Νέα

Ελβιρα23,μασαζ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Κύριοι,σας παρακαλώ.
Ας δείξουμε επίπεδο και ας είμαστε σοβαροί.
Η ελαιο-κορασις από Σάββατο θα μπορεί να πληρει κάθε μας επιθυμία.
Αλλά αν δεν το κάνει,θα τιμωρηθεί παραδειγματικά.
24 ώρες το εικοσιτετράωρο θα χειρομαλασει.

Μονο???? :S
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Κύριοι,σας παρακαλώ.
Ας δείξουμε επίπεδο και ας είμαστε σοβαροί.
Η ελαιο-κορασις από Σάββατο θα μπορεί να πληρει κάθε μας επιθυμία.
Αλλά αν δεν το κάνει,θα τιμωρηθεί παραδειγματικά.
24 ώρες το εικοσιτετράωρο θα χειρομαλασει.

Ειπε απο το Σαββατο θα εχει λαπτοπ, οχι οτι  θα ειναι διαθεσιμη!   αυτο θα γινει απο εβδοαμδα.
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Ειπε απο το Σαββατο θα εχει λαπτοπ, οχι οτι  θα ειναι διαθεσιμη!  αυτο θα γινει απο εβδοαμδα.


Εγώ αναφερόμουν για φωτογραφίες.
Ζητώ ταπεινά συγνώμη που δεν το ανέφερα,πρέπει να τιμωρηθω.
Ελβιρα,έλα να με τιμωρήσεις.Για 5 μέρες θα μου κάνεις ΒΥΖΟ-μασάζ
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Εγώ αναφερόμουν για φωτογραφίες.
Ζητώ ταπεινά συγνώμη που δεν το ανέφερα,πρέπει να τιμωρηθω.
Ελβιρα,έλα να με τιμωρήσεις.Για 5 μέρες θα μου κάνεις ΒΥΖΟ-μασάζ

αφου εχει βαλει φωτο στο αβατερ  :s&m_2:
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Ενταξει θα την κανουμε και αυτη πλουσια και θα ησυχασουμε ολοι μας μετα, να εκανε η εγγονη μου τετοια θα ειχα γινει και εγω τωρα ............. :rockon: :rockon:
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Στο αβαταρ δικια της είναι,αλλά είναι μικρή και φαίνεται καλά.
Και εμείς γέροι άνθρωποι δεν χουμε την οξύτητα οράσεως ποιυ έχετε εσείς οι νεολαίοι.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
1.578
Πόντοι
3.145
Ακομα δεν με ειδατε θα τιμωρηθω κ ολας?   :kissass: Φωτο δεν εχω αλλες παιδια μη ζητατε! Οποιος θελει  απο κοντα στο λόμπι  του  χοτελ ωραια κ εξηγημενα!! Πμ απο το σκ που θα ειμαι σε λαπτοπ. 


για  σας τους βιαστικούς  λεβέντες...προχωρώ σε αποκρυπτογράφηση της ελβίρας...

  Π.Μ  απο το  Σ.Κ  εννοεί

Πεο  Μαλάξεις  απο το Σαββατο  Κύριακο
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
για  σας τους βιαστικούς  λεβέντες...προχωρώ σε αποκρυπτογράφηση της ελβίρας...

 Π.Μ  απο το  Σ.Κ  εννοεί

Πεο  Μαλάξεις  απο το Σαββατο  Κύριακο

Εγω φιλε δεν το διαβαζω ετσι, εννοει τα προσωπικα μηνυμτα....ας μας απαντησει αυτη.....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Καλά,είστε τρελλά μασουλίνια όλοι σας,που λέει και μια φίλη μου......ρε σεις,6 σελίδες από το πρωί,για μια γκόμενα που ΘΑ έρθει την άλλη εβδομάδα,και ΘΑ κάνει ραντεβού με όποιον "είναι τυχερός" και προλάβει......καλά κάνουν και σας δουλεύουνε κανονικά.......
Δεν εχω συναντήσει ποτέ την κοπέλλα,αλλά οι πληροφορίες μου λένε ότι δεν πρόκειται πια και για το 8ο θαύμα του κόσμου.....συγκρατηθείτε λίγο.....έχετε πολλές και καλές επιλογές.....μη μασάτε τόσο ευκολα.......
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
σωστος, μην τρελαθουμε κιολας.
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Καλά,είστε τρελλά μασουλίνια όλοι σας,που λέει και μια φίλη μου......ρε σεις,6 σελίδες από το πρωί,για μια γκόμενα που ΘΑ έρθει την άλλη εβδομάδα,και ΘΑ κάνει ραντεβού με όποιον "είναι τυχερός" και προλάβει......καλά κάνουν και σας δουλεύουνε κανονικά.......
Δεν εχω συναντήσει ποτέ την κοπέλλα,αλλά οι πληροφορίες μου λένε ότι δεν πρόκειται πια και για το 8ο θαύμα του κόσμου.....συγκρατηθείτε λίγο.....έχετε πολλές και καλές επιλογές.....μη μασάτε τόσο ευκολα.......


Φίλε μου,μην πυροβολείς τον πιανίστα :)
Ζέστη έχει,καλοκαίρι είναι,οι γυναίκες λείπουν όπως και οι πάντως είδους θεραπανιδες.
Δουλεία άλλη δεν έχουμε να ασχοληθούμε.
Λογικό είναι να μας έχει φάει η μαλ..ία. :)
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Καλά,είστε τρελλά μασουλίνια όλοι σας,που λέει και μια φίλη μου......ρε σεις,6 σελίδες από το πρωί,για μια γκόμενα που ΘΑ έρθει την άλλη εβδομάδα,και ΘΑ κάνει ραντεβού με όποιον "είναι τυχερός" και προλάβει......καλά κάνουν και σας δουλεύουνε κανονικά.......
Δεν εχω συναντήσει ποτέ την κοπέλλα,αλλά οι πληροφορίες μου λένε ότι δεν πρόκειται πια και για το 8ο θαύμα του κόσμου.....συγκρατηθείτε λίγο.....έχετε πολλές και καλές επιλογές.....μη μασάτε τόσο ευκολα.......

καμια φορα νομιζω ότι μας μοιραζουν λεφτα οι κοπελες και εμεις περιμενουμε στη σειρα να εισπράξουμε .... :think: :think: :s&m_2:

anyway ... δικιο εχουν οι πληροφοριες σου φιλε μου .... αλλα ....πες μου πια είναι το  8ο θαυμα  - εδώ θεοποιηθηκαν πολύ χειρότερες και μη λεμε ονόματα !!! ( όταν λεω χειρότερες δεν εννοω ότι οι κοπελα είναι χαλια φυσικα )



 

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
Καλά,είστε τρελλά μασουλίνια όλοι σας,που λέει και μια φίλη μου......ρε σεις,6 σελίδες από το πρωί,για μια γκόμενα που ΘΑ έρθει την άλλη εβδομάδα,και ΘΑ κάνει ραντεβού με όποιον "είναι τυχερός" και προλάβει......καλά κάνουν και σας δουλεύουνε κανονικά.......
Δεν εχω συναντήσει ποτέ την κοπέλλα,αλλά οι πληροφορίες μου λένε ότι δεν πρόκειται πια και για το 8ο θαύμα του κόσμου.....συγκρατηθείτε
λίγο.....έχετε πολλές και καλές  επιλογές.....μη μασάτε τόσο ευκολα....... 

Γουσταρω αντικειμενικοτητα μεσω της υποκειμενικοτητας εν μεσω απλων πληροφοριών! Αλλα θα συμφωνησω δεν ειμαι το 8ο θαυμα του κοσμου!  
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Γουσταρω αντικειμενικοτητα μεσω της υποκειμενικοτητας εν μεσω απλων πληροφοριών! Αλλα θα συμφωνησω δεν ειμαι το 8ο θαυμα του κοσμου! 
Αρκει να εισαι θαυμα..........και μαλιστα χωριs φυτινη  :grin: :grin:
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Γουσταρω αντικειμενικοτητα μεσω της υποκειμενικοτητας εν μεσω απλων πληροφοριών! Αλλα θα συμφωνησω δεν ειμαι το 8ο θαυμα του κοσμου!  

αποψη εχεις μονο αν δεις και παρεις .... σωστο ? --- σωστο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom