οτιδηποτε απο τη βρωμα?οτι βρωμαει το κωλοτρυπιδι τους σκατο?ελεος η αλλη δεν ειχε καν μπανιο στο σπιτι
σιγουρα εχει κ τετοιες αλλα εχει κ τετοιες βραζιλιανες σιγουρα οπως εχει κ ωραιες ελληνιδες φιλε που τα πληρουν ολα αυτα που γραφεις για τις βραζιλιανες κ φυσικα οπως λεμε εμεις γι αυτες καπως ετσι σκευτοντε κ αυτες εμας οταν παμε απλυτοι κ βρωμιαριδες στα ραντεβου...για να μη πολυλογω παντου συνανταμε καθε καρυδιας καρυδι κ ολα ειναι σχετικα αλλα πιστευω οτι παιζει ρολο κ οτι οι ξενες στα μερη τους περνουν περνουν 50ρια κ μωλις πατησουν ελλαδα εκτινασεται η τιμη στα 150.....καποιο λακο εχει η φαβα νομιζω
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
φιλε οι λατινες στην Ευρωπη εχουν ταριφα 100 μιση ωρα 150 μια ωρα. Μιλαμε για Γαλλια, Ιταλια, Ισπανια οπου και ο ανταγωνισμος ειναι τεραστιος
υπαρχουν και καποιες που μπορει να χρεωσουν +50 το χυσιμο ή αλλες αντιστοιχα που θα μπορει να ζητησουν 80 για το γρηγορο (δλδ πληρωνεις για ξεπετα)
οποτε οι τιμες εναρμονισμενες ειναι πλεον και στην Ελλαδα

Τα πρωτα χρονια βεβαια ζηταγαν πολλα περισσοτερα
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
σιγουρα εχει κ τετοιες αλλα εχει κ τετοιες βραζιλιανες σιγουρα οπως εχει κ ωραιες ελληνιδες φιλε που τα πληρουν ολα αυτα που γραφεις για τις βραζιλιανες κ φυσικα οπως λεμε εμεις γι αυτες καπως ετσι σκευτοντε κ αυτες εμας οταν παμε απλυτοι κ βρωμιαριδες στα ραντεβου...για να μη πολυλογω παντου συνανταμε καθε καρυδιας καρυδι κ ολα ειναι σχετικα αλλα πιστευω οτι παιζει ρολο κ οτι οι ξενες στα μερη τους περνουν περνουν 50ρια κ μωλις πατησουν ελλαδα εκτινασεται η τιμη στα 150.....καποιο λακο εχει η φαβα νομιζω

φιλε εγω επιδη παω παντα φρεσκομπανιαρισμενος και ειμαι σε ολα οκ γιαυτο απαιτω κ απ την αλλη να ειναι το ιδιο.το καλο με τις ελληνιδες τρανς ειναι οτι δεν εχω δωσει ποτε πανω απο 30 τους αρεσω μαλλον κ δεχονται με λιγα κ μερικες δεχονται κ τσαμπα. οποιος θελει ας με ρωτησει με πμ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
φιλε εγω επιδη παω παντα φρεσκομπανιαρισμενος και ειμαι σε ολα οκ γιαυτο απαιτω κ απ την αλλη να ειναι το ιδιο.το καλο με τις ελληνιδες τρανς ειναι οτι δεν εχω δωσει ποτε πανω απο 30 τους αρεσω μαλλον κ δεχονται με λιγα κ μερικες δεχονται κ τσαμπα. οποιος θελει ας με ρωτησει με πμ
ανηκεις και εσυ στο 5% γιατρε? :think: :think:
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
:2funny:δεν ξερω... απλα προσεχω τον εαυτο μου ειμαι 23 παω gym παιρνω συμπληρωματα κλπ
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
ανηκεις και εσυ στο 5% γιατρε? :think: :think:
μωλις εφαγα μια καρμποναρα πιτσα κ ενα σαντουιτς με γαλοπουλα αγγουρι κ μαγιονεζα κ πλεον συστηνομαι φουχτερ 28cm . υπαρχει περιπτωση να ανηκω στο 5% η φτιαχνω κ μονος μου κατηγορια ?????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom