Νέα

Έμη Λιβανίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Επειδή τυγχάνει να γνωρίζω τι γάμο έχει κάνει και ποιο είναι το βαλάντιο του συζύγου της, σας ενημερώνω πώς δεν ξέρετε τι λέτε.

Και ένα γενικότερο σχόλιο. Είνια δυνατόν (ρε πούστη μου) να μιλάτε για φυσικά πρόσωπα, διάσημα και μη, και να δίνετε με σιγουριά και με ύφος πολύξερου, στοιχεία που δεν ευσταθούν; Όχι πώς τραβάω κάποιο ζόρι με τη συγκεκριμένη περίπτωση, αλλά απλά αναρωτιέμαι. :idiot: :idiot: :idiot:

Οι φήμες τη θέλουν παντρεμένη με σοβαρά φραγκάτο αγόρι. Δεν είναι ετσι; Για πες

Αν και δε με ενδιαφέρει, προς αποκατάσταση της όποιας αλήθειας. Ετσι είναι το σωστό.

Εμη αν διαβάζεις αυτο το ποστ, εισαι στο σωστό σαιτ
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
φιλε ,επειδη ειναι στριγκλα
το εσβησα το Post, μη βρουμε κανα μπελα
..αμα θες σου λεω λεπτομερειες σε pm....
και εσυ καρφωσες?????
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Σοβαρός, μορφωμένος, ωραίος άντρας. Μέτριου μεγέθους επιχειρηματίας, στον τομέα παροχής υπηρεσιών, που προσπαθεί νυχθημερόν να τα πάει όσο καλύτερα είναι δυνατόν. Καμία σχέση όμως με δις και "καλό γάμο με οικονομικά κριτήρια". Μην παραπληροφορείτε, έστω και ακούσια ή χωρίς κακό σκοπό.
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
κουμπαρος ομως ειναι ο τζιγγερ, και γενικα δις μπορει να μην εχει δεν νομιζω ομως πως δεν εχει μεγαλη οικονομικη ανεση....
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
waverunner καλά έκανες και το έσβησες. Αν και πρόλαβα να το διαβάσω - ευτυχώς

Αντρα37 από αθήνα, σόρυ αλλά οι πληροφορίες σου δε συμφωνούν με τις δικές μου. Οχι οτι τρέχει τίποτα.

Εμένα με φτιάχνει πάντως μια ξανθιά με κοτσίδα στην εκπομπή του Τέρενς (απόλυτα ασύμβατος με Εμη).

Και χωρίζει και η Μαντόνα...πολλά θέματα που πρέπει να αντιμετωπιστούν

Εμη δεν ήταν γραφτό εμείς οι δυο..ξέρεις...λυπάμαι
 

Επισκέπτης
Η Λιβανίου είναι ανέραστη, κρυόκωλη, ψυχρή, κλασική περίπτωση γκόμενας που εκμεταλεύτηκε την εντυπωσιακή της εμφάνιση για να κάνει έναν πλούσιο γάμο, να μένει στο κολωνάκι και να είναι κάθε βράδυ σε κοσμικά events.

Η κουμπαριά της δε με τον Τζίγγερ της εξασφάλισε την θέση της παρουσιάστριας και της Miss Γαμάω και Δέρνω στον οικογενειακό σταθμό STAR.

Πως να σου σηκωθεί ρε παιδιά με τέτοια γκόμενα ?
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον προλαλήσαντα .
Ο Κουίκ δεν κατάλαβε απο ποιό παράθυρο βρέθηκε έξω ....
 

Επισκέπτης
" ... waverunner καλά έκανες και το έσβησες. Αν και πρόλαβα να το διαβάσω - ευτυχώς ... "
Πειτε μου και εμενα, τοσο κακο ειναι να αναφερεται ο τοπος καταγωγης καποιου αστερα της T.V.?
Εχει κατι κακο η συγκεκριμενη κωμοπολη? (Δεν νομιζω)
Αν και δεν παρακολουθω το θεμα, δεν εχω ακουσει οτι διαδιδει η Εμμυ μας οτι ειναι π.χ. απο την νεα υορκη...
οποτε η πραγματικη καταγωγη θα επρεπε να κρατιεται μυστικη.
Εμενα μου φαινεται νορμαλ καταγωγη.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Η Εμη έχει πει στην εκπομή της αν δεν ξάνω λάθος ότι είναι από το όμορφο Κιάτο

Ή μήπως το είπε ο Τέρενς...

Ειναι λέτε φωλιά το Κιάτο;
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Τρελομουνα μου φαινετε λες να την γαμισε και ο κουικ

Να μην ξεχνάμε ότι την έχει παντρέψει ο Τζίγγερ... Μάλλον αυτή τον σούταρε στο ALTER, οπώτε να την έχει πηδήξει... λιγό δύσκολο :-) μάλλον αυτή τον πήδηξε!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Πειτε μου και εμενα, τοσο κακο ειναι να αναφερεται ο τοπος καταγωγης καποιου αστερα της T.V.?
Εχει κατι κακο η συγκεκριμενη κωμοπολη? (Δεν νομιζω)
Αν και δεν παρακολουθω το θεμα, δεν εχω ακουσει οτι διαδιδει η Εμμυ μας οτι ειναι π.χ. απο την νεα υορκη...
οποτε η πραγματικη καταγωγη θα επρεπε να κρατιεται μυστικη.
Εμενα μου φαινεται νορμαλ καταγωγη.

Σιγά μην είναι και  απόγονος της δυναστείας των Καπετιδών ... Ε, ρε  η ψωνάρα του Νεοέλληνα!!! :2funny:
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
" ... waverunner καλά έκανες και το έσβησες. Αν και πρόλαβα να το διαβάσω - ευτυχώς ... "
Πειτε μου και εμενα, τοσο κακο ειναι να αναφερεται ο τοπος καταγωγης καποιου αστερα της T.V.?
Εχει κατι κακο η συγκεκριμενη κωμοπολη? (Δεν νομιζω)
Αν και δεν παρακολουθω το θεμα, δεν εχω ακουσει οτι διαδιδει η Εμμυ μας οτι ειναι π.χ. απο την νεα υορκη...
οποτε η πραγματικη καταγωγη θα επρεπε να κρατιεται μυστικη.
Εμενα μου φαινεται νορμαλ καταγωγη.
Ναι την ξερουμε καλα την κυρια απο τα μερη μου ειναι παντα απο μικρη ειχε εφεση στους λεφταδες αν εισουν μεροκαματιαρης δεν γυριζε ουτε να σε κοιταξει ας εισουν και ομορφος!
Τεσπα πολυ ξενερωτη η κυρια το εχει η περιοχη τι να κανουμε!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ναι την ξερουμε καλα την κυρια απο τα μερη μου ειναι παντα απο μικρη ειχε εφεση στους λεφταδες αν εισουν μεροκαματιαρης δεν γυριζε ουτε να σε κοιταξει ας εισουν και ομορφος!
Τεσπα πολυ ξενερωτη η κυρια το εχει η περιοχη τι να κανουμε!

κι αυτή η περιοχή το έχει; Τελικά ρε παιδιά, υπάρχει περιοχή στην Ελλάδα που να ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΕΙ;
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
496
Πόντοι
21
ξεκολατε ρε με τι φαση ποσα περνει ποιον πειρε για γαμπρο κτλ ....εδω αλλα πραγματα θαυμαζουμε.....

th_11302_emylivanioy1_122_510lo.jpg


* Edit Τρυποκάρυδος : Dead link removed
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
ρε συ πηδηκουλα που στο διαλο τα βρισκεις  ολα αυτα τα βιντεακια? οτι καλο υπαρχει στην τιβι μετακομιζει με τη μια στον υπολογιστη σου?
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Γεια σου ρε πηδίκουλα κομάντο της τιβι και φόβο των απανταχού ξέκολων σελέμπριτυ
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Ο Πιδικουλας και ο Σιμ είναι κορυφαίοι στον τομέα αυτό.

Κατά καιρούς εμφανίζονται και μερκοί ρουκις

Τους ευχαριστούμε θερμα για το σεαρινγκ :sunglasses:
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
496
Πόντοι
21
lol χεχεχεχε
:2funny:

εχω να προτεινω στους mods  να κανουν ξεχωριστο θεμα πχ στο sex εκτοσ απο συλλογες να ωαλουν ενα νεο θεμα πχ που να λεγεται greek celebs και να μπουνε ολα τα βιντεο και οτι εχει σχεση με celebs εκει πχ μενεγακη μελετη κτλ ολα τα θεματα που εχουν ποσταρει διαφορα παιδια κατα καιρους να μπουν σε ενα..πως το βρισκεται σαν ιδεα?
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
φιλε πηδηκουλα εγω ειμαι μεγαλος θαυμαστης της συλλογης σου κ το βρσκω γαματο σαν ιδεα! χρειαζεται γιατι αλλα βιντεο ειναι απο δω αλλα απο κει! πρεπει να μπει μια ταξη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom