Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 403
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Λοιπόν πολύ καθαρό μαγαζί, καθαρά τα ποτά και ωραίο περιβάλλον αλλά δεν καταλάβαμε πως μπορεί να γίνει παιχνίδι σε ένα τέτοιο χώρο. Είναι μια χαρά για ποτό και σωστές οι τοιχογραφίες, όπως κι η μουσική. Θα λέγαμε πως είναι καλό για γνωριμίες και για παρέα. Δεν μας φάνηκε για σεξ κλαμπ ωστόσο. Προφανώς θα ξαναπάμε
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
Καλησπερα και απο εμενα...

Θα ελεγα οτι ειμαι παλιο μελος swinger με παλια μου σχεση.
Οσα ζευγαρια ενδιαφερονται και ειναι στο ξεκινημα... πιστευω οτι ΔΕΝ πρεπει να πανε σε τετοια club. Μπορουν ανετα να εγγραφουν στο site swinger να γνωρισουν ζευγαρακια αντιστοιχα για ποτακι, καφε και να προχωρησουν σιγα σε κατι τετοιο.
Σιγα σιγα προχωρας .. βλεπεις τι αρεσει και προχωρας..
Να ξερετε οτι τα καλυτερα swing party δεν γινονται σε clubakia αλλα σε σπιτια κλειστα...
Ειχα συμμετασχει σε ενα τετοιο με 6 ζευγαρια οπου πιναμε ποτακι ... και καναμε οτι μπορει ο νους να φανταστει....
κι εγω ετσι το πα στη δικια μου αλλα προτιμαει ξεπέτα παρα λεει να γνωρισουμε καποιον παραπανω,εμενα παλι ξεπετα δε μ αρεσε ποτε ,ουτε σαν ελευθερος.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
κι εγω ετσι το πα στη δικια μου αλλα προτιμαει ξεπέτα παρα λεει να γνωρισουμε καποιον παραπανω,εμενα παλι ξεπετα δε μ αρεσε ποτε ,ουτε σαν ελευθερος.

Νομίζω οτι πρέπει να ακούσεις την δικιά σου. Είναι το πιο "safe" για τη σχέση σας, για εσένα προσωπικά και για την δικια σου επίσης. Αν δεν έχεις κάνει χιλιόμετρα στο χώρο (θεωρώ), να έχετε βρεί πλήρως τις ισορροπίες σας σαν ζευγάρι σε ένα τέτοιο θέμα που μπορεί πολύ έυκολα να δημιουργήσει τριβές, η λύση του να πας με αγνώστους που δεν θα ξαναδείς αν δεν θέλεις παρέχει μια ασφάλεια πρώτα απ'ολα για την δική σας σχέση.
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
Νομίζω οτι πρέπει να ακούσεις την δικιά σου. Είναι το πιο "safe" για τη σχέση σας, για εσένα προσωπικά και για την δικια σου επίσης. Αν δεν έχεις κάνει χιλιόμετρα στο χώρο (θεωρώ), να έχετε βρεί πλήρως τις ισορροπίες σας σαν ζευγάρι σε ένα τέτοιο θέμα που μπορεί πολύ έυκολα να δημιουργήσει τριβές, η λύση του να πας με αγνώστους που δεν θα ξαναδείς αν δεν θέλεις παρέχει μια ασφάλεια πρώτα απ'ολα για την δική σας σχέση.
τη κραταω την απαντηση αλλα σε club για την ωρα δε παω,νομιζω πρεπει να εχεις περασει στη φαση που εισαι πιο ανετος και πας να κανεις τη φαση σου και να φυγεις.
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
551
Like
953
Πόντοι
86
τη κραταω την απαντηση αλλα σε club για την ωρα δε παω,νομιζω πρεπει να εχεις περασει στη φαση που εισαι πιο ανετος και πας να κανεις τη φαση σου και να φυγεις.
Κοίτα μπορειτε να πατε σε καποιο μαγαζι και απλά να γνωριστείτε με κάποιο ζευγάρι, δεν είναι ανάγκη να γίνει κάτι. Εμείς έχουμε πάει μια φορά στο νιρβάνα και είχε μερικά όμορφα ζευγάρια. Οι χώροι για παιχνίδι όμως ήταν άθλιοι, είναι για να ξενερώσεις..
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Για να κάνετε swinging με τη γυναίκα ή σχέση σας (αν σας αρέσουν τα όργια, τρίο κλπ) πως κανονίζετε συναντήσεις; Ακούω ιδέες
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Εμείς γνωρίσαμε μέσω site ένα ωραίο ζευγάρι και κάναμε swapping, λεσβιακό, διπλή διείσδυση. Ενδιαφέρον ήταν!! Σαν το τρενάκι του τρόμου που σε διασκεδάζει, σε φρικάρει και στο τέλος κατεβαίνεις χαρούμενος και τρομαγμένος μαζί. ΑΞΙΖΕΙ!
 

lakiskiss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
253
Κριτικές
6
Like
298
Πόντοι
1
αν θελετε τα λεμε κ απο κοντα
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Μέσα στο Δεκέμβρη πως το κόβετε Αθήνα για κάνα καφέ και κουαρτέτο; Υγεία, σώματα κανονικά, όχι κοιλιές, όχι έντονες τρίχες, καθαριότητα.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Καλησπερα και απο εμενα...

Θα ελεγα οτι ειμαι παλιο μελος swinger με παλια μου σχεση.
Οσα ζευγαρια ενδιαφερονται και ειναι στο ξεκινημα... πιστευω οτι ΔΕΝ πρεπει να πανε σε τετοια club. Μπορουν ανετα να εγγραφουν στο site swinger να γνωρισουν ζευγαρακια αντιστοιχα για ποτακι, καφε και να προχωρησουν σιγα σε κατι τετοιο.
Σιγα σιγα προχωρας .. βλεπεις τι αρεσει και προχωρας..
Να ξερετε οτι τα καλυτερα swing party δεν γινονται σε clubakia αλλα σε σπιτια κλειστα...
Ειχα συμμετασχει σε ενα τετοιο με 6 ζευγαρια οπου πιναμε ποτακι ... και καναμε οτι μπορει ο νους να φανταστει....
βεβαια..
Για να σε μαγειρεψουν οι προιστορικοι(προ ιντερνετ..επαφες μεσω αγγελιων στο OKM,ΝΕΑ,ΧΡΥΣΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ,ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ κλπ)κουτοπονηροι,αναισχυντοι,σκατοψυχοι βλαχοswingers της ξεφτιλας με το χιλιοπαιγμενο παραμυθακι-παραμυθα τους κ πριν ξυπνησεις απο την νιρβανα που σ εχουν ριξει,να σ εχουν ηδη γλεντησει-κλεψει-κοροιδεψει αρχικα οι ιδιοι κ στην συνεχεια τα λοιπα λαμογια της κλικας τους..
Ονοματα δεν λεμε,υποληψεις δεν γινεται να θιξουμε(τις εχουν απωλεσει προ 25ετιας)..
Κρυφοπουστες κ κρυφολεσβιες το 99% των κουμανταδορων..
Να ειχαμε να λεγαμε το 90% των (κατα δηλωση) ζευγαριων swingers(ψυχασθενεις με βουλα)..
20% ευχαριστες-καλες-αξιομνημονευτες σεξοεπαφες..
80% δυσαρεστες-σιχαμερες-αηδιαστικες σεξοαναμνησεις..
Τιποτε διαφορετικο απο οποια αλλη ομαδα-σεχτα-γκρουπα-κλαμπ-θυρα της ευρυτερης Ελληνικης κοινωνιας..
ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΚΙΑ Κ ΜΕΤΑΞΩΤΕΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΓΙΑ ΧΑΖΟΥΛΗΔΕΣ..

 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
βεβαια..
Για να σε μαγειρεψουν οι προιστορικοι(προ ιντερνετ..επαφες μεσω αγγελιων στο OKM,ΝΕΑ,ΧΡΥΣΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ,ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ κλπ)κουτοπονηροι,αναισχυντοι,σκατοψυχοι βλαχοswingers της ξεφτιλας με το χιλιοπαιγμενο παραμυθακι-παραμυθα τους κ πριν ξυπνησεις απο την νιρβανα που σ εχουν ριξει,να σ εχουν ηδη γλεντησει-κλεψει-κοροιδεψει αρχικα οι ιδιοι κ στην συνεχεια τα λοιπα λαμογια της κλικας τους..
Ονοματα δεν λεμε,υποληψεις δεν γινεται να θιξουμε(τις εχουν απωλεσει προ 25ετιας)..
Κρυφοπουστες κ κρυφολεσβιες το 99% των κουμανταδορων..
Να ειχαμε να λεγαμε το 90% των (κατα δηλωση) ζευγαριων swingers(ψυχασθενεις με βουλα)..
20% ευχαριστες-καλες-αξιομνημονευτες σεξοεπαφες..
80% δυσαρεστες-σιχαμερες-αηδιαστικες σεξοαναμνησεις..
Τιποτε διαφορετικο απο οποια αλλη ομαδα-σεχτα-γκρουπα-κλαμπ-θυρα της ευρυτερης Ελληνικης κοινωνιας..
ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΚΙΑ Κ ΜΕΤΑΞΩΤΕΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΓΙΑ ΧΑΖΟΥΛΗΔΕΣ..

Αν δεν σου είναι κόπος....μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος;
Ίσως βοηθήσεις κάποια .... ζα
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Μιας και δεν υπαρχει η δυνατοτητα να ανοιξω νεο thread κανω την ερωτηση εδω.

Γνωριζετε παραλιες γυμνιστων που να συχνάζουν ζευγαρια και να υπάρχει η προοπτική για παιχνίδι;
Ειναι λογικο και αναμενομενο να υπαρχουν εκει και ματακηδες-γκει αλλα δεν με πειραζει αυτο.
Απλα αναρωτιεμαι αν υπαρχουν και παραλιες που προτιμώνται απο ζευγαρια
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Αν μιλάς για Αττική οι κλασσικες των γυμνιστών είναι φουλ από ζευγάρια swingers. Το παιχνίδι στην παραλία είναι θέμα του κάθε ζευγαριού. Λογικό είναι να μην παίζουν όλα.
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Ποιες ειναι καταλληλες λοιπον για επίσκεψη εν όψει καλοκαιριου;
Στο υπολοιπο forum λεγονται καποια ονοματα, αλλα ρωταω εδω που συχναζουν swingers για πιο συγκεκριμενα.

Ονοματα και προσωπικες εμπειριες επιθυμητες
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.353
Κριτικές
124
Like
6.465
Πόντοι
5.097
Ποιες ειναι καταλληλες λοιπον για επίσκεψη εν όψει καλοκαιριου;
Στο υπολοιπο forum λεγονται καποια ονοματα, αλλα ρωταω εδω που συχναζουν swingers για πιο συγκεκριμενα.

Ονοματα και προσωπικες εμπειριες επιθυμητες

Τύπε ξεκίνα από β'λιμανάκια όπου θα βρεις ποικιλία από ζευγάρια,τραβεστί,γκέι και ότι άλλο πορνοδιαστροφικό ψάχνεις.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
659
Like
261
Πόντοι
26
Δεν έχω προσωπική άποψη αλλά είχα την εντύπωση ότι τα λιμανάκια είναι αποκλειστικά για γκευ. Η κάνω λάθος?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.353
Κριτικές
124
Like
6.465
Πόντοι
5.097

chris moraitis

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
261
Πόντοι
1
Δεν έχω προσωπική άποψη αλλά είχα την εντύπωση ότι τα λιμανάκια είναι αποκλειστικά για γκευ. Η κάνω λάθος?
κανε ενα ωραίο προφίλ με την γυναίκα σου στο prive ελληνικό σαιτ κ άλλο ένα στο sdc συνδρομητικό σαιτ κ θα κάνεις πολύ αξιόλογες γνωριμίες! Στις πάραλιες το πολύ πολύ να κολλήσεις σύφιλη βλεννοροια κ πολλά άλλα!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
659
Like
261
Πόντοι
26
κανε ενα ωραίο προφίλ με την γυναίκα σου στο prive ελληνικό σαιτ κ άλλο ένα στο sdc συνδρομητικό σαιτ κ θα κάνεις πολύ αξιόλογες γνωριμίες! Στις πάραλιες το πολύ πολύ να κολλήσεις σύφιλη βλεννοροια κ πολλά άλλα!

Άσχετο λίγο αλλά οκ ευχαριστώ για τη πρόταση! Εγώ απλά μια παρατήρηση/ερώτηση για την παραλία έκανα δεν έχω πάει κατά κει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom