Νέα

(Επιλεκτική) δυσκολία στο τελείωμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SotirisCP3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Τίποτα δεν έχεις . Μια χαρά είσαι . Απλά λόγο ηλικίας και εμπειρίας , λόγο του ότι γνωρίζεις πια το σώμα σου , κτλ , έχεις μπει σε μια φυσιολογική φάση , οπού , όταν μια γυναίκα δεν έχει ταμπεραμέντο , δεν σε εξιτάρει , δεν ξέρει να γαμηθεί , δεν ασχολείται με το τι σε ανάβει , δεν την καρά γουστάρεις κτλ , τότε ξενερώνεις , δυσκολεύεσαι να καυλώσεις πολύ για να χύσεις κτλ κτλ κτλ
 

pouroupoupoudm

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2021
Μηνύματα
86
Like
266
Πόντοι
20
η πιο σωστη συμβουλη που θα ακουσεις εδω μεσα η γενικα στα φορουμ, ειναι να πας σε ενα γιατρο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.732
Κριτικές
36
Like
35.543
Πόντοι
18.565
Κόψε τις τσόντες. Θα δεις μεγάλη βελτίωση. Ειδικά στο θέμα της στύσης. Και σκέψου ότι αυτό που εσύ το βλέπεις σαν μειονέκτημα, άλλοι παρακαλάνε να τους συμβεί.
Μην εξιδανικεύεις μέσα στο μυαλό σου, την σύντροφό σου, την ώρα του σεξ.
Είναι και αυτός ένας παράγοντας, που με είχε επηρεάσει και εμένα πριν λίγο καιρό, αλλά το αντιμετώπισα.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Μην τρελαινεσαι συντροφε,ψυχολογικο ειναι.Το κλειδι ειναι οτι εισαι εθισμενος στο σεξ χωρις συναισθημα,με ατομα δηλαδη με τα οποια δεν εχεις καμια σχεση (ουτε καν περιστασιακη). Αυτο σε φτιαχνει περισσοτερο και για αυτο τελειωνεις ετσι κανονικα ή γρηγορα. Τι πρεπει να κανεις? Απλα οταν προκειται να βγεις με μια γκομενα για να πηδηξεις,φροντισε να εχουν προηγηθει 2-3 μερες χωρις να εχεις κανει κατι αλλο (πηδημα,μαλακια κλπ).Επισης προσπαθησε,αν φυσικα το θελει και η αλλη,να κανεις την ολη φαση πιο "εντονη" με βρωμολογα και τετοια (αν θελει η αλλη παλι και αν σου βγαινει και εσενα). Επισης μην ξεχνας οτι οι επαγγελματιες ειναι αρκετα πιο εμπειρες στο σεξ και σε τεχνικες που σε κανουν να τελειωνεις πιο γρηγορα,ενω κακα τα ψεμματα,οι περισσοτερες ειναι αρκετα καλυτερες απο την μεση Ελληνιδα γκομενα. Γενικα προσπαθησε να το δεις απο την θετικη πλευρα,στις γκομενες αρεσει να μην ειναι ο αλλος "κοκκορακι" και να τελειωνει σε 5 λεπτα. Ας τελειωσει αυτη δυο και ας μην εχεις τελειωσει εσυ,παρουσιασε το σαν προσον,σαν τεχνικη οτι και καλα κρατιεσαι για να τελειωσει αυτη περισσοτερες φορες.Ασχετα αν ειναι ψυχολογικο το θεμα,μην πας σε ψυχολογο,τσαμπα θα χασεις χρονο και χρημα,ενω δεν θα παρεις καμια ουσιαστικη βοηθεια,περα απο μια αοριστη παπαρολογια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.140
Κριτικές
167
Like
84.700
Πόντοι
46.423
Καλησπέρα σε όλους και όλες.

Ειναι κατι που με απασχολει αρκετο καιρό, αλλά ήμουν διστακτικός στο να το ρωτήσω "ανοιχτά" στο φορουμ.

Λοιπόν, εδω και 1 χρόνο, δυσκολευομαι παρα πολύ να τελειώσω στο σεξ και στην πίπα. Αυτό αφορά τις περιπτωσεις που κανω σεξ με την (εκαστοτε) κοπέλα που βγαίνω μαζί. Πριν 3 μηνες, γνωρισα μια νεα κοπέλα και στο 2ο ραντεβου, αφού κατέβηκα εγώ, κατέβηκε και εκεινη... Παρα το άγχος μου (διότι ειχαν προηγηθει 5,6 διαφορετικες κοπελες που συνεβαινε αυτό που λεω πιο πανω), κατάφερα να τελειωσω στην πίπα, σχετικα γρηγορα, όπως και τις επομενες 10,11 φορές που υπηρξε στοματικό. Αισθανομουν οτι επιτελους ξεκλειδωσα σαν ανθρωπος. Όμως, μια φορά, ήμουν αρκετα κουρασμενος και μετα το σεξ ήθελε να με ευχαριστήσει, αλλά δεν ηταν εκει το μυαλο μου, απ την κουραση, οπότε επεσε. Απο τότε, πρεπει να το παρω στα χερια μου για να καταφέρω να τελειώσω, δυστυχως. Στο σεξ, συνεχίζω και δεν μπορω να τελειωσω.

Εδω, συμβαινει το εξης παραδοξο. 3 φορές πηγα σε στουντιακή κοπέλα για να δω αν οντως εχω προβλημα ή οχι (αν μου συνεβαινε το ιδιο, θα πηγαινα σε ανδρολογο κατευθειαν). Και τις 3 φορες που πηγα σε στουντιο, τελειωσα εξαιρετικα γρηγορα (την μια φορά, μάλιστα, δεν προλαβαμε καν να παμε στο κομματι του σεξ, τελειωσα στην αρχικη πιπα). Δεν ξερω τι συμβαινει ρε παιδια, πάντως και εκει που νομιζα οτι "εφτιαξε" η ολη κατασταση, ξαφνικα επεστρεψε στα κακά στανταρ. Στο σεξ με την (εκαστοτε) κοπελα μου, μπορω να πηδαω για 40-50-60 λεπτα, μεχρι να κουραστω, αλλα να τελειωσω ΔΕΝ γινεται, αληθεια, ειναι σαν να εχει προγραμματιστεί ετσι το κεφάλι μου. Στο σεξ σε στουντιο, κανω 15 μπες-βγες και αντιο σας...

Τέλος, για να μην σας κουραζω, να πω πως μεχρι πριν 3 μηνες, εβλεπα τσοντες περιπου 1 φορα τη μερα (αν οχι 1 στις 2 μερες), ενώ πριν γνωρισω την τελευταια κοπελα (με αυτην που αρχισα να τελειωνω ξανα στο στοματικο), σταμάτησα ΕΝΤΕΛΩΣ και τις τσοντες αλλά και την αυτο-ικανοποιηση και ενιωθα παρα πολυ ωραια. Μια μερα, όμως, που εφυγε για 6,7 μερες (πηγε στο πατρικο της, στην Θεσσαλονικη), χαζεψα μια τσοντα και τελείωσα.

Ηλικιακα ειμαι 30 χρονων, 1.91, δεν καπνιζω, δεν πινω, γυμναζομαι 5,6 φορες τη βδομαδα (δεν παιρνω συμπληρωματα ουτε κανω ναρκωτικα), αλλά απο ο,τι καταλαβαινω, ειναι εντελως ψυχολογικο ολο αυτό... Θα ήθελα τη γνωμη σας, πρωτού απευθυνθω σε καποιον ανδρολογο ή σεξολογο ή οτιδήποτε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Από τη στιγμή που σκέφτεσαι αν θα μπορέσεις ή όχι να τελειώσεις έχεις βάλει το μυαλό σου σε μια διαδικασία αγχώδους κατάστασης.

Αυτό είναι ότι χειρότερο.

Το sex είναι απόλαυση και όχι διαδικασία άγχους.

Εστιάζεις περισσότερο στο πως να χύσεις εσύ και όχι στο πως να ευχαριστήσεις τη σύντροφό σου.

Τι σου προτείνω λοιπόν.

Ξέχνα τελείως αν θα χύσεις ή όχι.

Διάβασε και εστίασε περισσότερο στο πώς θα ευχαριστήσεις τη σύντροφό σου με διάφορες τεχνικές.

Χρησιμοποίησε τη γλώσσα σου, βοηθήματα όπως vibrators κλπ ...

Μόλις καυλώσει η σύντροφός σου θα δείς ότι θα καυλώσεις και εσύ.

Ισως τις πρώτες φορές να μην χύσεις.

Μην αγχωθείς και προς Θεού μην χρησιμοποιείς το χέρι σου για να χύσεις.

Είναι ότι χειρότερο διότι εθίζεσαι στη μαλακία.

Κάνε sex 2 - 3 φορές με τη σύντροφό σου χωρίς όμως να έρθεις.

Δεν είναι κακό.

Χρησιμοποίησε vibrator για να έρθει η σύντροφός σου και εξήγησέ της ότι σου αρέσει.

Την 4η φορά πίστεψέ με και θα δείς ότι θα έρθεις.

Δεν είσαι ο μόνος που του συμβαίνει αυτό.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Ποτε σε ψυχολογο για τετοια ανθυποασημαντα πραγματα.
Και να μην εχεις προβλημα θα αποκτησεις, συζητωντας 25 ωρες για κατι ΑΠΟΛΥΤΑ φυσιολογικο και θα μπεις 10 φορες μεσα στο κεφαλι σου.

Δε θα κανεις outsmart στη φυση σου με λογια και κουβεντες.

Μου εχει συμβει σε διαφορες περιοδους στη ζωη μου.
Αντικειμενικα ενιωθα ενα τελμα. Ειχα γαμησει πολυ, δε με εξιταρε τιποτα, ξενερωνα με το παραμικρο.
Ειχα αναγαγει το σεξ σε μια στωικη ματαιη διαδικασια οτι απλα 2 δερματα τριβονται μεταξυ τους και ποιο ειναι το νοημα.

Και φετος με καραντινα το ιδιο. Αισθανεσαι μια νωχελικοτητα. Οι σκεψεις υπερνικουν τις πραξεις... Μολις πηγα ομως διακοπουλες Χανια,Μυκονο,Συρο και επεσαν οι παλμοι της καρδιας, το στρες και επαιξε και λιγος χορος,μουσικη βλεμματα με κοσμο επανηλθε το hunter mode σε 3 μερες.

Με 2 λογια το ΟΛΟΝ ειναι energy management. Κανεις ΠΡΑΞΕΙΣ που σου δινουν ενεργεια η σου κλεβουν ενεργεια?

+ ενεργεια: Καλος και ποιοτικος υπνος, μουσικη, χορος, εισαι σε μερη με κοσμο, κολυμπι, ηλιοθεραπεια, κανεις παυση και ευγνωμονεις τη στιγμη.
- ενεργεια: Παραπονα, κλαψομουνιαση, κριτικη για ολους, ειδησεις, κορονοσυζητησεις, πολυ καφεινη, τσοντες, ατομα που σου παιρνουν τη προσοχη κλπ

99,9 σιγουρος οτι κατι η καποιος σου τρωει ενεργεια.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
SotirisCP3

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Ποτε σε ψυχολογο για τετοια ανθυποασημαντα πραγματα.
Και να μην εχεις προβλημα θα αποκτησεις, συζητωντας 25 ωρες για κατι ΑΠΟΛΥΤΑ φυσιολογικο και θα μπεις 10 φορες μεσα στο κεφαλι σου.

Δε θα κανεις outsmart στη φυση σου με λογια και κουβεντες.

Μου εχει συμβει σε διαφορες περιοδους στη ζωη μου.
Αντικειμενικα ενιωθα ενα τελμα. Ειχα γαμησει πολυ, δε με εξιταρε τιποτα, ξενερωνα με το παραμικρο.
Ειχα αναγαγει το σεξ σε μια στωικη ματαιη διαδικασια οτι απλα 2 δερματα τριβονται μεταξυ τους και ποιο ειναι το νοημα.

Και φετος με καραντινα το ιδιο. Αισθανεσαι μια νωχελικοτητα. Οι σκεψεις υπερνικουν τις πραξεις... Μολις πηγα ομως διακοπουλες Χανια,Μυκονο,Συρο και επεσαν οι παλμοι της καρδιας, το στρες και επαιξε και λιγος χορος με μουσικη επανηλθε το hunter mode σε 3 μερες.

Με 2 λογια το ΟΛΟΝ ειναι energy management. Κανεις ΠΡΑΞΕΙΣ που σου δινουν ενεργεια η σου κλεβουν ενεργεια?

+ ενεργεια: Καλος και ποιοτικος υπνος, μουσικη, χορος, εισαι σε μερη με κοσμο, κολυμπι, ηλιοθεραπεια, κανεις παυση και ευγνωμονεις τη στιγμη.
- ενεργεια: Παραπονα, κλαψομουνιαση, κριτικη για ολους, ειδησεις, κορονοσυζητησεις, πολυ καφεινη, τσοντες, ατομα που σου παιρνουν τη προσοχη κλπ

99,9 σιγουρος οτι κατι η καποιος σου τρωει ενεργεια.
Αρχικά, σε ευχαριστώ για το ποστ σου!

Θα παω κατευθειαν στα +/-.

Στα "+", κάνω σωστό υπνο (μινιμουμ 7 ωρες τη μερα), ασχολουμαι με μουσικη, χορευω που και που, κολυμπαω αρκετα συχνα, ηλιοθεραπεια δεν κανω διοτι μου την δινει ο ηλιος. Επισης ειμαι ανθρωπος που παω συχνα ταξιδακια, εκδρομες, ακομα και τις καθημερινες μετα απο την δουλεια, θα παω την βολτα μου στη θαλασσα να ηρεμισει το κεφαλι μου.

Στα "-", παραπονα και κλαψομουνιαση δεν εχω καθολου, ειμαι σε πολυ ηρεμη φαση στη ζωη μου. Ειδησεις δεν παρακολουθω αλλα χωρίς να το θελω, μπλεκω σε κορονοσυζητησεις, αν και προσπαθω να το αποφευγω οσο μπορω. Καφεϊνη την εχω κοψει (αντε να πιω 2 ντεκαφ εσπρεσο την εβδομαδα, μαξιμουμ). Τσόντες εβλεπα σε καθημερινη βαση, τωρα προσπαθω να την κοψω εντελως (τα ειχα καταφερει πριν 3 μηνες, αλλα μετα συνεβη μια φορά, ξενερωσα και πλεον μου ειναι δυσκολο να την αποβαλλω εντελως, αλλα πρεπει και θα το κανω).
 
OP
OP
SotirisCP3

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντήσεις σας. ΟΛΕΣ τις κρατάω!
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
τσοντες ειναι στα not to do.
ειδικα μετα τα 30 εαν τραβηξω μαλακια δεν εχω ορεξη για κανενα 3ημερο.

Κοινωνικοποιησε? Γνωριζεις τακτικα ΝΕΟ κοσμο?
Eχεις την αναγκη να παιρνεις την επιβεβαιωση απο καποιο ατομο και νιωθεις οτι κυνηγας να παιρνεις την αποδοχη του? Αυτο ειναι απο τα μεγαλυτερα energy drains ever.

Ερωτησεις ειναι αυτες για τον καθενα μας.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Επισης ξεχασα την υπερβολικη χρηση social media, pc. Αλλη μαστιγα που ειμαστε ολοι θυματα.

Σε εποχη της υπερπληροφοριας παιρνουμε απο παντου ντοπαμινη και επιβραβευση.

Likes, comments, pop ups, μουνια εχουν γαμισει το κεντρο επιβραβευσης στον εγκεφαλο και εχουν κανει σμπαραλια τη προσοχη μας σε 100 μικρα διαφορετικα πραγματα καθε δευτερολεπτο.
 
OP
OP
SotirisCP3

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
τσοντες ειναι στα not to do.
ειδικα μετα τα 30 εαν τραβηξω μαλακια δεν εχω ορεξη για κανενα 3ημερο.

Κοινωνικοποιησε? Γνωριζεις τακτικα ΝΕΟ κοσμο?
Eχεις την αναγκη να παιρνεις την επιβεβαιωση απο καποιο ατομο και νιωθεις οτι κυνηγας να παιρνεις την αποδοχη του? Αυτο ειναι απο τα μεγαλυτερα energy drains ever.

Ερωτησεις ειναι αυτες για τον καθενα μας.
Εχεις πολύ δικιο για τις τσοντες. Και εγω, καθε φορά που βλεπω, εκτος του οτι νιώθω σκατά, για 1,2 μερες δεν θελω να ασχοληθω με κατι ερωτικο. Θα κοιταξω να το φροντισω αυτό, άμεσα!

Κοινωνικοποιουμαι, ναι, αρκετά κιολας, χωρίς να το επιδιώκω απαραίτητα. Μέσα στον κοβιντ, έχω αλλάξει ενα μέρος της "παρεας" μου, καθως εγιναν διάφορα πραγματα που με οδηγησαν στο να κανω ενα ξεσκαρταρισμα, αλλά εχω κρατήσει το βασικο core αυτής. Επισης, στο ερωτικο κομματι, ο κοβιντ μου εχει φερθει παρα πολυ καλά. Ειδικα απο τον Γενάρη του '21, πραγματικά εχω βαρεθει να βγαινω με νεες κοπελες (ειτε μεσω τιντερ, ειτε απο δουλεια), πραγμα που συνεχιστηκε μεχρι και τον Μαιο, οπου γνώρισα την κοπελα που ειμαι τώρα μαζι.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
1
Like
4.881
Πόντοι
1.756
Ας δοκίμαζες τάντρα τότε
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντήσεις σας. ΟΛΕΣ τις κρατάω!
τυπε ειναι καθαρα εγκεφαλικο, και ο καθενας λειτουργει αλλιως ειτε με γκομενα ειτε σε στουντιο κοριτσο..
το βλεπω σε εμενα...παραδειγμα 1-- γνωριζω μια τυπισσα καλο σεξ δεν μπορω να χυσω με τιποτα πανω απο ωρα, ουτε πηγαδι ηταν, ουτε ασχημη ουτε τιποτα..(μπορει το αγχος της 1 φορας μαζι της)....
την φορα ξεκιναει στο 20 λεπτο τελειωσα....την 3 φορα ειχαμε βγει ειχα καρφωθει στα μπουτια της εκεινη την μερα στην καφετερια...μπαμ σπιτι στο δεκαλεπτο ηρθε το τελος!!! ειχα φτιαχτει πολυ εγκεφαλικα πριν με τα μπουτια /ποδια-
καταλαβα ακομη και με πουτανες ειτε στουντιο ειτε c/g ανεξαρτητα το χρονο, αν πριν την πραξη κλειδωσει το μυαλο με κατι και παω σε φυσιολογικο χρονο ισως κανα 10λεπτο παραπανω απο το μεσο ορο-
αν ομως γινει η πραξη για να γινει η δεν εχω ενα ερεθισμα εγκεφαλικο παντα μπορει να γαμω και ωρα και οσο σκεφτεσαι το τελος δεν ερχεται!!!---
εχει τυχει 1,5 ωρα με c/g να φυγω αχυστος...να μην μου εχει χαλαρωσει κατα την διαρκεια..η κοπελα ναναι σουπερ αλλα γιοκ..
και αλλες φορες στα 10 λεπτα game over-----
---------------------
η τσοντα λειτουργει σαν υποκαταστατο...βεβαια αλλες καυλες θα χες στα 15 οταν εβλεπες αλλες στα 30 κ αλλες στα 40+....
--
αλλος παραγοντας η θυληκοτητα που εκπεμπει η ΓΥΝΑΙΚΑ αν εξαιρεσεις τις πολυ χοντρες η καθε μια βγαζει κατι σαν αυρα..σαν ενεργεια οσο πιο πολυ σε φτιαχνει αυτο τοσο πιο ευκολα την βρισκεις μαζι της, το θεμα με αυτο ειναι οτι καποια η την εχει η δεν την εχει εμφυτη....,μπορει η αλλη να ειναι 1,80 και ναναι ΑΓΓΟΥΡΙ ξινη αστα να πανε...και καποια 1,58 να σου βγαζει απιστευτη επιθυμια να την φορμαρεις..
-------------
τυπε εισαι καλα, συμβαινει σε ολους---
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
Φιλε κοψε τσοντες και μαλακια και σε 2-3 μηνες θα εισαι οκ ...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα σε όλους και όλες.

Ειναι κατι που με απασχολει αρκετο καιρό, αλλά ήμουν διστακτικός στο να το ρωτήσω "ανοιχτά" στο φορουμ.

Λοιπόν, εδω και 1 χρόνο, δυσκολευομαι παρα πολύ να τελειώσω στο σεξ και στην πίπα. Αυτό αφορά τις περιπτωσεις που κανω σεξ με την (εκαστοτε) κοπέλα που βγαίνω μαζί. Πριν 3 μηνες, γνωρισα μια νεα κοπέλα και στο 2ο ραντεβου, αφού κατέβηκα εγώ, κατέβηκε και εκεινη... Παρα το άγχος μου (διότι ειχαν προηγηθει 5,6 διαφορετικες κοπελες που συνεβαινε αυτό που λεω πιο πανω), κατάφερα να τελειωσω στην πίπα, σχετικα γρηγορα, όπως και τις επομενες 10,11 φορές που υπηρξε στοματικό. Αισθανομουν οτι επιτελους ξεκλειδωσα σαν ανθρωπος. Όμως, μια φορά, ήμουν αρκετα κουρασμενος και μετα το σεξ ήθελε να με ευχαριστήσει, αλλά δεν ηταν εκει το μυαλο μου, απ την κουραση, οπότε επεσε. Απο τότε, πρεπει να το παρω στα χερια μου για να καταφέρω να τελειώσω, δυστυχως. Στο σεξ, συνεχίζω και δεν μπορω να τελειωσω.

Εδω, συμβαινει το εξης παραδοξο. 3 φορές πηγα σε στουντιακή κοπέλα για να δω αν οντως εχω προβλημα ή οχι (αν μου συνεβαινε το ιδιο, θα πηγαινα σε ανδρολογο κατευθειαν). Και τις 3 φορες που πηγα σε στουντιο, τελειωσα εξαιρετικα γρηγορα (την μια φορά, μάλιστα, δεν προλαβαμε καν να παμε στο κομματι του σεξ, τελειωσα στην αρχικη πιπα). Δεν ξερω τι συμβαινει ρε παιδια, πάντως και εκει που νομιζα οτι "εφτιαξε" η ολη κατασταση, ξαφνικα επεστρεψε στα κακά στανταρ. Στο σεξ με την (εκαστοτε) κοπελα μου, μπορω να πηδαω για 40-50-60 λεπτα, μεχρι να κουραστω, αλλα να τελειωσω ΔΕΝ γινεται, αληθεια, ειναι σαν να εχει προγραμματιστεί ετσι το κεφάλι μου. Στο σεξ σε στουντιο, κανω 15 μπες-βγες και αντιο σας...

Τέλος, για να μην σας κουραζω, να πω πως μεχρι πριν 3 μηνες, εβλεπα τσοντες περιπου 1 φορα τη μερα (αν οχι 1 στις 2 μερες), ενώ πριν γνωρισω την τελευταια κοπελα (με αυτην που αρχισα να τελειωνω ξανα στο στοματικο), σταμάτησα ΕΝΤΕΛΩΣ και τις τσοντες αλλά και την αυτο-ικανοποιηση και ενιωθα παρα πολυ ωραια. Μια μερα, όμως, που εφυγε για 6,7 μερες (πηγε στο πατρικο της, στην Θεσσαλονικη), χαζεψα μια τσοντα και τελείωσα.

Ηλικιακα ειμαι 30 χρονων, 1.91, δεν καπνιζω, δεν πινω, γυμναζομαι 5,6 φορες τη βδομαδα (δεν παιρνω συμπληρωματα ουτε κανω ναρκωτικα), αλλά απο ο,τι καταλαβαινω, ειναι εντελως ψυχολογικο ολο αυτό... Θα ήθελα τη γνωμη σας, πρωτού απευθυνθω σε καποιον ανδρολογο ή σεξολογο ή οτιδήποτε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Όλες οι ενδείξεις που αναφέρεις οδηγούν σ' ένα καθαρά εγκεφαλικά/ψυχολογικό θέμα.. από την άλλη το έχεις ψάξει καλά μήπως έχεις βαρεθεί τις γυναίκες και ψάχνεις κάτι διαφορετικό ώστε να ξεκλειδώσεις ;;;;; ?
Μήπως βαθιά μέσα σου υπάρχει κάποια κρυφή σου επιθυμία που την είχες "παγιδευμένη" και τώρα βγήκε στην επιφάνεια ;;;;; ?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
8
Like
11.421
Πόντοι
3.786
Είναι καθαρά ψυχολογικό, έχεις ανασφάλεια μάλλον.

Μετά από καιρό που δεν τελείωνα με την καμία πήγα πέρυσι (λίγο πριν τα ξανακλείσουν) στο studio στην Ηλιού. Πήρα μια κοπέλα που δεν την είχα ξαναπάρει. Κάτι η καλή μου διάθεση, κάτι η διαστημική πίπα που μου πήρε, κάτι που έδινε πόνο ,έχυσα με απίστευτη χαρά στο δεκάλεπτο και η κοπέλα είπε "γιατί δεν κρατήθηκες λίγο παραπάνω ρε μωρό;".
Αυτό που προσπαθώ να σου πω είναι ότι όταν βρεις μια γυναίκα να σε τρελαίνει και είσαι σε καλή διάθεση θα έρθει μόνο του. Κάνε ένα πείραμα με τον εαυτό του. Διάλεξε από φωτογραφίες και κριτικές (ή από αυτές που έχει ήδη πάρει) μία που πιστεύεις ότι θα σου κάνει αξέχαστο γαμήσι. Πήγαινε ξεκούραστος και με καλή διάθεση και δώστα όλα. Θα έρθει μόνο του.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
598
Like
1.844
Πόντοι
206
Επειδη μου συμβαινει χρονια !!! επειδη περνω αντι καταθληπτικα!!!! θα σου πω την δικια μου συμβουλη. Ζησε την στιγμη!!!!!!! και την ολη φαση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και γιατί δεν παίρνεις κάτι που να μπουστάρει το σήκωμα, τελείωμα κλπ?
το λέω σε εσένα και όχι στο νηματοθέτη καθώς σε αυτόν για την ώρα φαίνεται να είναι καθαρά εγκεφαλικό και πρέπει να ψάξει αλλού τις αιτίες ενώ εσύ λες οτι είναι από χάπια.
 

apalefta

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
24
Like
75
Πόντοι
0
Φίλε εγώ δεν έχω τελειώσει ποτέ με πίπα. Ναι μου αρέσει. Την απολαμβάνω, αλλά να τελειώσω δεν πιστεύω ότι θα συμβεί ποτέ. Δεν με αγχωνει αυτό ούτε με αγχωσε ποτέ. Κοίτα να απολαύσεις ότι συμβαίνει και χαλάρωσε.
Όλα καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom