Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Το 108 ειχε ενα δωματιο με κρεβατι.
Δεν ξερω εαν εχουν και 2ο

Σου δωσανε αυτο με το κρεβατι;
Στο Φ7 με τη Σοφια πηγα τελευταια. Ενα στενο κοντο μασαζοκρεβατο και ενα στενο καναπε ειχε. Δυσκολευτηκα.  Στο Σ108 κρεβατι δεν ειδα. Θα το ζητησω την αλλη φορα γιατι σε μασαζοκρεβατο με τη Λινα δε λεει..
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Στο Φ7 με τη Σοφια πηγα τελευταια. Ενα στενο κοντο μασαζοκρεβατο και ενα στενο καναπε ειχε. Δυσκολευτηκα.  Στο Σ108 κρεβατι δεν ειδα. Θα το ζητησω την αλλη φορα γιατι σε μασαζοκρεβατο με τη Λινα δε λεει..

Στο φρ7 δεν ειδα κρεβατια. Μαλλον δεν εχουν πουθενα. Πχ σε αυτο με τη σαουνα μαλλον θα χωρουσε.

Το τατ 71 ειχε κληρονομησει απο την εποχη που ηταν στου, αλλα ισως τα εβγαλαν απο ολα τα δωματια. Και εκει εχει το αστερι τη βανεσα

Ισως να εχει το λαθ343 επειδη ηταν στου. Αμα παω για ρεικι με την αγγελικη θα ραπορταρω. Ειχα παλιοτερα σουπερ εμπειριες με αλλες μασεζ

Στο 108 η λινα στο κρεβατι ταιριαζει νομιζω

Συμφωνω μαζι σου, και μενα με χαλανε τα μαδερια. Κοψομεσιαζομαι
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Επισκεψη πριν λιγες ημερες στο Κροκεων για να δω την Αννα. Δεν την ειχα ξαναδει.. τι να πω: Ψηλη, κορμαρα, με πολυ γλυκο και ομορφο προσωπο. Αυταρχικο δεν κανει, αλλιως θα ηξερα κι αλλα γι'αυτην. Για αυτους που ενδιαφερονται, κανει ελευθερο στοματικο αλλα οχι πρωκτικο.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
Επισκεψη πριν λιγες ημερες στο Κροκεων για να δω την Αννα. Δεν την ειχα ξαναδει.. τι να πω: Ψηλη, κορμαρα, με πολυ γλυκο και ομορφο προσωπο. Αυταρχικο δεν κανει, αλλιως θα ηξερα κι αλλα γι'αυτην. Για αυτους που ενδιαφερονται, κανει ελευθερο στοματικο αλλα οχι πρωκτικο.
μόνο εμφάνιση είναι η Αννουλα
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
μόνο εμφάνιση είναι η Αννουλα
Ναι σωστα, αλλα απο εμφανιση ειναι ισως οτι καλυτερο σε μαγαζι αυτη την εποχη. Μαζευεις το σαγονι απο το πατωμα.....Θελει καθαρο μυαλο να δεις τη φωτεινη επιγραφη ΦΟΛΑ που αναβοσβηνει  :2funny:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
Ναι σωστα, αλλα απο εμφανιση ειναι ισως οτι καλυτερο σε μαγαζι αυτη την εποχη. Μαζευεις το σαγονι απο το πατωμα.....Θελει καθαρο μυαλο να δεις τη φωτεινη επιγραφη ΦΟΛΑ που αναβοσβηνει  :2funny:
έτσι ακριβώς! Είναι όντως να μπει στο παλμαρέ αλλα όχι από πλευράς υπηρεσιών παρά μόνο για το κορμί.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
99
Like
5.157
Πόντοι
4.280
μόνο εμφάνιση είναι η Αννουλα
Ναι σωστα, αλλα απο εμφανιση ειναι ισως οτι καλυτερο σε μαγαζι αυτη την εποχη. Μαζευεις το σαγονι απο το πατωμα.....Θελει καθαρο μυαλο να δεις τη φωτεινη επιγραφη ΦΟΛΑ που αναβοσβηνει  :2funny:
έτσι ακριβώς! Είναι όντως να μπει στο παλμαρέ αλλα όχι από πλευράς υπηρεσιών παρά μόνο για το κορμί.
Ετσι ειναι αυτα αν το μουνι δεν ηταν υπουλο δεν θα το λεγαν κολπο
 

Rififis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Χαιρετώ  :hi:
Επίσκεψη εχθές το Τριγγέτα για την Τζούλια, μιας και με εξιτάρισε το καλσόν που φορούσε και ακολουθώντας τον κανόνα μου για τις πρώτες επισκέψεις, το τίμιο 50αρικο. Βγήκε για λίγο στο σαλόνι και ξανά μέσα. Όμορφη γυναίκα για τα γούστα μου, αδύνατη, κοντούλα μικρό στήθος και με όμορφο πρόσωπο.
Μπήκε μέσα με πολύ καλή διάθεση και χαμόγελο, αλλά δυστυχώς δεν ξέρει καθόλου ελληνικά, και αγγλικά πολύ λίγα (περισσότερο λέξεις, αλλά σίγουρα όχι αρκετά για να συνεννοηθείς), προσπαθεί όμως να καταλάβει τι της λες/δείχνεις.
Πραγματικά πολύ όμορφη διάθεση από πλευρά της, τριψίματα  :kissass: και φουλ φιλιά (δεν τσιγκουνεύεται και τα φιλιά στο στόμα). Πίπα με προφυλακτικό (όχι κάτι που θα θυμάμαι), όπου προσπαθεί για βαθιά αλλά χωρίς παιχνίδια με την γλώσσα. Λίγο τζελ χωρίς όμως να χαλάει την αίσθηση και ανεβαίνει από πάνω για αρκετή ώρα και μετά και με τα πόδια πάνω στο κρεββάτι. Με όσο ψέμα ή αλήθεια είχε εκείνη η στιγμή φάνηκε να της αρέσει. Στα πολύ υπέρ της κοπέλας, το γεγονός πως ενώ είχαν γίνει 3 στάσεις υπήρξε μια πτώση εξαιτίας στενού προφυλακτικού και "υπόθεσης πετσάκι"  :-(, αντί να γκρινιάξει με ξάπλωσε συνέχισε με πίπα μέχρι να ξανασηκωθεί και μετά συνεχίσαμε ακόμα 2 στάσεις  :fuck2: μέχρι το τέλος. Σε καμιά στάση δεν δυσανασχέτησε ή είπε όχι (καλά δεν κάναμε και τίποτα αεροπλανικό). Τέλος με χαμόγελο, φιλιά και να με ρωτάει "name?" πριν φύγει.
Συνολικά αρκετά θέτικη η πρώτη εικόνα και θα δοκιμαστεί και σε μεγαλύτερο πρόγραμμα (το μόνο που φοβάμαι θα με χαλάσει κάπως στο μεγαλύτερο πρόγραμμα είναι το θέμα της συνεννόησης).  :-
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Χαιρετώ  :hi:
Επίσκεψη εχθές το Τριγγέτα για την Τζούλια, μιας και με εξιτάρισε το καλσόν που φορούσε και ακολουθώντας τον κανόνα μου για τις πρώτες επισκέψεις, το τίμιο 50αρικο. Βγήκε για λίγο στο σαλόνι και ξανά μέσα. Όμορφη γυναίκα για τα γούστα μου, αδύνατη, κοντούλα μικρό στήθος και με όμορφο πρόσωπο.
Μπήκε μέσα με πολύ καλή διάθεση και χαμόγελο, αλλά δυστυχώς δεν ξέρει καθόλου ελληνικά, και αγγλικά πολύ λίγα (περισσότερο λέξεις, αλλά σίγουρα όχι αρκετά για να συνεννοηθείς), προσπαθεί όμως να καταλάβει τι της λες/δείχνεις.
Πραγματικά πολύ όμορφη διάθεση από πλευρά της, τριψίματα  :kissass: και φουλ φιλιά (δεν τσιγκουνεύεται και τα φιλιά στο στόμα). Πίπα με προφυλακτικό (όχι κάτι που θα θυμάμαι), όπου προσπαθεί για βαθιά αλλά χωρίς παιχνίδια με την γλώσσα. Λίγο τζελ χωρίς όμως να χαλάει την αίσθηση και ανεβαίνει από πάνω για αρκετή ώρα και μετά και με τα πόδια πάνω στο κρεββάτι. Με όσο ψέμα ή αλήθεια είχε εκείνη η στιγμή φάνηκε να της αρέσει. Στα πολύ υπέρ της κοπέλας, το γεγονός πως ενώ είχαν γίνει 3 στάσεις υπήρξε μια πτώση εξαιτίας στενού προφυλακτικού και "υπόθεσης πετσάκι"  :-(, αντί να γκρινιάξει με ξάπλωσε συνέχισε με πίπα μέχρι να ξανασηκωθεί και μετά συνεχίσαμε ακόμα 2 στάσεις  :fuck2: μέχρι το τέλος. Σε καμιά στάση δεν δυσανασχέτησε ή είπε όχι (καλά δεν κάναμε και τίποτα αεροπλανικό). Τέλος με χαμόγελο, φιλιά και να με ρωτάει "name?" πριν φύγει.
Συνολικά αρκετά θέτικη η πρώτη εικόνα και θα δοκιμαστεί και σε μεγαλύτερο πρόγραμμα (το μόνο που φοβάμαι θα με χαλάσει κάπως στο μεγαλύτερο πρόγραμμα είναι το θέμα της συνεννόησης).  :-

Ωραίος.

Αν θέλεις αντέγραψε την κριτική σου και εδώ :

 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.950
Κριτικές
14
Like
3.778
Πόντοι
2.777
Αφού δεν το λέει κανείς αλλος θα το πω εγώ! Παρακαλούνται οι επαγγελματίες να μην ποστάρουν εδω,είναι μόνο για τα μέλη-πελατες.μερσί

σωστά, κι επαυξάνω. Σπαμάρετε, φεύγετε.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.950
Κριτικές
14
Like
3.778
Πόντοι
2.777
Για τους αμετανοητους στουντιακηδες εχω να προτεινω να κανουν μια βολτα απο τη μασαζερι επι της οδου Φραντζη 7. Delight λεγεται το ιδρυμα, στο 2ο οροφο.
Δειτε τη Σοφια, μελαχροινη Ρωσιδα με ΣΟΥΠΕΡ κορμι και ρωγαρα που δεν εχω ξαναδει(μη κολλησετε εκει, γλυψτε το ΟΛΟ).
Μπορει το προσωπο να μην αρεσει σε ολους(εγω ενθουσιαστηκα), αλλα για το κορμι δεν υπαρχει συζητηση, ειναι 9,5/10, αν ειχε 4-5 ποντους πιο μακρια ποδια θα ηταν 10 καθαρο.
Απο 60 ευρω τα παντα ολα.... [size=10pt]VFM[/size]

Υ.Γ: Τα εχει γραψει και ο Zero στην κριτικη του και στο φορουμ, απλα μια επιβεβαιωση κανω

φίλε μου εργάζεται ακόμη η Σοφία εκεί;
δεν τη βλέπω στις βάρδιές τους, ούτε σε φωτοζ, είναι το κρυφό χαρτί;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.950
Κριτικές
14
Like
3.778
Πόντοι
2.777
Kαποιος εχει αποψη για την κοπελα?


είναι μετρίου αναστήματος, δεν έχει κάτι το πλέον εντυπωσιακό. Δεν έχει τεσταριστεί όμως ακόμη.
Εγώ μόνο και μόνο για το όνομα που του έχω αδυναμία (όχι λόγω της γκαριόλας Αλεξανδράτογλου πάντως) θα πάω αν τα καταφέρω και θα δοκιμάσω, όπως κάνω με κάθε Τζούλια.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.186
Κριτικές
3
Like
10.632
Πόντοι
3.936
είναι μετρίου αναστήματος, δεν έχει κάτι το πλέον εντυπωσιακό. Δεν έχει τεσταριστεί όμως ακόμη.
Εγώ μόνο και μόνο για το όνομα που του έχω αδυναμία (όχι λόγω της γκαριόλας Αλεξανδράτογλου πάντως) θα πάω αν τα καταφέρω και θα δοκιμάσω, όπως κάνω με κάθε Τζούλια.
Ειδα κριτικες αλλα ειναι απο το 16. Υποθετω μαλλον ειναι αλλη τζουλια αυτη.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845

Συνημμένα

  • Julia RO  20.jpg
    Julia RO 20.jpg
    55 KB · Εμφανίσεις: 21

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
Πήγα να συναντήσω την Μπέρι την Μαυρούλα στο συγγρου 108....καλή κοπέλα την ειδα και ζεστή,έντιμη κανει ότι μπορεί για να σε ευχαριστήσει ηταν ομως φτιαγμένη ,σαν να συνάντησα ζόμπι....με χαλασε
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
Το μωρακι το ειχα πρωτοδει οταν ειχε ερθει σε αλλη αλυσιδα πριν δυο χρονια κ ειχαμε καλη χημεια.Τωρα που ξαναρθε το δοκιμασα για να ανανεωσω τα στανταρακια μου κ δε το μετανιωσα.Πολυ φρεσκια,ορεξατη κ με χαμογελο στο ομορφο προσωπακι της οπως τη πρωτη φορα.Στην αρχη γουτσουγουτσου,τσιμπουκι με σκουφο στο 50ρικο αλλα στο 100ρι κ πανω ειπε δεν βαζει!Μετα η κοπελα με ετριβε με τις βυζαρες κ ανεβασε στροφες!Μου πηρε σταση στα 4 για αγριο γαμησι!Εκει οντως πεσανε κολοχαστουκα κ δυνατο σπρωξιμο.
Προτεινεται για βυζολατρες κ καμπυλολατρεις!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom