Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Εντελβάις", Ανδρομάχης 141 - 143, Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
καινουργιος χωρος στην Καλλιθεα.
«κουδούνι Εντελβάις», Ε' όροφος
καθημερινα ανοιχτα 10.30 π.μ. - 9 μ.μ. εκτος Κυριακης

Σαν χωρος ειναι σχετικα περιποιημενος, μεγαλο σαλονι και στην υποδοχη μια ζοντρη ελληνιδα ψιλοφρικιο η οποια λογικα εκτελει χρεη οικοδεσποινας και μονο
τιμες 50 ευρω τα 40 λεπτα, 70 ευρω η μια ωρα
κοπελες αλλοδαπες 2, η μια ηταν στο δωματιο , αυτη που ειδα εγω και ηταν διαθεσιμη αδιαφορη για τα γουστα μου
αυτα προς το παρων  :sunglasses:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
καινουργιος χωρος στην Καλλιθεα.
«κουδούνι Εντελβάις», Ε' όροφος
καθημερινα ανοιχτα 10.30 π.μ. - 9 μ.μ. εκτος Κυριακης

Σαν χωρος ειναι σχετικα περιποιημενος, μεγαλο σαλονι και στην υποδοχη μια ζοντρη ελληνιδα ψιλοφρικιο η οποια λογικα εκτελει χρεη οικοδεσποινας και μονο
τιμες 50 ευρω τα 40 λεπτα, 70 ευρω η μια ωρα
κοπελες αλλοδαπες 2, η μια ηταν στο δωματιο , αυτη που ειδα εγω και ηταν διαθεσιμη αδιαφορη για τα γουστα μου
αυτα προς το παρων  :sunglasses:

:rockon: Έρχεται η ανάπτυξη!!!Δεν πρόλαβε να αναλάβει ο Τσίπρας... :dancing:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
καινουργιος χωρος στην Καλλιθεα.
«κουδούνι Εντελβάις», Ε' όροφος
καθημερινα ανοιχτα 10.30 π.μ. - 9 μ.μ. εκτος Κυριακης

Σαν χωρος ειναι σχετικα περιποιημενος, μεγαλο σαλονι και στην υποδοχη μια ζοντρη ελληνιδα ψιλοφρικιο η οποια λογικα εκτελει χρεη οικοδεσποινας και μονο
τιμες 50 ευρω τα 40 λεπτα, 70 ευρω η μια ωρα
κοπελες αλλοδαπες 2, η μια ηταν στο δωματιο , αυτη που ειδα εγω και ηταν διαθεσιμη αδιαφορη για τα γουστα μου
αυτα προς το παρων  :sunglasses:

ο απολυτος μασαζ-οδηγος μεγαλε zero
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
..Άμα φέρει καμιά βυζαρού, ειδοποιείστε!
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Η επι της υποδοχής έχει βυζάρες αλλά στύλ φρικιό όπως λέει ο zero.
Μια ακόμα λύση για σίγουρο μπριζόλιασμα για όσους βολεύει η τοποθεσία και δεν έχουν μεγάλες απαιτήσεις.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.951
Like
30.292
Πόντοι
5.006
και άλλος οίκος ακολασίας στην γειτονιά;  :headbang:
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
985
Πόντοι
81
καλημερα οποιοσ περασε απο το μαγαζι πληροφοριεσ αν μπορει ευχαριστω .
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Λοιπόν..μεταφέρω πληροφορία και λέω μεταφέρω,διότι αν ρωτήσετε κάτι παραπάνω, δεν θα μπορώ να απαντήσω..
Προχθές την Παρασκευή, είχα κανονίσει να πάω με ένα φιλαράκι απ το gym, στο μαγαζί.Έγινε όμως μιά φάση εδώ μέσα(σχετικά με κάτι ακάποτα,νοσήματα κτλ) και χαλάστηκα απίστευτα, οπότε δεν είχα διάθεση. Πήγε το φιλαράκι μόνο του λοιπόν, αλλά..έφαγε πόρτα..
Τον υποδέχτηκε μια χοντρή, φρικιό. Του παρουσίασε 3 κοπέλες, η μία νεαρή χοντρή, μια άλλη μέτρια  και άλλη μία  ψηλή, με καλό σώμα, αλλά μέτρια φάτσα.Ο δικός μου διάλεξε την τελευταία και μόλις μπήκε στο ψητό με την χοντρή της υποδοχής,του άρχισε τα μα,μου, εμείς εδώ δεν κάνουμε τέτοια..και μπουρου-μπούρου και ποιος σε έστειλε,"χρυσή" την έκανε την χοντρή, ρε δεν είμαι μπάτσος,εκεί αυτή....τον έδιωξε...Και το παιδί μετράει..γυμνασμένος,περιποιημένος...Αν μπορεί κανείς να βγάλει άκρη...εγώ πάντως το κόβω χλωμό να πάω , γιατί αν φάω την πρώτη ήττα με το παρκάρισμα εκεί που βρίσκεται και μου πει και η χοντρή τα ίδια...θα την αρχίσω τουλάχιστον στα μπινελίκια.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.413
Πόντοι
4.446
Λοιπόν..μεταφέρω πληροφορία και λέω μεταφέρω,διότι αν ρωτήσετε κάτι παραπάνω, δεν θα μπορώ να απαντήσω..
Προχθές την Παρασκευή, είχα κανονίσει να πάω με ένα φιλαράκι απ το gym, στο μαγαζί.Έγινε όμως μιά φάση εδώ μέσα(σχετικά με κάτι ακάποτα,νοσήματα κτλ) και χαλάστηκα απίστευτα, οπότε δεν είχα διάθεση. Πήγε το φιλαράκι μόνο του λοιπόν, αλλά..έφαγε πόρτα..
Τον υποδέχτηκε μια χοντρή, φρικιό. Του παρουσίασε 3 κοπέλες, η μία νεαρή χοντρή, μια άλλη μέτρια  και άλλη μία  ψηλή, με καλό σώμα, αλλά μέτρια φάτσα.Ο δικός μου διάλεξε την τελευταία και μόλις μπήκε στο ψητό με την χοντρή της υποδοχής,του άρχισε τα μα,μου, εμείς εδώ δεν κάνουμε τέτοια..και μπουρου-μπούρου και ποιος σε έστειλε,"χρυσή" την έκανε την χοντρή, ρε δεν είμαι μπάτσος,εκεί αυτή....τον έδιωξε...Και το παιδί μετράει..γυμνασμένος,περιποιημένος...Αν μπορεί κανείς να βγάλει άκρη...εγώ πάντως το κόβω χλωμό να πάω , γιατί αν φάω την πρώτη ήττα με το παρκάρισμα εκεί που βρίσκεται και μου πει και η χοντρή τα ίδια...θα την αρχίσω τουλάχιστον στα μπινελίκια.

πες του φιλαράκου σου να είναι εκτός από γυμνασμένος και αποτελεσματικός!!!! με το μπαίνεις μέσα απευθύνεσαι στη φάλαινα υποδοχής που τρώει τρεις-τρείς τις ζαμπονοτυρόπιτες του γρηγόρη την πιάνεις από το λαιμό την καθίζεις ελαφρώς βίαια χάμω στην καρέκλα και της πετάς μιά πενηντάρα(επειδή είμαστε και φτωχοί) στο κούτελο(λίγο κάτω από το πτερύγιο) και της λές " θέλω να γαμήσω ότι καλύτερο υπάρχει διαφορετικό θα σε πάω μέσα..και φωνάζεις ΑΣΦΑΛΕΙΑ!!!!!!!
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
χαχαχα...όχι ρε φιλαράκο, εκβιαστηκά? και με ασφάλειες και τέτοια? Εγώ δεν θα το κανα με την καμία..Κι αυτός τον ξέρω, είναι καλό παιδί, άσχετα αν δείχνει λίγο φοβιστικός..
Αυτές χάσανε, κι αυτός θα έδινε λεφτά προχθές κι εγώ σήμερα -αύριο. Κι αν μέναμε και φχαριστημένοι, θα ξαναπηγαίναμε....Ας κάνει αέρα στο μουνί της τώρα η χοντρέλο.
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Ενημερωση απο το ιδρυμα, μετα απο σημερινη επισκεψη.
Πολυκατοικια κοντα σε διασταυρωση με Δαβακη, παρκινγκ ξεχαστε το , μονο για κολοφαρδους. Ανοιξε πορτα η σεριφισα, πανκ-ροκ και δε συμμαζευεται , αλλα καλο τυπακι. Εκανε τις σχετικες ερωτησεις απο που ξερω κλπ , απλα της ειπα οτι ειμαι χρονια στο κουρμπετι .. αυτο ηταν ολο. Μου προσφερε πορτοκαλαδα , της ειπα να δω τις κοπελες, μου φερνει πρωτα την Μαρινα , κοντουλα μετριο προς λιγο μπαμπατσικο σωμα , σγουρα καστανα μαλλια , δε τη λες ασχημη, αλλα για μενα αδιαφορη τελειως. Δευτερη μπαινει η Μαιρη , περιπου 1.70 , λεπτα ποδια καλο κολι και 3μισαρια μπαλκονια , φατσα μετρια (μικρα δοντακια, γι αυτο να μη γελαει παρακαλω) . Λογω σωματοτυπου ειπα να περασω , αλλα στην ξηγα που παντα κανω μεσα στο δωματιο, μου πε δεν κανει ακαπελα , κ φιλια δυσκολα , και ετσι της ειπα για χαρα και εις αλλα με υγεια.
Παντως συμπαθητικο σαν μερος, επιπλωση 2 καναπεδες αι ενα τραπεζι απο τα 4785 ενωμενα εργοστασια, στα ενδοτερα κανονικα μασαζοκρεβατα και καναπες, αρκετα καθαρο και σου δινει την αισθηση οτι πηγες στο σπιτι της φοιτητριας γκομενας σου (που ειναι καλο) , αλλα μασαζ χωρις φιλια και ακα , δε λεει για μενα.
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Ας συνεχίσουν έτσι και αν δεν το έχουν ξεκινήσει ήδη, θα κάνουν μασάζ μεταξύ τους...
Εσύ τους είπες ότι είσαι της πιάτσας και αμέσως ξεδιπλώθηκε η χοντρή, με τον δικό μου μάσησε...θα τον μαλώσω..
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Και εγώ δεν είχα πρόβλημα όταν πήγα αλλά το μαγαζί ήταν στα στησίματα. Το πανκιό ψαχνόταν ακόμα.
Η κοπέλα που πέρασα εγώ πάντως πεντακάθαρη και στο ενδιάμεσο του διπλού πέρασε ξανά από το ντούς.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom