Νέα

Ερχεται τό Li - Fi !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα amjik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Έχετε μπερδέψει τα μπούτια σας αυτό προτείνεται ως αντικαταστάτης του wifi και όχι του dsl, μόνο για τοπικό δίκτυο κάνει και οι χρήσεις περιορισμένες καθότι δεν μπορεί να υπερκεράσει εμπόδια, θα πρέπει να υπάρχει οπτική επαφή απ' ότι κατάλαβα ανάμεσα σε πομπό και δέκτη χωρίς εμπόδια. Δεν είναι για πιο γρήγορο internet!

Δώσε μας τα φώτα σου τύπε.  :think: :think:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Έχετε μπερδέψει τα μπούτια σας αυτό προτείνεται ως αντικαταστάτης του wifi και όχι του dsl, μόνο για τοπικό δίκτυο κάνει και οι χρήσεις περιορισμένες καθότι δεν μπορεί να υπερκεράσει εμπόδια, θα πρέπει να υπάρχει οπτική επαφή απ' ότι κατάλαβα ανάμεσα σε πομπό και δέκτη χωρίς εμπόδια. Δεν είναι για πιο γρήγορο internet! Ακόμη και το wifi λόγω του περιορισμού σε εμπόδια δεν το βλέπω να το αντικαθιστά.
μαλλον εσυ μπερεδευεσαι,δε ειπε κανεις μας οτι ειναι αντικαταστατης τοθ dsL,λεμε απλα οτι κ να ειναι θα αργησει να ερθει αν ερθει οταν ερθει
:hi:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
μαλλον εσυ μπερεδευεσαι,δε ειπε κανεις μας οτι ειναι αντικαταστατης τοθ dsL,λεμε απλα οτι κ να ειναι θα αργησει να ερθει αν ερθει οταν ερθει
:hi:

Από την αρχή του νήματος γράφετε ότι θα πετάει το internet με αυτό και πόσο θα κοστίζει, πότε θα έρθει και αν το φέρει ο οτε και ότι η 24 σύνδεση αρκεί και λοιπά. Όλα αυτά αφορούν dsl συνδέσεις ιντερνετ και όχι τοπικό δίκτυο... :idiot:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Από την αρχή του νήματος γράφετε ότι θα πετάει το internet με αυτό και πόσο θα κοστίζει, πότε θα έρθει και αν το φέρει ο οτε και ότι η 24 σύνδεση αρκεί και λοιπά. Όλα αυτά αφορούν dsl συνδέσεις ιντερνετ και όχι τοπικό δίκτυο... :idiot:
ξαναδιαβασε το απο την αρχη τοτε γιατι μαλλον δε καταλαβες,μιλαμε συγκεκριμενα κ κανουμε γενικη κουβεντα τωρα εσυ αν δε το καταλαβες δε με απασχολει κιολασ  :P
κουβεντα με το φιλο το Χρησταρα κανω απο εκει κ περα οπως φαινεται εσυ δεν το βλεπεις,μαλλον δε θα χεις ιντερνετ  :orchestra:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
ξαναδιαβασε το απο την αρχη τοτε γιατι μαλλον δε καταλαβες,μιλαμε συγκεκριμενα κ κανουμε γενικη κουβεντα τωρα εσυ αν δε το καταλαβες δε με απασχολει κιολασ  :P
κουβεντα με το φιλο το Χρησταρα κανω απο εκει κ περα οπως φαινεται εσυ δεν το βλεπεις,μαλλον δε θα χεις ιντερνετ  :orchestra:
Το διάβασα και εγώ χθες..
Γνωρίζουμε τιμές , υπηρεσίες κλπ ??  :think: :think:

και καλα αυτο θα το παρεχει ο οτε κ τετοια?

Και το παραπάνω τι αφορούσε; Ναι ο Οτε θα σου παρέχει τοπικό δίκτυο και θα τον πληρώνεις για να έχεις τοπικό δίκτυο, έλεος άστο δεν το σώζεις...
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Ρε μάγκες ας μην τρωγόμαστε μεταξύ μας..
Αρχικά εξέφρασα εγώ την απορία για το τι θα παίξει με αυτό και ακόμη δεν έχω καταλάβει ακριβώς σε τι αφορά..
Δεν υπάρχει λόγος να γαμηθεί η συζήτηση..
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Και το παραπάνω τι αφορούσε; Ναι ο Οτε θα σου παρέχει τοπικό δίκτυο και θα τον πληρώνεις για να έχεις τοπικό δίκτυο, έλεος άστο δεν το σώζεις...
αγορινα μου να χα την ορεξη σου καλα θα ταν αλλα δεν την εχω,να σωσω τι ακριβως?που ρωτησαμε τιμη κ αν το παρεχει ο οτε?
γαματο φιλε,αν ειναι να κανεις το εξυπνο μαλλον δε το κανεις καλα,ενημερωση θελουμε οχι εξυπναδες,περιορισου λοιπον σε ενημερωση και τα ελεος αστο δε το σωζεις κρατα για σενα,ειδικα οταν βλεπεις πως κανουμε κουβεντα κ απλα την χαλας
:hi:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Ρε μάγκες ας μην τρωγόμαστε μεταξύ μας..
Αρχικά εξέφρασα εγώ την απορία για το τι θα παίξει με αυτό και ακόμη δεν έχω καταλάβει ακριβώς σε τι αφορά..
Δεν υπάρχει λόγος να γαμηθεί η συζήτηση..
δε λεει να το καταλαβει,η ενημερωση του ειναι το ελεος δε το σωζεις,μην δινεις σημασια,απο τετοιους εχουν χαλασει τα φορουμ
θα το ψαξω οταν βρω λιγο χρονο και θα σε ενημερωσω
:hi:
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
δε λεει να το καταλαβει,η ενημερωση του ειναι το ελεος δε το σωζεις,μην δινεις σημασια,απο τετοιους εχουν χαλασει τα φορουμ
θα το ψαξω οταν βρω λιγο χρονο και θα σε ενημερωσω
:hi:

Έγινε παιχταρά μου!  :thumbsup: :thumbsup:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
αγορινα μου να χα την ορεξη σου καλα θα ταν αλλα δεν την εχω,να σωσω τι ακριβως?που ρωτησαμε τιμη κ αν το παρεχει ο οτε?
γαματο φιλε,αν ειναι να κανεις το εξυπνο μαλλον δε το κανεις καλα,ενημερωση θελουμε οχι εξυπναδες,περιορισου λοιπον σε ενημερωση και τα ελεος αστο δε το σωζεις κρατα για σενα,ειδικα οταν βλεπεις πως κανουμε κουβεντα κ απλα την χαλας
:hi:

Όσο εγώ λέω εξυπνάδες άλλο τόσο εσύ κάνεις ενημέρωση... Μάλλον εγώ ενημέρωσα για το περί τίνος πρόκειται και εσύ άρχισες τις εξυπνάδες...
 
OP
OP
amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.606
Κριτικές
61
Like
39.602
Πόντοι
21.555
.........

......... Μου έδημιούργησατε βαθυτάτην την πεποίθησην, ότι δι ενός παράξενου άνείπωτου καί μυστηριώδους θαύματος έπανηύρατε τήν άπωλεσθείσα ίσορροπίαν σας άπαντες !!  :hi:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Όσο εγώ λέω εξυπνάδες άλλο τόσο εσύ κάνεις ενημέρωση... Μάλλον εγώ ενημέρωσα για το περί τίνος πρόκειται και εσύ άρχισες τις εξυπνάδες...
ειπα οταν θα ενημερωθω θα πω μεχρι τοτε οπως ρωταγα μηπως ξερει καποιος,εσυ που ξερεις ομως κανεις τον εξυπνο,χαλαλι σου,νομιζω κουραστηκα,τα λεμε
:hi:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
ειπα οταν θα ενημερωθω θα πω μεχρι τοτε οπως ρωταγα μηπως ξερει καποιος,εσυ που ξερεις ομως κανεις τον εξυπνο,χαλαλι σου,νομιζω κουραστηκα,τα λεμε
:hi:

Εγώ που ξέρω κάνω τον έξυπνο; Ένας που ξέρει τι θα έπρεπε να κάνει τον χαζό, είμαι ηλίθιος αλλά εμπιστευτείτε όσα λέω; Τέσπα το αφήνω γιατί και να μην θέλω θα γίνω χαζός αν συνεχίσει αυτή η συζήτηση...
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Έχετε μπερδέψει τα μπούτια σας αυτό προτείνεται ως αντικαταστάτης του wifi και όχι του dsl, μόνο για τοπικό δίκτυο κάνει και οι χρήσεις περιορισμένες καθότι δεν μπορεί να υπερκεράσει εμπόδια, θα πρέπει να υπάρχει οπτική επαφή απ' ότι κατάλαβα ανάμεσα σε πομπό και δέκτη χωρίς εμπόδια. Δεν είναι για πιο γρήγορο internet! Ακόμη και το wifi λόγω του περιορισμού σε εμπόδια δεν το βλέπω να το αντικαθιστά.
δες εδω ποσο ευγενικα μιλας...δε ειδα να μιλαει κανενας απο εμας ετσι στον αλλον
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
δες εδω ποσο ευγενικα μιλας...δε ειδα να μιλαει κανενας απο εμας ετσι στον αλλον

Το ότι είπα πως έχετε μπερδευτεί είναι αγένεια; Δεν χαρακτήρισα κανένα, μόνος σου θίχτηκες γιατί κατάλαβες το λάθος σου. Και αντί να το παραδεχτείς μου επιτέθηκες.
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Το ότι είπα πως έχετε μπερδευτεί είναι αγένεια; Δεν χαρακτήρισα κανένα, μόνος σου θίχτηκες γιατί κατάλαβες το λάθος σου. Και αντί να το παραδεχτείς μου επιτέθηκες.
εχουμε μπερδεψει τα μπουτια μας ειπες και ναι θιχτηκα γτ μπορουσες να το παραλειψεις,οχι καμαρι μου,εσυ εισαι λαθος και δεν σου κανω επιθεση,μιλησες συγκεκριμενα κ ειπες εχουμε μπερδεψει τα μπουτια μας,αντε γτ πολλα μας τα πες
:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom