Νέα

Επίσκεψη ζευγαριών στο adult theatre

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redheadnympho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
251
Like
648
Πόντοι
81
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να πατήσει ξανά τα πόδια του κάποιο ζευγάρι ή γυναίκα εκεί μέσα
Ερχόμαστε να παίξουμε και είσαστε επιεικώς απαράδεκτοι , πραγματικά απορώ γιατί πάτε αφού δεν σας σηκώνεται ή δεν ξέρετε να φερθείτε
3 ψόφιους πεταξα εξω …
Για την ιστορία , απαράδεκτη συμπεριφορά και στην είσοδο , δεν μας ρώτησαν καν τι είδους εισιτήριο θέλαμε να μας κόψουν , 15€ τσάμπα για ένα ζευγάρι , ξενέρωμα από την αρχή που πατήσαμε τα πόδια μας μέχρι το τέλος ….
 

mic69

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
119
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
Μήπως οι 3 ψόφιοι πήγαν εκεί για να γαμηθούν; ή για να γαμήσουν ανδρικό κώλο;
Μήπως έχεις κι εσύ ευθύνη που δεν τους σηκώθηκε;
Αυτά για να βοηθήσω στον προβληματισμό σου.
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
1.033
Πόντοι
81
Ζάρια ρίχνουμε όταν πηγαίνουμε με γυναίκα σε αυτά τα μαγαζιά. Συνήθως είναι ζήτημα αν έστω και ένας ενδιαφέρεται για γυναίκα. Αλλά μπορεί και να ξαναπάς και αντί για τρεις ψόφιους να βρεις πέντε βασταγερούς.
 

Grswinger

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Φίλε mic69 δεν είναι θέμα αν σου σηκώνεται. Μάλλον από αγανάκτηση τα γράφει ο φίλος. Γενικά είναι δύσκολο για τις γυναίκες σε τέτοια περιβάλλοντα. Έχω δοκιμάσει κι εγώ με γυναίκα που είχε αλλά την περιέργεια. Ήρθε ένας που δεν ήξερε να φερθεί και τελικά ήθελε να έχει επαφή μαζί μου και χάλασε όλο το σκηνικό. Από τους τόσους άντρες εμένα διάλεξε που ήμουν με γυναίκα;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να πατήσει ξανά τα πόδια του κάποιο ζευγάρι ή γυναίκα εκεί μέσα
Ερχόμαστε να παίξουμε και είσαστε επιεικώς απαράδεκτοι , πραγματικά απορώ γιατί πάτε αφού δεν σας σηκώνεται ή δεν ξέρετε να φερθείτε
3 ψόφιους πεταξα εξω …
Για την ιστορία , απαράδεκτη συμπεριφορά και στην είσοδο , δεν μας ρώτησαν καν τι είδους εισιτήριο θέλαμε να μας κόψουν , 15€ τσάμπα για ένα ζευγάρι , ξενέρωμα από την αρχή που πατήσαμε τα πόδια μας μέχρι το τέλος ….
Mα βλέπεις προβλήματα που αντιμετωπίζουμε στην σημερινή εποχή. Να βγαίνεις απο τα ρούχα σου.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.239
Κριτικές
90
Like
32.295
Πόντοι
24.700
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να πατήσει ξανά τα πόδια του κάποιο ζευγάρι ή γυναίκα εκεί μέσα
Ερχόμαστε να παίξουμε και είσαστε επιεικώς απαράδεκτοι , πραγματικά απορώ γιατί πάτε αφού δεν σας σηκώνεται ή δεν ξέρετε να φερθείτε
3 ψόφιους πεταξα εξω …
Για την ιστορία , απαράδεκτη συμπεριφορά και στην είσοδο , δεν μας ρώτησαν καν τι είδους εισιτήριο θέλαμε να μας κόψουν , 15€ τσάμπα για ένα ζευγάρι , ξενέρωμα από την αρχή που πατήσαμε τα πόδια μας μέχρι το τέλος ….

Ε δεν ειδοποιήσατε κι εσείς ότι θα πηγαίνατε από εκεί, να στείλουμε το τάγμα των ιπποτών με τις ψωλές μπετόβεργες... :)
 

Grswinger

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Ε δεν ειδοποιήσατε κι εσείς ότι θα πηγαίνατε από εκεί, να στείλουμε το τάγμα των ιπποτών με τις ψωλές μπετόβεργες... :)
Ένα ζευγάρι που είναι πάνω από όλα άνθρωποι δε ζητάνε μοντέλα αλλά ούτε αθλητικές αντοχές. Γιατί αν μπορούσαν να προσφέρουν το ίδιο μάλλον θα έβρισκαν παρέα πιο εύκολα σε πιο συνηθισμένα μέρη..
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Το έχω πει πολλές φορές ότι πρέπει να οργανωθούμε και μπράβο στην redheadnympho που άνοιξε αυτό το νήμα είναι μία αρχή. Τώρα για όσα ζευγάρια γουστάρουνε παιχνίδια μπορούν να γίνουν όχι μόνο στα σινεμά αλλά και αλλού ξενοδοχεία και σε άλλους χώρους. Καλό θα είναι όμως οταν ένα ζευγάρι πάει σε σινεμά και θέλει να να παίξει να το γράφει εδώ παραδείγματος χάρη: Ειμαστε το τάδε ζευγάρι θα πάμε την τάδε μέρα και τάδε ώρα εκεί και θέλουμε να παίξουμε με τόσους άντρες, αυτό ίσως να είναι πολύ καλό και να γίνει οργανωμένο ώστε να μην μπαίνουν παρείσακτοι στο παιχνίδι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.239
Κριτικές
90
Like
32.295
Πόντοι
24.700
Ένα ζευγάρι που είναι πάνω από όλα άνθρωποι δε ζητάνε μοντέλα αλλά ούτε αθλητικές αντοχές. Γιατί αν μπορούσαν να προσφέρουν το ίδιο μάλλον θα έβρισκαν παρέα πιο εύκολα σε πιο συνηθισμένα μέρη..
Εφόσον είναι έτσι, προς τι τα παραπάνω παράπονα; :)
 
OP
OP
redheadnympho

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
251
Like
648
Πόντοι
81
προς όλους τους επίδοξους «γαμιαδες» , είχαμε μιλήσει και με άλλο ζευγάρι που είχε πάει πριν από εμάς αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβε να μας ενημερώσει έγκαιρα για τα μαύρα χάλια όλων
Μας χάλασε πάρα πολύ και η συμπεριφορά στο ταμείο αλλά και η συμπεριφορά μέσα …..
 
OP
OP
redheadnympho

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
251
Like
648
Πόντοι
81
Το έχω πει πολλές φορές ότι πρέπει να οργανωθούμε και μπράβο στην redheadnympho που άνοιξε αυτό το νήμα είναι μία αρχή. Τώρα για όσα ζευγάρια γουστάρουνε παιχνίδια μπορούν να γίνουν όχι μόνο στα σινεμά αλλά και αλλού ξενοδοχεία και σε άλλους χώρους. Καλό θα είναι όμως οταν ένα ζευγάρι πάει σε σινεμά και θέλει να να παίξει να το γράφει εδώ παραδείγματος χάρη: Ειμαστε το τάδε ζευγάρι θα πάμε την τάδε μέρα και τάδε ώρα εκεί και θέλουμε να παίξουμε με τόσους άντρες, αυτό ίσως να είναι πολύ καλό και να γίνει οργανωμένο ώστε να μην μπαίνουν παρείσακτοι στο παιχνίδι
Εσένα σου ζήτησα να μην παρεμβαίνεις σε δικό μου νήμα προσπαθώντας να μαζέψεις κόσμο για παρτουζες
Εδώ τι κανείς είπαμε ;;;;
 
OP
OP
redheadnympho

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
251
Like
648
Πόντοι
81
Δυο στα δυο ζευγάρια έφαγαν φόλα
Έχετε απορίες ακόμα ;
 

Grswinger

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
προς όλους τους επίδοξους «γαμιαδες» , είχαμε μιλήσει και με άλλο ζευγάρι που είχε πάει πριν από εμάς αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβε να μας ενημερώσει έγκαιρα για τα μαύρα χάλια όλων
Μας χάλασε πάρα πολύ και η συμπεριφορά στο ταμείο αλλά και η συμπεριφορά μέσα …..
Το ταμείο είναι απαράδεκτο όπως και να έχει. Ωστόσο η πλειοψηφία αντρών είναι δύσκολη κατάσταση να την χειριστεί κανείς. Δυστυχώς δεν έχουμε την καλαλληλη παιδεία εδώ στην Ελλάδα. Η λύση είναι ένα ταξίδι στο κοντινό εξωτερικό και επίσκεψη σε swinger club
 

VITAMIN

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2022
Μηνύματα
13
Like
24
Πόντοι
0
Δυο στα δυο ζευγάρια έφαγαν φόλα
Έχετε απορίες ακόμα ;
Καλησπερα!
Να ρωτήσω κάτι για να μπορουμε πιστευω ολοι να καταλάβουμε και αν χρειαστεί και να βοηθήσουμε…εσεις γενικώς τι ψάχνετε γτ και εγώ έχω κάποιες απορίες;;
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Εσένα σου ζήτησα να μην παρεμβαίνεις σε δικό μου νήμα προσπαθώντας να μαζέψεις κόσμο για παρτουζες
Εδώ τι κανείς είπαμε ;;;;
1ον δεν μπορεις να μου απαγορευσεις να γραφω σε διμοσιο νημα δεν σου εστειλα πμ
2ον εχω φτιαξει παρεα και ειμαστε κομπλε και το διασκεδαζουμε με ζευγαρια
3ον εγω ειπα πρωτος για να οργανωθουμε εδω και καιρο και εκθεαα τις ιδεες μου και πολλοι συμφωνησαν
4ον σου ειχα κανει μια προταση δεν τα βρηκαμε τελος ολα καλα ο καθενας τον δρομο του τωρα τι προβλημα υπαρχει
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
1ον δεν μπορεις να μου απαγορευσεις να γραφω σε διμοσιο νημα δεν σου εστειλα πμ
2ον εχω φτιαξει παρεα και ειμαστε κομπλε και το διασκεδαζουμε με ζευγαρια
3ον εγω ειπα πρωτος για να οργανωθουμε εδω και καιρο και εκθεαα τις ιδεες μου και πολλοι συμφωνησαν
4ον σου ειχα κανει μια προταση δεν τα βρηκαμε τελος ολα καλα ο καθενας τον δρομο του τωρα τι προβλημα υπαρχει
Κακό παιδί την σύγχυσες την παρτουζιάρα κοκκινομαλα. τσ τσ τσ αυριο με τον κηδεμονα σου
 
OP
OP
redheadnympho

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
251
Like
648
Πόντοι
81
1ον δεν μπορεις να μου απαγορευσεις να γραφω σε διμοσιο νημα δεν σου εστειλα πμ
2ον εχω φτιαξει παρεα και ειμαστε κομπλε και το διασκεδαζουμε με ζευγαρια
3ον εγω ειπα πρωτος για να οργανωθουμε εδω και καιρο και εκθεαα τις ιδεες μου και πολλοι συμφωνησαν
4ον σου ειχα κανει μια προταση δεν τα βρηκαμε τελος ολα καλα ο καθενας τον δρομο του τωρα τι προβλημα υπαρχει
Γιατί εγώ δεν κάνω τον κράχτη σε πεινασμένους
Λειτουργώ μόνο για την δική μας καβλα
Δεν θα με χρησιμοποιείς λοιπόν , ούτε εσυ , ούτε όλοι όσοι έρχεστε με τάχα μου δήθεν προτάσεις
Ελπίζω να έγινα σαφής τώρα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Γιατί εγώ δεν κάνω τον κράχτη σε πεινασμένους
Λειτουργώ μόνο για την δική μας καβλα
Δεν θα με χρησιμοποιείς λοιπόν , ούτε εσυ , ούτε όλοι όσοι έρχεστε με τάχα μου δήθεν προτάσεις
Ελπίζω να έγινα σαφής τώρα
Τυπισσα τι νοημα εχει το θρεντ που ανοιξες?? Να μας πεις οτι πηγες μια φορα στο downtown και ξενερωσες και να μην πανε αλλοι επειδη εσυ δεν περασες καλα ενα βραδι. Νομιζω οτι ο μυστης andreios τα λεει σωστα, αντι ν ανοιγεις ηλιθια θρεντ γραψε στο νημα του τσονταδικου και οργανωσε μια δυνατη παρτουζα να ξεκαβλωσεις.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Αφού είσαι μερακλού φώναξε μας, να σου κάνουμε τον πάτο σκόνη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom