Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.950
Κριτικές
14
Like
3.778
Πόντοι
2.777
Αλήθεια μια πολύ δυνατή παρουσία στις φωτογραφίες τουλάχιστον από Κηφισου60 με ονομα Σουζάνα έχει δεί κανείς? Έχει δοκιμάσει?

φοβάμαι ότι λόγω φωτοσοπιάς το σπάσιμο μέσης που μας κάνει όλους του είδους να τρέχουν τα σάλια μας δεν θα είναι πραγματικό. Μακάρι να βγαίνω ψεύτης. Δεν την έχω δει από κοντά γιατί μου τη σπάνε οι πολλές σκάλες στα σπίτια. Ισόγεια και μόνο υπερυψωμένα.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Δοκίμασα τις Σόνια και Νατάσσα από Γερμανούς και πέρασα πολύ καλά! Η Σόνια είναι μια πολύ όμορφη και γλυκιά λολίτα, χαμογελάει ντροπαλά, στο σεξ όμως αρκετά κίνκυ! Δυστυχώς δεν θα μείνει πολύ ακόμα και είναι αβέβαιο αν θα ξανάρθει όπως μου είπε.
Η Νατάσα σέξυ γυμνασμένη κορμάρα προστυχόφατσα,σκέτη τσόντα επί το έργον! Όταν την είχα στα τέσσερα, μάλλον μου γαμουσε αυτή τον πούτσο παρά εγώ το μουνι της! Η γκόμενά είναι τούρμπο, με ξεθέωσε, έχω ζήσει κάτι παρόμοιο μόνο με τη Λίντα τη γνωστή!
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Επίσης για την Μπελά που ρώτησε ένας φίλος σίγουρα οι φωτογραφίες είναι κάποιων χρόνων παλιότερες καμία σχέση πολύ χαλάρωση στο σώμα αλλά στο σαλόνι η τύπισσα βγάζει έντονη αυτοπεποίθηση και επαγγελματισμό.

Ειναι χρονια στο κουρμπετι η κυρια..... αλλα τα χρονια περασανε και απο τα σαλονια βρεθηκε σε στουντιο στο Σχηματαρι  :o

Πάντως στο μαγαζί αυτό Αντιοχείας 64 έχουν γίνει πρωταθλητές στην μουφα και ψευτιά με τις φωτογραφίες χαρακτηριστικο παράδειγμα η Γκλόρια που μαζί με δικές τις φωτογραφίες έχει προσθέσει και μερικές ψεύτικες κρίμα καθώς την θεωρούσα σοβαρή κοπέλα και επαγγελματία τρίχες όμως πιστεύω ότι και αυτό που λέει για την καταγωγή της και καλά πως είναι Σέρβα μουφα και αυτό μας απογοήτευσε μαλακίες...

Τους εχω κραξει αρκετες φορες για τις μουφα φωτο. Λες και η Γκλορια χρειαζοταν κατι τετοιο.  :jerking:
Ουκρανη ειναι η Γκλορια, πολλα χρονια εδω
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Την σονια την ψηλη που δουλευει τωρα στο deluxe την εχει παρει κανεις? Μην δωσω τσαμπα το καφε  χαρτι...

Γιατι βαρεθηκα στην φθηνη πιατσα,τα ιδια και τα ιδια  :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Την σονια την ψηλη που δουλευει τωρα στο deluxe την εχει παρει κανεις? Μην δωσω τσαμπα το καφε  χαρτι...

Γιατι βαρεθηκα στην φθηνη πιατσα,τα ιδια και τα ιδια  :jerking: :jerking:
Ξέρεις κάτι η μετάβαση από την φθηνή πιάτσα στην ακριβη και πέρα από υπομονή απαιτεί δυνατή τσέπη και να μην σε νοιάζει καθόλου αν θα πάει τσάμπα τό καφέ χαρτί.
Σήμερα είναι Σάββατο βραδυ φίλε είσαι έτοιμος να πας σε ένα μέρος όπου θα σκάσεις 50€πουλα ο χρόνος που θα έχεις είναι το πολύ 15 λεπτά και φυσικά υπεραπλο πρόγραμμα  χωρίς προκαταρκτικά χωρίς τίποτα ιδιαίτερο και όπως συνήθως απαξιωτική στάση.

Το ότι είναι Σάββατο σήμερα στο αναφέρω γιατί πιο πολλές πιθανότητες έχεις να βγεις  να πιείς ένα δυο ποτά και να κάνεις προσπάθεια για γνωριμία με κανένα γκομενάκι  παρά να δώσεις 50€πουλα και να περάσεις εκεί καλά λυπάμαι που στα λέω έτσι ωμά αλλά δυστυχώς αυτή είναι η πραγματικότητα
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Ξέρεις κάτι η μετάβαση από την φθηνή πιάτσα στην ακριβη και πέρα από υπομονή απαιτεί δυνατή τσέπη και να μην σε νοιάζει καθόλου αν θα πάει τσάμπα τό καφέ χαρτί.
Σήμερα είναι Σάββατο βραδυ φίλε είσαι έτοιμος να πας σε ένα μέρος όπου θα σκάσεις 50€πουλα ο χρόνος που θα έχεις είναι το πολύ 15 λεπτά και φυσικά υπεραπλο πρόγραμμα  χωρίς προκαταρκτικά χωρίς τίποτα ιδιαίτερο και όπως συνήθως απαξιωτική στάση.

Το ότι είναι Σάββατο σήμερα στο αναφέρω γιατί πιο πολλές πιθανότητες έχεις να βγεις  να πιείς ένα δυο ποτά και να κάνεις προσπάθεια για γνωριμία με κανένα γκομενάκι  παρά να δώσεις 50€πουλα και να περάσεις εκεί καλά λυπάμαι που στα λέω έτσι ωμά αλλά δυστυχώς αυτή είναι η πραγματικότητα
Χμμμ δεν διαφωνώ σε όσα λες θα μπορούσα να κεράσω καμία στα κέντρα σήμερα, αλλά αυτή μου την έχει δώσει  ψηλή και αδύνατη το γούστο μου... Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί η πλειοψηφία στούντιο δεν έριξε ούτε 5 ευρώ, μόνο σε κάνα 2 στην Κασσάνδρας, όλα τα άλλα ακαθεκτα σε τιμές, μια φορά στο Θησέως 35 ρώτησα την τσατσα μήπως ρίξει τπτ, και στράβωσε...
 

Diem

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1
Κριτικές
6
Like
87
Πόντοι
0
Φίλοι μου καλησπέρα και από μένα. Πιθανώς να με γνωρίζετε από τις αξιολογήσεις που κάνω τον τελευταίο καιρό. Μιας και στον τομέα του αγοραίου έρωτα είστε πιο έμπειροι θα ήθελα να σας ρωτήσω. Ξέρετε αν υπάρχουν οίκοι ανοχής οι οποίοι να έχουν υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές των studio? Και θα μου πείτε γιατί ρωτάω. Προφανώς όταν αρχίζεις και μαζεύεις πολλές εξορμήσεις σε studio και αντιλαμβάνεσαι ότι η τσέπη σου πλέον δεν σε παίρνει, αρχίζεις και αναζητάς φθηνότερες διεξόδους. Δεν έχω παράπονο από τις υπηρεσίες που μου παρείχαν αλλά να δίνω και 50 ευρώ το μήνα από ένα σημείο και μετά το θεωρώ και σπατάλη.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Γεια και χαρά σε όλους...

Έχετε να μου προτείνετε κάτι σε πολύ ψηλή (1.75+) αυτή την εποχή;;

Ευχαριστώ πολύ...
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Προσωπικά είμαι υπέρ των μασάζ μακράν καλύτερες υπηρεσίες και άνεση χρόνου μιλάω πάντα και για το οικονομικό γιατί αν πληρώσεις 150+ παίρνεις call girl και περνάς καλά.καποιες προτάσεις σε μασάζ που έχω περάσει καλά με φουλ πρόγραμμα είναι στο νιρβάνα με αντελινα ανδριαννα Βερόνικα.τωρα σε στούντιο στην τριγγετο αλυσίδα με καλό πρόγραμμα και όχι βιασύνες Εύα και ζαρα η τελευταία έδινε και γλωσοφιλλα αυτές που προτεινο είναι για πιπινοκατασταση η ηλικίες του είναι από 20 μέχρι 25.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Θελω να ευχαριστησω τον φιλο Ramada που εχτες με φρεναρε καπως δειχνοντας που την πραγματικοτητα για τα αρκιβα σπιτια,παντως να διαχωρισουμε αλλο το παραδειγμα για τα σπιτια,αλλο για το ποτο,ξενυχτι γκομενες,αλλο το ενα αλλο,αλλο το αλλο,θα σταθω για την επισυμανση του για τα στουντιο.. Προσωπικα οταν μου την δωσει κατι ,με πιανει η τρελα,λιγα στουντιο εχει το κεντρο της Αθηνας? Και με 40 ευρω μου εχουν κανει συρρκνωση προγραμματων ,το ισμηνης 2 ηταν στου διαολου την μανα ,στο συγκεκριμενο παω πρωτη φορα ,πραγματικα σαν φυλακη μεχρι να μπεις,3 πορτες,με καμερες,πορτες φουλ ασφαλειας,κλπ κλπ,πρωτη πορτα κατω,δευτερη πορτα σκαλια πολλα,3η πορτα με τουνελ μεχρι να φτασεις,ο χωρος τεραστιος,πολυ ωραιος,σκοτεινοκοκκινα χρωματα,2 σαλονια,η κυρια στην υποδοχη,ευγενεστατη,μου προσφερε κατι να πιω,νερο ζητησα γιατι εκανε ζεστη και υγρασια μαζι,δεν ηθελα ποτο,η κοπελες εμεινα εκπληκτος,6-7 κοπελες μαζι,3οροφο κτηριο,2 οροφοι για το στουντιο,η τριτος δεν ξερω τι ειχε ,τεσπα,για το γαμωτο τοσο δρομο που εκανα  απο περιστερι που μενω,πρεπει να μπω εδω λεω..πρωτη εντυπωση μου εκανε η αλινα,κωλαρα,φατσαρα,δυστηχως με πρησμενα χειλη απο το υαλουρονικο,για την σονια ειχα πει,δυστηχως απο κοντα ηταν πολυ αδυνατη,μηδεν κωλο,στα ορια ανορεξιας,μου εδειξε αλλες τρεις,δεν θυμαμαι ονοματα παιδες ανατρεξτε βαρδια εχτες που ηταν 6, η μια μετα απο της 2 που ανεφερα ηταν καλη,η αλλες 2 πολυ μετριες επιπεδου φυλης πραγματικα,εμφανιζεται η σοφια,μια ξανθια ψηλη με τακουνια,παιδια εμεινα μαλακας,η διαφορα με της φωτο τεραστια,μοιαζει με της φωτο,αλλα μιλαμε η γυναικα θυμηζει αυτες της 40-45 που ειναι στα τσιμπουκαδικα της διδυμου,εαν παρατηρησετε στης φωτο ,η φωτος της ειναι θολες για καποιο λογο,επεξερασιας photoshop στης φωτο κανει για 28-32,απο κοντα ειναι πατημενα 40 ...Εγω περασα με την αλινα,μετρια εντελως,την ρωτησα τι κανει περισσοτερο,μου ειπε αυτο 10 minutes normal χαιρω πολυ,την κρατησα επιτηδες μεσα 15 λεπτα τουλαχιστον,ηταν καπως ευγενικη αλλα μεχρι εκει,προθυμη,οτι εχω κανει μεταξουργειο,φυλης τα εκανα και στο 50ρικο να δω πως ειναι,0 διαφορα,η μονη διαφορα ειναι η καθαριοτητα και τα πολυτελη δωματια,με φιλησε,μου ειπε με περιμενει με μεγαλυτερα προγραμματα,περιμενε εσυ της λεω σιγανα μεσα μου και αν ερθω ξανα σφυρα μου? What you said baby? nothing της λεω, i ll come again  :2funny: Ισως ακολουθησω τα μασατζιδικα που λεει ο φιλος ποιο πανω,τα μονα που εχουν ενα φιλοτιμο σε υπηρεσιες ειναι στην κων/λεως και μερικα κασσανδρας,πουθενα αλλου,εδω περα επειδη ζητησα λιγο μασαζ μου ζητανε 80 ευρω  :jerking: Στον τριτο οροφο μια χοντρη με γυαλια φουλ ξινη να σε κοιταει απαξιωτικα σαν κοιταει τον καθρεπτη οταν βλεπει τον εαυτο της   :jerking: :jerking: Μπαινει και ενα καγκουροκλαρινος γυρω στα 45-50 με κοιταζει και αυτος περιεργα ,ολοι σε κοιτανε περιεργα εκει... Δυστηχως παιδια,οπου εχω ακουσει και βλεπω διαφημιση εχω φαει τα μουτρα μου στην κυριολοεξια,υπαρχει μια παστα ανθρωπων που αντεχει να πληρωνει 50-100 ευρω, ρε παιδια,περασε  κριση? Τι γινεται? Πως ειναι δυνατον και η 6 κοπελες να εχουν μεροκαμματο σταθερο? Φυσικα δεν βγαζουν τα φραγκα που βγαζαν πριν 10 χρονια αλλα και παλι, Με την κριση που εχουν διαλαλυσει τα μεσα ενημερωσης χρονια,τα μισα στουντιο επρεπε να ειχαν κλησει,ειχε 50 στουντιο ολη η αθηνα? Ζητημα νε χουν κλησει 4-5 και πολλα λεω...Η επιθυμια μου? Καλυτερες τιμες,η αλλιως πουλο,θα τους ερθει η ωρα συντομα και θα ψαχνουν πελατη με το σταγονομετρο..Οσο για την νυχτα και τα γκομενακια που ανεφερε ο ραμαντα μερικοι ανθρωποι εχουν καποια ιδαιτερα γουστα,αλλος ειναι φετιχιστης,αλλος μασαζ,αλλο το αλλο,μην συγκρινουμε αυτα τα 2...Σαν τον φιλο womanaholic θα το γυρησω σε τιποτα μπαρ,μασατζιδικα κλπ οπου σε φορντιζουν ,δεν θα κατσω να σκαω δεξια και αριστερα και να μην το χαρω ,αιντε  :jerking: :jerking: Ξεχνανε και αυτες οτι καποτε παμφτωχες ηρθαν απο της χωρες τους  :jerking: Μακρια για μενα απο το συγκεκριμενο στουντιο οσοι απλα θελετε να δοκιμασετε μια φορα δεν τρεχει τιποτα,συνεχεια ομως μακρια,ας σκανε η αλλοι λεφτα που εχουν...
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Συναγωνιστή Μήτσο δοκίμασε σε μασάζ και θα δεις την διαφορά τα στούντιο σε αυτά που κάνουν τα κορίτσια στο μασάζ δεν ακομπουν ούτε το 20 τις εκατό με 60 ευρώ θα πάρεις 30 λεπτά και χωρίς καμία βιασύνη με 80 σε κάποια και 100 ευρω σε αλλά θα πάρεις μια ώρα με 2 εκτονωσεις.και με 50 ευρώ βρίσκεις 30 λεπτά άλλη νοοτροπία στα μασάζ εκεί η γκόμενες έχουν μάθει να έχουν υπομονή επειδή είναι μεγάλα τα προγράμματα στο στούντιο έχουν μάθει διαφορετικά γρήγορα για να πάρουν άλλο πελάτη δηλαδή στην ξεπετα.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Συναγωνιστή Μήτσο δοκίμασε σε μασάζ και θα δεις την διαφορά τα στούντιο σε αυτά που κάνουν τα κορίτσια στο μασάζ δεν ακομπουν ούτε το 20 τις εκατό με 60 ευρώ θα πάρεις 30 λεπτά και χωρίς καμία βιασύνη με 80 σε κάποια και 100 ευρω σε αλλά θα πάρεις μια ώρα με 2 εκτονωσεις.και με 50 ευρώ βρίσκεις 30 λεπτά άλλη νοοτροπία στα μασάζ εκεί η γκόμενες έχουν μάθει να έχουν υπομονή επειδή είναι μεγάλα τα προγράμματα στο στούντιο έχουν μάθει διαφορετικά γρήγορα για να πάρουν άλλο πελάτη δηλαδή στην ξεπετα.

Ευχαριστω φιλε για την συμβουλη,θα την κανω σκουλαρικη οπως μου λεγανε η μεγαλυτεροι,η αναζητηση εναλλακτικων λυσεων ειναι 1,επειδη δεν υπαρχουν πολλες επιλογες στα φθηνα,2 στα ακριβα η απλες υπηρεσιες η συσχετιση με την τιμη ειναι κοροιδια,πρεπει να πληρωνεις 100 ευρω,που με 110 θα παρω μιση ωρα call girl με χυσιμο στο προσωπο,η κωλο,η οτι αλλη υπηρεσια θελω,ποσες call girl εχει στο μισαωρο με τοσα? Πολλες,τεσπα,δεν θελω να χαλασω το θρεντ με τα παραπονα μου γιατι αφορα ενημερωση,αλλα καλο ειναι τα κακα να τα λεμε,οτι το διαφημιζεις πολυ,τελειωσε,κατι δεν παει καλα..
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Για αυτό είμαστε εδώ για να συζητάμε τα πάντα και αν μπορούμε να βρίσκουμε μια λύση δεν το βλέπω προσωπικά σαν παράπονο αλλά αφού υπάρχει το σάιτ και μπορούμε να αλλάζουμε απόψεις και γνώμες γιατί να μην το κάνουμε είναι χρήματα που σε πολλούς θέλουν να τα αξιοποιήσουν περνοντας καλά διότι δεν βγαίνουν εύκολα.διαβασε μερικές κριτικές από συναγωνιστές που πάνε σε μασάζ και θα δεις την διαφορα έχει κορίτσια που κάνουν τα πάντα για να σε ευχαριστήσουν και ηλικίες από 20 μέχρι και 40+.για όλα τα γούστα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Συναγωνιστή Μήτσο δοκίμασε σε μασάζ και θα δεις την διαφορά τα στούντιο σε αυτά που κάνουν τα κορίτσια στο μασάζ δεν ακομπουν ούτε το 20 τις εκατό με 60 ευρώ θα πάρεις 30 λεπτά και χωρίς καμία βιασύνη με 80 σε κάποια και 100 ευρω σε αλλά θα πάρεις μια ώρα με 2 εκτονωσεις.και με 50 ευρώ βρίσκεις 30 λεπτά άλλη νοοτροπία στα μασάζ εκεί η γκόμενες έχουν μάθει να έχουν υπομονή επειδή είναι μεγάλα τα προγράμματα στο στούντιο έχουν μάθει διαφορετικά γρήγορα για να πάρουν άλλο πελάτη δηλαδή στην ξεπετα.

Στούντιο αξίζει το βασικό στα 50.
Μασάζ το βασικό μισάωρο στα 60.

Είναι μαλακία να δίνεις 100 για μισάωρο στο στούντιο.
Με 80+22=102 παίρνεις βίζιτα μαζί με χοτέλ , για 45 λεπτά τουλάχιστον .
Για τον ίδιο λόγο είναι μαλακία να παίρνεις κάτι ακριβότερο στο μασατζίδικο από το 60ρι.

Γαμήσι σε στριπ , είναι πολυτέλεια ακριβή, αφού θέλεις 70+15+ .....
για 20 λεπτά max.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.846
Στούντιο αξίζει το βασικό στα 50.
Μασάζ το βασικό μισάωρο στα 60.

Είναι μαλακία να δίνεις 100 για μισάωρο στο στούντιο.
Με 80+22=102 παίρνεις βίζιτα μαζί με χοτέλ , για 45 λεπτά τουλάχιστον .
Για τον ίδιο λόγο είναι μαλακία να παίρνεις κάτι ακριβότερο στο μασατζίδικο από το 60ρι.

Γαμήσι σε στριπ , είναι πολυτέλεια ακριβή, αφού θέλεις 70+15+ .....
για 20 λεπτά max.
Στούντιο υπάρχουν και με 20-30€, μην το ξεχνάμε.
 

blofatzis123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα, ειμαι νεο μελος ( αν και διαβαζω τα ποστς σας εδω και αρκετο καιρο )
ειμαι περιπου στα 25 με ελαχιστες εως καθολου εμπειριες, ειδικα στο "κυριως πιατο" ( εχω κανει πολλες φορες προκαταρκτικα, πιπες γλειφομουνια δαχτυλα κτλ αλλα ελαχιστες φορες εχω μπει )

Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο στουντιο που ειναι καλο για πρωταρη , πχ καποια κοπελα η οποια να μην με "ξεπεταξει" , αλλα να εχει υπομονη με το γεγονος οτι αυτο που χρειαζομαι ειναι να μαθω να κινουμαι στο κρεβατι.

Μηπως για την περιπτωση μου θα ηταν καλυτερα ενα cg? φοβαμαι μηπως κωλωσω στο θεμα τηλεφωνα-ξενοδοχεια κτλ
Σας ευχαριστω πολυ
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Παιδια καλησπερα, ειμαι νεο μελος ( αν και διαβαζω τα ποστς σας εδω και αρκετο καιρο )
ειμαι περιπου στα 25 με ελαχιστες εως καθολου εμπειριες, ειδικα στο "κυριως πιατο" ( εχω κανει πολλες φορες προκαταρκτικα, πιπες γλειφομουνια δαχτυλα κτλ αλλα ελαχιστες φορες εχω μπει )

Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο στουντιο που ειναι καλο για πρωταρη , πχ καποια κοπελα η οποια να μην με "ξεπεταξει" , αλλα να εχει υπομονη με το γεγονος οτι αυτο που χρειαζομαι ειναι να μαθω να κινουμαι στο κρεβατι.

Μηπως για την περιπτωση μου θα ηταν καλυτερα ενα cg? φοβαμαι μηπως κωλωσω στο θεμα τηλεφωνα-ξενοδοχεια κτλ
Σας ευχαριστω πολυ

Πήγαινε στη Katy στη τριγγετοαλυσιδα, απλά επειδή είσαι και μικρός πρόσεχε μην πέσεις στη μουνοπαγιδα και αρχίσεις τα αγαπουλιστικα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.846
Παιδια καλησπερα, ειμαι νεο μελος ( αν και διαβαζω τα ποστς σας εδω και αρκετο καιρο )
ειμαι περιπου στα 25 με ελαχιστες εως καθολου εμπειριες, ειδικα στο "κυριως πιατο" ( εχω κανει πολλες φορες προκαταρκτικα, πιπες γλειφομουνια δαχτυλα κτλ αλλα ελαχιστες φορες εχω μπει )

Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο στουντιο που ειναι καλο για πρωταρη , πχ καποια κοπελα η οποια να μην με "ξεπεταξει" , αλλα να εχει υπομονη με το γεγονος οτι αυτο που χρειαζομαι ειναι να μαθω να κινουμαι στο κρεβατι.

Μηπως για την περιπτωση μου θα ηταν καλυτερα ενα cg? φοβαμαι μηπως κωλωσω στο θεμα τηλεφωνα-ξενοδοχεια κτλ
Σας ευχαριστω πολυ
Κανένα στούντιο δεν θα σε βοηθήσει για αυτό που θες, γιατι χρειάζεσαι διάρκεια πάνω στο παιχνίδι.
Εκτός αν θα σκάσεις 80-100€.

Τόσο δύσκολο να βρεις γκόμενά στα 25 σου και να παίξεις όσο χρειάζεται;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Α-Ω

kotsos81

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
Παιδια καλησπερα, ειμαι νεο μελος ( αν και διαβαζω τα ποστς σας εδω και αρκετο καιρο )
ειμαι περιπου στα 25 με ελαχιστες εως καθολου εμπειριες, ειδικα στο "κυριως πιατο" ( εχω κανει πολλες φορες προκαταρκτικα, πιπες γλειφομουνια δαχτυλα κτλ αλλα ελαχιστες φορες εχω μπει )

Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο στουντιο που ειναι καλο για πρωταρη , πχ καποια κοπελα η οποια να μην με "ξεπεταξει" , αλλα να εχει υπομονη με το γεγονος οτι αυτο που χρειαζομαι ειναι να μαθω να κινουμαι στο κρεβατι.

Μηπως για την περιπτωση μου θα ηταν καλυτερα ενα cg? φοβαμαι μηπως κωλωσω στο θεμα τηλεφωνα-ξενοδοχεια κτλ
Σας ευχαριστω πολυ

Διαλεξε μια που να σου αρεσει σε μασατζιδικο και πηγαινε αρκετες φορες μαζι της...
Η σχεση αξιας/τιμης ειναι η κορυφαια στον αγοραια ερωτα, ειδικα σε αυτο που κοιτας εσυ.
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
επειδης sic γινεται μια κουβεντα για τα μασατζιδικα και επειδη τα εχω επισκεφθει οχι για μασαζ αλλα  για να πηδησω καποιες που μου αρεσαν ειδα οτι στο σεξ οι υπηρεσιες των κοριτσιων ειναι ισως λιγο κατωτερες των στουντιο...σχηματισα την αποψη οτι εκει τα κοριτσια εχουν συνηθισει σε μια αλλη νοοτροπια που λεει το εξης...αντι να εχω το μαλακα να μου πουτσοτριβεται  για να καυλωσει ας του τριβω την πλατη,κρατωντας τον αδρανη και απο αποσταση και καποια στιγμη θα του σηκωθει να τελειωνουμε...εκτος και αν καποιος το θελει το μασαζ ή να ειναι προθυμος να πειραματισθει δηλ να δει μπασ και το μασαζ μπορει να αντικαταστησει τα προκαταρκτικα με επιτυχια...γιατι αυτο στην ουσια προτεινουν οι κοπελες που εργαζονται εκει
 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom